הסתיימה העונה האירופאית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏1/7/08.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לבאצי ונבארו נמצאים עם ארגנטינה במסגרת ההכנות לבייג'ין.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא ברור לי איך נאפולי משחררת אותם. שימו לב שקבוצות אחרות לא מוותרות ( לדוגמא דייגו בברמן). המהלך הזה רק פוגע בקבוצה.

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאבצי ונבארו נכנסים לקטגוריה של שחקנים בני 23 ומטה. כל נבחרת באולימפיאדה רשאית לקחת עימה עוד 3 שחקנים מעל לגיל המותר. למועדונים אין זכות בחירה בנוגע לשיחרור שחקנים מתחת לגיל 23, הם יכולים להטיל וטו רק אם השחקן המדובר הוא אחד מאותם שלושה שהם מעל לגיל.

בנוגע להגנה, אל תשכחו שנאפולי שיחקה פה בלי הבלם הכי טוב ומוכשר שלה. סנטקרוצ'ה וקנאברו הם באנקרים. קונטיני ורינאודו ילחמו על המקום האחרון במערך שלושת הבלמים.

4. Chievo Member

שמח לדעת שנאפולי ניצחה היום בימים שאני לא ממש מחובר ומעודכן בעולם הכדורגל.

בכל מקרה הגנה רעה?! לפחות זה היה בלי סנטאקרוצ'ה שחקן טוב וגם צעיר שעוד נכיר אותו טוב יותר (החליף את דומיצי כשהגיע בינואר אם אינני טועה).

לירן אם אתה מופתע שנאפולי הסכימה לשחרר את לאבצי ונבארו, אני מופתע שנאפולי שחקה עם ההרכב הראשון. במפעל אינטרטוטו שהוא הפחות משמעותי באירופה זה ברור שנאפולי או כל קבוצה איטלקית אחרת לא תעשה את מיטבה כדי להשאיר את שחקני המפתח שלה למשחקים כאלה (בלי קשר לדבריו של יותם אפילו).

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בנאפולי מייחסים המון חשיבות לעובדה שהקבוצה חזרה לאירופה, גם אם מדובר באינטרטוטו הזניח. אחרי עשרות שנים נאפולי מכוונים גבוה ורוצים להגיע כמה שיותר רחוק בגביע אופ"א ולכן הם עלו עם ההרכב החזק ביותר. אני הבנתי שיצאו כמה מאות אוהדים ליוון במעברות כדי לצפות במשחק ובעיר עצמה יש תכונה רבה לקראת המשחק. באיטליה צופים שיישבר שם מספר הצופים במשחק בגביע אינטרטוטו.

6. cazzo Il Capocuoco

אני ראיתי את המשחק על המקרן, לא ב4 פיקסלים על המחשב. אפשר לחשוב שאני כזה עוואר, נאפולי באמת יש להם המון מה לשפר בהגנה. נס שהיוונים לא הבקיעו.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהים מה שהולך בנאפולי לקראת הגומלין ביום ראשון. לאימון הבכורה של הקבוצה בעיר, הגיעו לא פחות מ-15,000 צופים! אימון! למשחק עצמו נמכרו כבר מעל 50,000 כרטיסים, ובקצב הזה, אני בספק אם יפתחו בכלל הקופות ביום המשחק. מדהים... אין מילה אחרת.

8. xavi6 Member

כתבתי בעבר כתבת צבע על נאפולי בפורום שנסגר, מין תיאור על שיחה שהייתה לי עם בחורה שהיתה כמו אחותי הגדולה, שהייתה בנאפולי במשך שבועיים כאשר הייתה בטיול באירופה, והיא לא הפסיקה לספר לי על נאפולי. כשהם היו בליגה שניה או שלישית היא הייתה שם, והיא אמרה לי לקראת הסוף "הם יעלו במהירות למעלה, אתה תחכה ותראה שזה עניין של זמן. אין לי מושג באיזה ליגה הם, לא מבינה בכדורגל, רק דבר אחד אני יכולה להגיד לך, עם הקהל הזה-אין לי כל ספק שהקבוצה הזאת תחזור. הם יוכיחו שמתים יכולים לקום לתחייה".

הלכתי להרים עליה טלפון.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

90 דקות מגביע אופ"א: היום 22:00 (שעון ישראל) נאפולי - פאניאוניוס לעייני איצטדיון מלא.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאפולי חוזרת לאירופה לאחר 14 שנים! לאחר נצחון נוסף של 0:1 על פאנאוניוס, הפעם משערו של מאריק האמשיק הסלובקי אשר חוגג היום את יום הולדתו ה-21.

http://www.sscnapoli.it/UserFiles/Image/imgnews_08_09/030-hamsik-gol-napoli-coppa_news.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/7/08
  11. cazzo Il Capocuoco

המשחק היה די משעמם אז כבר עברתי לראות את המשחק הבא במרקאנה {פלומיננזה הלוזרים נגד קרוזזירו}. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

מה כבר אפשר להגיד? קהל נהדר שכמעט מילא את האיצטדיון ב60 אלף מושביו, נאפולי חסרת ברק שמאוד חסרה את הארחינטינו שלה שנמצא כבר על הטיסה לבירת סין, אבל גם מצד שני מאוד קשוחה וקונקרטית. פאניוניוס קבוצה בכלל לא רעה שהגיעה גם הפעם לקורה של ייצו {שלדעתי היה המצטיין}, אבל נאפולי הייתה מאוד יעילה וזה מאוד חשוב בכדורגל האירופאי, ועל זה יש להיות אופטימים לפחות הנאפוליטנים כמו המעטים שנמצאים בפורום והמיליונים מהם באיטליה. אינאסיו פיה שנכנס במקום בוליאצ'ינו שנפצע למעשה החל את המהלך של השער, הוא הגיח מצד שמאל כמו תמיד והרים כדור לחרמן דניס הרכש הארגנטיני החדש שנגח לסלובקי המוכשר שבעט מהאוויר לדשא ומתחת לשוער הגרמני-קרואטי קרסיץ'.

