הסתיימה לה העונה בצורה הכי מאכזבת שיש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏17/7/07.

1. מיכל3 Member

עונה מעניינת מצפה לנו באירופה לדעתי.
    נתחיל מהויולה-פיורה לדעתי תגיע לשלבים הגבוהים בגביע אופ"א. למרות שטוני עזב, יש להם סגל מצויין ולטעמי היא תגיע לפחות לחצי הגמר. אני ממש לא חושבת שיהיה זלזול מצידן של הקבוצות שישחקו באופ"א (אולי רק מצידה של אמפולי), אבל לא מצידה של פיורה שיכולה אפילו לזכות באופ"א, מאחר ויש לה את היכולת והמשאבים וזו אמורה להיות המטרה העיקרית שלה השנה. אמפולי תעוף בשלבים המוקדמים של המפעל לדעתי, אולי מהצד הזה גם נראה זלזול בגלל זה, אלא אם כן נזכה להפתעה כלשהי.

לגבי לאציו, אין לדעת. תלוי באיזה בית הם יפלו, עם איזה קבוצות. בכל מקרה גם אם הם יקבלו בית קל יחסית, אני לא מאמינה שהם יעברו את השמינית.

רומא-עם טיפה יותר נסיון במפעל ופחות נאיביות מהעונה שעברה, בהחלט אפשר להגיע לשלבים הגבוהים של המפעל. כרגע זה בסימן שאלה בגלל מה שאמרתי ובגלל שלא הגיע חיזוק משמעותי לקבוצה עד כה. בכל זאת, אני מאמינה שהג'יאלורוסי יגיעו לרבע גמר ואף מסוגלים להגיע גם לחצי גמר, תלוי על איזה קבוצות הם יפלו גם.

מילאן ואינטר-כמובן ששני המועדונים האלה, כמו כל שנה-מצהירים ורוצים ללכת עד הסוף. עד כה הרצון והנסיון של מילאן עבד נפלא ובהחלט היא השיגה את המטרות שלה במפעל הזה. שתיהן יכולות ללכת עד הסוף, למרות שאינטר תמיד מאכזבת לקראת הסוף ואצל מילאן הכל פתוח. מילאן לדעתי תגיע לפחות לחצי גמר ואינטר תסיים את דרכה בחצי גמר.

2. Dr. Recoba Member

אתה מודע לזה שקבוצתך זכתה בגביע האלופות?

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wlcm.Xxx

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תאמין לי הוא מודע.

נראה לי שמהמוקדמות תעלה קבוצה אחת פחות. מאלה שעולות אוטומטית כולן יהיו שם.

4. Paolo Maldini שחקן ותיקים

זה נראה לי קצת דופק את השיטה .
    בטוח יש קבוצה שנדפקה מכל העניין.

רקובה, אל תדאג, יש לי שנה שלמה להזכיר לעצמי בכל יום שאנחנו אלופי אירופה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/champions.Xxx

5. 亚历山大帕托 Member

אני לא בטוח שיש קבוצה שהורחקה מהמפעל בגלל מילאן, כי מילאן בכל מקרה היתה מתחרה בסיבוב האחרון של המוקדמות. ההיגיון אומר שאחת מהעולות האוטומטיות בדירוג הכי נמוך לפי אופ"א פשוט החליפה את מקומה עם מילאן והועברה למוקדמות (לסיבוב האחרון).

6. Dr. Recoba Member

כן, לא הבנתי את כוונת השאלה שלך חח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

זוכר את מקרה ליברפול? לא אותו מקרה, אבל דומה.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפעמים יש לי הרגשה שלקבוצות כמו לאציו, הליגה זה הדבר הכי חשוב שיש. כלומר אם ישאלו את ההנהלה והאוהדים (שמן הסתם השחקנים עצמם גם כן מושפעים לא מעט מהדעות של הגורמים הנ"ל), הם יעדיפו להצליח בליגה ולסיים במקום גבוה (רצוי מעל רומא) מאשר להעפיל שלב או שניים בליגת האלופות. כמו שאמרתי, זה אומנם אף פעם לא יגיע למצב שבו נראה את לאציו עולה בהרכב משני למשחק בליגת האלופות, אבל בהחלט יכול להיות שבמקרה של הגרלה קשה או התחלה לא טובה, נראה מעין ויתור של לאציו וסוג של זילזול מצד ההנהלה/אוהדים/תקשורת במפעל.

