הסתיימה לה העונה בצורה הכי מאכזבת שיש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏17/7/07.

1. JuveInMyHeart Member

לאציו משווה לתיקו אחת, מחמיצה פנדל, וסופגת כרטיס אדום... איזה בעסה.

2. OR Member

אני גם אנתח את הקבוצות :

פיורנטינה - יכולה להגיע לרמות של רבע גמר - חצי גמר ואולי אפילו גמר בלי מאמץ רב (במידה ולא פוגשים את ביירן בדרך)
    ההימור שלי
    רבע גמר / חצי גמר ועפים לביירן שתיקח את הגביע

אמפולי - מקס' שמינית גמר וגם זה בלחץ הם לא רוצים לגמור סיפור קייבו .. הם יודעים שהשנה הסיכויים שלהם להגיע למפעל שוב הם ממש קטנים הם נהנו עונה אחת בעיקר כי הרבה נחלשו

פלארמו - יש לה את היכולת להגיע לרבע הגמר מקס' וזה בגלל סיבה אחת: אי הרצינות שהאיטלקיות לוקחות איתן למפעל הזה פשוט טעות! רק בשלבים המאוחרים הם נזכרות "אה זה גביע טוב " חבל זה סתם טעות לדעתי

אינטר - כמו תמיד בטח תיתקע על רבע הגמר כי לוזרית היא לוזרית

מילאן - מגיע כמו תמיד עם היכולת להגיע עד הסוף רק חוסר מזל ייקח ממנה את השלבים הקבועים שלה (חצי גמר - גמר)

רומא - שמינית גמר עפה אין לה יכולת ליותר מזה, סה"כ עוד קבוצה שנהנתה מהחוסר של העונה שעברה היא נהנתה מהשחיטיות כמו אינטר

לאציו - הלוואי ותיפול כמה שיותר מוקדם אני פשוט לא אוהב ת'קבוצה הזו גם על רקע היכולת וגם על רקע האוהדים שלה והגישה שלה .

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

משפט מרפי אומר: "כל מה שעלול להשתבש, אכן ישתבש". לאציו למדה זאת היום על בשרה.

ראשית לאציו ספגה שער מוקדם, לפני שהספיקה להתעושש ממנו איבדה את בלמה קריברי בשל פציעה. לאחר מכן רוקי החמיץ פנדל. כאשר היה נראה שגרוע מכך לא יכול להיות והמורל בקרשים, נפצע גם הבלם השני סטנדארו ועזב את המשחק. כאשר בין לבין בגדן לובונט שוער פיורנטינה לשעבר ממשיך לתסכל את חלוצי הביאנקוצ'לסטי. למרות כל הקשיים הצליח מוטרלי להשוות, אבל אז בא הסרבי חם המזג בהרמי וקיבל אדום שהפריע למומנטום ועם זה לא הספיק גם מוטארלי חטף אדום כמה דקות אחריו.

התוצאה אכן רעה, אבל עם להתפס בקצה האופטימיות, גרוע מזה פשוט לא יכול להיות. ללאציו יש את הכלים להבקיע בחוץ וצריך להאמין שכאשר עונה שלמה של עבודה קשה תהיה על המזניים, שחקני הבירה האיטלקית יתליחו להשיג תוצאה בחוץ ועל הדרך לפרק את המרפי הזה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/8/07
  4. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

תגיד לי על מה אתה מדבר?
    פיורנטינה, אמפולי, פאלרמו - רבע-חצי גמר האלופות? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיורנטינה,אמפולי ופאלרמו משתתפות בגביע אופ"א....

6. ACBenb Member

מן הסתם הוא דיבר על אופא לא להיות ראש קטן.

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/07
  7. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

וואלה טעות שלי, שחכתי גם מזה שבאיירן בכלל באופ"א. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

8. cazzo Il Capocuoco

"זה עדיין פתוח, עכשיו נשחק את ההעפלה במשחק אחד שנותר ברומניה ואני עדיין אופטימי וחושב שיש לנו 50 אחוז להגיע לשלב הבתים. היינו חסרי מזל, שיחקנו בלי קור רוח, החמצנו הרבה הזדמנויות, ועדיין רק השגנו תיקו בבית. דינאמו בוקראשט כל המשחק שיחקה כדי לסגור, אבל אני מעריך את המאמץ של השחקנים שלי שנתנו הכל על המגרש וראויים לשבח. אל תשכחו שיש לנו הרבה פצועים, מורחקים ואפילו פנדל תומאזו רוקי החמיץ. התקפנו והתקפנו אבל ברגע הטוב שלנו תמיד קרתה תקלה כלשהי". דליו רוסי המאמן של לאציו, למרות הכל משבח את קבוצתו.

אבל לדעת העיתונות האיטלקית קרה משהו יותר חמור מאשר המשחק הפזיז של הביאנקוצ'לסטי: חמישה אוהדי דינמו בוקראשטי נדקרו לפני המשחק בתקריות בין האוהדים. דבר שני, מעריכים סיכוי טוב שאופ"א יענישו את לאציו על אוהדי הקורבה נורד שהמשיכו עם השירים הגזענים והנהמות לשחקן הגנאי של דינמו, ג'ורג' בלאיי.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב פעם המזג החם של הבירה.... נקווה שלא יריחיקו אותם לעזאזל....

10. cazzo Il Capocuoco

http://www.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2007/08/16/0JMVTD1Q--346x212.Xxx
    סמפדוריה מנצחת 1-0 את היידוק ספליט בביתה משער של המגן הארגנטינאי, הוגו קאמפניארו שכובש לאחרי מצב נייח שנבעט מרגליו של סרג'ו וולפי הקפטן וזה ממש דקה לפני סיום המחצית הראשונה. הרבה מזל והרבה אופי הראתה הקבוצה של וולטר מאצארי בפוליוד, האצטדיון המאוד ביתי שהיה מלא ב35 אלף קרואטים מטורפים.

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/07
  11. Ofek7 Member

ניצחון יפה של סמפדוריה, איצטדיון באמת קשה בספליט...
    תוצאה טובה שנותנת לסמפדוריה מקדמה ולדעתי היא תעבור בסטאדיו לואיג'י פרארי...

עכשיו שאלה חבר'ה: מישהו יכול להגיד לי למה מילאן לא משחקת במוקדמות האלופות? האם הזכייה שלה נתנה לה את הכרטיס ישר לבתים?

12. cazzo Il Capocuoco

Si, Ja, Sim, Oui....

13. Ofek7 Member

וואלה, ממתי החליטו את זה מהעונה שברצלונה זכתה?
    כי כשליברפול זכתה היא הייתה חמישית בליגה האנגלית ובכל זאת סידרו לה להשתתף במוקדמות...

14. cazzo Il Capocuoco

טוב, זה די אוף-טופיק, אבל נגמור עם השאלה שלך:

ליברפול הייתה מקרה מיוחד, מכיוון שהיא סיימה במקום החמישי ולא הרביעי. http://en.wikipedia.org/wiki/Liverpool_F.C...e_qualification

אתה יכול לשאול על השאלה הזאת בפורום העולמי.

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/07
  15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום המשחק המאוד חשוב של לאציו בבוקרשט!