עדיף שבני סכנין הייתה מבלה אתמול בנאפולי, ככה היינו מרוויחים אולי חוויה קטנה בקריית אליעזר.

12. 亚历山大帕托 Member

בסיבוב השני של מוקדמות גביע אופ"א נאפולי תשחק נגד ולאזניה מאלבניה. הגרלה קלה מאוד.

13. cazzo Il Capocuoco

אם תציצו בארכיוני אייסוקר, תמצאו את הסיפורים המשעשעים {תודות גדולות למשה אוחיון} של מסעות הפועל באר שבע בצפון אלבניה ועל איך הם פישלו לעבור אותם בגלל טעות של מזכירה אהבלה. :aaarofl:

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/08
  14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז היום, זה היום! אני מתרגש. אפילו לקחתי יום חופש כדי להתכונן כמו שצריך, אני רק מקווה שאוכל לראות את המשחק בצורה טובה, בלי שג'אסטין טימברלייק יהיה מעורב בזה. קדימה גאמבריני ופורצה ויולה אהובתי!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/8/08
  15. cazzo Il Capocuoco

אלסנדרה גוציני מדווחת מפירנצה, אווירת ליגת האלופות, למרות שכל האומה האיטלקית עסוקה בכל מיני בחורות שמסייפות וממלאות את איטליה במדליות. בשביל צ'זארה פראנדלי זה כנראה "אחד משני המשחקים הכי חשובים של העונה". רואים שבויולה השקיעו המון השנה ורוצים להחזיר את החובות על הצלחה באירופה. כמובן שהמשחק השני החשוב של העונה ישוחק באצטדיון החדיש מאוד של סלאביה פראג עוד שבועיים.
    "אנחנו מוכנים אך גם קצת מתרגשים ועצבניים, אבל זה בסדר גמור. במשחקים המכריעים האלה המתח זה דבר חיוני. אני ראיתי בימים האחרונים קבוצה שרוצה, קבוצה רעבה, קבוצה עם אמביציות ומוטיבציות. זה גורם לי לקוות שנשחק טוב למרות שאני יודע שהקבוצה בימים האלה לא יכולה לשחק בקצב גבוה כל המשחק. אדריאן מוטו לא נמצא בכושר אידיאלי למשחק מחר אך הוא יודע מה זה משחקים מכריעים. ככה כמו גם הקהל שלנו.מה שאני רוצה מחר זה ארגון במשחק, איזון טקטי, והרבה רוח מלחמתית. אני ממש לא רוצה כל מיני אילתורים, אלא לשחק כמו שאנחנו יודעים. וכמובן אסור לטעות ולחשוב שהמשחק נגמר מחר, כי הוא נגמר עוד שבועים." אלסנדרו גאמבריני בספק גדול וכנראה שמחר יוחלט אם דאריו דאינלי ישחק במקומו.

הרכב משוער: (4-3-3) Frey; Zauri, Gamberini (Dainelli), Kroldrup, Vargas; Donadel, Felipe Melo, Kuzmanovic; Santana, Gilardino, Mutu.

http://i3.cn.cz/1182427521_200706210281_CFLFOTSSS_1.Xxx

במסיבת העיתונאים, מאמן אלופת צ'כיה, כן, זאת שהקדימה את ספרטה השנואה עונה שעברה, מדבר: "פיורנטינה היא קבוצה גדולה בסדר גודל אירופאי, אין ויכוח. הם לא סתם הגיעו לחצי הגמר וכמעט לגמר גביע אופ"א עונה שעברה. הקיץ הם קנו המון שחקנים, ג'ילארדינו ממנו אני פוחד. יהיה מאוד מאוד קשה מול שחקנים כמו מוטו, סאנטאנה וקוזמאנוביץ', אך אנחנו לא באים להיות קישוט לתפאורה שתהיה פה בארטמיו פראנקי. נחפש תוצאה שתספק אותנו לנו לגומלין בפראג.° ככה מדבר קארל יארולים לפני המשחק החשוב הזה. סלאביה פראג כבר נמצאת בכושר גופני מצויין אך התחילה רע את הליגה הצ'כית: הפסד לסלובאן ליברץ' הידועה 1-2 במחזור הראשון , אבל אז גם הגיע ניצחון 1-0 מול מארילה פז'יבראם של המאמן האיטלקי מאסימו מוראלס. הקבוצה היא עירבוב של הכשרונות הגדולים של צ'כיה {תומאש נציד החלוץ המעולה} וביחד עם זקני הכדורגל {לדוגמה ולאדימיר שמיצר}. לפי עיתון ספורטובני נוביני, זה ההרכב המשוער.

הרכב משוער {4-5-1}: Vaniak - Suchý, Latka, Brabec, Jablonský - Gebre Selassie, Tavares, M. Jarolím, Černý, Švento - Šenkeřík.