הסופר-קופה של ריאל! 5:1 גדול בסיכום שני המשחקים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏13/8/17.

1. Dekel Yid

2. DRORIKO Member

עוד ביורו כתבתי פה שאני מבין למה בארסה קנו אותו ומאז הוא בהחלט מוכיח את זה

3. DRORIKO Member

זה השני. 4 משחקים,לא מעבר

4. Butragueño מנהלים

אכן נהנתי.
    בעיקר מ-2 הפסקאות הראשונות.

5. Butragueño מנהלים

לגבי אומטיטי, הוא מפתח יכולת נהדרת של עמידה בלחץ כאשר הכדור אצלו והוא בעמדת לחץ מול שחקן התקפה. אסביר, בכל רגע נתון שטרשטרגן או פיקה מסרו לו כדור, ואיסקו/בייל התקדמו לעברו, כאשר הרבה בלמים אחרים (לדוגמה וראן) היו מעיפים את הכדור, הוא מצליח לשחרר את הפס המדוייק לקשר האחורי/מגן. תוך כדי שאני כותב אני מתחיל להבין איזה נבחרת הולכת להיות לצרפת בשנים הבאות.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

כוס אמא של הצפרדעים האלה, מאיפה הם מייצרים כל כך הרבה כשרונות, מה יש להם איזה מעבדה סודית או משהו?

7. Butragueño מנהלים

זה לא רק שלושתם. קאזמירו בגיל של איסקו, קובצ'יץ' בן 23, תיאו בן 19. יש פה קבוצה שנמצאת בשיא שמשתפת את שחקני העתיד.

8. Butragueño מנהלים

אגב ה-5 משחקי שרונאלדו יושעה מהם. כמה שמתארים את זה כ"מכה קשה", אני חושב שריאל הוכיחו שהיא יכולה להסתדר בלעדיו מספר משחקים, וגם בואו נשים דברים על דיוקם; כאשר האפשרויות נעו בין 4-12, זה לא נורא שהוא קיבל 5, כאשר אחד מהם זה משחק הגומלין של הסופר קאפ. ב-4 משחקי הליגה אנחנו נפגוש את לה קורוניה, ולנסיה, לבאנטה וסוסידאד. לא מזלזל באף אחת מהן, אבל את ולנסיה בבית אנחנו יכולים וצריכים לנצח בלי רונאלדו. סוסידאד ב-בלאידוס זה מוקש גם בשביל קבוצה עם רונאלדו.

9. DRORIKO Member

האסי הכי מרשים שהיה בכדורגל מאז אסי בן שמעון האגדי

10. סיונרה Member

זה נכון שאפשר להסתדר בלי רונאלדו, אבל אנחנו פשוט חייבים עוד שחקני התקפה. כרגע על הספסל יש את אסנסיו וואסקז, שניהם לא חלוצים. את מיוראל אני לא מחשיב יותר ממריאנו בעונה שעברה.

11. Civil Anti Madridista

גם התחזויות הם חלק מהמשחק לצערנו (כל עוד לא יכנסו עזרים טכנולוגים או שתהיה החמרה רצינית בענישה) זה ימשיך לקרות. אמרתי במפורש שסוארס התחזה, ובדומה לכריסטיאנו שהורחק, גם הוא היה חייב לקבל צהוב. מה שכן, מטנפים כאן על סוארס בלי הכרה (ומגיע לו על אתמול) בעוד שההתחזויות של רונאלדו מרסלו עברו כאן מתחת לראדר כמו כלום. קצת אובייקטיביות אנשים, גם בקבוצה שלכם לא חסרים רמאים.

עובדתית מה לעשות הגיע לברצלונה פנדל במחצית הראשונה שנעלם מעיניי השופט (וכמה זה מפתיע שאף אחד מאלה שקפצו בפנדל של סוארס לא הוציאו מילה) לכן, כל הכותרות המפוצצות על "שיפוט עוין, 10 מול 12" פשוט מגוחכות. בסה"כ קבלת ההחלטות של השופט הייתה שגויה, אבל לפחות הוא הצליח לקזז את האירועים ולא להשפיע על התוצאה. מדריד הייתה טובה אתמול בכל הפרמטרים ועל כך התייחסתי בהרחבה בהודעה הראשונה שלי.
    כיף לשמוע.

