הספרדיות באירופה 2011/12: גמר כל ספרדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/7/11.

1. AtleticoMadrid Member

מחצית ראשונה אלוהית, מחצית שנייה סבירה מינוס.

סאלביו הרשים אותי.

2. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

דקה 15, ולנסיה כבר עם 2-0 על איינדהובן.
    והזרועה עוד נטויה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

3. riquelme1 Member

3-0 קליל לולנסיה, צמד של סולדאדו ועוד אחד של ויקטור ראיז, ההגנה ההולנדית חמאה.

אבל את מי זה מעניין? בילבאו עושה בית ספר ליונייטד במחצית באולטד טראפורד, 1-1 כרגע, רוני מעלה את יונייטד ל1-0 ויורנטה אחרי אין סוף החמצות של אתלטיק ושליטה מוחלטת במגרש עושה צדק.

משחק באולטד טראפורד, אבל שומעים רק את ה8,000 אלף אוהדים של בילבאו, אני מרגיש שהמשחק בסן ממס, מדהים, מדהים.

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שלוש תוצאות מצוינות עדיין תחושה של פספוס.. ולנסיה מובילה 4:0 עד דקה 83 ונגמר 4:2, בילבאו מובילה 3:1 ומקבלת פנדל בתוספת זמן ואתלטיקו נותנת מחצית ראשונה מושלמת אבל מחצית שניה חושך ונגמר 3:1

5. Roger_Federer Member

איזה יופי של משחקים של הספרדיות היום.
    בילבאו הרשימה במיוחד.

אצלנו בולנסיה קצת איכזב אותי השאננות בסוף חטפנו 2 גולים מיותרים בהחלט,לא נראה לי שזה כל כך יפריע לנו לעלות כי איינדהובן באמת קבוצה מאוד בינונית.

במקרה שהמנצ'סטריות עפות בשלב הזה אני לא רואה קבוצה אחרת חוץ משלוש הספרדיות שיכולה לקחת את המפעל הזה,אני מאוד מקווה שזה יהיה ולנסיה

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיטי עדיין במצב לא רע לעבור.. ויונייטד זאת יונייטד ככה שאסור אף פעם לזלזל או להספיד אותם ואת המזל הבלתי נגמר שיש להם

7. riquelme1 Member

אין מילים כדאי לתאר מה שאתלטיק עשתה היום, אין מילים לתאר את התחושות בלב שיש לי לקבוצה הזאת.

רק עם שחקנים באסקיים, לפני כמה שנים לא האמינו שהקבוצה הזאת תשרוד שכל הסגל שלה בנוי משחקנים באסקים(לא רק ספרדים, באסקיים!), ולא רק שהיא שורדת, היא במקום הרביעי בטבלה, היא בגמר גביע המלך, והיא מנצחת באולד טראפורד בתוצאה שמחמיאה ליונייטד.

והקהל של אתלטיק? עידוד ללא הפסקה, הרגשתי שבילבאו משחקת בסן ממס, מדהים.

תגובה רצינית יותר מחר.

25 בעיטות לשער של בילבאו, מתוכם 15 למסגרת(!).

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/12
  8. הקפיטליסט משער 2 Member

איזה קבוצה מרגשת אתלטיק בילבאו. איזה אוהדים מרגשים. פשוט פאתטי לקרוא את התירוצים של רוב אוהדי יונייטד על חיסורים בהרכב או חוסר רצינות בגלל אופי המפעל. בולשיט. יונייטד השנה בינונית להפליא וככה בדיוק זה נראה. שיגידו תודה לדה חאה שעדיין יש להם סיכוי בגומלין למרות שלדעתי בילבאו עם רגל וחצי ברבע.

נ.ב איזה מלך סימאו. נתן גול מהסרטים ולא חגג לרגע. לגבי אתלטיקו - היא תשיג לפחות שער חוץ אחד באיסטנבול, אז אני מאמין שאפשר להיות רגועים.

9. Raulito Madridista

נראה שהמצב של הספרדיות באירופה (שקלול של הצ'מפיונס והליגה האירופית) לא היה כל-כך טוב כבר הרבה זמן.
    מי יודע, אולי גם תצא לנו אלופת הליגה האירופית מבין ולנסיה-אתלטיקו-בילבאו. נקווה שהאנגליות יעופו.