רומא דווקא כן התחזקה משמעותית. ההרכב הראשון של רומא בעונה החולפת לא נפל מכמעט אף קבוצה באירופה - הבעיה הייתה בעומק הסגל. מבלי להביא שמות גדולים, די בשקט רומא הגיעה למצב של שני שחקנים איכותיים על כל עמדה (במיוחד אם קיבו יישאר). זה ייאפשר לספאלטי להשתמש ברוטציה רחבה יותר ולמנוע שחיקה של השחקנים המובילים. עקרונית, רומא רחוקה חלוץ מחליף אחד מסגל מושלם.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מסכים. האוהדים, להם הליגה חשובה יותר. להנהלה ולשחקנים ליגת אלופות חשובה יותר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/7/07
  9. cazzo Il Capocuoco

http://www.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2007/07/21/0JLJIZYQ--346x212.Xxx

חם,חם,חם על חופי הים שחור. סמפדוריה ניצלה את המקום שאודינזה פינתה לה, מקום באינטרטוטו. הבלוצ'רקיאטי החדשים שוולטר מאצארי מאמן כרגע, מנצחים במשחק הרשמי הראשון של העונה את צ'רנו מורה {ים שחור בבולגרית} וארנה 1-0 משער עצמי של הקשר המקומי דניאל דימוב בן ה18. הקבוצה שסיימה במקום החמישי אשתקד בליגה הבולגרית חויבה ע"י אופא דווקא לשחק בבורגאס {עקב חוסר רשיון על האיצטדיון בוארנה}, עיר בולגרית אחרת שנמצאת גם על חופי הים השחור וגם קרובה לגבול הטורקי. 5000 אוהדים של הקבוצה המקומית באו להתעצבן.

המשחק התחיל עם אגרסיביות רבה בהתקפה של צ'רנו מורה, אבל ההרכב החכם טקטית שהציב מאצארי היה יעיל. בלי הרבה בעיות, פער הרמות הורגש מיד. הקבוצה מוארנה 'נמחקה' לאט לאט מהמגרש והליגורים בחוכמה רבה נתנה לכל ההתהלבות הבולגרית להעלם. בתוך הדקה הרביעית של תוספת הזמן, סטפאנו לוקיני הרכש שהגיע מאמפולי מראה כבר מה הוא שווה. כדור חופשי מצד שמאל מוצא את המגן הימני שבועט מהאוויר ואז הכדור פוגע בדניאל דימוב. המזג החם של הבלקאנים ומזג האוויר הנורא {לחות של הים + 35 מעלות} גרם לקהל המקומי להתחרפן, לא מספיק שהאוהדים זרקו נייר טואלט מהיציעים גם עם העצבים הגיעו הכסאות לדשא. עוד דבר משעשע הוא פסקי הזמן שנתן השופט הנורבגי שכמעט התעלף: כל מחצית החליטו לעשות מארגני המשחק הפסקת שתייה של 90 שניות. בסופו של דבר המשחק נמשך 103 דקות ברוטו; חמש דקות כל מחצית ואותם 3 דקות של שתייה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/07
  10. Chievo Member

אני יודע שאם סמפ תנצח היא מעפילה למוקדמות גביע אופ"א, אבל האם הקבוצות המנצחות בשלב הזה ממשיכות לשחק ולהתמודד על תואר "אלופת הטורניר"?

צריך להגיד גרציה סמפדוריה, אפשר להגיד שהניסיון ניצח היום, אין מלים, רק שלא יצאו פראיירים ויחמיצו את ההעפלה לשלב הבתים בגביע אופ"א.

11. cazzo Il Capocuoco

לא חראם לואי? 11 קבוצות יעפילו לגביע אופ"א. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/07
  12. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

כן. מי שיגיע הכי רחוק יזכה באלופות הטורניר. ניוקאסל זכתה בטורניר בשנה שעברה.

13. Chievo Member

מי שיגיע הכי רחוק בגביע אופ"א? בכל מקרה אני בטוח שזה לא משמעותי

14. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

כן מי שיגיע הכי רחוק בגביע אופ"א. אבל מעניין אותי מה יקרה אם ישארו 2 קבוצות שעלו מהאינטרטוטו ברבע הגמר למשל, ושתיהם יעופו?

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום ב-20:45 שעון איטליה (21:45 שעון ישראל), סמפדוריה תארח את צ'רנו מורה בגומלין של הסיבוב השלישי באינטרטוטו. היא מגיעה עם יתרון של 1-0 מהמשחק הראשון בבולגריה.
    הרכב משוער (3-4-2-1): קאסטלצי - קמפאניירו, סאלה, אקארדי - מאג'יו, פיירי, פאלומבו, וולפי - קומאן, בלוצ'י - קראצ'ולו.
    מיארנטה, ציגלר, פרנצ'סקיני, זנוני, לוקיני, סלבטורה פוטי ווינצ'נזו מונטלה יחכו על הספסל. צפויים מעל 20,000 צופים היום בלואיג'י פראריס ונאמר שרובם באים בעיקר כדי לראות את הבכורה המחודשת של מונטלה בקבוצה. בהצלחה לסאמפ http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx