הסלמה באלימות?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י -94-, ‏18/9/04.

1. robson Member

מסכים.
    בסופו של דבר כשמכניסים בני אדם למכלאות {איצטדיוני הכדורגל בארץ}התוצאה היא שהם מתנהגים כמו בהמות.
    בתור אוהד חיפה אני מגנה את ניפוץ שמשות האוטובוס של הפועל ומקווה שאותם עבריינים ייתפסו וייענשו בחומרה
    מה שאף פעם כנראה לא יקרה מכיוון שמשטרת ישראל עסוקה יותר במתן דו"חות על חנייה מאשר באכיפת החוק.

2. אלי מתחן Member

לא ברור לי על איזה מקל אתה מדבר, הזמן שלך מחוץ לבית"ר.נט הורס לך את המוח, אתה מנסה לחשוב ושורף יותר מדי תאים חיוניים...

3. בית"רי מלידה Member

יש הרבה דברים שלא ברורים לך - קשים הם חיי החוליגאן......

קנית כבר תמונה חדשה ב 5 או 10 שקל?

מה המבצע הבא? בולי אקסטזי? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. אלי מתחן Member

מדבר מדבר, אני לא ראיתי שום מקל בשום תמונה.
    אתה מדבר איתי על בולים (ד"א, בולים זה LSD), אני לא זה שרואה מקלות בכל מקום...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/9/04
  5. בית"רי מלידה Member

בטח שלא - כי מרוב בושה כאן, והעובדה שפרצופך האמיתי נחשף, מיהרת להוריד אותו מהשרת, אבל אל דאגה, היא שמורה אצלי במחשב........בסוף תצא גם טיפש ושקרן....... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. אלי מתחן Member

נחמד לדעת שיש לי מעריצים. מצידי שתסתכל על התמונה הזאת ותלקק את המסך באותו זמן, ולא משנה מה, אתה עדיין על הזין שלי.

7. בית"רי מלידה Member

מעריצים? חחחחח.......

מעריצים יהיו לך בכלא - ושם אתה תלקק הרבה, ולא דבש.

8. אלי מתחן Member

מעניין מה בנאדם בן 40 עושה עם תמונות של ילד בן 16 במחשב שלו. אתה נראה גם כמו מייקל ג'קסון או רק מתנהג ככה?

9. בית"רי מלידה Member

התמונה נישמרה אצלי כדי להעביר אותה להורים שלך - כדי שיידעו לאן הבן שלהם מידרדר.

10. robson Member

בית"רי מלידה, זכותו של ג'ו קול לעשות ולהגיד מה שהוא רוצה כל עוד הוא לא עובר על החוק, ובינתיים עד כמה
    שידוע לי דיבורים לא נחשבים כעבירה על החוק כל עוד אין בהם הסתה לרצח או משהו כזה.
    הוא עוד ילד והוא יגדל וילמד שהחיים הם מעל לכול גם מעל לכדורגל...אני מקווה בשבילו. לפי הצורת ההתבטאות שלו כאן
    הוא לא נשמע לי טיפש אלא כאחד עם ראש על הכתפיים והוא עוד יתבגר.

11. בית"רי מלידה Member

אני מאוד מקווה בשביל ההורים שלו שכן.

שלא תחשוב שאני שונא אותו - פשוט חבל לי שהוא מסתובב עם חוליגאנים.

בתור משלם מיסים, אני מעדיף אותו בבית הספר - לא בבית הסוהר.

12. אלי מתחן Member

אתה יודע מה רובסון, רק בשביל להוציא את האמת לאור אני אספר פה את הסיפור המלא של התמונה הזאת.

ישבתי לי באחד מאימוני הקיץ שעבר לראות אימון של קבוצתי האהובה בבית וגן, כשלפתע עלה לאחד החברים שלי לראש, בואו נלביש את ולר "האשכנזי" עם כל השרשראות שיש לנו. כמובן שלא שאלו את דעתי ומיד שמו עליי מכל הבא ליד (ולצוואר). תוך 10 דקות של הלבשה נראיתי כמו ערס מצוי רק עם צבע עור לבן ונמשים. אחר כך החליטו חבריי שמאורע כזה של "מהפך" לא יכול להיות שלא יתועד, בעזרתם של חבריי (הרי לבד אי אפשר ללכת עם כל כך הרבה שרשראות, זה כבד) הזיזו אותי למקומות שונים בכדי לצלם אותי בפוזות שונות ומשונות, כאשר באחת מהם נדחף המקל לידי וצולמתי איתו.
    אחרי שנה, החליט אחד מאותם אנשים שתיעדו את האירוע, לעשות לי הפתעה, והכין לי חתימה שעליה רשם בצייר "hooligans 4 ever" ושם את זה בפורום, ללא ידיעתי. כמובן שלי זה לא ממש משנה, והשארתי את זה שם ללא מפריע, אך בית"רי מלידה (שד"א, מושעה מהפורום הנ"ל) היה חייב למצוא טענה למקרה של ויכוח איתי והשתמש בתמונה שללא ספק היא לא אמיתית במיוחד (אחרי הכל למי יש כסף ל3 שרשראות כסף אמיתי של בית"ר)
    זה הכל.

ואם זה מבאס אותך, אמא שלי ראתה את התמונה הזאת וזה האמת די הצחיק אותה.

13. בית"רי מלידה Member

המקל נדחף לו ליד......השרשרות בכוח..........

פשששש.........אולי תלך למכון כושר - אתה נורא חלש......

טוב שלא דחפו לך נארגילה או באנג.......

מעניין:

לכמה כאן ב ASOCCER יש חברים ש " דוחפים להם מקל ליד "????

אחד - ולר!

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/04
  14. robson Member

בסופו של דבר בית"רי בנשמה הרבה נערים בגילו עושים דברים שהם לא מתכוונים באמת רק בשביל להיות
    חלק מה"חברה".
    אני מודה ומתוודה שבפורום red-cafe.net אני מופיע בתור red-hooligan ותאמין לי שמעולם לא הרמתי יד על
    אף אחד, חוץ אולי מבצבא.....
    אני לא מגן עליו מכיוון שאני לא יודע מה הוא עושה או לא עושה, הוא טוען שהוא לא נוהג באלימות ואני מקווה בשבילו
    שהאהדה לקבוצה שלו תסתכם רק באהדה ותמיכה אמיתית.

15. בית"רי מלידה Member

קודם כל הוא הודה שכמה הודעות למעלה הוא שיקר ( המקל ).........זה כבר טוב.

רובסון:

אני מניח שבחור נורמטיבי כמוך לא מסתובב עם חברים כמו הנ"ל, ולא קופץ משמחה מקריאות גזעניות כמו " טועמה מחבל ", מוות לערבים, מוות ליס"מ וכדומה.

זה ההבדל בין שנינו ,לבינו.