הספרדים בגולה - שחקנינו במקומות אחרים...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏11/7/08.

1. RubberSoul Member

איפה כתוב?
    בפעם האחרונה ששמעתי על זה היה לפני כמה חודשים...
    בהצלחה אולגר,נקווה שתצא חף מפשע.
    אני עדיין לא שוכח את היחס המגעיל שבפעם האחרונה שפירסמו את זה.
    בא לי להקיא רק מלהזכר בזה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

2. Raulito Madridista

טריסטן מצא בית חדש - ווסטהאם

http://mm.mercafutbol.com/%2FEspa%C3%B1ol%2FDeportes%2FMercafutbol%2FNoticias%2F30668/tristan.Xxx

דייגו טריסטן(זוכרים?), החלוץ שנתן עונות גדולות בדפורטיבו לה קורוניה(78 שערים ב-178 משחקים) ולפניכן במאיורקה, כאשר היה מלך השערים של הליגה הספרדית בעונת 02\2001 ואף היה בסגל הסלקסיון במונדיאל 2002, הצטרף לווסטהאם האנגלית של ג'יאפרנקו זולה בהעברה חופשית, כדי להחליף את החלוץ הפצוע דין אשטון שייעדר כחושיים. זולה אמר לתקשורת שהוא מאמין שטריסטן יכול להוסיף הרבה איכות לקבוצה ושהוא בוטח בו. מאז עזב את דפור עם טעם מר, לא הצליח טריסטן לחזור למרכז הבמה כאשר כשל במאיורקה וגם בליבורנו האיטלקית, שם שיחק בשנה שעברה והבקיע שער אחד בלבד ב-21 הופעות, נגד רומא ב9.12.2007, ושער זה היה למעשה האחרון של טריסטן.

ובנושא אחר,

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/aragones080919_ES.Xxx

לואיס ארגוניס הפתיע אתמול את התקשורת כאשר לא מתח ביקורת על חניכיו למרות המשחק החלש שלהם נגד דינמו קייב, ואפילו שיבח אותם:"אני מרוצה מאיך שהשחקנים שיחקו, היינו ראויים לניצחון, דינמו קייב באו בגישה פחדנית כדי לעשות בונקר ולצערינו הצליחו לחזור הביתה עם נקודה. אני מאוכזב מהתוצאה הסופית כי פנרבחצ'ה בבית חייבת לנצח כל קבוצה, בטח ברמה של דינמו קייב, אבל אם היכולת הזאת תימשך גם הנקודות יגיעו. אין לי טענות לשחקנים" למרות התוצאות הלא טובות לאחרונה גם בליגה וגם בצ'מפיונס(הקבוצה ממוקמת במקום האחרון בבית ז'), ארגוניס הדגיש שהלחץ לא משפיע עליו בכלל:"יש לי כתפיים רחבות ואני יודע להתמודד עם הלחץ, בנבחרת ספרד הלחץ היה הרבה יותר גדול ובכלל אני מאמן וותיק ומנוסה שלא מפחד משום דבר". ארגוניס יצא להגנתו של דני גוויזה ששיחק אמש 90 דקות ולא הצליח להבקיע למרות שהגיע לשני מצבים טובים, כשאמר:"גויזה בא עם הרבה רצון ונחישות ועושה את העבודה שלו כמו שצריך. חלוץ נמדד לא רק בגולים".

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/08
  3. Raulito Madridista

רייס שוב ממריא

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/reyes_031008_ES.Xxx

בקיץ עזב חוסה אנטוניו רייס בצער רב את הליגה הספרדית ועבר לבנפיקה הפורטוגלית של קיקה סאנצ'ז פלורס, כדי לשקם את הקריירה הדועכת שלו, מאז החליט שהפריימרליג לא מתאימה לו. הקשר שב לספרד ולא הצליח להתבלט יותר מידי בריאל מדריד, פרט לצמד הענק שלו במשחק האליפות נגד מאיורקה, ועובדה שחודשיים אח"כ ריאל לא נלחמה עליו ואתלטיקו רכשה אותו. אלא ששם המצב היה יותר גרוע והוא סיים את העונה ללא אף שער, ובקבוצה החליטו להשאילו לבנפיקה ולא לתת לו עוד צ'אנס.
    השבוע האחרון היה בהחלט חיובי עבור רייס. הוא נראה מצויין בדרבי בו ניצחה בנפיקה 2-0 את ספורטינג ליסבון, ובמשחקי גביע אופ"א ביום חמישי כבש את שער הבכורה שלו במדי קבוצתו החדשה, במשחק הגומלין נגד נאפולי. בנפיקה עלתה לשלב הבא לאחר ניצחון 2-0, שמחק הפסד 3-2 באיטליה, ורייס, כמה הוא היה מאושר. בתקשורת הספרדית הרעיפו עליו שבחים, ובמארקה נכתב - "הקהל של בנפיקה מתחיל להיות מאושר. רייס מספק מהלכי כדורגל שלא הראה כבר שנים. המוטיבציה של רייס להצליח רבה מאוד, ועם החיבוק והתמיכה של קיקה פלורס, השידוך נראה מנצח. רייס שוב ממריא".

