הסופר קאפ הישראלי 16\15 | עירוני קריית שמונה זכתה בתואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Civil, ‏15/8/15.

1. עידן444 Member

גרינפלד סמרטוט. אם הוא לא היה כזה הוא בהחלט היה צריך לפסול גם את העצירה שניה של הפנדל של זהבי.
    בפנדל של מיכה הוא שוב "תפס ביצים" כי טוב שחיימוב לא היה על קו ה- 5 בזמן שמיכה בעט...
    בכל הפנדלים חוץ מהפנדל השני של מיכה הוא השתין על גרינפלד בקשת ועוד בא בטענות.

2. עידן444 Member

מסכים עם @orimor2212.
    זה בדיוק מה שכתבתי לאחר העצירה השניה של חיימוב אתמול.

3. yedidel Member

העניין זה על עצם האחידות. גרינפלד שתי דקות אחר כך לא שרק אפילו לעבירה פי כמה יותר ברורה של בלם מכבי שהיה אחרון בדרך לשער.
    שמסתכלים קצת אחורה (אמממ ארבייטמן בבלומפילד?) אז מבינים שלטענות של איזי יש מספיק בשר.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מדברים על זהבי, שופט ובכלל המשחק.....ראבק איזה גול של אחמד עאבד. גול מטורף לדעתי. לא זוכה בכלל לקרדיט.

נשגב מבחינתי מה שקורה בק"ש. יש שם 6-7 שאין לי מושג מי הם וכאלה שאני מכיר מעונות השאלה כאלה ואחרות בלאומית. וזה אשכרה נראה נורא ברור שהחבר'ה האלה הם קבוצת צמרת. פשוט לא יאמן ושאפו בפעם האלף לפרוייקט של שירצקי.

5. Raulito Madridista

השופט עשה הכל כדי שק"ש תפסיד אבל זה לא עזר. כל הכבוד לקבוצה של חאסרמה שהוכיחה שקטלו אותה מהר מידי. לחזור פעמיים מפיגור בעשרה שחקנים נגד הקבוצה הטובה בארץ זה לא עניין של מה בכך. המפעל אולי לא שווק כמו שצריך ומספר הצופים היה נמוך(מאמין שאם היריבה הייתה הפועל/בית"ר/חיפה - זה היה אחרת), אבל מכבי יכולה להיות מאוד לא שקטה. שערים כאלה נגד באזל יגמרו לה את העונה האירופית. ושוב רק זהבי מבקיע למרות שטב"ח היה מסוכן מאוד בצד שמאל ואני לא מבין מה שליימה רוצה ממנו לעזאזל. בינתיים מכבי משחקת רע מפתיחת העונה חוץ מאותה התעלות בצ'כיה - המשחק היחיד בו שמרה על שער נקי. אז שוב שאפו לק"ש שמקבלת ביטחון לליגה, אחמד עאבד תענוג והשנה הוא חייב לתת יותר מספרים, וכל זה בהרכב חסר. ארון התארים של הקירייה התמלא יפה בחמש השנים האחרונות. מכבי? סימני שאלה

6. Civil Anti Madridista

בלהט האמוציות אני יכול להבין אותו. להעניק פעמיים הזדמנות חוזרת לקבוצה היריבה לא היה עובר בשקט אצל אף אחד.
    אני הייתי משוכנע שאחרי כל עצירה כזאת חיימוב היה מסמן איזשהו אקט עוקצני לגרינפלד, עם כמה שזה נשמע ילדותי.

7. Butragueño מנהלים

והירידה של זהבי אחרי האדום שקיבל בדרבי, ושביקש מכולם לרדת, זה לא גובל בשערורייה?
    השיפוט בארץ, ואני לא מדבר על השיפוט הנוראי של גרינפלד אתמול, לא גובל בשערורייה?

חיימוב עשה מה שהרגיש לאותו הרגע, הוא לא פגע באף אחד.

8. Butragueño מנהלים

הייתי כל כך עם חימוב אתמול, שהרגשתי שבמקומו הייתי שואל את גרינפלד אם הוא רוצה להרים יחד עם זהבי את הגביע :)

9. Telkiyski Member

אני רוצה לראות את גרינפלד פוסל פעמיים ברציפות שתי עצירות פנדל של חואן פבלו בגלל זה.

oranfu, Sir Alex Ferguson ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  10. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם איציק זוהר ולירן שטראובר עשו מה שהרגישו נכון לאותו רגע וביזו את מעמד משחק הראווה לזכרו של ניצן שירזי והם פוטרו על כך.
    משחק ראווה בין האלופה לסגניתה לא דורש התנהגות מקצועית?

orimor2212 אוהב/ת את זה.
  11. עידן444 Member

זה סיפור אחר.
    חוסר האחידות במחוזותנו זה דבר ידוע.
    אבל השאלה היא אם אתם רוצים לדבר על חוסר אחידות או על החלטות שגויות?
    לא ראיתי את כל המשחק אז לא יודע על מה מדברים בנושא של האדום או כל מיני החלטות על כן היה פנדל או לא.
    בפנדלים את מה שחיימוב עשה אפשר להסביר ב- 2 דרכים:
    1. זלזול טוטאלי בשופט ובחוקי המשחק ואם גרינפלד לא סמרטוט הוא פוסל לו גם הפנדל השני של זהבי(כי הוא עשה בו בדיוק אותו דבר שהוא עשה בראשון).
    2. הוא סתום בלום.

