העברות, שמועות וכל היתר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏9/12/03.

1. Diego Maradona Member

מוטי קקון חתם בהפועל ירושלים

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

*עמוס נחייסי בדרך להכח רמת גן.
    לנדאו מכחיש שזביטי וחסן בדרך החוצה מנתניה

במשחק אימון שנתניה ניצחה 5-0[שלושער של וילנר,חסן וצוקול] שיחק צ'יואבנו 70 דקות והותיר רושם טוב והוא בדרך להצטרף לקבוצה.

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ממש עצוב בשביל מוטי קקון. הוא היה שחקן ממש טוב, כל עונה סיים עם מאזן דו ספרתי של שערים ולדעתי הוא היה על סף מעבר לאחת הקבוצות הגדולות בליגה, אפילו שיחק עונה באירופה (במרידה הספרדית יחד עם עידן טל) אבל פתאום ללא סיבה נראית לעין הוא הפסיק להבקיע, הפועל פ"ת כפויי הטובה זרקו אותו בלי לחשוב פעמיים ועכשיו הפועל ירושלים "אספו" אותו. לקקון יש מעל 100 שערי ליגה אם אינני טועה ואני מקווה שהוא יוציא את ירושלים ממצבה העגום, יעלה אותה ליגה (יחד עם הפועל חיפה, אני אוהב ריבוי דרבים בליגה) ויתפנה לנקום באלו שויתרו עליו כל כך בקלות.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

היו בעיות עם הפועל פתח תקווה על החוזה שלו ואז התחיל הסיפסול הארוך שלו.
    חבל..כי אין לנו הרבה חלוצים כמוהו[אפילו שהוא לא מזרחי או רונן חרזי אבל הוא עדיין חלוץ טוב] ובתקופה שמחפשים בנרות חלוצים,גם ישראלים וגם זרים קקון[כשהוא בכושר] יכול לתרום הרבה לכל קבוצה.

*אביו של דנטה לופז רואיין לעיתון אס הספרדי וטען שם שדנטה חתום בקבוצת קורדובה מהליגה השנייה בספרד ולנו רק נותר לנשום לרווחה ולנחם את אוהדי קורדובה על הבלם ההתקפי שהגיע אליהם.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

*ידיעות מפרסם שחיפה רוצים להעביר את דנטה לופז לפורטסמות ובמקומו להביא את גייסון קולינה מאייאקס

*וואסים עבאס חלוצה של כפר כנא חתם היום בבני סכנין ויהיה חלוץ מחליף ללימה,אסולין ורפי כהן.
    לדעתי זאת החתמה מצויינת כי עד עכשיו קרו הרבה מקרים שאחד מה-3 לא שיחק ולא היה מחליף ברמה
    אז אמנם עבאס הוא לא לימה או אסולין אבל הוא שחקן די טוב שנראה לי מתאים להראש של לחמן.

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי קולינה ההוא מאיאקס יש לי דילמה...
    מי יותר צודק המנג'ר או החוקרים של מכבי חיפה,כי במנג'ר לפי זיכרוני הוא משחק כקשר אחורי.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא בטוח שזה אותו אחד..מה שכן באמת יש שחקן שקוראים לו קולינה באייאקס שהוא קשר אחורי..אבל לפי מה שאני זוכר הוא יותר מבוגר ואני לא בטוח שיש להם את אותו השם הפרטי.

*מרטין פשקו ששיחק עונה שעברה בנתניה מועמד לחזור לקבוצה ולקחת את מקומו של טאובר בהרכב.
    פשקו מתאמן בינתיים עם נתניה,הוא עדיין ללא קבוצה.
    דובר נתניה מכחיש את כל הסיפור.

*דנטה לופז עכשיו בדרך לפורטסמות בשורותיו מעוניינות גם קורדובה מהליגה השנייה בספרד ובני יהודה.

*דראגן צ'דיקובסקי החלוץ גבה הקומה של פובליקום הסלובנית בדרך למכבי חיפה
    צ'דיקובסקי הרשים במשחקים של פובליקום נגד חיפה ובמשחקו האחרון בליגה הוא כבש שלושער.
    צ'דיקובסקי גם מסוכסך עם מאמנו.

*אריק קרסניץ' הבלם שנבחן בבית"ר נפצע באימון שוחרר ולא יוחתם בקבוצה.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הורג אותי הורג אותי איך קבוצות מחו"ל מתעניינות בנפל כמו דנטה לופז.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת זה מוזר,שחקן שלא מצליח להבקיע בקבוצה בליגה הישראלית מנסים להביא אותו לספרד ואנגליה.
    בכלל..שחושבים על זה..
    איך אוואט ולופז מגיעים לספרד ושחקנים מוכשרים וטובים מהארץ לא מגיעים[ולא משנה מה הם עושים שם..] כנראה שזה באמת הכל בסוכן...