בנפיקה מעוניינת לרכוש את השחקן

בקבוצה הפורטוגלית מבסוטים כאמור מיכולתו של רייס, ובנפיקה מעוניינת לנצל את האופצייה שיש לה בחוזה ההשאלה עם אתלטיקו מדריד - לרכוש את השחקן, כך לפי העיתון הפורטוגלי הבכיר - "הכדור". בנפיקה כבר רכשה 25% מכרטיסו של רייס במחיר של 2.65 מליון יורו, וכדי לרכוש את הכרטיס המלא עליה להוסיף עוד 7.5 מליון יורו. התקשורת בפורטוגל מוסיפה שגורמים בהנהלת בנפיקה כבר דנו עם רייס בעניין והוא בהחלט רוצה להמשיך בקבוצה. יש לציין שבבנפיקה מודעים למצבי הרוח של רייס ורוצים לסגור את הסיפור כמה שיותר מהר, כך שגם במידה ולא יירצה להמשיך עונה נוספת בפורטוגל, אם תגיע הצעה אטרקטיבית בקיץ, אז השחקן יהיה קשור בחוזה למועדון שיוכל לעשות עליו אולי קופה צנועה.

-----------------------------

אני מאוד מקווה שרייס לא יישאר עונה נוספת בפורטוגל, הוא שווה הרבה יותר. רייס צריך להמשיך בכושר הטוב שלו כרגע ובכך להשיג חוזה בקבוצה אטרקטיבית בעונה הבאה. בנפיקה צריכה להוות עבורו תחנה לשיקום בלבד ולא מעבר. האמת שהפתיע אותי שבקיץ הוא לא קיבל אף הצעה מעניינת, אפילו לא מקבוצות התחתית בספרד, אבל ככל הנראה הקבוצות העדיפו 'לדלג' עליו בגלל הסכסוך הרב עם אגירה והעובדה שרייס הוא שחקן בעייתי באופן מסויים.

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/08
  4. Sergio Ramos Member

אכן משמח לראות את השחקן הכישרוני פורח. הבעיות שלו ברובן היו מנטליות, מאז שעזב את סביליה הוא אל הצליח למצוא מקום אידאלי בשביל שיציף את הכישרון הגדול ברגליים שלו. בריאל מדריד הוא אמנם כבש את אחד הגולים החשובים של הקבוצה בשנים האחרונים, מול מאיורקה, אך אף על פי כן היה ברור שאינו ראוי להישאר בקבוצה. עונה קודם לכן הוא שיחק בארסנל, שגם שם הביע תסכול רב ולא התסדר ממש. בעונה שעברה הוחתם כחלק מן הפרוייקט של חבייר אגירה באתלטיקו ונראה היה שאולי דווקא הקולוצ'נרוס תהיה עבורו בית חם, אבל גם אז התוודנו - עונה שעברה עם פציעה טורדנית ליכולת חלשה וחימום ספסל גרמה לעזוב לבנפיקה - נקווה שבליגה בעלת קליבר קטן מזה של האנגלית והספרדית רייס יממש את עצמו סוף כל סוף.
    שיהיה לו בהצלחה!

