הסופר-קופה הספרדי - ברסה חוגגת על סביליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/8/10.

1. שלו Guest

אתה מדבר עליו כאילו הוא לא יודע מה... נכון, הוא שחקן טוב לליגה הספרדית, הוא שחקן טוב בפרו, אבל אני מניח שבפרו הוא גם מצליח לשים שישיה לאינטר וגם לסיים כמלך השערים במונדיאל.

2. Carlo Zampa Member

עוד תצוגה של ברצלונה. פיספסתי את המשחק כי רומא שיחקה באותה שעה, חבל.
    אני לא אוהב לפספס משחקים של ברצלונה... אני לא מבין איך יש לכם את האנרגיות להתווכח על הגנות לא הגנות. ראבאק שבו על הספא, תראו את ברצלונה ותהנו מהצגה. כאילו שנגד סביליה צ'לסי או מנצ'סטר יונייטד כן יציגו משחק כזה... אתם הרי יודעים שזה יגמר במקרה הטוב באיזה 2-1\3-1. רק ברצלונה מסוגלת לנצח קבוצות ברמה כזאת כשזה נראה כל כך קל לצופה.

3. Bensh Member

"מסי שחקן טוב לליגה הספרדית"

הציטוט הזה ירדוף אותך לשארית חייך

4. Raulito Madridista

בארסה מפלצת כדורגל, הקבוצה הטובה באירופה ללא ספק, אני מוריד בפניה את הכובע. גם למוריניו הגדול יהיה קשה עד כמעט בלתי-אפשרי להזיז את בארסה מהתארים העונה. זו קבוצה מדהימה ונראה כאילו כלל לא היה קיץ והקבוצה משחקת כבר שלוש עונות ברציפות. מסי כבש גולים נהדרים, המשחק הקבוצתי שוטף וכבר מתחילת המשחק היה נראה שלסביליה אין סיכוי. הגול הראשון של קונקו המרושל הוא בהחלט מעצבן, אבל נראה שאם בארסה הייתה מגיעה בפיגור של חמישה שערים - גם אותו היא הייתה מצליחה למחוק. סביליה לא שיחקה עם הרכב משני וזה שוב מראה את העליונות של בארסה על הליגה. התבוסה המוחצת וודאי לא שיפרה את מצב הרוח בסביליה לקראת הגומלין נגד בראגה.

5. שלו Guest

הוא שחקן טוב גם למונדיאל.

6. הקופ בישראל Member

ברצלונה ממשיכה עם היכולת הנהדרת שלה.

כמעט שום קבוצה בעולם לא יכולה לנצח את ברצלונה או להוות לה תחרות
    לאורך עונה שלמה.

זאת קבוצה שמרכיבה ב70% את אלופת העולם 2010 מחוזקת בפשפש ובאלבס.

אותה קבוצה שברמת הנבחרות הפסידה ב4 השנים האחרונות 2 מש' בינלאומים (שוויץ וארה"ב).

עם ספסל שקמים ממנו שחקנים כמו ויאה , אינייסטה , זלאטן , פויול , אדריאנו ושות' אין כ"כ הרבה מה לעשות.

אם נב' פורטוגל , גרמניה , הולנד וכו' לא יכלו לנצח אותם אז מה מצפים מסבילה ושאר הקב' לעשות ?

המסירה של צ'אבי למסי , פשוט אומנות (הבחור הוא המוח הכי מבריק של עולם כדורגל , לדעתי למעט זידאן וג'ררארד הוא הקשר הכי גדול שהיה בדורנו).

המהלך של ויאה , אינייסטה ומסי לראות שוב ושוב כמה הכדורגל יכול להיות משחק פשוט.

גם אם אין תחרות , אפשר לשבת , להתרווח ולהנות מכדורגל טוב ומהנה.

במידה והם ישחקו מול אינטר/צ'לסי יותר מבוקר כמו שספרד שחקה במונדיאל , אני כמעט ולא רואה קב' שתנצח אותם.

(ביננו כמעט בשום ליגה אין כמעט תחרות רצינית , יש 2-3 קב' דומיננטיות וכל השאר מלקטות את הפירורים , אופ"א בכדי לקדם את התרות נתנה את מקומות 2-4 ככניסה ללג"א, אחרת קב' לא היו נלחמות כשהם בפער 20 נק' ממקום 1).

-------

Robbie Fowler

גם רוני,טורס,רונאלדו ודרוגבה נראו כמו הצל של עצמם במונדיאל.

מסי הוא פנומן , יכולת הסיום שלו היא נדירה באיכותה , שב צפה ותהנה ממנו (לפרגן לא עולה כסף).

הוא הכניע את כל סוגי ההגנות האירופיות מהחלשות עד החזקות (ושאר יבשות העולם) כולל את זאת של מנצ'סטר יונייטד בנגיחה על הראש של פרדיננד את וידיץ' בגמר לג"א (צריך רגע יותר גדול מזה ?).

7. שלו Guest

גם יוסי בניון נגח בברנבאו מעל ראמוס וכל השאר... אז מה? ראינו מה הוא שווה נגד אינטר ובמונדיאל. אני לא מדבר עכשיו על רונאלדו, טורס או כל שחקן אחר, אני מדבר ספיציפית עליו.

8. REAL MADRID Member

אני לא אוהב קונצנזוסים, ההפך, אני אעדיף להימנע מהם ככל שניתן. אבל Robbie Fowler, אתה כרגע סתם זורק לאוויר משפטים בלי להסבירם, כאשר אתה יוצא נגד קונצנזוס כמו מסי אתה מחויב להסביר על מנת שייקחו אותך ברצינות.

9. שלו Guest

הסברתי, שהוא מצליח לעשות מה שהוא רוצה רק בהגנות המביכות של הקבוצות הספרדיות, אבל מנגד, במונדיאל למשל, נגד אינטר וכן, גם נגד רובין קזאן, הוא לא ממש הצליח לעשות מה שxavi6 מצליח לעשות איתו בפרו.

10. REAL MADRID Member

מסי היה השחקן הבולט ביותר בזכייה של ברצלונה בליגת האלופות לפני קצת יותר משנה. אני מסכים שהמילה "מביכות" ראויה לתאר את הגנות הליגה הספרדית, אך לתאר את מסי כשחקן "טוב לליגה הספרדית" עושה עוול עמו. מדובר במפלצת כדורגל, נכון שהבועה סביבו נופחה מעל ומעבר, אך אתה מנסה להציג את מסי כאחד שהגיע למעמדו בחסד וזה פשוט לא נכון.

גם מול הגנות הפח בספרד צריך לדעת לשחק. אם זה היה כ"כ פשוט, היינו רואים שחקנים אלמוניים לאנשים כמוך מסיימים את העונה בספרד אם מספרים מרשימים. בפועל, מסי כבש 34 שערים אשתקד, ואחריו ברשימה נמצאים היגוואין, רונאלדו, ויאה ופורלאן. בליגת האלופות, הוא כבר שנתיים רצוף מלך השערים.

באופן היפותטי לחלוטין, אתה חושב שמסי לא היה מצליח להציג את המספרים של דרוגבה בליגה האנגלית?. בליגת 

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/10
  11. שלו Guest

אתה רציני?
    לא. הליגה האנגלית ליגה פיזית מאוד ושם לא קל לעשות סללום בבלמים. אני בספק אם הוא היה מצליח להגיע בליגה האנגלית ל 15 שערים בלחץ.

12. REAL MADRID Member

15 שערים בלחץ?

אז כנראה שדארן בנט (24 שערים) וג'רמיין דפו (18 שערים) הם שחקני התקפה טובים ממסי, טעות שלי.

13. Carlo Zampa Member

מה אתה משווה בכלל? דארן בנט ודפו חזקים רצח.

14. yonmu Member

יש לחשוב שמסי אוברייטד, יש לחשוב שההגנות בספרד חלשות לעומת ליגות אחרות, אבל זה... זה פשוט מדהים.

15. שלו Guest

אתה לא מבין... מסי חלשלוש, הוא לא יחזיק בליגה האנגלית 5 משחקים בלי להיפצע.