הסתיימה לה העונה בצורה הכי מאכזבת שיש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏17/7/07.

1. Chievo Member

אם צ'זארה פראנדלי מאמין בשחקנים שלו, אין על מה לדאוג.

פיורנטינה תשחק עם ריינג'רס בחצי הגמר, הייתי מאוד מקווה שגם תפגוש את לוקה בגמר במנצ'סטר, אבל בינתיים באיירן בדרך החוצה.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש רק בעיה אחת וקוראים לה לוקה טוני. טוב נו, יש עוד עבודה קשה מול רנג'רס.

3. Jack Wilshere Member

הייתי רוצה לדעת מה אנשי הפסטה חושבים באשר לסיכויים שפריי יעזוב את פיורנטינה בקיץ, בהנחה שמועדון זה או אחר יהיה מוכן לשלם עליו הרבה כסף?

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פריי קושר בעיקר למילאן עד לפני כחודש, אבל מאז העניין כמעט ולא הוזכר, מה שמעלה לדעתי 2 אפשרויות:
    1. מילאן לא מוכנה להשקיע הרבה כסף על שוער (מה שמוזר בהתאם לרמה של השוערים שלה).
    2. פיורנטינה מערימה קשיים ודורשת סכום באמת גדול על פריי.

ההימור שלי?
    75% שהוא נשאר בפיורנטינה, 20% שהוא הולך למילאן, 5% שהוא הולך לקבוצה אחרת בחו"ל.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

במקרה שפריי יעזוב למילאן, קבוצה כמו פיורנטינה לא תשאר בידיים ריקות ותנסה להביא מחליף הולם בדתמותם של אחד מאמליה, דה סנטיס או אביאטי. אני אישית הייתי רוצה לראות את קורצ'י במדים הסגולים.

6. Chievo Member

פריוויו למשחק (נכתב ע"י תומר22 בפורום העולמי)

את ליגת האלופות אני לא סובל יותר, קשה לדמיין לעצמי שאף איטלקית נמצאת שם בעוד ששלושה אנגליות וספרדית אחת נמצאות שם. התרופה שלי היא סגולה היא תגיע שם מגלאזגו ומפירנצה מאוחר יותר, אני חולם על זה שגביע אופ"א ינחת באיטליה, כל איטליה שולחת מבט לעבר גלאזגו הערב, כולם מאמינים בפראנדלי, כולם יעודדו רק צבע אחד הערב, הצבע הסגול. אז אולי גם אתם, אל תפספסו את המשחק הזה.

פורצה ויולה!!

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בפירנצה לוקחים את גביע אופ"א ברצינות. כל הכרטיסים כבר מזמן נמכרו.

8. Chievo Member

טוב חברים, לצערי הדיון הזה הסתיים לו, מי שיש לו עוד מה להוסיף מוזמן לעשות זאת, כל כך כואב להפסיד ככה, המגעילים הסקוטים השיגו את מטרתיהם, הבונקר שלהם הצליח, ופיורנטינה נפרדת מהמפעל, גם לוקה טוני לא יהיה שם במנצ'סטר.
    חבל שפספסנו משחק שהיה אמור להיות אחד המשקים הגדולים בהיסטוריה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏2/5/08
  9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.lastampa.it/multimedia/sport/9521_album/13.Xxx

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי רק את המחצית השנייה של 90 הדקות הראשונות, מחצית בשליטה מוחלטת של הויולה, אבל השליטה הזו לא תורגמה לשערים וחבל, ריינג'רס התבנקרה ובסוף השיגה את מטרתה בלסחוב את המשחק לבעיטות ההכרעה, ולצערי הרב לא הלך לויולה.

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

כל כך התאכזבתי. הייתי עייף מת באותו הערב ובכל זאת נשארתי לראות מאחר ותמיד חיבבתי את הסגולים מפירנצה והאכזבה הייתה מרה, חבל כל כך שריינג'רס קבוצה מגעילה שכזאת תזכה לשחק בגמר במקום פיורנטינה שהייתה יותר טובה בסך הכל אבל חוסר מחץ לחלוטין ובעיטות פשוט מגעילות של ליבראני ובמיוחד של ווירי מנעו היסטוריה אבל לשחקנים ולאוהדים כדאי להרים את הראש ולהבטיח את מה שמגיע להם וזה לעלות לליגת האלופות ותמיד יהיה אפשר לעלות שוב לגמר. העתיד יהיה טוב.