הספרדיות באירופה 11\2010

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏6/8/10.

1. hai80 Member

פספוס האיבוד נקודות המיותר הזה, לברקוזן אומנם הקבוצה הטובה בבית אחרינו אבל עדיין בושה וחרפה שאנחנו לא מנצחים אותם בבית

2. riquelme1 Member

אמיר, אנחנו נותנים זמן, וברור שאי אפשר עוד לשפוט את הקבוצה והשחקנים החדשים אחרי חודש בלבד, זה עוד מוקדם מידי ובינתיים זה לא נורא כל כך, אתלטיקו במצב טוב בליגה, ובאירופה היא עדיין לא מרשימה ומסיימת עם נקודה אחת ב2 משחקים נגד קבוצות שהיא הייתה צריכה לנצח.

מרידה הוא שחקן צעיר, ואני רחוק עדין מלהספיד אותו, לא התרשמתי מימנו יותר מדי אבל זה עוד מוקדם לשפוט אותו.

יש לאתלטיקו שתי מגנים שמאליים טובים, פליפה לוייס ואנטוניו לופז שהם פלוס מינוס באותה רמה, אני לא ממש מחזיק מפליפה וחושב שהוא רחוק מלהיות עילוי והמחיר שלו היה מוגזם מאוד, גודין הוא חיזוק טוב להגנה של אתלטיקו, בעמדת הקשרים יש לאתלטיקו אפילו יותר מדי עומק ששחקנים כמו קמאצ'ו וסוארס בקושי רואים דקות מגרש, הבעיה שאין מחליף ראוי באגפים כמו הקפליטסט אמר, אי אפשר לבנות על סימאו ורייס למשך עונה שלמה, הם לא מספיק כובשים ולא מספיק יציבים, וגם קוסטה הוא לא ממש מחליף ראוי לפורלאן ואגוארו.

אני מאמין שאגוארו יחזור ויכנס לעיניניים אתלטיקו תראה יותר טוב.

3. Muurad Member

זה באמת המפתח.. כשהוא יכנס לעניינים הכל וכולם יראו יותר טוב, בעיקר בחלק ההתקפי.

4. אלי מתחן Member

לקוח מynet

כנראה שרמאות זה משהו שעובר ב"דם הקטלוני"

5. riquelme1 Member

פינטו לא קטלוני.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

קראתי על זה בONE אתמול והאמת שאני ממש בהלם מזה..לא ראיתי את המשחק ככה שאני לא ראיתי את מה שקרה..אבל מאוד מעניין איך הוא שרק שריקה שגרמה לשחקן לחשוב שזה השופט ולעצור את המשחק..

7. riquelme1 Member

מצטרף לשאלה.

אבל דווקא לא מפתיע אותי, אין לי מושג מה פינטו עושה בברצלונה, חוץ מאשר להיות הליצן בחדר ההלבשה, גם בתור שוער הוא די ליצן.

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע כמה זה נכון או לא.

אבל קודם כל כמו שאמרתם איך אפשר להבדיל בין שריקה בפה לשריקה של משרוקית.
    דבר שני , איך זה שיש 3 שופטים על הדשא (אני יוציא מהמשוואה הזו את השופט הרביעי,השופט שליד השער הרחוק והקוון הרחוק) שלא שמו לב לזה .
    ואיך זה שאנשי קופנאגן התלוננו ובאוופ"א קיבלו זאת ? איך הם ראו/שמעו ממצלמות הטלויזיה את השריקה של פינטו , נשמע הזוי משהו

9. ValenciaCF Member

"להרשיע אותו מ2 המשחקים הבאים"
    כאילו הוא ישחק אותם חחח

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/10
  10. אלי מתחן Member

איזה עונש ראוי? מלקות? שברצלונה יקוו שלא ייפצע להם ואלדז

11. riquelme1 Member

חטאפה עד לפני שנתיים אחת הקבוצות החביבות בליגה הספרדית, אבל המדרדיסטה מיצ'ל הפך אותם לקבוצה כזאת מסריחה עם שחקנים כל כך בינוניים, כמו אריזמנדי למשל.

