הסקין החדש של Fm 2008

הנושא בפורום 'פורום גרפיקה והורדות' פורסם ע"י yanivman23, ‏4/11/07.

1. yanivman23 Member

אם איזו תוכנה אני פותח את הקובץ שהורדתי? מה זה הסיומת FMF?

2. roni91 Member

פותחים דרך המשחק...
    כנס לאפשרויות Display&Sound
    ושם תראה skin.

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/07
  3. Asify Member

קבצי FMF לא ניתן לפתוח כרגע
    SI תשחרר בקרוב תוכנה שתאפשר לך להיכנס לקבצי FMF (שהם כוללים בתוכם עוד תיקיות, כמו RAR)

4. yardena Member

שלום.... אני מצטער שאני פולש ככה לנושא אחד בנושא אחר פשוט יא תקלה מוזרה ואני לא יכול לפתוח הודעה חדשה מצטער...

בכל מקרה אני מבקש עזרה במציאת קובץ שבעזרתו אני יוכל לעשות load באמצע שאני במשחק(בזמן המשחק כדורגל עצמו) http://www.asoccer.co.il/fmisrael/html/emoticons/eusa_clap.Xxx ... (אני יודע שזה קצת רמאי ומגעיל אבל אני כככה אוהב מצטער http://www.asoccer.co.il/fmisrael/html/emoticons/sad.Xxx
    אז בבקשה מישהו יכול לעזור לי למצוא את הקובץ כי אני לא מצליח ואני יודע שלמנגרים הקודמים היה אפשר להוסיף קוןבץ כזה.... ואם מישהו מעלה רק שיכתוב איך מתקינים אותו ...
    תודה תודה רבה

5. oFRiZ Member

בשביל מה קובץ .. ? תשמור לפני כל משחק.. אם לא מוצא חן בעינייך תסגור את המשחק דרך מנהל משימות ותיכנס למשחק ותפתח מחדש לא צריך תוכנות בשביל זה..

מה גם שאני חושב שזה אפשרי לעשות LOAD באמצע משחק.. פשוט תיצא ממנו לאיזה סגל נגיד של קבוצה שלא קשורה ואז יהיה את האפשרות אבל לא כשאתה בתוך המשחק עצמו ..

6. yardena Member

i tried it.... (my hebrew isnt working strangly() it doesnt work.... and to get out of the game and bring it back takes time in my slow computer thats whats bothering me.... anyone else with the file guys?