הסופר-קופה הספרדי: אתלטיקו מדריד מארחת את בארסה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/8/13.

1. skyday20 Member

איזה מין קאפ זה, שמסתיים בתיקו בלי גביע ומדליה או משהוא?

2. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

זה כי הוא לא מסתיים בתיקו בלי גביע/מדליה וכו', אלא רק המשחק הראשון. יש עוד אחד בשבוע הבא.

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

שניהם היו בסדר גמור מול סבייה, ככה שלליגה זה יספיק.
    לפי המתחסדים של מונדו דפורטיבו היו צעקות גזעניות נגד דני אלבס, אבל השופט לא רשם את זה בדו"ח. מה זה משנה, חרא של בן אדם או חרא של קוף?

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם לא חושב כמו עמי.. הסגל שיש לנו מספיק טוב והמחליפים שלנו מספיק ראויים לעונה הארוכה שצפויה לנו, אוליבר ולאו היו טובים מול סביליה ואתמול זה לא מדד לאיך שהם יראו העונה, גם לא לשכוח שיש את ראול גארסיה,טיאגו ואדריאן שאלה מחליפים לגיטימיים שעוד יתרמו לקבוצה.

גם אני חושב שצריך להביא עוד קשר קדמי אבל צריך לזכור שאם יבוא שחקן כמו דייגו לדוגמא זה יפגע בקוקה ואוליבר ששניהם שחקני בית כשרוניים שיכולים להתפתח לשחקנים מהרמה הגבוהה בעולם ואת הסיכון הזה אני מוכן לקחת.

משחק טוב שלנו, אני רגוע כי יש לי קבוצה טובה, לסופרקופה זה ככל הנראה לא יספיק אבל לליגה זה כן.. אי אפשר לא לסמוך על סימאונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. Civil Anti Madridista

http://img02.mundodeportivo.com/2013/08/22/Supercopa-Atletico-de-Madrid-F_54379628115_54115221155_600_244.Xxx

המנה השנייה. אחרי התיקו 1:1 בניהם בשבוע שעבר, הלילה בחצות ייערך הגומלין בקאמפ נואו כשהתואר הראשון של העונה מונח על הכף
    דויד וייה חוזר לקאמפ נואו וצפוי להתקבל בתשואות ואהבה רבה מהקהל הקטלוני. אל גוואחה מצידו הבטיח שבמידה ויכבוש, לא יחגוג.
    ליאו מסי שהוחלף במחצית בויסנטה קלדרון ולא שותף במשחק הליגה האחרון מול מלאגה, עשוי לפתוח הערב לצידו של ניימאר שיפתח לראשונה בהרכב
    בשונה מהמשחק הראשון אתלטיקו חייבת לכבוש הערב כך שלא תוכל להסתגר הרמטית לאורך כל 90 הדקות, מצפים למשחק גדול בעיקר לאור השעה המאוחרת

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/13
  6. Civil Anti Madridista

סימאונה מעלה הרכב זהה להרכב שעלה בשבוע שעבר, מרטינו לעומת זאת מבצע 2 שינויים - פברגאס במקום אינייסטה, וניימאר במקום פדרו

Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Sergio, Xavi, Cesc, Alexis, Messi y Neymar

Courtois, Juanfran, Miranda, Godín, Filipe Luís, Gabi, Mario Suárez, Koke, Arda Turan, Diego Costa y David Villa

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/13
  7. EuropeGuy Member

מחצית בקאמפ נואו. 79% אחזקת כדור לבארסה,
    ומי שיוצאת מאוכזבת היא אתלטיקו שהיתה קרובה יותר לכבוש.

8. zivmay Member

שאתלטתיקו לא תהיה מופתעת למה היא מקבלת אדומים. באו היום, במטרה לשבור רגליים.
    לגודין יש מזל שהשופטה העיוור לא ראה את הדריכה על הגב של אלבס. אם עושים שימוש בוידאו, הרחקה של 10 משחקים בכיף.

בארסה התחילה טוב, אבל אתלטיקו הקשתה עליה, לדעתי אתלטיקו תהיה אחת הקבוצות המפתיעות באירופה השנה, ותעשה חיים קשים לכל קבוצה. הם נתנו היום 100 אחוז, בזמן שבארסה בסוג של התנשאות בהגנה, משחקים עם כדור כאילו זה לבאנטה.

ההגנה של בארסה נראת יותר מאורגנת השנה, אבל העיקרון של - "בחיים לא להרחיק כדור סתמי" חייב להפסק עכשיו.

ד"א, מה היה לניימאר בנעליים שהוא כל שנייה החליק?