מעט מאוד קבוצות בעולם היו מגיעות למשחק באולד-טראפורד ומשחקות בצורה התקפית לחלוטין, 'על כל הקופה', בטח כשמדובר במשחק הראשון. אבל בילבאו קבוצה מרגשת והשיגה ניצחון צודק מאוד - חבל שלא בתוצאה גדולה יותר. דה-חאה המשתפר הציג יכולת טובה בין הקורות. 'ההרכב החסר' של יונייטד הוא רק תירוץ, מפתיחת העונה הם שיחקו אולי פעמיים עם ההרכב האידיאלי. בכל-מקרה כשמדובר ביונייטד Never say never, הכל פתוח בגומלין ובטח שיונייטד מסוגלת לנצח בסאן-ממס.

אתלטיקו עם קונצרט ממש מול בשיקאטש, זה היה לא כוחות. חבל על ספיגת השער המיותר, במקום 5-0 אתלטיקו השיגה 3-1 אבל זה לא אמור להעיב על החגיגות. אתלטיקו תחת סימאונה קבוצה מצויינת. אדריאן עם משחק ענק וגם סאלביו עם טאץ' אדיר בגול. דווקא פלקאו לא היה שותף למרות שסחב איתו שחקנים כמעט בכל התקפה.
    ולנסיה גם עם עבודה יפה מול איינדהובן, זה אמור להספיק לגומלין. ברור שההולנדים חלשים משמעותית בניגוד לשנים עברו.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק שלנו רחוק מלהיות מוכרע, הפתיחה באיסטנבול תהיה בעלת משמעות עצומה על המפגש כולו... אם נדע לשלוט בפתיחת המשחק ולהוציא את העוקץ מהמשחק של בשיקטאש אנחנו יכולים לצאת עם תוצאה טובה ולכבוש, אבל אם ניקלע לפיגור מוקדם אז אני מאוד מודאג ממה שיקרה.
    במחצית הראשונה אתמול ראינו כמה אנחנו קבוצה נהדרת ומוכשרת ויכולנו לסגור את הסיפור, אך המחצית השניה מאוד הדאיגה אותי והיתה מאוד מלחיצה ונתנה לבשיקטאש להאמין שהם יכולים לעבור.

החיסרון של ארנסט אני מקווה שיורגש ויהיה משמעותי בניגוד אצלנו אני מצפה לחזרה של ארדה טוראן וטיאגו שגם אם לא יוכלו לפתוח יהיו אפשרות מהספסל שאתמול היה כל כך חסר שראינו שהחילופים רק החלישו את הקבוצה

11. ValenciaCF Member

אתלטיק בילבאו קבוצה עם מסורת שמשחקים בה אך ורק באסקים ומה שנישאר לי לומר זה שכולם צריכים להצדיע לקבוצה הזאת! כל הכבוד! הלוואי ויסיימו במקום הרביעי ויהיו שנה הבאה בצ'מפיונס, ביחד עם ולנסיה כמובן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

12. שםמשתמש Member

יונייטד בקושי ניצחה את אוצלול גאלץ' הרומנית והוציאה 1 מתוך 6 נקודות מול באזל, ולא ניצחה את בנפיקה ב-2 הזדמנויות. משהו באירופה לא הולך, ולא משנה מה הגורם או מה התירוץ. הצגה של בילבאו, כן, אבל לא הייתי מסיק מסקנות. בילבאו תעלה לשלב הבא ב-99 אחוזים.

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריאל עושה את שלה ומעפילה לרבע גמר ליגת האלופות אחרי 3:1 בבית (4:2 בסיכום)

מחר מגיע היום הגדול של הספרדיות בשמינית גמר הליגה האירופית שולנסיה ואתלטיקו נוסעות למשחקי החוץ שלהם עם יתרון של שני שערים ובילבאו תארח את יונייטד אחרי הניצחון 3:2

14. riquelme1 Member

תיקון: 4-1, ו5-2 בסיכום.

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק טעות שלי..
    משום מה שכחתי את השער האחרון של רונאלדו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx