העברות, שמועות וכל היתר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏9/12/03.

1. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

מכבי ת"א:
    היום לפני שנתיים התמוטט מני לוי, המגן הימני של מכבי ת"א, במשחקה של הקבוצה בטדי נגד בית"ר י-ם, ומאז לא התעורר. במכבי ת"א התקבלה החלטת מועדון שאף שחקן לא ילבש יותר במדי הקבוצה הבוגרת את החולצה עם הספרה 12, שהיתה החולצה של מני לוי.

אם לא יחול שינוי של הרגע האחרון ייערך המשחק בו תארח מכבי ת"א את מכבי חיפה בשבת הקרובה באצטדיון בלומפילד, ולא באצטדיון ר"ג.

אולי אצטדיון ר"ג יביא למכבי את מזל לנצח את חיפה... זה עזר בשנה שעברה מול הפועל... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_2gunsfiring_v1.Xxx

2. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

מכבי ת"א:
    אלעד בונפלד (הפועל ב"ש להזכירכם...) אישר היום כי הוא נמצא בדרכו למכבי ת"א (?) אליה יצטרף בסוף העונה הנוכחית.
    בונפלד ל-ONE: "היו דיבורים בין שני הצדדים. זה לא סגור סופית ב-100% אבל זה הכיוון, כשזה יקרה אני אסביר א הצעד שאני עושה. מכבי ת"א זה מועדון גדול ויהיה כבוד עבורי לשחק שם. בכלל, זה שהם מעוניינים בי זה גם כבוד עבורי".
    מאז הגעתו של אלי גוטמן לקבוצה בטוח בונפלד כי הוא לא זוכה לשחק כפי שמגיע לו, וזו הסיבה העיקרית לרצונו לעבור לקבוצה אחרת בה יוכל לממש את כישרונו ולשחק כדורגל. סוכנו של בונפלד, עובד קראוס, התייחס לדברי השחקן ואמר: "בהזדמנות זאת השחקן שלי מבקש לחזור בו מהתבטאויותיו הבוקר ל-ONE. אני רוצה להבהיר שלאלעד אין שום סיכום עם מכבי ואין שום חתימה. נכון לעכשיו אלעד מרוכז בהפועל ב"ש, וכפי שאמרתי מספר פעמים הכיוון שלנו לעונה הבאה הוא אירופה. במידה וזה לא ייצא אל הפועל אין לי ספק שמכבי היא אופציה נפלאה עבור אלעד, אבל בשלב זה הנושא רחוק מהמציאות".

שיחליטו!!!!!!! נמאס כבר! השחקן אומר ככה והסוכן אומר ככה...

3. האוהד מס' 1-בית"ר Member

בס"ד
    הקשר הגנאי בן ה-18 ברנרד האגן
    משאיר רושם טוב על המאמן אלי אוחנה ואמור לחתום בימים הקרובים בקבוצה.
    השחקן ישחק עד תום העונה עם קבוצת הנוער של בית"ר
    ובתום העונה יוקפץ לבוקרים ויכלל בסגלם בעונה הבאה.

4. Diego Member

היום: קלצ'נקו (שחקן מכבי חיפה והפועל ת"א בעבר!) חתם בבני יהודה ת"א
    האם הוא יעזור לבני יהודה לחזור לעצמם?

5. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

קלצ'נקו חתם היום בבני יהודה עד סוף העונה עם אופציה לעוד עונה.
    קלצ'נקו היה מבוקש גם במכבי נתניה, אך היום הוא חתם בקבוצה מהשכונה, שחיפשה חלוץ בתקופה האחרונה. כזכור היא בחנה את דניאל אסקובר, אך שיחררה אותו אחרי אימון אחד בלבד.
    קלצ'נקו נמצא כרגע במולדובה והוא מחכה לטיסה לישראל. בקבוצה מקווים כי הוא יגיע היום ומחר יערוך את אימון הבכורה שלו.
    אולי הוא יהיה מחליף ראוי לבן לוז? זאת נראה רק בעתיד.

6. burning soil Member

קלצ'נקו יכול להוסיף לבני יהודה הרבה מהנסיון ומהיכולת
    שלו,אבל אני לא בטוח שבני יהודה זקוקה לחלוץ חוד,אלא לקשר
    עושה משחק במקום בן לוז.
    דרך אגב,מולדובה אמורה לשחק מול הנבחרת,מעניין אם יזומן..

7. Forza Sampdoria Member

בטח שיוזמן , דורון => הוא הבורג החשוב שלהם .

8. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

הוא לא היה הקפטן שלהם גם? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/blink.Xxx

9. Forza Sampdoria Member

הוא ( עדיין ) קפטן => ולא יכולים לקחת לו את הסרט מפני שהוא הכי טוב ובעל הכי הרבה הופעות בנבחרת .

10. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

את זה יכולת לומר גם על דה בור... (אולי היכולת לא ממש אבל מספר ההופעות כן...). ולמרות זה לקחו לו את סרט הקפטן והושיבו אותו על הספסל... (למרות שמול סקוטלנד כבש....)

11. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

מכבי ת"א:
    במכבי ת"א חוששים שהבלם גדי ברומר ייאלץ להיעדר מהמגרשים לתקופה ארוכה, ואפילו ייתכן שהוא סיים את העונה.
    ברומר החמיץ היום (שישי) את האימון המסכם של מכבי ת"א לקראת המשחק מחר נגד מכבי חיפה, בגלל כאבים ברגל. הבלם לא ישחק מחר במשחק נגד המוליכה בבלומפילד, כאשר גם במהלך השבוע החסיר מספר אימונים בגלל הבעיה הזו.
    החשש במכבי ת"א הוא שברומר קרע את המניסקוס בברכו ואם החשש הזה יתאמת, המשמעות היא שהשחקן ייאלץ להיכנס לחדר הניתוחים, והניתוח יגרום להיעדרות של מספר חודשים וייתכן שהבלם אף סיים את העונה.
    מכל מקום, ברומר אמור להיכנס לבדיקות מקיפות ביום ראשון, בין השאר הוא אמור לעבור בדיקה ממוחשבת, בדיקת MRI שתראה בדיוק מה מקור הכאבים של הבלם.

חבל... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx בעונות קודמות ראינו מה קרה למכבי כשברומר לא היה שם לייצב את ההגנה... אולי הוא נחלש קצת בתקופה האחרונה אבל הוא עדיין (ויהיה) בורג חשוב בהגנת מכבי.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בקשר לבונפלד. אמר שמה שהוא אמר וזה לא מפתיע אף אחד. בונפלד הוא ממש לא מסוג השחקנים שאפשר לכנותם "שחקני נשמה". בונפלד הוא שחקן שטובתו האישית חשובה לו הרבה יותר מטובת הקבוצה. הוא שחקן מצויין והייתי רוצה לראות אותו משחק יותר וממשיך איתנו עוד שנים רבות אבל במקום לעבוד קשה על המגרש ולהוכיח שמקומו בהרכב הפותח הוא כל פעם עסוק בלבכות לתקשורת על למה הוא לא פותח ועל רצונו לעזוב או להשאר. הוא יותר מדי בוכה והוא רוצה לעזוב.

אם הוא יעזוב אני לא יקח את זה כדבר רע כמו ברדה למשל. כי ברדה אהב את הקבוצה מאוד ולא רצה לעזוב. גם קאקו ככה. קאקו היה נשמה. בונפלד ישמח לעזוב ואני לא מתנגד לזה. אני לא רוצה בקבוצה שחקן עם אופי כזה.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאקו היה נשמה?
    לירן, איפה אתה חיי?
    בקיץ הוא חתם בבני יהודה, ורק לאחר שזינו הציע לו חוזה יותר גדול משבני יהודה הציעו, הוא חזר לבאר שבע.
    להזכיר לך, שנה שעברה, אחרי ה3-0 על מכבי בבלומפילד, הוא אמר שהוא לא אוהב את באר שבע כעיר, ורוצה לעבור לקבוצה עם ים או נמל בתוך עירה(וכך היה).
    בקשר לבונפלד, הוא מסוכסך עם גוטמן(שני הצדדים צריכים לרדת מההר שעליהם הם נמצאים) בגלל זה אלעד שיחרר הצהרה מפוצצת לתיקשורת.
    ואני אגב, יודע, כמעט בוודאות, ששנה הבאה הוא לא יהיה בבאר שבע.
    ולא, הוא לא יעבור למכבי, אלא לאירופה...

14. burning soil Member

בגלל שקאקו מעדיף עיר עם ים אז להגיד שהוא לא שחקן נשמה? לא רציני
    לדעתי,צריך לזכור שאולי בגלל חוסר הוודאות לגבי זהות המאמן בב"ש
    הוא חתם בבני יהודה.

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי ת"א מעוניינת ברביד גדל לעונה הבאה,בקבוצה החלו לגשש בנתניה אבל בנתניה בינתיים דוחים את ההצעות.
    http://wmh.walla.co.il/archive/73734-4.Xxx
    מחליף צהוב?