הסקוואדרה אזורה:: פראנדלי ושחקניו העפילו למונדיאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏7/7/12.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. skyday20 Member

נבחרת דרג א. :aaaprot:
    יש לכם מזל שרובין עבר ביום הזה, ולאף אחד אין כוח להתייחס למשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/12
  2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

פעם ראשונה שאני מסכים איתך, על אף שאני לא יודע עד כמה מוטלת עליו האשמה בשער של דפו.

אפשר לצאת מרוצים מהמשחק. פראנדלי שיחק ללא שחקני יובה ונתן את הבמה למספר כישרונות. אקווילאני, בלצארטי ואל שעראווי היו חלשים בעיני, אך האחרון יחד עם צבירת הניסיון יהפוך לחלוץ מוביל. מנגד, אוגבונה ודיאמנטי היו השחקנים הבולטים ביותר.
    רק אני נדהמתי מההרחקה של פלוזו עם העקב לאחר הטעות שביצע?

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרט לדה רוסי, הייתי מחליף את כל הנבחרת בזאת של מאנגיה.

אל שרעווי זז טוב עם הכדור אבל החרא הזה על הראש שלו מפריע לו לחשוב מה לעשות הלאה. הקפיצה מהספסל של הצעירה להרכב של הבוגרת הייתה מוקדמת מדי. כרגע הוא רחוק מאוד מאינסיניה וכדאי שישתפשף עוד קצת בU21.

פלוזו היה היסטרי מדי, כנראה התרגש מאוד מהמעמד, אבל יש לו נתונים טובים וטוב שיש לאיטליה שחקן כזה בעמדה הכי בעייתית באירופה.

אקווילני נתן כמה מסירות טובות אבל גם איבד מלא כדורים ולא הצליח ליצור לחץ על היריב. כושר נוראי.

אסטורי ואוגבונה אתלטיים מאוד, אבל ללא שום ערך מוסף. יכולים להצליח עם בלם נוסף, חכם יותר, שינווט את משחק ההגנה רגוע ומסודר יותר.

גביאדיני, לא מתחבר לעמודי חשמל שלא יודעים להניע כדור. פאבריני לעומת זאת, נראה כישרון גדול, חסר קצת מסה והרבה ניסיון, אבל אפשר להכניס אותו לרשימת דור הזהב שמתפתחת לאיטליה בהתקפה.

אבאטה אומנם מלחיץ כאשר היריבה תוקפת מהצד שלו, אבל יותר מפריע לי שפראנדלי מרשה לו לעבור את האמצע. הוא אחלה סוס ריצה ומהר מאוד יוצר אופציה למסור לאגף, אבל משם כל פעולה שלו נגמרת באיבוד כדור או הרמה עקומה לקורבה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/12
  4. cazzo Il Capocuoco

תמשיך לראות אופניים באולמות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

פראנדלי קצת הגזים עם החילופים במחצית השנייה (אנגליה לדוגמה, באה עם ספסל קצר), הוא לא באמת חיפש תוצאה אלא פשוט רצה לבחון כמה שחקנים, וזה מה שיצא לנו. התגובה של קובי מסכמת יפה את ההופעה של היחידים, ככה שאין לי עוד הרבה להוסיף. אני חושב שאל שעראווי עשה הרבה בהגנה ולא הזיק עם ההשקעה שלו, אבל בהתקפה חסר לו קצת, אני מקווה שבמילאן הקרח ישבר והוא יתחיל לכבוש בצרורות, כי זה מה שחסר לו. הסיפור של אקווילאני עצוב למדי, לא נראה לי במשך השנים שהפוטנציאל שלו מומש ואפשר כבר להכריז עליו ככישרון מבוזבז, והמשחק של אתמול מסכם זאת היטב. מבין כל הצעירים והיו המון, 12 שחקנים עשו בכורה בנבחרת (כולל אלו שישבו על הספסל), התקשורת האיטלקית שמה את הדגש על ההופעה של דסטרו שבאמת נראה יותר דומיננטי מכולם. לא ראיתי את האימונים של סיריגו בבירת צרפת לאחרונה, אבל קצת תקשורת עם שאר השחקנים לא הייתה מזיקה.