9. Civil Anti Madridista

http://srv1.Xxx.co.il/10/521e85c162b48.Xxx

אם כל הסימפתיה הרבה שאני רוכש לבחורים של דייגו סימאונה, הערב הם פשוט באו במטרה ללכת על הרגליים
    התרגלנו לשיטת הגנה מעובה ואגרסיבית מול ברצלונה אבל העברות המלוכלכות של דייגו גודין, פליפה לואיז ודייגו קוסטה פשוט הוציאו אותי מדעתי
    עד המרפק המכוון שלו לדני אלבס, פליפה לואיז היה מספר אחד על המגרש כשהוא פשוט מנטרל כל שחקן שבא לעברו.
    ברצלונה אומנם שלטה כהרגלה במגרש אך שוב כמעט ולא הגיעה למצבים מסכונים. ניימאר שפתח לראשונה בהרכב היה נמרץ מאוד, ונלחם על כל כדור אבוד
    בנוגע לפנדל לא הייתי משוכנע אם אכן הייתה עבירה על פדרו או לא, במבט ראשון ראיתי רגל לכיוון הברך אבל אין לי פסיקה ברורה וחד משמעית.
    לעניין ההחמצה של מסי, אפשר היה לראות לאורך כל הערב שהוא היה עצבני מאוד ולא רגוע. ואף החליף כמה משפטים עם השופט בירידה להפסקה
    מילה טובה מגיעה לויקטור ואלדס שאנחנו רגילים לחתוך אותו על כל טעות, שמר על ערנות למרות השליטה האבסולוטית ולקח 2 מצבים של שער בטוח

10. EuropeGuy Member

אני דווקא לא התרשמתי מאתלטיקו במשחק הזה.
    נניח שאנחנו רגילים לראות את בארסה שולטת בצורה אבסולוטית בכדור, ונניח שהשחקנים של אתלטיקו עשו הכל בשביל להוציא את שחקני בארסה מהכלים, לא ראיתי כמעט משחק כדורגל מהמדרידאים למעט שני הפעולות במחצית הראשונה. מה שכן ההגנה שלהם ראויה לשבח ולדעתי גם לא היה פנדל.

הייתי בטוח שהשופט מוציא לקוסטה אדום על הכמעט נגיחה שלו לשופט. עומד מולו ראש בראש 10 שניות כמו שור זועם. נאיימר מתחיל להכנס לעניינים, עשה כמה פעולות טובות, ולא ברור למה שחקן כמו אנסייטה צריך לעלות כמחליף.

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

פרנאנדו ברסלון עשה במכנסיים. לא היתה עבירה, אגב. הזעם היה מוצדק.
    שמתם לב שלא היה הילוך חוזר של ההתקוטטות בין פיליפה לקוף מזוית טובה?

ארדה טוראן הורחק "על זריקת בקבוק פלסטיק על הקרקע במחאה על החלטת שיפוט."
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

גודין איש המשחק שלי.

והאיש היחיד שצריך לברך אותו על זכיה הוא ויקטור ולדס. לא מסי-שמסי.

12. Landon Donovan Member

יפה שאיש המשחק שלך הוא שחקן שמתנהג בצורה אלימה ודוחה.

אתלטיקו עשתה מה שאף קבוצה אחרת לא הצליחה לפניה - לגרום לבארסה להראות כקבוצה ההוגנת יותר. בהחלט הישג מרשים.

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ועדיין אי אפשר שלא להיות מוטרד מזה שאומנם בארסה זכתה בתואר אבל היא עשתה את זה בלי לנצח את אתלטיקו בשני המשחקים. טאטה ייצטרך לחשוב על פתרונות, אולי על חלוץ טוב יותר מאלכסיס. לא היה רחוק היום שהקטלונים גם יפסידו, שוב תודות להגנה "המצויינת" שלה שעדיין לא התחזקה.

יהיו הרבה קבוצות העונה שיעשו בונקר מול בארסה, היא תהיה חייבת למצוא פיתרון לפרוץ אותו.

14. Civil Anti Madridista

תעשה לי טובה, האובר ברוטאליות של שחקני אתלטיקו הניב בסופו של דבר גם את ההרחקות
    ואם אתה רוצה להאשים במשהו את השופט, זה צריך להיות על כך שלא הזהיר אותם בשלב מוקדם ולא הצהיב שחקנים על כל עבירה מכוונת לרגליים (והיו הרבה)
    מותר לשחק אגרסיבי אבל עד גבול מסויים ולשם כך נמצא שופט במגרש, שתפקידו לדאוג לבריאות השחקנים
    ועל הדריכה המכוונת של דייגו גודין הוא צריך להיות מורחק לתקופה ממושכת, בדומה לפפה אססין

http://www.youtube.com/watch?v=VHBTtVH03n8

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/13
  15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הפרסומות של יוטוב מפריעות להנות מהקטע.
    היה גם מרפק של ססק, אבל אני לא רוצה להתחשבן על כל דבר. האדום לארדה מוכיח שהשופט מפגר. ואחרי האדום לארדה היה אדום לאל פרופה אורטגה. כנראה, בדקות הסיום הריטלין הפסיק לפעול והשופט התפרע.
    שי, אם אני לא טועה, במשחק אתמול לא היתה אף בעיטה למסגרת של קורטואה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/13