הספרדים בגולה - שחקנינו במקומות אחרים...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏11/7/08.

1. Pipe Member

לפנרבחצ'ה הייתה קבוצה מאוד סימפטית בשנה שעברה והשנה אני מאמין שהם ימשיכו בהתקדמות ואני לא אופתע לראות אותם שוב בשלבי הנוקאאוט.

לאומות המאוחדות בטח תהיה מילה או שניים להגיד בנושא...
    היות ואייסוקר כפוף ישירות לאו"ם, אני מכריז בזאת על הכנסתו של פרסאס לרשימה. ויוה אספנייה.

2. xavi6 Member

שון, אני אתלה אותך, זה מעבר לכדורגל! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/08
  3. RubberSoul Member

מה קורה עם מנדייטה?פורש?נשאר בבורו?עובר לנוטינגהאם?

4. xavi6 Member

איזה נוטינגאהם? כל ניסיון של את' ואוססונה להביא אותו נחסמים בדרך בלתי מוסברת. שילך לאמריקה נו נו נו כבר, שיעשה כסף החתיך שלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

או שפשוט יחזור הביתה לספרד, שפשוט יחזור לליגה שבה הוא היה הטוב בעולם. ללא עוררין.

נערך לאחרונה ב: ‏4/8/08
  5. Raulito Madridista

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/reyes_benfica_ES.Xxx

חוסה אנטוניו רייס הוצג אמש רשמית כשחקנה של בנפיקה ליסבון. הספרדי יישחק עם חולצה מספר 6 על הגב. רייס דחה את הטענות לפיהן הוא עבר לליגה חלשה יותר:"אני חושב שהליגה הפורטוגלית היא ליגה מצויינת ולא הלכתי צעד אחורה. אם בנפיקה הייתה משחקת בליגה הספרדית היא הייתה מתחרה על המקומות הראשונים ללא ספק". רייס הוסיף בעניין זה:"הגעתי לצוות הכי טוב בפורטוגל. לא הייתי מגיע לקבוצה אחרת, כי אני חייב להיות מסופק ולדעת שאני נמצא בקבוצה גדולה, ובנפיקה אכן כזאת".
    הספרדי מסמן מטרות לקראת העונה החולפת - "אני רוצה לזכות בתארים וגם להתפתח(או במילים אחרות - להציל את הקריירה)". רייס נראה שמח מאוד משיתוף הפעולה עם קיקה סאנצז פלורס. "אני התרשמתי לחיוב מהעבודה של קיקה בוולנסיה, הוא מאמן מצויין. דיברתי גם עם כמה שחקנים ששיחקו אצלו והם אמרו לי אותו דבר, וגם הוסיפו שהם למדו הרבה דברים משיטות האימון שלו".
    ניתן להבין בבירור שרייס מצפה לחזור לקידמת הבמה של הכדורגל בעונה הנוכחית, והוא בטוח שזה יצליח לו:"בנפיקה יכולים וצריכים לצפות ממני לטוב ביותר, אני בטוח שאצליח כאן". רוי קוסטה, מנהל הספורט של בנפיקה, מי שהביא את רייס בעצם לקבוצה, החמיא לרכש החדש ואמר:"הוא שחקן נהדר ותוספת כוח סופר-משמעותית לסגל".

6. RubberSoul Member

תוסיף את מארק קרוסאס.
    עוד פלופ,לצערי.דובר הרבה על כך שהוא יהיה הגוארדיולה הבא,ובסוף גוארדיולה עצמו העיף אותו מהקבוצה.

7. xavi6 Member

פלןפ ידידי זה אחד שהגיע בתול גדול ולא עשה כלום, איכזב. קרוסאס לא פלופ כי לא היהל ו משהו ברזומה והוא לא נקנה במיליונים, הוא היה על תקן כישרון צעיר. מה גם שהוא בכלל לא קיבל דקות בשביל לויכוח אם הוא מספיק טוב או לא.

ירדן, מגן.

8. RubberSoul Member

צפו לו גדולות,לצערי זה נגמר בפחות מ2 מיליון.

9. xavi6 Member

צפו לו גדולות זה נכון, אבל הוא לא פלופ כי הוא לא קיבל בכלל דקות וגם לא שילמנו עליו מליונים וגם אין לו ברזוהמ איזה עבר מדהים בקבוצה איטלקית\בנבחרת. זה לא פלופ לצערי. במקום לבכות על הכסף שהוא נמכר, תבכה על הכישרון שהלך.

10. RubberSoul Member

נקווה שבעתיד יקנו אותו בחזרה.
    אני עדיין אופטימי לגבי קישור שכולל את קרוסאס וססק ביחד.חלום.

11. xavi6 Member

כן לקרוסאס לא לססק. הסברתי מדוע כבר אלף פעם. שישאר לו באמירויות, שם מקומו ושיהיה לו כל טוב.

12. RubberSoul Member

אם נעשה הרכב של 11 השחקנים הטובים ביותר שיצאו מהמשתלה,נוכל לקבל קבוצה מובילה לכמה שנים.
    אני אנסה:
    ואלדס
    פויול,פיקה,אולגר,נבארו
    צ'אבי,קרוסאס,ססק/אינייסטה
    גיא,בוז'אן,מסי

יש עוד הרבה ששכחתי,אבל לא חשוב.
    מה יצא?קבוצה שיכולה להתמודד על אליפות אירופה.
    כמה פה אבודים,כמה פה שמורים,כמה פה הוחזרו...
    לא לשכוח את העתיד שמצפה עם השחקנים האלה.

13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר,נחמד והכל ש"צפו לו גדולות",אם הוא באמת היה כישרון גדול ברצלונה לא הייתה משחררת אותו.

14. Bensh Member

בדיוק

15. xavi6 Member

מה בידיוק? מה הקשר בכלל? לא הכל קשור בכישרון נטו ואם מגיע או לא. לא היה לו מקום בהרכב, ולא בגלל שהוא לא כישרוני-אלא בגלל שגודי נשאר וקייטה בה. אני בטוח שהכל היה קשור בגודי ואם הוא היה נמכר-קרוסאס היה נשאר. זה לא מעיד אל האם הוא מספיק כישרוני או לא. דווקא במשחקים שהוא שיחק הוא מאוד הרשים, אבל זה פשוט לא היה בזמן הנכון ולא בתנאים הנכונים.

ובן-חלאס עם ההודעות של החצי תגובה, או של חצי מילה.