הסתיים שלב הבתים ביורו 2004

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י shmulikwe, ‏16/6/04.

1. Paolo Maldini שחקן ותיקים

הסיבוב הראשון היה ברובו די חלש, אך תמיד ככה המשחקים הראשונים, כך שאני אופטימי.

2. Reyes Member

המשחקים לא מתעלים לרמה גבוהה עד עכשיו, ציפתי ליותר. רוב הגולים מגיעים מכדורים נייחים ונראה כי הנבחרות מכירות אחת את השנייה יותר מדי, מה שמייצר פחות מצבי הבקעה.

נקווה להמשך טוב.

(ההודעה בחסות נירלט). :aaatv:

3. Deutschland Member

השער הכי יפה בינתיים (אפשר לקרוא לו גם פוקס) היה של טורסטן פרינגס (גרמניה)!

4. Dave11 Member

RVN הייתי אומר.(אולי בגלל שאני אוהד הולנד)

5. E-tam-R Member

זהו. הסתיים לו שלב הבתים ביורו 2004
    8 העולות לרבע הגמר ומשחקיהן בשלב זה הן:

פורטוגל (עלתה מהמקום הראשון בבית א') - אנגליה (עלתה מהמקום השני בבית ב')
    יוון (עלתה מהמקום השני בבית א') - צרפת (עלתה מהמקום הראשון בבית ב')
    שבדיה (עלתה מהמקום הראשון בבית ג') - הולנד (עלתה מהמקום השני בבית ד')
    דנמרק (עלתה מהמקום השני בבית ג') - צ'כיה (עלתה מהמקום הראשון בבית ד')

א. מהו המשחק שנהניתם ממנו הכי הרבה?
    ב. מיהי הנבחרת שהכי הפתיעה אתכם?
    ג. מי השחקן שהכי הרשים אתכם?
    ד. מי השחקן שהכי התאכזבתם ממנו?
    ה. מהי לדעתכם השערוריה הגדולה ביותר עד עכשיו? [שיפוט, משחק מכור, יריקות, הוצאת רובן, רצח אוהד אנגלי, ערוץ 1 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx וכד']

ובכלליות: התאכזבתם מהיורו עד עכשיו? או שדווקא נהנתם ממנו?

אני אישית: נהניתי הכי הרבה מצ'כיה-הולנד, הכי הרשים אותי אריאן רובן.. שלמען האמת לא ממש יצא לי לראות אותו משחק הרבה..... ואשמח לראות אותו במדי צ'לסי בשנה הבאה, יוון הפתיעה אותי מאוד.... כבר מהמשחק הראשון נגד פורטוגל... היא שיחקה כדורגל אגריסי והגנתי אבל מהנה לצפייה.... שיחקה כדורגל טקטי ונכון שהיה כיף לראות.... ואני באמת חושב שהיא הייתה עדיפה על ספרד בבית הזה. התאכזבתי מראול... פשוט לא עשה כלום ביורו הזה, והשערורייה הגדולה ביותר לדעתי - אברהם גרנט משמש כפרשן למשחקי היורו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_2gunsfiring_v1.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

6. תונל Member

א.המשחק שנהניתי ממנו - קרואטיה-צרפת 2-2: רוסו מהתל באוליביה דאקור, סילבסטרה ובשופט. ייצג את הליגה הישראלית בכבוד.
    ב. הכי הפתיעה לרעה - ספרד: לא הגיעה ליותר מ-5 מצבים אמיתיים לגול בשלושת המשחקים ביחד!
    ג. השחקן המרשים - אנטוניו קסאנו: החליף את טוטי והבקיע את כל 3 השערים של איטליה בטורניר ב-2 משחקים. מה היה קורה אם היה משחק מהתחלה? ג'יאנלואיג'י בופון: אחרי עונה גרועה ביובנטוס הוכיח למה נחשב למספר 1 בעולם.
    ד. השחקן המאכזב - דייויד בקהאם: זה גלקטיקו? שחקן בינוני. מתמחה רק בתחום אחד- הגבהות. כריסטיאן ויירי: נגיחה אחת למסגרת ואינסוף נגיחות החוצה ב 2.5 משחקים.
    ה. שערוריה- שאברהם גרנט לא הצליח להביא אותנו לפחות לפלייאוף על חשבון סלובניה החלשה.