אהה...ובאלצארטי בכלל הייתה טעות להזמין אותו.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבאטה כזה שוקיסט, אין דברים כאלה. על ההרמות והקרוסים כבר מזמן אין על מה להרחיב. צריך להשלים עם התוצר המוגמר שהוא מהווה - מגן ימני טוב ולא מעבר לזה.

השלד הוא זה שראוי לציון אם צריך לבחור יחידים:
    אוגבונה - אלגנטי יותר מאסטורי האקסטרה אגרסיבי
    דה רוסי - ברור מאליו
    דיאמנטי - לכל השחקנים אתמול, משני הצדדים, אין את מה שיש לאלה ברגל שמאל שלו
    דסטרו - יופי של בכורה, נראה הכי טבעי מבין הבתולים. תנועה נהדרת לאורך כל המשחק וכמו שיואב אמר - מאוד דומיננטי בתפקיד הפרימה פונטה, תפקיד שהרבה נוטים להעלם בו

הגול השני זה גול של שוער, אל-שראווי נראה לי אבוד, פאבריני הוא פלאדינו 2.0 עד שיוכח אחרת, אקווילאני יכול להשאר בשווייץ ולחתום בבלינצונה כי זאת בערך הרמה שלו.

נ.ב.
    תלוי בהגדרות, אבל אנגליה היא במקרה הטוב דרג ב'.

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לורנצו אינסינייה זוכה לזימון בכורה לאצורי של פראנדלי לקראת משחקי המוקדמות נגד בולגריה (יום שישי) ומלטה (שלישי הבא). כמו כן, גם פאציני ואוסבאלדו שבים לסגל, אך מנגד קסאנו נותר מחוצה לו ובאלוטלי גם הוא לא זומן עקב ניתוח שאמור לעבור עקב בעיה בעינו.

Goalkeepers: Buffon (Juventus), De Sanctis (Napoli), Sirigu (Paris St. Germain), Viviano (Fiorentina);
    Defenders: Astori (Cagliari), Balzaretti (Roma), Barzagli (Juventus), Bonucci (Juventus), Cassani (Fiorentina), Maggio (Napoli), Ogbonna (Torino);
    Midfielders: De Rossi (Roma), Diamanti (Bologna), Giaccherini (Juventus), Marchisio (Juventus), Nocerino (Milan), Pirlo (Juventus), Poli (Sampdoria), Verratti (Paris St. Germain);
    Forwards: Borini (Liverpool), Destro (Roma), Giovinco (Juventus), Insigne (Napoli), Osvaldo (Roma), Pazzini (Milan)

7. RiverPlate#35 Member

לא זוכר וזה גם נראה לי פעם ראשונה שאין בסגל שחקן אחד של אינטר...

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוזר בעיני הזימון של ג'יאקריני לאור העובדה שלא ראה העונה במדי יובה ולו דקת דשא אחת. וכן מעניין מה הלך שם עם קרישיטו שחווה עד כה עונה נהדרת במדי זניט ונשאר בחוץ גם אחרי שצווי המשפט נשארו מאחור.

9. cazzo Il Capocuoco

הנבחרת הבולגרית כבר לא אותה נבחרת מרשימה של שנות התשעים, אבל גם בלי דימיטאר ברבאטוב מעשן הסיגריות, בלי ולרי בוז'ינוב חובב המוזיקה, ואפילו בלי מרטין פטרוב, לא יהיה קל בכלל באצטדיון בסופיה. דוגמאות:

שוערים: ניקולאי מיכאילוב (טוונטה), סטויאן קולב (צ'רנומורץ בורגאס), ולדיסלאב סטויאנוב (שריף טיראספול);

שחקני הגנה: סטניסלב מאנולב (פ.ס.ו אינדהובן), יורדאן מינב (לודוגורץ ראזגראד), ווסלין מינב (אנטליהספור), ניקולאי בודורוב (ליטקס לובץ'), איליה מילאנוב (ליטקס לובץ'), איבן איבאנוב (פרטיזן בלגרד), אלכסנדר אלכסנדרוב (צ'רנו מורה וארנה), פטר זאנב (ווהלין לוצק), ;

שחקני קישור: סבטוסלאב דיאקוב (לודוגורץ ראזגראד), ולדימיר גאדז'ב (לבסקי סופיה), גאורגי סארמוב (קאסמפאשה), בוריס גאלצ'ב (דינמו בוקורשט), גאורגי מילאנוב (ליטקס לובץ'), אמיל גארגורוב (לודוגורץ ראזגראד);

שחקני התקפה: איבלין פופוב (קובאן קראסנודאר), איבן סטויאנוב (לודוגורץ ראזגראד), איליאן מיצאנסקי (קייזרסלאוטרן), אלכסנדר טונב (לך פוזנן).

