הספורט המוביל במדינה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏24/4/04.

1. King_Beckham Member

אין כמו כדורגל!!!!
    לשחק כדורגל הכי כיף ולראות כדורגל הכי כיף!

אם זה לשחק כדורגל בשכונה או לשחק בקבוצה מקצוענית
    או אם זה לראות כדוגל מליגת האלופות או מהמונדיאל בטלוויזיה, או ללכת למגרש ולעודד.

כדורגל הכי כיף לשחק ולראות ואין בזה עוררין, לפחות אצלי, אבל גם אצל רוב ישראל והעולם, הרי כדורגל הוא הספורט הכי פופולארי בישראל, ובעולם כולו!

2. Diego Member

כדורגל זה כיף אין ספק. אבל לא מביא כבוד כמו הכדורסל ועל זה אין להתווכח! (יש פיינל פור. ויו"לב קאפ.)
    טניס זה כיף אבל פוגע בגוף.
    כיף לראות כדורגל כי זה מותח. וכדורסל זה מן כזה תסריט ברור ויש קבוצות ששולטות במקומות האלו. (הפיינל פור ידעתי מההתחלה שמכבי יקחו.)

3. official Member

ללא ספק כדורסל.
    את הכבוד והגאווה שהכדורסל הישראלי מביא לנו באירופה אי אפשר לפספס.
    יש לכדורגל מה ללמוד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כדורסל אני משחק, רואה, ואוהב מילדותי. כדורגל זה ה-ספורט שאני אוהב בלי ספק, ולכן הוא הכי נצפה בזמני החופשי. יש הרבה אנשים שאוהבים שלל ענפי ספורט כמו טניס ואחרים, ואין שום בעיה, כי ספורט זה הדבר הטוב ביותר שיש לגוף ולנפש בלי ספקhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

5. SeRgInHo Member

תלוי. אם לפי ההישגים, אז יכול להיות שאפילו קפיצה במוט או מיסטרל זה הספורט המוביל במדינה. כמובן שאם אנחנו בקטע של כדורגל VS כדורסל, לדעתי הכדורגל מטביל בהכל. גם בחשיפה, גם בהישגים. אני יודע, תגידו "אבל מכבי זכתה ביורוליג...", אבל הרמה של יורוליג מול הרמה של ליגת האלופות זה לא כוחות. מבחינתי הופעה בליגת האלופות זה הישג יותר גדול מזכיה ביורוליג.

6. GUTE Member

אני יותר אוהב כדורגל, בעיקר לראות כדורגל , למרות שגם בלשחק כדורגל אני לא רע. אני יותר מצטיין בכדורסל, וגם אוהב לראות אבל פחות מכדורגל.
    מישהו פה אמר שהכדורסל מביא לנו הישגים באירופה, זה אומנם נראה טוב על הנייר אבל מבחינת הכדורסל בארץ אנחנו נמצאים בשפל המדרגה. ראייה לכך היא הנבחרת שלנו שירדה ברמתה בצורה דרסטית בשנים האחרונות.

7. The-Gunner Member

הספורט הכי פופלארי ומהנה בעולם, ובארץ בפרט הוא ללא ספק כדורגל. אני משחק כדורגל, צופה בכדורגל, נושם כדורגל והכל כדורגל.
    אם לדרג, אז:
    1. כדורגל
    2. כדורגל
    3. התבלטות קשה, אבל כדורגל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

כדורסל, משעמם לצפות (אולי חוץ מפליאוף בNBA), אבל נחמד לפעמים לגוון ולשחק כדורסל, אבל לפעמים.

בעיקרון, אני אוהב לשחק ולהשתתף ברוב ענפי הספורט (רק במה שאני יכול http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ), אבל אפשר למות משיעמום מענפי ספורט מסוימים.

ולגבי מה הספורט הכי פופלארי בארץ, כדורגל ישלוט, ושום כדורסל/טניס יוריד אותו מהשלטון. אף פעם.
    כדורגל זה משחק מהנה, שכל אחד יכול ליטול חלק.

דיברתם על השגיות, הספורט הכי הישגי הוא ג'ודו (בגלל התחרויות הרבות) וכדורסל (מכבי תל אביב). ואולי גם ספורט ימי (אותה סיבה כמו הג'ודו).

:aaa031: :aaa025: :aaa7:

8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כדורסל משחק נהדר, פנטסטי והכל, אבל לדעתי כל הטענות שאני שומע פה ושם על כך שהוא בעצם ענף הייצוג מספר 1 בישראל הן שטויות. אם כבר מדובר בענפים כמו ג'ודו, ואנחנו יודעים שמידת העניין בהם ברוב מדינות העולם אינו גבוה.

הכדורגל הישראלי מתחרה ברמות הגבוהות ביותר שיש בעולם - באירופה, שם נולדים שחקנים מצוינים ושחקנים מצוינים שנולדים מחוץ לאירופה מגיעים אליה. הכדורסל הישראלי מתחרה בדיוק באותה יבשת, אבל באירופה הכדורסל הרבה פחות מבוסס, השחקנים הטובים שנולדים באירופה נוהרים לארה"ב, השחקנים הטובים שנולדים מחוץ לאירופה גם לא מגיעים לאירופה אלא הולכים ל-NBA. בהרבה מדינות כדורגל מצוינות (פורטוגל, אנגליה, הולנד וכו') ההתייחסות לכדורסל נמוכה. גם בספרד, אלופת העולם בכדורסל, הכדורגל הרבה יותר פופולרי.

או במלים אחרות, הכדורגל הישראלי מתחרה בדרג א' של הכדורגל העולמי. הכדורסל הישראלי מתחרה בדרג ב' של הכדורסל האירופי, וגם שם התוצאות לא מרהיבות. אז הנבחרת מגיעה לאליפות אירופה באופן קבוע. האמת, עם כל החיבה, אז מה? זו לא חוכמה גדולה. עכשיו מדברים שוב על טורניר הניחומים הפאתטי. איזה טורניר ניחומים יש בכדורגל? כדי לעלות לאליפות אירופה, ישראל צריכה להקדים לפחות שתיים מבין אנגליה, רוסיה וקרואטיה. שום ניחומים, שום נעליים.

9. Mehmet Member

אני מאוד אוהב כדורגל, אבל לא פחות אוהב כל ספורט אחר...

גם אם נופל משחק כדורגל משובח מול תחרות אולימפית בשחיה, אני לא בטוח שאצפה בכדורגל...

בכל מקרה, המועדפים שלי הם כדורגל, שחיה (אני די בקיא בתחום), אתלטיקה קלה (יש לי חיבה לקפיצות על כל סוגיהן) וכדורסל, וגם הוקי קרח זה אחלה של דבר...

10. M_T_A Member

כדורגל, כדורגל, כדורגל ועוד פעם כדורגל.
    אין ספורט מהנה ומלהיב לצפייה ולמשחק מכדורגל, או אחד שמתקרב אליו בזה.
    כדורגל זה הספורט הכי פופולרי בעולם ואנחנו לא שונים בזה.
    לא משנה מה תגידו על כדורסל, הוא כמה רמות מתחת לכדורגל מבחינת פופולריות ומבחינת הכל בעצם.
    לכדורסל פשוט אין את מה שיש לכדורגל.
    הרגע הכי יפה ומרגש שראיתי בכדורסל זה השלשה של שארפ מול ז'לגיריס. לכו תשוו את זה למראה של סולשיאר תוקע את הכדור ברשת בדקה ה93 בגמר האלופות לעיני 100 אלף צופים בקאמפ נואו.

11. The-Gunner Member

מה עם השלשה של ג'ורדן שנתנה את האליפות לבולס? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

אבל אתה צודק, אין על כדורגל :aa1: .

בכדורגל הכל יכול לקרות, קבוצות חלשות יכולות לנצח גדולות. מה שבכדורסל, בסדרות ארוכות בחיים לא יקרה. אין הפתעות כמעט בכדורסל.

ברוב משחקי הכדורסל יש "גארביץ' טיים". רבע רביעי, אחת הקבוצות ביתרון 20. מ-ש-ע-מ-ם. בד"כ בכדורגל, הסוף מותח.

12. SeRgInHo Member

כ"כ נכון... הנה, הנבחרת הכדורסל שלנו שזה לפי כמה מהאנשים פה הוא "הספורט המוביל בארץ" מפסידה לנבחרת בה כדורסל הוא בעדיפות עשירת ולא מעניין איש. גם אם לא נעפיל מהמקום הראשון, תמיד יש את טורניר התנחומים הזה מול הנבחרות הכי שמאליות באירופה.
    למה בכדורגל אין את זה?
    אני אישית משתין בקשת על "ההישגים" האלה של הכדורסל. הופעה אחת של נבחרת ביורו/מונדיאל תהיה שווה הרבה יותר מכל ההישגים של מכבי ונבחרת הכדורסל גם יחד.

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם מסתכלים על ההישגיות, אז אני חושב שהכדורגל והכדורסל שווים. לכאורה זה נראה כאילו בכדורסל יש יותר הישגים, אבל כמו שאמרו כאן, בכדורגל הנבחרת שלנו מתמודדת מול הגדולות באמת בזמן שבכדורסל זה לא בדיוק מה שקורה.

אם מסתכלים על סטטיסטיקות ודברים דומים, תשאלו כל אזרח במדינת ישראל מיהי אלופת העולם בכדורגל והוא יגיד לכם שאיטליה, תשאלו אותו מיהי אלופת העולם בכדורסל ולא בטוח שהוא ידע את התשובה.

14. נדב מיכאלי Member

מבחינת אהדה,הערצה,עניין וצבע זה הכדורגל .
    מבחינת הישגים זה הכדורסל.
    אבל הכדורסל בארץ גוסס כבר שנים רבות וחבל .
    הרבה קבוצות גדולות התפרקו ובעצם ממשיכות לתת למכבי לשלוט בצורה מוחלטת בכדורסל

15. Melixon 15 Member

אין מה לעשות, לא רק בארץ אלא בכל העולם הרבה יותר קל להתחבר לכדורגל..
    כל ילד בין 3 עושה שערים מ4 אבנים ופחית ומתחילים לשחק, זה משחק שאתה חייב לשחק בו ועם זה מתחילה גם התעניינות וגם צפייה.. אתה מתחיל להיות אוהד ונדבק במחלה
    חוץ מזה שיש חשיפה עצומה לכדורגל יחסית לענפי ספורט אחרים בעולם, אולי רק הכדורסל יכול לתת פייט וגם זה לא

חוץ מזה שאם מדברים על הליגה הישראלית בכדורסל בארץ אין תחרות בכלל וגם מכבי באירופה הפכה לדבר מאוס,
    זה נהיה דבר המוני ובכל זאת קשה להתחבר ל5 זרים בחמישייה ומאמן זר..

נערך לאחרונה ב: ‏7/9/06