ויאריאל שוב מסבכת את עצמה עם הפסד חוץ שני בליגה האירופית, לפאוק סלוניקי.

1-0 לשטושטגארט, חטאפה פשוט אומללה, עם טעות נוראית של בואטנג. כל כך הרבה שחקנים בינוניים, אריזמנדי, אדריאן דמיקולו, ויקור סאנצ'ס, בורחה, בואטנג, איכסה.

סביליה 2-0 על האוקראיניים משער של אלפארו המעולה, וצ'יגאריני בגולאסו מצויין.

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/10
  12. riquelme1 Member

השבוע האיום של הספרדיות בליגה האירופית ממשיכה, שסביליה סופגת תבוסה 4-2 בצרפת נגד פריס סן ג'רמן.

ההגנהשל סביליה פשוט בדיחה מהלכת, קאסארס שהגיע העונה הוא בלם דמיקולו, שלא נדבר על דאבו הצרפתי שהוא מגן בדיחה, וסביליה אחרי 2 הפסדי ליגה ממשיכה במשבר העמוק שהיא נמצאת. מסכן אנטוניו אלבארז, הוא לא עשה כלום פחות טוב ממאנזסנו.

סביליה חייבת לפחות תיקו נגד דורטומנד בפיחואן כדאי להבטיח את העלייה לשלב הבא.

ויאריאל שגם היא חייבת ניצחון, כי במקרה של הפסד היא 90 אחוז בחוץ.

13. Raulito Madridista

הערב: סביליה נגד דורטמונד

http://www.sevillafc.es/archivos/img_temp1011/img_champions/borsev3.Xxx

במשחק המאה באירופה, סביליה מקווה לנצח הערב(22:05) בביתה את בורוסיה דורטמונד, מוליכת הליגה הגרמנית ואלופת החורף, כדי להעפיל למקום הראשון בבית 10 של הליגה האירופית. במידה וסביליה(9 נק') תמשיך להפסיד כמו בתקופה האחרונה, המחיר יהיה כבד - דורטמונד(8 נק') תחלוף על-פניה וסביליה תסיים את העונה האירופית שלה. פרוטי נמצא בספק למשחק ורק ברגע האחרון נדע האם יכלל בסגל. פרננדו נאבארו ייעדר בוודאות. מנגד, לסביליה יש גם חדשות טובות - חסוס נאבאס חוזר לסגל אחרי היעדרות ארוכה. במארקה מדברים על כך שלוקאס באריוס, החלוץ המצויין של דורטמונד שכבש כבר עשרה שערים העונה ומבוקש על-ידי ריאל מדריד, רוצה לכבוש בפיחואן כדי להרשים את מוריניו.

במשחק נוסף - ברוז' מארחת את ויאריאל(20:00).

14. riquelme1 Member

מחצית בפיחואן, סביליה מובילה 2-1 משערים של רומריץ' ופרדי קאנוטה, דורטמנד כבר הובילה 1-0 בדקה ה-4 אבל סביליה הפכה את התוצאה.

סביליה חייבת לנצח ולצאת מהמשבר האיום שפוקד אותה, ההגנה שלה נראת כמו חמאה והיא יכולה לספוג כל שנייה, לסביליה יספיק תיקו בשביל לעלות לשלב הבא.

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

תחילת המשחק דורטמונד שלטה והיתה עדיפה על סביליה בהרבה ויכלה גם להגדיל את היתרון שלה ולגמור את המשחק..מאז בערך דקה 25 כל המשחק השתנה וזה שקול יותר עכשיו..דורטמונד קבוצה מספיק טובה בשביל להפוך את ההוצאה אבל לא נראה לי שסביליה תפספס את זה

*רק אני כותב ודורטמונד משווה..האמת מגיע להם לעלות,הם קבוצה יותר טובה שנראתה יותר טוב בשלב הבתים ורק בגלל חוסר מזל והחמצות מטורפות בגרמניה נגד סביליה היום היא במצב הזה

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/10