5. Raulito Madridista

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/torres_liverpool051008_ES.Xxx

פרננדו טורס ממשיך את הכושר הטוב שלו במדי ליברפול, והיום הוביל את הקבוצה חזרה למשחק נגד מנצ'סטר סיטי, כאשר כבש צמד במחצית השנייה(55 ו-73) ומחק יתרון כפול של המארחת משערים של איירלנד(19) וגארידו בכדור חופשי נפלא(42). בדקה ה-55 כבש טורס את הראשון שלו בבעיטה בתוך הרחבה לאחר מסירה של ארבלואה שהיה אשם בשער הראשון שספגה ליברפול. 18 דקות אח"כ כבש טורס את השער השני שלו, הפעם בנגיחה לאחר קרן של ג'רראד. המהפך הושלם בדקה האחרונה כאשר דירק קאוט כבש את שער הניצחון עבור ליברפול, לאחר שבעיטה של טורס נבלמה על ידי ההגנה וההולנדי כבש מקרוב. בעקבות הניצחון נשארה ליברפול במקום השני בליגה עם 17 נקודות מ21 אפשריות.

גם ססק פברגאס סוגר שבוע לא רע בכלל מבחינתו. הקשר הספרדי הציל את ארסנל מהפסד מביך לסנרדרלנד בחוץ, כאשר כבש בנגיחה לאחר קרן של רובין ואן פרסי, עמוק בתוספת הזמן. התותחנים נכנסו לפיגור בזמן קריטי: בדקה ה-86 בעט המחליף גרנט לידביטר כדור אדיר שנעצר רק בחיבורים של מנואל אלמונייה, אבל כאמור פברגאס אמר את המילה האחרונה. ארסנל לא מנצחת שבוע שני ברציפות(בשבוע שעבר הפסידה בביתה להאל סיטי) והיא ממוקמת במקום הרביעי בלבד עם 13 נקודות משבעה משחקים, כ-4 נקודות מהפיסגה.

חואנדה ראמוס ימשיך לחפש את הניצחון הראשון שלו בפריימרליג העונה גם במחזור הבא. התרנגולים הפסידו היום 1-0 בבית להאל סיטי המפתיעה, וממשיכים לסגור את הטבלה עם שתי נקודות בלבד בשבעה מחזורים. הקבוצה של ראמוס ספגה שער מוקדם, בדקה התשיעית מרגלי ג'ובאני, ולא ידעה להשיב. למרות העלייה לשלב הבתים של גביע אופ"א, נראה שהימים של חואנדה ראמוס בוויט ארט-ליין דיי ספורים.

אברטון של מיקאל ארטטה עדיין ללא ניצחון ביתי העונה, כאשר איבדה היום היום יתרון כפול משערים של מיקאל ארטטה בפנדל בדקה ה-11 ופלאיני בדקה ה-35, וסיימה בתיקו 2 בבית עם ניוקאסל. טיילור צימק עבור ניוקאסל בתוספת הזמן של המחצית הראשונה, ובדקה ה-47 דאף השווה עבור ניוקאסל וכבש את השער האחרון במשחק. עקב פתיחת העונה המאכזבת היא ממוקמת במקום ה-15 עם שמונה נקודות בלבד.

6. Raulito Madridista

דייגו טריסטן:"אני לא מבין למה קבוצות סגרו בפניי את הדלת, הקריירה שלי מדברת בעד עצמה"

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/081014tristan_ES.Xxx

הוא מודה לזולה על הצ'אנס שזה נותן לו ולשחקנים על קבלת הפנים החמה, מחכה בקוצר רוח להופעת הבכורה במדי ווסטהאם כמו ילד שרק עתה עלה מהנוער וכבר מתכנן גבוה - להביא את ווסטהאם לאירופה. כאשר הוא מנסה להשאיר מאחור את המשקעים של העונות האחרונות הזוועתיות, והעצב הגדול שלו על כך שלא הצליח למצוא קבוצה בליגה הספרדית, דייגו טריסטן נולד מחדש. ככה הוא לפחות מקווה.

