הסופר-קופה הספרדי - ברסה חוגגת על סביליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/8/10.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מאוד מעניין..לדעתי בארסה תנצח בהפרש הדרוש ותזכה אבל זה בטוח לא יהיה קל

2. riquelme1 Member

אלברז עולה עם 2 חלוצים בקמאפ נאו, הרכב התקפי מאוד, אני מקווה שזה לא יפגע בסביליה.

לדעתי סביליה לוקחת.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

גוארדיולה הורג את הילד .
    בוז'אן פותח על הכנף מסי באמצע . למה לא הפוךךךךךך

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

1-0 בארסה משער עצמי של קונקו...פדרו עם מהלך יפה

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ'אבי אומן...
    אסור להשאיר לו מטר אחד חופשי , ואיך שסביליה השאירה אותו חופשי בגול השני זה שערוריה.

6. riquelme1 Member

ההגנה של סביליה פשוט מסננת. אלבארז חייב לעבוד על ההגנה, ועכשיו שסיקלצ'י קרוב לארסנל, סביליה בבעיה קשה. אומנם אלבארז שיפר אותה התקפית, אבל ההגנה היא חלק לא פחות חשוב.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ככה משחקת אלופה, ככה משחקת ברצלונה..
    איזה תענוג, מסירות מהירות, צ'אבי אומן, לא צריך לבקש יותר מזה. בעצם כן, בכורה מוצלחת של ויה שתסתיים בשער. מלבד זאת, זה נראה קל, לפחות קל יותר ממה שצפיתי. כמובן שויה וזלאטן מחכים על הספסל, ואין לי ספק שלפחות אחד מהשניים ישולב בהמשך המשחק. גם אינייסטה, במידה ויהיה כשיר מספיק, יקבל את הדקות שלו. אני רק מקווה שלא נרפה ונמשיך ללחוץ על הדוושה כדי לכבוש שער נוסף, ולא להסתבך במקרה של ספיגה פתאומית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/8/10
  8. hai80 Member

3-0 במחצית, סביליה שיחקה לא חכם בלשון המעטה, היא היתה צריכה לצופף את המשחק, כשאתה מגיע עם יתרון של שני שערים אין סיבה בעולם שתפתח ב4-4-2 , עדיף להתמקד בעיקר בהגנה ולשחק על מתפרצות. עכשיו זה מאוחר מדי בשביל הטקטיקה הזאת וסביליה צריכה להשאר עם אותו מערך לדעתי, בהגנה להורות לשחקנים לצופף , בהתקפה ללחוץ על שחקני ההגנה והקישור של בארסה ואולי לגנוב גול.

9. riquelme1 Member

בסוף ההרכב שהראל הביא לנו כאן היה לא נכון, סביליה עלתה ב4-5-1, עם צמד הגרזנים זוקורה ורומריץ' האפס, ועם נגרדו ומאחריו אלחנדרו אלפרו.

ההגנה של סביליה שערוריה, דאבו הרכש החדש נירא כמו מסננת וממש לא מרשים, קונקו ואסקודה איטיים להחריד, נאבארו הוא עוד כלומניק מבחינת הגנתית ורך מידי.

סביליה חייבת שער מהיר אין לה שום סיכוי.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי כנראה עם ההרכב שהבאתי שהיה אמור לעלות לשחק סביליה הייתה נותנת שער.

11. riquelme1 Member

משחק גדול של בארסה משחק מבייש של סביליה.

אין שחקן אחד בסביליה שאני יכול להגיד שהיה אפילו סביר, כולם רעים. אבל ההגנה פשוט חדירה בצורה מזעזעת, עם בעונה שעברה לסביליה הייתה התקפית בינונית והגנה לא רעה, ההגנה של סביליה נראת כרגע זועה, דאבו המגן הימני שהגיע נירא רע מאוד, גם נגד בראגה חגגו עליו, הוא גם לא תומך כמעט בהתקפה, ההחלטה לעלות עם קונקו כבלם גם הייתה רעה מאוד. בקישור זוקרה במשחק נוראי, כלום התקפית כלום הגתית. בהתקפה נגרדו הזכיר את העונה שעברה בחולשתו, נאבאס נסגר מעולה, וקאפל ופרוטי באגף לא עשו כלום.

ברצלונה נראת נפלא, וייה שנכנס עשה כמה מהלכים יפה עם הכנסת כדור יפה בשער הרביעי, מסי נראה פנטסטי.

ומה עם זלטאן שאפילו לא ראה דקה? ימים יגידו.

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברצלונה (כצפוי) זוכה בסופר קאפ ואם לא היתה עולה עם הנוער בשבוע שעבר זה היה נגמר כבר בפיחואן...ברצלונה מראה לכולם שאולי זה לא ב 100% אבל היא מוכנה לעונה החדשה

13. xavi6 Member

עמי, כבר התאהבת צג'יגריני הזה? אתה לא מכיר אותו בכלל!

בכל אופן, מה שאתה עושה עם מסי בפרו, הוא עושה במציאות. זה מדהים, אני מוצא את עצמי בפאב מסתכל על המשחק, ואיך שהכדור מגיע למסי אני מדמיין שאני משחק בפרו, מה שאני רוצה לעשות-הוא עושה. היריבים אגב, כמו בפרו. פדרו מלך, ולא בגלל הגול-בגלל הלחימה. בויאן פעם אחת קיבל כדור באמצע כמו חלוץ וסיכן את השער, תנו לו עוד כמה כאלה והוא מסיים עם צמד. וייה עם פתיחה טובה, רק להמשיך. ומעל הכל-כפרעליך אטו, צמד!

14. שלו Guest

חבל שהוא מצליח לעשות את זה רק נגד ההגנות העלובות של הקבוצות הספרדיות. כן וגם של ארנסל...

15. xavi6 Member

דיי כבר לבלבל את המוח. גם מול ההגנות האלה צריך לעשות את זה. לא ראיתי את רונלדו מפרפר כל שני וחמישי את צ'לסי ומילאן. תלמדו לפרגן כבר. גם מולם זה תאווה לעיניים ולא מוריד מהערך.