הסופר-קופה הספרדי - ברסה חוגגת על סביליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/8/10.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אתה מגזים ונסחף בטירוף, מסי עילוי, מבחינת דריבל הוא דבר מיוחד, והדריבל שלו די מכפר על עצם היותו לא חק פיזית. אין מה לעשות את ההשוואות כמה הוא היה מצליח במקום אחר.. זה סתם מגוחך ואידיוטי. מה שבטוח, אם שחקנים כמו דארן בנט הבקיעו יותר מ-20 שערים בעונה.. גם מסי יכול, אני רחוק מלחשוב עליו בתור כל יכול, אבל הזלזול הזה בו מגוחך.

2. xavi6 Member

די נו מה אתם מתייחסים אליו, הדביל התורן שפולט שטויות בלי סוף והופך את מסי לשחקן בינוני שבליגה האנגלית לא ישרוד. משתגידו. לך תספור את התארים שלו.

3. Carlo Zampa Member

לירן, מסי גם חזק פיזית. פשוט מסתכלים עליו בתור בחור לבן מטר וחצי ועושים אותו חלשלוש, שזה פשוט לא נכון.
    הוא חזק, הוא דריבליסט, הוא גאון, והוא הכי טוב שיש.
    אני חושב שאם תשאלו מאמנים ושחקנים עליו, לא יהיה אחד שמשאיר אותו מחוץ לטופ 5, והרוב הגדול יחשיבו אותו לטוב ביותר.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הוא לא סוס כמו דרוגבה, אבל הוא בהחלט לא חלש פיזית, תשאלו את המגינים ששוב ושוב מנסים להיתלות עליו ולא מצליחים להוריד אותו.

5. Bensh Member

אח שלי... מסי לבד הבקיע יותר מליברפול בשלוש השנים האחרונות. מסי פירק את הקבוצה האנגלית החזקה ביותר בשלוש השנים האחרונות, בגמר ליגת האלופות. מסי לבד זכה ביותר תארים בשנתיים האחרונות מאשר ליברפול בעשרים השנים האחרונות...

יאללה. תהנה עם באבל ואל זהארי

6. xavi6 Member

בן, תרגע, באבל ואל זהארי בליגה הספרדית היו כובשים לפחות 50 שערים. הבלמים שלנו מאוד חלשים, גם המגנים. כולם מטר 60...

7. Joel Gion Member

בטח שכן. רק בששת המשחקים מול ווסט ברומיץ', בלאקפול וויגאן הוא היה מגיע למינימום 20. אם וולקוט יכול, מסי בטוח יכול.

8. xavi6 Member

שוב פעם אתם מדברים שטויות?! וויגאן ובלאקפול הם קבוצות צמרת, הגנות חזקות, קשה לכבוד נגדם. דקל קינן שם...

9. rooney-7 Member

אני שמח שרב האנשים גם כאלו שמעדיפים את הלגה האנגלית והאיטלקית,מבינים שלהגיד שמסי לא היה מצליח בליגה האנגלית זה בולשיט.בכל מקרה בשביל כאלו שעוד צריכים הסבר,הנה ההודעה שלי מדיון המחזור של אנגליה:
    אתם כל הזמן יורדים על ההגנות הספרדיות,אבל מה תגידו על ההגנות של ניקאסל ואסטון וילה,היום?
    פשוט שכונה.יציאות מזעזעות של ניקאסל לנבדל,אשלי יאנג הגיע לשלושה מצבים מצויינים מהאמצע בלי שום תנועה מתוחכמת.
    לוילה אני אעשה הנחה כי זה נראה בעיקר מנטאלי,הם נראים שפופים לגמרי אחרי עזיבת אוניל.בשלוש העונות עם אוניל,הם היו מקבוצות ההגנה הטובות בפרימייר ליג.
    בכל מקרה דעתי,שבספרד ההגנות לא פחות טובות באופן כללי,אלא משחקים בסגנון אחר.בספרד משחקים הגנות מאוד נסוגות,ולכו מצד אחד לא יוצאים ללחוץ באגרסיביות שחקנים במרכז המגרש,אבל גם לא משאירים כמות כזאת של שטחים לקיצוניים לדוגמא.
    לא מפתיע,שהקיצוני האנגלי יכול להיראות נהדר בליגה ומזעזע באירופה או בנבחרת,פשוט כי במסגרות האחרות הוא חייב אשכרה לעבור שחקן ולרב שניים על שטח קטן ולא רק בעזרת מהירות,ואז להוציא מסירה לתוך הרחבה הצפופה.
    לנון,יאנג,או הקיצוני של ניוקאסל יכולים להיות די טובים בפרמייר ליג,אבל שימו אותם בספרד או במשחקים באירופה והם לא יצליחו לבצע יותר ממהלך אחד ראוי במשחק.
    לכן זה תמיד מצחיק אותי שיש אנשים שחושבים שמסי באמת היה מתקשה באנגליה.שחקן עם השכל שלו,בתוספת למהירות ולכל השאר ישים אותה כמות גולים גם באנגליה,אם לא יותר.רק שהפעם הוא יסתדר גם בלי צאבי ואינייסטה.

10. שלו Guest

ההגנה של בלקפול הרבה יותר טובה מכל ההגנות של הקבוצות בספרד (שהם לא ריאל או ברצלונה), כי דקל קינן שם.

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/10
  11. xavi6 Member

ווין רוני, זה לא שהוא יצליח להיסתדר בלי צ'אבי ואיניסטה. הוא פשוט יסתדר עם ארשאבין וססק. הוא יסתדר עם רוני גיגס וסקולס. הוא יסתדר עם דרוגבה ולאמפרד. הוא יסתדר עם טורס וג'רארד. הוא יסתדר.

12. Carlo Zampa Member

מי שבאמת חושב ככה הוא פשוט בור.
    הליגה האנגלית, האיטלקית והספרדית, בגדול, באותה הרמה, שהיא הגבוהה ביותר בעולם. השחקנים והכשרונות הכי גדולים בעולם משחקים בליגות הללו, הקבוצות החזקות בעולם משחקות בליגות הללו(אינטר, צ'לסי, ברסה).
    צ'לסי 2 מחזורים כובשת 12 שערים באווירה של משחק אימון, ארסנל ואפילו קבוצה כמו ניוקאסל נותנות שישיות, טוטנהאם בעונה שעברה הפגיזה תשיעייה לקבוצה שלא ירדה ליגה...
    אז להמשיך ולטעון שההגנות בספרד הן בדיחה זה עלוב, מטומטם ואף נהיה מבדר.