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אף פעם לא קל בסופיה, אבל מצד שני איטליה אחרי ההופעה הטובה שלה ביורו ועם פערי איכות כ"כ ברורים בסגלים של שתי הנבחרות, חייבת לקחת כאן 3 נקודות ולדעתי גם תיקח אותן.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פלוזו ואצ'רבי זומנו במקום בלזארטי ואסטורי שנפצעו.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

4-2-3-1: Consigli; De Silvestri, Ranocchia, Criscito, De Ceglie; Russotto, Dessena; Cerci, Balotelli, Forestieri; Paloschi.

Bench: Alfonso, Bastrini, Bolzoni, Giovinco, Di Gennaro, Paonessa, G. Rossi, Acquafresca.

זה סגל האזורי שה"גאזטה דלה ספורט" חזתה ב-2008 שיגיע למשחקים ב-2014. הסגל הורכב משחקנים שביצעו לפחות הופעה אחת בהרכב המועדון שלהם. לא הצלחה גדולה לפרשנים אה?

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב הצפוי למשחק היום בסופיה:
    3-5-2: בופון; ברצאלי, בונוצ'י, אוגבונה; ג'אקריני, מארקיזיו, דה רוסי, פירלו, מאג'ו; ג'ובינקו, אוסבאלדו.

פראנדלי שוב חוזר למערך הזה על אף שאיכזב ביורו האחרון. לשחק ב 4-3-1-2 הרבה יותר אידיאלי בעיני עם דיאמנטי מאחורי שני החלוצים. במצב הנוכחי הוא מתפשר על שחקנים בינוניים כמו ג'אק לטובת המערך שלו.

הופעה 90 היום לפירלו, 80 לדה רוסי.

FORZA AZZURI

נערך לאחרונה ב: ‏7/9/12
  14. Jimmy Jazz Member

לא מבין איך אפשר לכבוש פעמיים בלי להגיע להזדמנות אחת אפילו. מחצית גרועה של איטליה.

15. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'אקריני לא שחקן גדול אבל מראה שגם שחקנים קטנים יכולים להיות מועילים באותה המידה. בשער הראשון הוא חסם בגופו את המגן מה שהקל על אוסבאלדו להבקיע ואת הגול השני הוא בישל. אוסבאלדו בכלל במשחק מהסרטים לחלוץ מטרה קלאסי, 3 נגיעות בכדור ומתוכם 2 שערים. ג'ובינקו לעומתו נעלם כלא היה.

ההגנה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    הייתי כל כך קרוב לרשום שהמחצית הזאת זוועתית עד שבא הבליץ שהביא את שני השערים ואני עדיין לא מרוצה. הקישור האחורי לא מספיק דומיננטי ונותן יותר מדי חופש פעולה למובילי הכדור הבולגרים, ובשילוב יכולת רעה של מאג'ו (אחד המשחקים הכי חלשים שלו באצורי שאני ראיתי לפחות) נוצר פיגור זמני מיותר. משחק בשלושה בלמים דורש בהכרח יציאה של אחד מהשלושה לכיוון מוביל הכדור וחיפוי מצד שני הבלמים האחרים, לצערי בנבחרת איטליה זה עדיין צורם ולא חלק כמו ביובה (כבר הוכח שקו ההגנה הזה בלי קייליני הוא רך ומבולבל).

אם אני פראנדלי אני מכניס את נוצ'רינו על חשבון מרקיזיו (שלא רע אבל פשוט לא תכליתי) ובוחן בדקות הראשונות של המחצית השניה אם דיאמנטי לא יכול לעשות את עבודתו של ג'ובינקו טוב יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏7/9/12
מצב נושא:
הנושא נעול.