העברות בבונדסליגה 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏26/5/11.

1. Lazarobbie Member

1. אחרי העונה הגדולה שלו בהופנהיים לפני כמה שנים, הייתי בטוח שאיבסביץ' בדרך לקבוצה גדולה, אבל אז הגיע הפציעה שהשביתה אותו והרסה הכל, חבל קצת. הוא עדיין טוב?

2. רנה אדלר לא היה מתחרה עיקש מול נוייר על האפודה של הנבחרת? איך לברקוזן ויתרה עליו?

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

1. ודאד עדיין לא חזר לעצמו אחרי אותה עונה חלומית, אבל עדיין מדובר בחלוץ לא רע
    2. לברוקזן כבר רכשה את לנו הצעיר ומתכננת איתו את העתיד, אדלר מסיים חוזה בלברקוזן ועובר בקיץ להמבורג בהעברה חופשית

3. Lazarobbie Member

גם הוא עבר פציעה, אם זכרוני לא מטעני. גם פה מדובר בשחקן שלא הצליח לחזור ליכולתו אחרי הפציעה?

4. dudi Member

פרובגרובנייאק, ודאד.. בנתיים חזירונס היקר עם החלוץ הטוב בעולם(!) טנקס רוזנר ושיהיה בהצלחה לודאד מאחרי הגביע.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ברנד לנו?
    לא עבר שום פציעה. נחשב יחד עם טר שטגן ואולרייש משטוטגארט כאחד משוערי העתיד של גרמניה (למרות הדברים של נדב על סוון, בשנה האחרונה אולרייש פשוט פנטסטי ומדבר אחד שבתחילת השנה עוד חשב שלנו ראוי לאפודה מספר 1 בשוואבן לנד).

דודי, מאז מ"ס 33 לא היה לשטוטגארט חלוץ נורמלי בקאדר. פרט אולי לחודש וחצי של קסם עם קקאו (כמובן לפני תום החוזה שלו שהוארך לצערי).
    לא יודע אם איבסביץ' יצליח להכנס חלקית לנעליים (אי אפשר להכנס לנעליים שלו לדעתי) שלו, אבל אני מקווה שכן, מה שנותרה לי זה התקווה שכן.

פוגרבנייאק יכול לעזוב, אפילו בחינם, אבל עם המשכורת שלו אין לו ביקוש (3.5 מיליון יורו לעונה).

6. Lazarobbie Member

התכוונתי לאדלר.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קשה לאמוד את היכולת של אדלר שפצוע מזה שנה וככל הנראה גם העונה לא ישחק.
    גם לפני הפציעה שלו חלה ירידה ביכולת שלו. בגלל כל הדברים האלו חל פיחות במעמדו וכיום הוא בכלל לא בתוכניות של לאוו (ברור כמובן למה).
    יהיה לו קשה לחזור לעצמו, מה עוד שדרובני בהמבורג לא יוותר כ"כ מהר על אפודת השוער הראשון.
    בלברקוזן הסיפור שלו בכל אופן גמור

8. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

נערך לאחרונה ב: ‏26/1/12
  9. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

:aa1: האנובר 96 החתימה את החלוץ הסנגלי, מאמה ביראם דיוף ממנצ'סטר יונייטד על חוזה לשנתיים וחצי (עד יוני 2014).

10. aloneli Member

זה אומר שאבדלואה עוזב?
    יאללה הנס תכין את המזומנים לקיץ.