דייגו טריסטן בן ה-32 עשה הרבה דברים יפים בכדורגל הספרדי הן במאיורקה שם בילה שנים רבות, והן בלה קורוניה במסגרת אף היה הפיצ'יצ'י של ספרד בעונת 02\2001 עם 21 שערי ליגה, וגם נחל הצלחה בנבחרת הלאומית כשהיה בסגל למונדיאל 2002. אלא שהחלוץ לא קיבל אף הצעה מהליגה הספרדית והוא מאוד מאוכזב על כך:"תמיד אעדיף לשחק בליגה הספרדית, זו האהבה שלי, הליגה בה עשיתי את מיטב הקריירה וחוויתי רגעים גדולים. התאכזבתי מאוד כשלא מצאתי קבוצה בליגה הספרדית הראשונה ולא הבנתי למה קבוצות סגרו בפניי את הדלת. הקריירה שלי מדברת בעד עצמה. אז נכון שהחזרה שלי למאיורקה לא הייתה הצלחה, אבל זה לא הוגן שמחשיבים את השנה הרעה יותר מאשר שמונה שנים טובות שלי בליגה הספרדית".
    למרות הרגעים הקשים, הוא מדגיש שלעולם לא חשב על פרישה, ומדבר גם על המצב של ליבורנו:"עשיתי הכל כדי לחזור לעצמי. התאמנתי בפגרות הנבחרות כדי לרדת במשקל ולהוסיף חדות במשחק, אבל לא הצלחתי בליבורנו משום שכל הקבוצה הייתה במגמת ירידה וגם לא שיחקתי הרבה. למרות זאת חבל שכבשתי רק שער אחד".
    הקריאה של ג'אפרנקו זולה לאחר הפציעה של דין אשטון, למעשה מצילה עבור הספרדי את הקריירה, במידה ויידע לעמוד בציפיות ולא להיכשל באתגר הבא. "נאלצתי לעזוב את הליגה הספרדית לפריימרליג, אבל אני נחוש להצליח יותר מאיי פעם. אני תמיד הייתי שחקן עם ביטחון עצמי, ואין סיבה שמה שעבד מצויין בליגה הספרדית כל-כך הרבה שנים, לא יצליח גם באנגליה. אני אבוא להוכיח מה אני שווה".
    כמובן שהוא אסיר תודה לזולה ולשאר:"אני חייב לזולה המון על האמון בי. תענוג להתאמן תחת הדרכתו של זולה שהוא היה שחקן ענק ואישיות מדהימה. אני אשחק בשבילי ובשבילו", אומר טריסטן שמפרגן גם לחברים בקבוצה:"קבלת הפנים הייתה מדהימה, אני כבר מרגיש בן בית למרות שאני פה לא יותר מידי זמן. אני עוד צריך להתרגל לשפה, לחיים בלונדון ולשאר השחקנים, אני כבר יודע שקארלטון קול הוא שחקן טכני שגם עושה עבודה יפה עם הגב אל השער ואני רוצה להיות מתואם איתו, אבל אני מעריך שכל הדברים האלו ייקרו במהרה. אני כבר לא יכול לחכות להופעת הבכורה שלי".
    טריסטן מרגיש כמו ילד שרק עלה מקבוצת הנוער והוא יודע שיש לו מה להוכיח. הוא לא מתבייש להציב מטרות לקראת העונה החדשה:"25 שערים בכל המסגרות יספקו אותי מאוד". ובשביל ווסטהאם? - "הלוואי ונצליח להביא אותם לאירופה, זו המשימה של הצוות ועם הקהל הנהדר שלנו יהיו לנו כוחות גדולים לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר".
    אין ספק שדייגו טריסטן שמח, נלהב ונולד מחדש. כך לפחות הוא מקווה.

7. Raulito Madridista

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/081018riera_ES.Xxx

מזל טוב לאלברט ריירה, שכבש היום את שער הבכורה שלו בליברפול, במהלך הניצחון הדרמטי 3-2 של ליברפול על וויגאן באנפילד, כאשר פרננדו טורס שנפצע במשחק נבחרת ספרד וייעדר עוד כעשרה ימים(ויחמיץ את המפגש המרגש עם האקסית בויסנטה קאלדרון), לא שיחק. אמר זאקאי העלה את האורחת ליתרון לאחר כחצי שעה, אך שבע דקות אח"כ השווה דירק קאוט לאחר כדור רוחב של דני אגר שהיה אשם בשער הראשון. בתוספת הזמן של המחצית הראשונה הגיע הרגע היפה במשחק: זאקאי העלה את וויגאן ליתרון נוסף, הפעם בשער וירטואוזי בחצי מספרת, כאשר לפפה ריינה לא היה שום סיכוי. בדקה ה-79 הגיע הרגע המרגש של ריירה: השחקן בעט שטוח ולרשת לאחר שג'רראד פתח רגליים בצורה נפלאה והשאיר לו הכנה טובה לרגל. בידיוק באותה דקה הוחלף ארבלואה ובמקומו נכנס יוסי בניון שערך את ההופעה המאה בפריימרליג. בדקה ה-84 שוב הגיח קאוט וכבש את שער הניצחון עבור ליברפול, שבעקבות הניצחון ממשיכה בקירבתה לצ'לסי המדורגת ראשונה, שמובילה עלייה אך ורק בהפרש שערים. ליברפול של רפא בניטסעם 20 נקודות מתוך 24 אפשריות לאחר שמונה מחזורים, והיא ממשיכה את פתיחת העונה הנפלאה שלה. אלונסו שיחק תשעים דקות.
    "התחלנו את המשחק לא טוב בניגוד לוויגאן שהיו פנטסטים, אבל השתפרנו בחצי השני, תקפנו בכל הכוח ועשינו הכל כדי להשיג ניצחון ואני שמח שהצלחנו", אמר בניטס לאחר המשחק.