12. סיונרה Member

אתה לא מבין את ההבדל בין עובדה לדעה.
    אין לנו מה לקפוץ בכל פעם שהשופט טועה, אנחנו לא מנהלי הפנקס של השופטים.
    "ההתחזות" של רונאלדו הייתה בקנה מידה אחר לחלוטין, והוא נענש עליה. לגביי מרסלו אני לא ממש יודע על מה אתה מדבר, ואין לי בעיה, והראיתי את זה כאן לאורך התקופה בה אני כותב, לגנות שחקנים מהקבוצה שלי כשהם עושים דברים כאלה.
    מה שאתה עשית זה להגיד "השופט אכל את ההצגה של סוארז", והעברת אליו את האחריות. זה כמו להגיד על אנשים שהם "אכלו את הפונזי של ברני מיידוף" ולהוציא את האשמה לחלוטין מהפושע (אחד פושע בכדורגל ואחד בחיים האמיתיים, אני מודע להבדל הגדול בין השניים).
    אתה לא עושה טובה שאתה רושם שהוא התחזה, כולנו יודעים את זה. אבל אחרי כמה הודעות אתה אפילו לא מסוגל להתייחס לעובדה שזה פשוט לא בסדר והורס את היסודות של המשחק שאנחנו צופים בו.

13. Civil Anti Madridista

אם הצלחת לקבל את הרושם שאני מגיב כאן בשביל לרצות מישהו אתה בבעיה. אבל תהיה דוגרי לפחות, אתה לא באמת קורא את ההודעות שלי.
    עובדה אתה מתכוון לפנדל על מסי? אין לי כוונה לשכנע אותך או לנסות להיכנס לזה בכלל. כבר נזרקה בדיון התבטאות "שכל אירוע ברחבות היה רחוק שנות אור מהצדקה לשרוק לפנדל" וזה בעיקר מלמד שחבל על הזמן והאנרגיה. מי שצריך לגשת לאופטומטריסט יעשה את זה בבוא הזמן או כשזה יהיה לטובת הקבוצה שלו - תלוי מה יבוא קודם.

בזה אני אסיים את חלקי בדיון המרתק הזה על סוגיית השיפוט. ברציונל התכוונתי לעצור בשני המשפטים שהקדשתי לעניין אחרי המחמאות ששפכתי על המשחק של ריאל מדריד בהודעה הראשונה שלי אבל בעקבות הנפשות הפועלות כאן נאלצתי לחזור על הדברים בהדגשה בצבע. אתה מוזמן להמשיך לטחון מים ולסלף אותי כמה שאתה רוצה.

14. סיונרה Member

אנחנו חוזרים לזה כל פעם. אתה חושב שאתה מערבב מישהו עם המשפטים הלא שלמים הללו, ובכן, אתה לא.
    זה שאתה לא מצליח לקרוא את מה שאתה כותב זו לא אשמתי. "לצערנו" זה "לצערנו הייתה רעידת אדמה", "לצערנו הוא הותקף על ידי זאבים", אתה לא אומר "לצערנו" על משהו שאפשר לשלוט בו. סוארז שולט לחלוטין בהתנהגות שלו. נכון שהוא לא נכנס לאייסוקר וקורא הודעות של סיביל, אבל כפי שאני רואה את ההתנהגות שלך, אוטו לא הייתי קונה ממך. אין לך בעיה להצדיק או להתעלם מפגמים כאשר הם באים לטובתך.
    ובכן, אתה תמיד טוען שאני מתנהג באותה צורה, i dare you, להסתובב בהיסטוריית הודעות שלי ולמצוא פעם שבה הצדקתי שחקן שעשה הצגה או אפילו השתמשתי ב"לצערי הוא הרגיש שהוא צריך ליפול למרות שלא נגעו בו", כשזה התאים לאחת הקבוצות שלי (למקרה שהזכרון שלך טוב כמו הבנת הנקרא, בית"ר ירושלים וריאל מדריד).

15. Civil Anti Madridista

לפני הציטוטים הדבילים האלה קיבלת תשובה "איך אפשר לשלוט בזה". סוארס התחזה מושלם ברחבה, במבט ראשון זה באמת היה נראה פנדל ברור, ורק בהילוך החוזר ניתן היה לקבוע שלא היה שם כלום. כאן נכנסים העזרים הטכנולוגיים שבתוספת ענישה מרתיעה ניתן בהחלט לצמצם משמעותית את התופעה. ברגע ששחקן יכיר בעובדה שהעונש על התחזות כזאת יכול להרחיק אותו ממשחק או שניים אין ספק שהמציאות תשתנה.
    גאון שלי, אם הייתי "מתעלם מהפגמים כאשר הם באים לטובתי" לא הייתי נכנס לדיון הזה מלכתחילה. "הצדקה"? מספיק לגנוב דעת, תעמוד לשם שינוי מאחורי האמירות האלה ותצטט אותי אחרת. אין לי מושג איזה חומר אתה לוקח אבל עמוק בהזיות. גם הציניות המוגזמת (עוד פעם, ועוד פעם) מעוררת רחמים ומלמדת על אינטליגנציה ברצפה. הניצחון שלכם אתמול היה מפגן עליונות אמיתי (זה שנים) ובהחלט יש על מה להתגאות בו. במקום זה תראה על מה אתה טוחן מים ומדרדר את הדיון לזנות.