הספרדיות באירופה 2011/12: גמר כל ספרדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏16/7/11.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אם סימאונה ישים את פראה בהרכב, באמת שלא יגיע לכם לקחת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

פירסמתי את התגובה שלי בפורום הלא נכון. נכנסים לכאן רק חובבי הכדורגל הספרדי ומן הסתם בילבאו לא אלמונית כאן. אבל בפורום העולמי באמת הרגשתי שישרוב מוחץ נגדינו עכשיו. ולפני שנתיים רק "הספרדים" היו בעד אטלטיקו.

ירדן, תבדוק את הסגל של בילבאו. מאוד יכול להיות שבברסלונה יש יותר שחקני בית.

3. hai80 Member

עמי - מגיע לנו יותר כי היינו בבית המוות, קבוצות קשות כמו בשיקטאש ולאציו עברנו בלי יותר מדי קושי, ולנסיה שהיא קבוצה טובה יותר מבילבאו הלא יציבה בעליל עברנו אותה גם די בקלות שרק בגלל ההנחות של השופט בכדורים הנייחים שהיו אחרי התוספת לא הפך את המשחק השני לפרוטוקול.

בילבאו עשתה דרך מרשימה כמו אתלטיקו אממה היא לא השנגה מאזן מטורף באירופה כמונו.. בגלל שבילבאו אף אחד לא ספר אותם בתחילת העונה כולם עכשיו בעדם וחושבים כמו הדבע שציטטתי שהם הקבוצה הכי תוססת בעולם.

ולמטומטם שמעלי אני לא יודע מה הבעיות שלך איתי בחיים לא פניתי אליך ובתור אחד שאטהד בארסה ושםהתמונה של פפה עושה הצגה אתה בכלל לא שווה התייחסןת אתה מבין בכדורגל כמו שאני מבין ברוגבי נכים

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרטיסים כמעט בלתי אפשרי להשיג דרך הקופות בספרד... לא יודע איך חבר שלי השיג לי כרטיס מספרד ועוד במחיר נורמאלי, בארץ לוקחים פי כמה יותר, ככה שיצא ש"רק" שילמתי על מלון וטיסה, יצא לא זול בגלל המחירים העצומים אבל אני לא מאמין שלי יצא הרבה יותר זול מאשר אנשים שאני מכיר ממדריד, שם בכלל יצא נזק עצום בגלל ששתי קבוצות ספרדיות העפילו הטיסות נורא נורא יקרות

5. riquelme1 Member

אמיר, תזהר לא להביא תמונות מהמשחק וגם ברחובות בוקרשט לפני המשחק.

ותשמור על עצמך, האוהדים של בילבאו לעיתיים די אלימים, אבל אני בטוח שאתה בידיים טובות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/12