גם ארסנל של ססק פברגאס(תשעים דקות) ומנואל אלמונייה השיגה היום ניצחון ביתי, 3-1 על אברטון, והחלה רצף חדש של נצחונות לאחר שהשיגה נקודה בלבד בשני המחזורים האחרונים. אברטון הייתה זו שעלתה ראשונה על הלוח משער של אוטיז בדקה התשיעית, ויתרון זה נשמר עד המחצית. אלא שהמחצית השנייה הייתה שונה לחלוטין: נאסרי שנכנס כמחליף השווה בדקה ה-49, ואן פרסי השלים מהפך בדקה ה-70 וגם תיאו וולקוט שנכנס כמחליף הצטרף לרשימת הכובשים כשחתם את התוצאה עם שער בדקה ה-89. ארסנל שלישית כרגע עם 16 נקודות. מהצד של אברטון המאכזבת שמדורגת במקום ה-16 עם שמונה נקודות בלבד, מיקאל ארטטה רשם הופעה מלאה.

8. RubberSoul Member

מה תגידו על אולגר שכובש שער ניצחון לאייקס?

9. REAL MADRID Member

ליברפול היא הקבוצה שלי באנגליה, בגלל ריבוי הספרדים כמובן, ראיתי את דקות הסיום של המשחק (מהדקה ה-75) וזה היה פשוט שאלה של זמן ושל איך ליברפול תשלים את המהפך. ריירה איים על השער מספר פעמים ועושה רושם שהשתלב יפה, גם צ'אבי אלונסו היה טוב לפי מה שראיתי.

--

אני מעוניין לעלות נושא לדיון, אלמוניה יקבל בקרוב את האזרחות האנגלית והוא לא פוסל לשחק בנבחרת אנגליה. מה דעתכם על כך?

10. RubberSoul Member

שחקן ששיחק בקבוצה בליגה שלישית בספרד,יכול לשחק בנבחרת אנגליה-סחתיין.
    בספרד סיכוי לא היה לו.

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

סולד אאוט אמסטרדם ארינה היה מתוח מאוד בקרב הצמרת בין הראשונה בטבלה, כרונינגן, לבין אייאקס המקומית.

50 אלף הצופים בארינה חיכו 37 דקות, עד שלא פחות ולא יותר מ אולגאר ) נגח כדור של ורטונגן שקפץ עוד ברחבה הישר לרשת והקפיץ את 50 אלף האמסטרדמים לשמיים. זה גם היה שער הניצחון של אייאקס.

אגב קטלאנים יקרים, עם כל הכבוד לאולגאר (ואכן, אחרי פתיחה בינונית סוף סוף משחק טוב), מי שעשה את ההבדל הוא כמובן גברי המצויין. אחרי 4 משחקים שהחסיר עקב פציעה, בעל הבית של האמסטרדם ארינה חזר ובגדול. אייאקס איתו ובלעדיו היא קבוצה אחרת לגמרי.

יופי אולגאר, יופי גברי.

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/08
  12. xavi6 Member

אוליגר לא ספרדי, אבל נמאס לי לחזור על זה אז אני פשוט אסתום. גאברי כרגיל ממשיך ביכולת הנפלאה שלו.

ירדן, לא מבליג, רק מחייך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. JR-Riquelme Member

ריינה, קסיאס, ואלדס ופאלופ טובים יותר ממנו. בקיצור, הוא יכול בראש שקט לשחק בנבחרת אנגליה, כי אף אחד בספרד מחכה לו.

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

זאת בעיה של האנגלים. לדעתי שלושת השחקנים הטובים ביורו היו ברזילאים, אז אני לא פוסל את התרגילים האלה על הסף.

15. Raulito Madridista

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/juande170908_ES.Xxx

ימים לא קלים עוברים על חואנדה ראמוס בלונדון.
    טוטנהאם שלו רשמה אתמול עוד הפסד, הפעם 2-1 לסטוק סיטי בחוץ, ונותרה במקום האחרון, ללא ניצחון ליגה בשמונה מחזורים ועם שתי נקודות בלבד, כאשר היא רושמת את פתיחת העונה הגרועה ביותר שלה בהיסטוריה. המשחק התחיל רע מאוד עבור טוטנהאם. בדקה ה-19 גראת בייל הורחק לאחר שביצע עבירה ברחבה וגרם לפנדל, אותו תירגם היגינבותהאם לשער יתרון. שמונה דקות אח"כ השווה דארן בנט מעמדת נבדל ברורה, הקוון התעלם ואיפשר לתרנגולים לפנטז על משהו מהמשחק. אלא שבדקה ה-53 שוב טוטנהאם נכנסה לפיגור, הפעם משער רורי דלאפ אחרי מהלך קבוצתי יפה. בדקה ה-89 טוטנהאם כמעט ספגה עוד שער, אבל ריקארדו פולר בעט את הפנדל שלו לא מספיק טוב, ולאחר שהכדור פגע בקורה הימנית והשמאלית וחזר לאחד השחקנים, הם שוב החמיצו. מייקל דוסון מטוטנהאם הוציא את העצבים על ההפסד והורחק ממש לפני שריקת הסיום.
    מעמדו של חואנדה ראמוס ממשיך להתערער ומאוד מעניין עד מתי הוא ייקבל את הקרדיט.
    אולי בפעם הראשונה מאז התראיין לתקשורת, הראה ראמוס סימני דאגה:"בעשרים השנים שלי כמאמן היו לי רגעים טובים ורגעים טובים פחות, ככה זה הכדורגל. בשנה שעברה זכינו בגביע הליגה והשתפרנו, כולם היו מאושרים, והפעם לא הולך לנו ופתחנו את העונה קטסטרופה. מה שכן, אנחנו חייבים להתעורר ואני מודאג ממה שקורה כאן". למרות דבריו, חואנדה ראמוס ניסה לגונן על הצוות שלו כאשר אמר:"אני חושב שהקבוצה משחקת כדורגל דיי טוב, אבל חסר לנו מזל ועוד תיקונים קטנים".
    לגבי העתיד אמר ראמוס:"זה הג'וב שלי, אני עובד מאוד קשה כדי להחזיר את הקבוצה למסלול הנכון. אני האשם המרכזי במצב של הקבוצה, אני בניתי אותנה וטבעי שהאחריות עליי וכך רוב הביקורות, אבל לא רק אדם אחד מעורב בטוטנהאם וגם השאר לא נקיים".

ובתורכיה, דני גוויזה כבש את השער הראשון של פנרבחצ'ה בניצחון הדרמטי שלה 3-2 בחוץ אצל קוצ'איליספור בדקה ה-64, ובכך מחק יתרון של המקומיים מרגלי גולרי. שלוש דקות לאחר השער של גויזה, אוגור בוראל השלים את המהפך ופנרבחצ'ה עלתה ליתרון, אלא שבדקה ה-78 יאסטרוביץ השווה ולחץ הדם של לואיס ארגוניס כבר החל לעלות. סנטורק התורכי ניצח עבור פנרבחצ'ה את המשחק בדקה האחרונה. הניצחון של פנר, שהושג אחרי שני משחקים ללא ניצחון, שיפר קצת את מעמדה בליגה התורכית והעלה אותה למקום העשירי.

* למעוניינים - סיכום השבוע של הספרדים שלנו מסביב לגלובוס, מאת אתר המארקה

תחנה אחרונה - יוון. שישה מחזורי ליגה עברו, וארנסטו וואלוורדה ממשיך להוביל את הטבלה. המאמן אולי נכשל בזירה האירופית כאשר לא הצליח לעבור את היוונים לשלב הבתים, אבל בליגה המצב מצויין. חמישה נצחונות ותיקו אחד, זה מה שהשיגו חניכיו עד עתה. הקורבן האחרון - פנאנתראקיסוס, אותה ניצחה הקבוצה של וואלוורדה 2-0 בבית. לוסיאנו גאלטי, שחקנה של אתלטיקו מדריד בעבר, כבש צמד במהלך המחצית השנייה והביא את הנקודות. ראול בראבו, הבלם הספרדי ששיחק בעבר בריאל מדריד, שיחק 38 דקות.

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/08