העברות רשמיות בליגה הלאומית 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏23/5/10.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הכל אפשרי, אך זה לא משהו שניתן לשנות מהיום למחר. לכן לטובת המועדון ובעיקר לטובת ליגת העל, עדיף שרמת השרון תשאר בלאומית, אין לה מה להציע בליגת העל.

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

3. הפועל_כפר_סבא Member

בינתיים העוול שנעשה לנו לפני שנתיים ממשיך להצטמצם קצת אחרי שנסגר שליל הצרפתית תשלם לנו 200,000 שקל דמי השבחה על דגלאס דה סילבה זאת אחרי שגנק עשתה אותו דבר על סמואל יבואה לפני כמה חודשים, אני מניח שבקרוב גם אביחי ידין יכניס לנו קצת כסף לקופה..
    רייכמן הודיע שעם ה-200,000 הזה ועם הכסף שיגיע ממכירתו הצפויה של שלומי אזולאי לקבוצה בלגית כלשהי יוחתמו כאן מספר שחקנים בכירים כשהשם החם שאמור להגיע הוא לא אחר משי אבוטבול, קשר הפועל ת"א.
    לא יעזור כלום, שנה הבאה אנחנו חייבים לחזור לליגת העל!
    אם בעונה האחרונה היינו רחוקים החמצה אחת גדולה של דופלה מלעלות אז השנה שום דבר לא יעצור את הירוקים, במיוחד שבעונה הקרובה צפויה להיות ליגה עוד פחות טובה מהעונה האחרונה + סגל הרבה יותר טוב שלנו.

4. איתי שכן-טוב Member

הפועל כפר-סבא החתימה את אבי אבינו. לדעתי רכש לא טוב של הקבוצה.. בעונה האחרונה הוא התחיל באשקלון והיה מאוד מאוד חלש.. אחר כך עבר להפועל ירושלים וירד איתה ליגה...

5. yakov_y YNWA

שחקו כמו שי אבוטבול לא יישחק בעונה הקרובה בליגה הלאומית. אני חותם לך על זה. הוא יעדיף היום כל מועדון בליגת העל ולא משנה מה ההצעה הכספית לפני שייבחר בקבוצה מהליגה הלאומית.

6. The best of The best Member

נס ציונה קרובה להחתמה משמעותית
    שי דוד.

7. הפועל_כפר_סבא Member

מה???? זה לא הגיוני, לשי דוד יש סיכום עם הפועל כפר סבא אבל מכבי פ"ת רצתה אותו אצלה ולקחה אותו, לא ייתכן שהוא יעבור לנס ציונה..

8. הפועל_כפר_סבא Member

אוהד נס ציונה שוב חירטט, לפי ידיעות שי דוד אמור לחתום היום אחרי שיבקש מהוועדה למעמד הששחקן שיחרור ממכבי פ"ת.

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אבי איבגי צפוי לחתום בקרוב במכבי הרצליה. זה אומר שאיתמר ניצן סוף סוף ישוחרר, אישית מקווה שלקבוצה מליגת העל.

10. kfiros Member

שאול סמדג'ה עזב את רעננה וחתם לעונה בנצרת עילית על חשבון אבי איבגי שסיכם במכבי הרצליה.

11. yakov_y YNWA

למה מכבי הרצליה צריכה שוער כשיש לה את איתמר ניצן ?
    אולי זה בגלל שאיתמר ניצן קרוב לחתימה בקבוצה מליגת העל ?

אני מאוד מקווה שיגיע למכבי נתניה. איתמר ניצן הוא העדפה הראשונה שלי לעמדת השוער.

12. הרצליה Member

באמת נראה לך שאם הוא יעזוב זה לא יהיה לקבוצה בליגת העל?

אגב איפה שמעתם על איבגי?, מאוד מקווה שזה לא נכון, הדבר האחרון שאנחנו צריכים זה הטמבל הזה שמתקשר לאיים על שייע בטלפון( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx )

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

ידיעות אחרונות.

14. The best of The best Member

דודו בן שושן עוד לא קיים אימון אחד ראשון וכבר היום הוא "שוחרר" מהקבוצה אחרי שלבחור יש קרע ברצועה הצולבת.
    השוק די מנומנם יש לציין אבל מאידך תוך כמה שבועות הוא יתעורר כמו הר געש מבעבע.
    בנס ציונה צפויים להגיע עם תחילת האימונים 2 זרים האחד ארגנטינאי והאחד ברזילאי אחד קשר ואחד חלוץ.
    יחד עם זאת כל שחקני הסגל המקומי נשארו... לרבות כל חוליית ההגנה.
    עכשיו ינסו למצוא אלטרנטיבות ראויות בחלק הקדמי, בנושא שי דוד אני לא אתייחס כי אתה לא ראוי לתגובה...
    אסור לשכוח שאם שנה שעברה אמרו כולם "ליגה פח/חלשה"
    השנה זה יהיה "פח אשפה" כל יהלום שהיה בליגה הזו בשנה שעברה דילג חיש מהר לליגת העל ובמונחים של ליגה לאומית שחקן כזה או אחר שאמור "לשדרג" את הקבוצות קשה מאד למצוא היום, זה ממש כמו למצוא מחט בערימת שחת.
    אני מאמין שהשוק יתעורר אוטוטו, אין קבוצה שהיא כרגע מעל הליגה, גם לא רמת השרון יסלחו לי כולם אבל זה לא עושה לי את זה...

15. Butragueño מנהלים

שתי הרגשות מתערבבות בלב, מצד אחד עצב גדול, איתמר ניצן כנראה לא ימשיך איתנו, אם הובא אלינו אבי אבגי, מצד שני, אני כ"כ שמח בשביל השוער הצעיר הזה, אם אפשר לציין מישהו מהרצליה, אז זה הבחור הזה, שבמו כפופותיו העלה את הרצליה ליגה, שמר את הרצליה עונה שלמה בליגת העל. לבחור הזה מגיע הרבה יותר מליגת על.