*מ.ס אשדוד בוחנת את הקשר האחורי הגנאי ג'ורג' קאבולה.
    שחקן נוסף שאמור להגיע הוא אנדריי אוסטרובסקי ששיחק שנתיים[עונה ראשונה מצויינת] במכבי חיפה.

*מאור אלבז השוער המשני של הפועל באר שבע יעזוב כנראה לראשל"צ.

*ראדו צ'יובאנו,הבלם הרומני שנבחן בנתניה שוחרר

**חיפה מביאה למבחנים בלם קרואטי מזאדאר העונה לשם דליבור זאביץ'.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/12/03
  10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחי נצרת החזירה לשורותיה את החלוץ עבד טיטי שהיה מלך השערים של הליגה הלאומית לפני 3 שנים.
    טיטי עבר להפועל פ"ת לאחר מכן ולא הסתדר שם ולא קיבל דקות משחק,והיום הוא חוזר לאחי נצרת

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ומאור אלבז בסוף לא עוזב את באר שבע.

12. אסי אדו Member

בלדב-"מוסור אמור לקבל מחר ויזה וינחת בימים הקרובים"

בלם פולני עשוי להגיע בקרוב לישראל ולהיבחן בקבוצה. מנכ"ל הקבוצה, קובי בלדב:"פיוטר מוסור אמור לקבל מחר ויזה ולנחות בארץ בימים הקרובים". מדובר בבלם ששיחק ב-8 קבוצות בעבר בליגה הפולנית, הוא נולד בתאריך 28/3/1974, מתנשא לגובה של 1.84 ס"מ ושוקל 85 ק"ג. הוא שיחק בעבר בקבוצות כמו: לגיה ווארשה, ווידג'ב לודז' וקאטוביץ. חשוב לציין שהבלם נבחן עד לפני שבוע במכבי אח"י נצרת ועזב בגלל שלא הסכים להמשיך ולהיבחן. ברנרד דון בורטי, הקשר הגנאי, עדיין לא קיבל ויזה ולא ברור מתי ינחת בארץ. בעניין הזה ציין בלדב: "בורטי אמור לקבל ויזה בקרוב ולנחות בימים הקרובים בארץ".

פשקו-"השבוע אקבל תשובה"

שוער הקבוצה בעונה שעברה, מרטין פשקו, אמר היום לרדיו "אמצע הדרך": "השבוע אני אמור לקבל תשובה אם אני מוחתם או לא". פשקו הוסיף:"אתמול נתניה לא היו צריכים להפסיד כי פשוט מכבי ת"א לא היו טובים, אבל גם נתניה לא הגיעה להרבה מצבים".

13. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

ראדק מיידאן, שוער מ.ס. אשדוד, ישוחרר סופית וללא תמורה למעט המשכורות שמגיעות לו עד כה, מייד לאחר משחקה הביתי של הקבוצה בשבת מול מכבי ת"א. מיידאן יארוז את חפציו ויעזוב את דירתו באשדוד, וביום ראשון יטוס חזרה לפולין. את מקומו במ.ס. אשדוד יתפוס יניב בן ישי, שוער המשנה והשוער הראשון בעונה שעברה. יוסי מזרחי מחפש גם שוער שני ובין המועמדים: גולן מלול.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי נתניה מעוניינת בחלוץ הונגרי ששיחק בנבחרת:נורברט טוט

טוט שיחק עונה שעברה,חצי עונה ביחד עם לאיוש טריאק בוידאווטון וכבש 6 שערים[טריאק 4 בכל העונה]
    אחר כך הוא עבר לפאניוניוס

לנאדו מתחיל למאוס בכפיר צוקול ויש סיכוי גדול שנראה את צוקול עוזב את נתניה[כנראה בהשאלה] העונה.
    http://med.walla.co.il/archive/58800-4.Xxx

15. DaMaGe Member

שלום....אני חדש.....אוהד בית"ר ירושלים.....
    אממממ....אוליביירה הברזילאי (הידוע בכינויו קאפונה), שחקן הרכב בגלאטאסראי בעבר (לפני שנתיים בליגת האלופות) מגיע למבחנים בבית"ר. הוא אמור להגיע ביום ב' אחרי הסדרת הוויזה.
    הקבוצה הגיעה איתו כבר להסדר כספי והוא ירוויח 70 אלף דולר במידה ויחתום (לא מאמין שהוא כזה זול! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx ). הוא בן 29.

בנוסף, קשר אחורי מברזיל בשם קאלדיירה נבחן כבר למעלה בשבוע ומאוד מרשים את אלי אוחנה......
    הוא בן 23 ובא מקבוצת גאויש בברזיל.

שבוע טוב אחי ואחיות!
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx