הסקר הגדול של פתיחת העונה באיטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Jose Mourinho, ‏18/7/06.

1. Raulito Madridista

גם אני אגיב בסקר הגדול של פתיחת העונה בליגה האיטלקית. רציתי להזכיר קודם שאני לא טוב בהימורים, אל תתפלאו אם אני לא אפגע אפילו לא ב4 סעיפים.

אז שנתחיל:

1. מי תיהיה האלופה? - אינטר. אני חושב שמנצ'יני חייב להמשיך עם מערך של 4-3-3 הוא מערך חייתי עם זלאטן, קרספו ואדריאנו. לזלאטן יש שליטה מעולה בכדור והוא יוכל לשחק גם כחצי קשר אגף. אינטר עשתה רכישות מעולות בקיץ, וגם יש לה פור קטנטן ממילאן. אני מאמין באינטר בגלל שאם לא עכשיו אז מתי, ובגלל שעדיין לא ראיתי עוד חיזוקים להגנה הגוססת של מילאן.

2. מי תיהיה הסגנית? - רומא. אני בוחר ברומא של ספאלטי בגלל ההתקפה הנדרת שכוללת את מנסיני הנפלא, פרצ'סקו טוטי הגדול וגם מונטלה, בקבוצה רוצים עוד להתחזק, יש להם קישור אחורי טוב שם יש את דניאל דה רוסי, בהגנה יש שחקנים כמו פאנוצ'י, קיבו ומקסס. אני מהמר עליהם בגלל שאין חיזוק עדיין למילאן.

3. הקבוצה המפתיעה? - פאלרמו. היא תיהיה שנה הבאה בליגת האלופות למרות עזיבתו של גרוסו ועוד שחקנים. הקבוצה תשחק כדורגל טוב מאוד ותעלה חיך על פני האוהדים שלה וגם על פני צופי הכדורגל האיטלקי.

4. מי תיהיה הקבוצה המאכזבת? - מילאן. אני לא מאמין כל-כך בקבוצה של אנצ'לוטי למרות הקישור המעולה שלה, אין עדיין שני שחקני הגנה שצריכים להגיע, אין חלוץ מחליף לשבשנקו(אם זה תלוי באינזאגי הוא נפצע עוד חודש), והאוקראיני היה אחראי על הרבה נקודות של מילאן. אנצ'לוטי ומילאן ייגמרו מקום שלישי.

5. השחקן המצטיין - פרצ'סקו טוטי. האיטלקי המצויין יבקיע הרבה שערים(קרוב ל20) וייבשל כמות דו מספרתית של שערים ויוביל את רומא לעונה טובה מאוד עם כמה גולאסוים לרשותו כמו נגד אינטר בשנה שעברה שנבחר לשער העונה.

6. השחקן המאכזב - לוקה טוני. למה אני בוחר בלוקה טוני? כי אחרי שהוא הבקיע והפציץ 31 שערים בליגה האיטלקית שזה מספר עצום, ברור שהוא לא ייתקרב למספר הזה שוב. הוא נשאר בקבוצה שהוא לא רוצה לשחק בה, פיורנטינה נחלשה. הוא לא יעבור את ה-15 גולים לדעתי.

7. מי יהיה מלך השערים - ג'ילארדינו. הקישור החזק של מילאן ייצר לו הרבה מצבים והוא יבקיע הרבה גולים בליגה, מעל 20. באירופה זה עדיין לא זה, אבל בסרייה א', אין הרבה שחקנים שיודעים להבקיע כמו ג'ילארדינו.

8. מי יהיה השחקן שייפרוץ? - אין לי תשובה. אני לא מכיר את הסגלים של קבוצות קטנות לעומק, ואף אחד מהקבוצות הגדולות לא ייפרוץ בצורה רצינית כי מכירים אותו.

9. מאמן העונה - רוברטו מנצ'יני. הוא יצעיד את אינטר לאליפות ויימחק את התדמית הלא טובה שלו. הוא ייבנה את הקבוצה סביב מערך התקפי של 4-3-3 ואדריאנו יבקיע.

10. מה יהיה עם העולות החדשות? - אטלאנטה תיהיה הקבוצה החלשה בליגה ותרד כבר אחרי חצי מחזורי ליגה. מסינה תישאר בליגה במחזורים האחרונים וטורינו תיהיה מעל המקום ה-15 בערך.

11. הנציגות האיטלקיות בליגת האלופות - אינטר תגיע לחצי הגמר ותודח שם, מילאן תצליח לסחוב עד לרבע הגמר כמו רומא של ספאלטי. קייבו לא תגיע לשלב הבתים.

12. הנציגות האיטלקיות בגביע אופ"א - פאלרמו תגיע הכי גבוהה ותסחוב עד רבע הגמר, ליברונו עד השמינית גמר, פארמה תודח כבר בשלב הבתים.

13. מהם הציפיות מקבוצתכם בעונה הקרובה- אינטר: אליפות עם כדורגל מהנה, חצי גמר ליגת האלופות ואפשר גם גביע איטלקי כמו בשנתיים האחרונות.

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/06
  2. אייל ברקוביץ' Member

1. מי תהיה האלופה- שנה בניגוד לשנים קודמות יהיה מאוד מעניין במאבק לאליפות אני מאוד מקווה שאינטר וכך רני גם חושב הרבה תלוי בזלאטן שלא גילה יכולת טובה במונדיאל ובשנה שעברה
    2. מי תהיה הסגנית- מילאן אחרי מאבק מעניין על הכתר היא לא תזכה בעיקר בגלל הגנה מזדקנת וחלשה והמינוס 8 נקודות.
    3.הקבוצה המפתיעה- פלארמו שלדעתי הולכת להביא עונה טובה גם בגביע אופ"א
    4. מי תהיה הקבוצה המאכזבת- רומא אחרי המינוס 8 נקודות של מילאן כולם היו בטוחים שרומא הולכת להאבק חזק על הכתר אבל בלי רכש משמעותי היא תהיה אכזבה גדולה
    5. השחקן המצטיין- ויירה יוכיח עוד פעם שהוא הקשר האחורי הטוב בעולם
    6.השחקן המאכזב- אני לא רוא כזה בינתיים
    7.מי יהיה מלך השערים- הרנן קרספו בחלוץ הנהד שהגיע מצ'לסי יתן עונה גדולה וביחד עם חבריו אינטר יראו כדורגל יפה ואטרקטיבי
    8.מי יהיה השחקן שיפרוץ- אין לי תשובה אני לא מכיר יותר מדי שחקנים
    9.מאמן העונה- מנצ'יני שיוכיח לכולם שאינטר לא לוזרית ויקח אליפות
    10. מה יהיה עם העולות החדשות?- טורינו תפתיע השאר ירדו
    11.הנציגות האיטלקיות בליגת האלופות?- אנטר הולכת להגיע רחוק בצ'מפיונס מילאן עד הרבע גמר ורמא עד שמינית גמר או שלב הבתים
    12.הנציגיות האיטלקיות בגביע אופ"א- פלארמו תגיע עד הרבע גמר פארמה עד שלב הבתים ומסינה גם.
    13.מה הציפיות שלך מהעונה הקרובה- אם אינטר לא תקח אליפות זו בושה עם כזה סגל ועם מינוס 8 נקודות למילאן היא חייבת לקחת אליפות ולשחק כדורגל מהנה!

3. ori_pit Member

1. האלופה תהיה ללא ספק אינטר מילאנו משום שלמילאן אין מי שיכבוש כבר אחרי עזיבתו של אנדרי שבצ'נקו, ולמזלנו הרב אין את יובנטוס העונה ורומא זאת רומא הם יזכרו לשחק רק אחרי 30 מחזורים.
    2. את הסגנות תיקח מילאן לאחר מאבק לא קל עם רומא.
    3. הקבוצה המפתיעה לדעתי תהיה פלארמו או אודינזה.
    4. הקבוצה המאכזבת תהיה פירינטינה שלאחר עונה מציונת בשנה שעברה לא תצליח להתאושש מהעונש שלה.
    5. השחקן המצטיין- ללא ספק יהיה אדריאנו שיוכיח לכולם שהוא החלוץ מס' אחד באיטליה( זה רק במקרה שהוא יישאר ושמנצ'יני לא יעשה לא בעיות).
    6. השחקן המאכזב- לוקה טוני.
    7. מלך השערים יהיה אדריאנו.
    8. שחקן שיפרוץ- לא עולה לי שחקן כזה בראש אבל אני משאר שהוא יבוא משום מקום.
    9.מאמן העונה- בליגה השניה זה יהיה דשאן שיעלה את יובנטוס ליגה ובליגה הראשונה יבחר מנצ'יני לא בגלל היכולות אלא בגלל הסגל, כי אין מה לעשות הליגה האיטלקית נחלשה.
    10. אני חושב שטורינו ישארו והשאר יאבקו עם הקבוצות הרגילות.
    11. מילאן תגיע לרבע גמר, רומא שמינית גמר, ולגבי אינטר אי אפשר לדעת כי הקבוצה הזו עוד מסוגלת לעוף בסיבוב הראשון.
    12. יש לי הרגשה שפלארמו יגיעו רחוק והשאר יגעו עד שלב הבתים או מקסימום יעברו עוד שלב( הרי ידוע מהחשיבות של הגביע הזה באיטליה).
    13. אני מאוד מקווה שאינטר סוף סוף יזכו באליפות עם עונה חלומית לאדראינו.

4. Kaka' Member

קצר ולעניין:

1. האלופה תהיה מילאן, גם כי אני מקווה לכך, וגם כי אינטר פשוט קבוצה של לוזרים, מילאן תיתן חתיכת עונה. ב"ה.
    2. הסגנית תהיה אינטר...
    3. הקבוצה המפתיעה תהיה פיורנטינה שתמחק את הפער ותתחרה על מקום באירופה.
    4. הקבוצה המאכזבת: אינטר.. אחרי כל הרכש הזה לא לזכות באליפות זאת אכזבה
    5. השחקן המצטיין: יש למישהו ספק? "פנטסטיקו" קאקה,יפציץ וייסחוף את מילאן לאליפות בעונה בלתי נשכחת שלו עם הכדורגל הענק של הפנומן הברזילאי.
    6. השחקן המאכזב יהיה זלאטן איברהימוביץ'...
    7. מלך השערים יהיה לוקה טוני... שוב.
    8. השחקן שייפרוץ? גי'לארדיניו..
    9. מאמן העונה יהיה אנצ'לוטי.
    10. יירדו ליגה.. חח
    11. אינטר תגיע לרבע גמר, רומא לא תעבור את הבתים,מילאן תגיע לגמר ושם אלוהים גדול, קייבו לא תעבור את המוקדמות.
    12. פאלרמו תעבור את הדפים ותעוף ישר ליבורנו תעוף בבתים ופארמה תעוף בחצי גמר.
    *הציפיות שלי ממילאן הם לשחק כדורג ל אטרקטיבי ולנצח את אינטר כמובן במפגשים נגדם, וברור שלקחת את האליפות... אבל הדרך היא העיקר.

5. Diavoletta Member

1. מי תהיה האלופה? אינטר או מילאן, קשה להגיד כי אינטר למרות כל החיזוקים כמעט תמיד מאכזבת ברגעי האמת. אני מאמינה שאם מילאן תסגור את הפער מהר בתחילת העונה יהיה בהמשך מאבק אמיתי על האליפות בין שתיהן.

2. מי תהיה הסגנית? מילאן או אינטר, שוב מי שתמצמץ ראשונה תאבד את האליפות

3. מי תהיה הקבוצה המפתיעה של העונה? אין לי שמץ

4. מי תהיה הקבוצה המאכזבת של העונה? רומא, דווקא בשנה כזאת שיש להם סיכוי גדול יותר לקחת אליפות הם לא הביאו שחקנים כדי להגדיל את הסיכוי וחבל

5. מי יהיה השחקן המצטיין? קאקא, לא צריך להסביר

6. מי יהיה השחקן המאכזב? איברהימוביץ', מתעסק יותר מדי בדברים שלא קשורים לכדורגל על המגרש, לדעתי זה מה שיפיל אותו

7. מי יהיה מלך השערים? טוני ימשיך לקרוע רשתות לדעתי

8. מי יהיה השחקן שיפרוץ? למרות שהוא כבר "פרץ" אני רוצה לראות התקדמות יותר גדולה מדה רוסי

9. מי יהיה מאמן העונה? אנצ'לוטי אם הכל יתנהל כשורה

10. איך יסתדרו העולות החדשות בסרייה א'? חוץ מטורינו קשה לי לראות אותן נשארות בסרייה א

11. מה לדעתכם יעשו אינטר, רומא, מילאן וקייבו בליגת האלופות? אינטר לדעתי בחצי, רומא ומילאן יעצרו ברבע

12. מה לדעתכם יעשו פאלרמו, ליבורנו, ופארמה בגביע אופ"א? פארמה וליבורנו יעופו בשלב הבתים פאלרמו תמשיך עד לרבע

13. מהן הציפיות שלכם מקבוצתכם בעונה הקרובה? אחרי כל הבלגנים במילאן וה"חיזוקים" שלא הגיעו אם מילאן תיתן מאבק על האליפות עם אינטר אני אהיה מרוצה

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/06
  6. צ'וצ'ו קמביאסו Member

1. מי תיהיה האלופה? הלב שלי אומר שמגיע לנראצורי אליפות למועדון הפאר שלנו אחרי הרבה זמן, הראש אומר שזאת העונה של השכנים המעצבנים ממול מועדון הכדורת של אי.סי. מילאן, הגיע הזמן שאינטר תפסיק להיות סימפטית של מקום 3 ותיהיה קבוצה זוללת תארים.

2. מי תיהיה הסגנית? מילאן אני מקווה כך.

3. מי תיהיה הקבוצה המפתיעה של העונה? לא יודע.

4. מי תיהיה הקבוצה המאכזת של העונה? פיורנטינה

5. מי יהיה השחקן המצטיין? אני מקווה שזלאטן איברהימוביץ' או אדריאנו ואולי ויירה, אני חושב שויירה או פירלו תלוי מי תזכה באליפות.

6. מי השחקן המאכזב? לוקה טוני.

7. מי יהיה מלך השערים? קרספו או גילארדינו (ניחוש סתמי).

8. מי יהיה השחקן שיפרוץ? לא יודע.

9. מי יהיה מאמן העונה? ניראלי שהמאמן שישאיר קבוצה בליגה.

10. איך יסתדרו העולות החדשות לסריה א'? רובם ירדו חזרה לליגה השניה.

11. מה לדעתכם יעשו הנציגות האיטלקיות באלופות? רומא תודח בשמינית, אינטר ברבע, ומילאן בחצי, סה"כ ניראלי עונה מאכזת לאיטלקיות ללא יובה ובכלל.

12. מה לדעתכם יעשו הנציגו ת האיטלקיות באופ"א? פאלרמו תודח ברבע, פארמה וליבורנו בשמינית.

13. מהן הציפיות מקבוצתך לעונה הקרובה? השם אינטר אומר הכל מאבק עיקש על כל התארים, אך עם חשש מהלוזריות שנדבקנו ואהבנו ושנינו, אני רוצה תארים אולי, מגיע לנו כבר, ושמילאן קצת יהיו עצובים יותר, ככה זה בכדורגל, מי שמנצח מבין היריבות מקבל את הכבוד ואת האליפיות והגביעים.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. מי תהיה האלופה?
    יובנטוס,למרות עונש 17 הנקודות דל-פיירו,נדבד וטרזגה בעזרת בוז'ינוב מרקיוני ופאלאדינו מחזירים את יובנטוס לסריה אה
    2. מי תהיה הסגנית?
    בולוניה,הקבוצה שבלי יובה,הייתה עולה ישר מהמקום ה1
    3. מי תהיה הקבוצה המפתיעה של העונה?
    ארזו כמובן שלמרות עונש ה-9 שלה תצליח להתברג בפליאוף במקום ה6 אחרי עונה מדהימה והטוסקנים בצבע הארגמן עולים לסריה A
    4. מי תהיה הקבוצה המאכזבת של העונה?
    גנואה אומנם רק חזרה מהסריה C1 אבל בכל זאת גנואה תאכזב העונה,תגיע לפליאוף ואפילו תסיים 4 אך תיכשל בפלייאוף
    5. מי יהיה השחקן המצטיין?
    דלפיירו בעונה ענקית מראה כמה הוא שווה ואיזה מנהיג אדיר הוא
    6. מי יהיה השחקן המאכזב?
    לא מדברים על זה
    7. מי יהיה מלך השערים?
    דויד טרזגול כמובן
    8. מי יהיה השחקן שיפרוץ?
    מטאו פארו ייקח לג'יאנקידה את המקום במרכז המגרש וייראה עתיד ורוד בקישור של יובה
    9. מי יהיה מאמן העונה?
    דשאמפ,למרות שזו לא חומכה
    10. איך יסתדרו העולות החדשות בסרייה א'?
    סריה אה?
    11. מה לדעתכם יעשו אינטר, רומא, מילאן וקייבו בליגת האלופות?
    אינטר תצליח לאכזב רומא תיפול בשמינית ומילאן תעשה חייל אבל רק עד החצי.
    12. מה לדעתכם יעשו פאלרמו, ליבורנו, ופארמה בגביע אופ"א?
    אופטימי-פאלרמו מחזיקת גביע אופ"א 06/07.פסימי-פאלרמו לא מחזיקת גביע אופ"א לשנת 06/07
    13.מהן הציפיות שלכם מקבוצתכם בעונה הקרובה?
    גביע ומקום 1 כמובן

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/06
  8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בונרה חתם בקבוצה.

9. ManUtd Fan Member

מי תהיה האלופה? אחרי מאבק ארוך וקשה בין שלוש הקבוצות המובילות (מילאן, אינטר ורומא) אני מאמין שהאלופה תהיה מילאן. למרות -8 הנקודות שלה, אני מאמין שהיא תצליח לקחת את האליפות מהידיים של אינטר, שתמשיך מצידה להיות לוזרית. רומא בינתיים בלי חלוץ, וזה יהיה לה קשה לקחת אליפות בלי חלוץ, למרות שחלון העברות עדיין לא נגמר, וחלוץ כמובן יכול לבוא, וכמובן כי זאת הרגשה שלי.

מי תהיה הסגנית? גם פה, כמו המאבק על האליפות, אני מאמין שבסופו של דבר, אינטר תצא במקום השני, זאת כמובן אחרי מאבק על האליפות מפרך יחד עם רומא ומילאן. גם לרומא יש הרבה מאוד סיכויים להיות הסגנית, ואפילו אליפות זה לא בגדר חלום מצידה, אבל אני מאמין שהיא תמצא את עצמה במקום השלישי.

מי תהיה הקבוצה המפתיעה של העונה? הבחירה פה נובעת מהרגשה בטן שלי. אני מאמין שהעולה החדשה בדמותה של טורינו תישאר בליגה, ותהיה כמובן הפתעת העונה. עושה רושם שאפילו לא תאבק על ההישארות בליגה, אחרי הרכשים המצוינים שעושים שם. הם רק מתחזקים, ועושה רושם שהם יכולים בהחלט להיות קבוצת סריה אה' לגיטימית.

מי תהיה הקבוצה המאכזבת של העונה? אינטר. אחרי כל הרכישות שעשו בדמותם של גרוסו, ויירה, קרספו ואיבהימוביץ' וכו' ועדיין לא יצליחו לזכות באליפות, תדמית הלוזרית תישאר אצל אינטר, ומנצ'יני כמובן יהיה חייב לעזוב את הקבוצה. למרות שעתידה להיות הסגנית לדעתי, היא עדיין תפשל, ותאכזב את האוהדים שלה שמצפים כל-כך לאליפות.

מי יהיה השחקן המצטיין? לדעתי המאבק כאן יהיה בין שני שחקני העיר מילאנו. ויירה את אנדראה פירלו. אני מאמין ששניהם יתנו עונה נפלאה, אבל שחקן מצטיין יכול להיות רק אחד, ואני הולך כאן על אנדראה פירלו, בגלל שמילאן תזכה באליפות לדעתי. הוא ייתן עונה מדהימה, ויוביל את מילאן לאליפות. במידה ואינטר תזכה באליפות, אז זה יהיה ויירה, אבל בקיצור שניהם יציגו עונה נפלאה.

מי יהיה השחקן המאכזב? כאן זו בהחלט בחירה קשה. אני גם כאן אלך על מישהו מאינטר שלדעתי הוא יהיה המאכזב, ולדעתי הוא היה גם המאכזב של העונה שעברה. אני מאמין שאדריאנו יהיה המאכזב של העונה. הוא לא יחזור לעצמו, ואם ייתן עוד עונה כמו העונה שעברה, אני מאמין שהוא יעזוב את אינטר לטובת קבוצה אחרת, ואפילו בארץ אחרת אני מאמין, בכל אופן, הוא לדעתי יהיה אכזבת העונה, אחרי שכולם מצפים ממנו לחזור לעצמו.

מי יהיה מלך השערים? קרספו. למה? כי אני מאמין שהחזרה לאיטליה רק תועיל לו, והוא יסיים את העונה כמלך השערים, רק שזה לא יספיק לאליפות בשביל אינטר.

מי יהיה מאמן העונה? אנצ'לוטי. אחרי שיוביל את מילאן לזכייה באליפות אחרי התחלה של -8 נקודות, אני מאמין שהוא גם יקח את מילאן רחוק מאוד בליגת האלופות.

איך יסתדרו העולות החדשות בסרייה א'? אני מאמין שכולן ירדו ליגה, מלבד טורינו, שעושה רושם שבונה שם קבוצה טובה. לדעתי היא תישאר בליגה, ואפילו לא תהיה במאבק על ההישארות בליגה. טורינו עושה רושם כי בונה קבוצה חזקה, ולכן אני מאמין שהיא בכלל לא תיאבק על ההישארות בסריה אה', אלא תסיים את העונה במרכז הטבלה.

מה לדעתכם יעשו אינטר, רומא, מילאן וקייבו בליגת האלופות? אינטר תודח בשמינית הגמר, רומא תודח גם כן בשמינית הגמר, קייבו במוקדמות, ומילאן לדעתי תעבור כמובן את שלב המוקדמות, תעבור את שלב הבתים עד חצי הגמר, שם אני חושב שיודחו.

מה לדעתכם יעשו פאלרמו, ליבורנו, ופארמה בגביע אופ"א? פארמה תודח בשלב הבתים, ליבורנו תודח בשמינית הגמר, ופאלרמו תפתיעה באירופה כאשר תגיע עד הגמר אפילו, ואפילו יכולה לזכות בו, אבל לא כל עוד טוטנהאם בתמונה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

מהן הציפיות שלכם מקבוצתכם בעונה הקרובה? אני לא ממש אוהד קבוצה באיטליה. אני מחבב את רומא בוא נגיד את זה ככה, והעדיפות הראשונה שלי אצלה שתציג כדורגל יפה והתקפי, כמו העונה שעברה, ולכן אני לא נחשב אוהד שלה, אבל אם זה נחשב בעיניכם אז אני רוצה לראות אותה ראשית משחקת כדורגל התקפה ונאה לעין, ואז שתיקח אליפות.

אני לא עניתי על השאלה 'מי יהיה השחקן שיפרוץ?' מכיוון שאיני מכיר את השחקנים של הקבוצות הקטנות, לכן אני אוותר על תשובה לשאלה הזו.

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה עדיין לא מספיק..
    הם צרכים עוד שחקן הגנה (אולי גאלאס).

11. guy360 Member

1. מי תהיה האלופה?
    מילאן.גם לאחר הורדת 8 הנקודות לדעתי הרכש של אינטר לא יתחבר כראוי ואינטר תשאר אינטר,לוזרית.
    2. מי תהיה הסגנית?
    אינטר.לא נראה לי שתהיה עוד קבוצה חוץ ממילאן שתאיים עליה כולל רומא.
    3. מי תהיה הקבוצה המפתיעה של העונה?
    כולם יכולות להפתיע אחרי עונשים כאלה.לדעתי זו תהיה פאלרמו שתאבק בצמרת.
    4. מי תהיה הקבוצה המאכזבת של העונה?
    אינטר ,אם היא לא תקח את האליפות,אחרי כל הציפיות וההוצאות.
    5. מי יהיה השחקן המצטיין?
    קאקה שיוביל את מילאן לאליפות בע"ה.
    6. מי יהיה השחקן המאכזב?
    זלאטן ימשיך לא לפגוע.
    7. מי יהיה מלך השערים?
    אלברטו גילארדינו.
    8. מי יהיה השחקן שיפרוץ?
    יוהאן גורקוף.
    9. מי יהיה מאמן העונה?
    אנצלוטי?
    10. איך יסתדרו העולות החדשות בסרייה א'?
    יסתדרו די טוב,לפחות במחזורים הראשונים עקב העונשים .
    11. מה לדעתכם יעשו אינטר, רומא, מילאן וקייבו בליגת האלופות?
    לדעתי שלושת הראשונות יצליחו,לגבי השלישית אני לא בטוח שתהיה שם.
    12. מה לדעתכם יעשו פאלרמו, ליבורנו, ופארמה בגביע אופ"א?
    יגיעו לשלבים המאוחרים.
    13. מהן הציפיות שלכם מקבוצתכם בעונה הקרובה?
    אליפות+צמפיונס ליג(מילאן)

12. Andrea Pirlo#21 Member

1. מי תהיה האלופה? מילאן למרות מינוס ה8 נקודות אינטר תפשל מול הקטנות ומילאן עם הקישור הנהדר ג'ילה שיחזור לעצמו והגנה שתתחזק (טפו טפו טפו) במגן הימני הטוב באיטליה תיקח את הסקודטו
    2. מי תהיה הסגנית? אינטר
    3. מי תהיה הקבוצה המפתיעה של העונה? טורינו תצליח להשתלב בחלק העליון של הטבלה
    4. מי תהיה הקבוצה המאכזבת של העונה? פיורנטינה לא יצליחו לשחזר תהישג הגדול של העונה שעברה טוני לא יהיה טוני מלך השערים של אירופה טוני, ופיורנטינה תגמור במרכז הטבלה
    5. מי יהיה השחקן המצטיין? קאקא וכל מילה מיותרת
    6. מי יהיה השחקן המאכזב? כרספו מלא ציפיות יש ממנו אבל לדעתי הוא היה ברירת מחדל ויגמור ככה עם לא יותר מ10 שערים
    7. מי יהיה מלך השערים? אני חייב להגיד ג'ילה שיחזור לכושר מפארמה עם הגדולים של פירלו וקאקא וכחלוץ המטרה של מילאן יגמור לדעתי בסביבות ה25 שערים
    8. מי יהיה השחקן שיפרוץ? די מאקלה בפאלרמו יתן עונה מצוינת
    9. מי יהיה מאמן העונה? אנצ'לוטי
    10. איך יסתדרו העולות החדשות בסרייה א'? טורינו תפתיע שתי האחרות ימצאו את דרכם במשחקים מול יובה בעונה הבאה בסרייה B
    11. מה לדעתכם יעשו אינטר, רומא, מילאן וקייבו בליגת האלופות? מילאן (טפו טפו טפו) קודם כל יגיעו לבתים ומשם לרבע ויעופו,אינטר תעוף בחצי,רומא וקייבו בבתים
    12. מה לדעתכם יעשו פאלרמו, ליבורנו, ופארמה בגביע אופ"א? פאלרמו ופארמה יגיעו לשלבים המאוחרים לדעתי ליבורנו תעוף בבתים
    13. מהן הציפיות שלכם מקבוצתכם בעונה הקרובה? א-ל-י-פ-ו-ת וכל השאר לא מעניין

13. צ'וצ'ו קמביאסו Member

בינתיים אוהדי מילאן אופטימיים, הרוב חושבים שמילאן תזכה, ויכול להיות שזה נכון.

שיובנטוס לא בליגה לדעתי יהיה למילאן או לאינטר קל יותר לקחת אליפות באמת, אי אפשר לדעת מי תזכה, אני מקווה שאינטר תתחבר על המגרש סוף סוף, אבל לכו תדעו מה יקרה.

14. Jose Mourinho Member

ויש להם סיבה טובה להיות כאלה, כשיובה לא בליגה, רומא לא מתכננת להביא חלוץ רציני, ואינטר... זאת אינטר.

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין למה אתה כלכך פסימי ולא מאמין בקבוצה שלך .

אולי העונה הבאה יהיה שינוי ונהפוך לווינרים במקום לוזרים.