12. $zinedine zidane$ Member

בלי קשר לתארים הלא מעניינים האלה, הבעיה כביכול עם השיר היא ששרים x מת או ששרים ספציפית על עבאד?

כמה נקודות מהמשחק:
    -אלברמן היה נהדר. גם בגילו עדיין גרזן באמצע המגרש.
    -דסה במשחק בכורה מוצלח. היה טוב בשני צידי המגרש, אם כי צריך לשפר את ההגבהות שלו לרחבה. מאזולאי, לעומת זאת, היה קשה להתרשם לטובה או לרעה בדקות שקיבל.
    - ההגנה שלנו נראית פשוט רע וזה בהרכב שאמור להיות הכי טוב הגנתית שיש לנו להציע (טב"ח + טיבי בהגנה, 3 קשרים אחוריים, ריקן באגף).
    - לא ראיתי את התקציר או שידור חוזר בטלוויזיה, אבל אם באמת חיימוב התקדם קדימה לפני הבעיטה, אז כל הכבוד לשופט שקבע פנדל חוזר. דיברתי על זה פה לפני שבוע או שבועיים והגיע הזמן שהשופטים יפסיקו את הביזיון הזה (וזה בלי קשר לשיפוט החלש שלו בשאר המשחק ממה שאני מבין פה)

13. South Boy Member

אני לא מבין מה אתה מופתע, האיש הזה הוא חתיכת בהמה מהלכת זה אותו איש שאנשים כאן הגנו עליו והוציאו אותו קדוש מעונה אחרי הסאגה עם ברק, איש קטן מתלהם ודוחה שחושב שכל העולם נגדו הוא מיזנתרופ מגעיל עם אפס יחסי אנוש ומי שהגן עליו אחרי אלף מאמנים ואנשי מקצוע שהוא הסתכסך איתם שלא יתפלא שהוא מתנהג ככה גם עכשיו, בנאדם מסכן אני פשוט מרחם עליו.
    ואני חייב לציין, אני האחרון שאפשר להאשים אותו באהדת יתר למכבי אבל כל הקטנוניות הזאת לגבי "אני רוצה לראות שהיו פוסלים לחואן פבלו שתי עצירות" נראית ממש פאתטית מהצד, גיא חיימוב קפץ בצורה מוגזמת קדימה לכיוון מיכה וזהבי ואין שום תסריט הוגן שלפיו העצירות האלו לא היו צריכות להיפסל.

14. Butragueño מנהלים

לא ראיתי, כמו רוב תושבי ישראל, מה קרה באותו משחק. אבל אני בכלל לא משווה. לירן שטראובר ואיציק זוהר פיצצו את המשחק על רקע אישי בגלל שיתוף של שחקן פעיל בקבוצה השניה (לפחות זה מה שטענו).
    חימוב מחה מול השופטים, בדיוק כמו שזהבי מחה כאשר קיבל אדום בדרבי. אז תפסיקו להגיד שהתשובות שלכם לא קשורות להיותכם אוהדי מכבי, כי זה זלזול באינטיליגנציה שלנו.
    חימוב לא פיצץ את המשחק, הוא חזר לשער ועצר עוד פנדל וכל הכבוד לו. אגב, תסתכלו על הפנדל של קאסיו, אמנם הכדור נכנס, אבל חואן פבלו לא קפץ קדימה? כל שוער קופץ קדימה, וכל שופט מסובב שורק בעיטה חוזרת.

Bluekipper אוהב/ת את זה.
  15. Telkiyski Member

"החלטות שגויות" זה לא הסיפור פה, כי כמו שכבר כתבתי, פעם זה יהיה גרינפלד, פעם אלון יפת, פעם משיח, פעם פפיר, תמיד "איכשהו" במשחקים חשובים וצמודים של מכבי ת"א פה בארץ, "איכשהו", תמיד, השופט טועה לטובתם.
    זה לא טעויות שיפוט וגם לא "חוסר אחידות" תמים, זה פשוט מגמה ברורה כבר עונה שלישית ברציפות לטובת קבוצה אחת ספיציפית.

הרי נגד ב"ש בעונה שעברה זה היה פפיר שהתעלם מאדום ברור לגרסיה במחצית הראשונה, נגד ק"ש אלון יפת "קפא" כשהגיע לק"ש פנדל ברור בדקה 90, ואפשר לתת עוד ועוד דוגמאות.

גרינפלד הוא ממש לא מה שמעניין פה, מה שמעניין פה זה שהשופטים פה הם פשוט השחקן ה-12 של מכבי תל אביב. וזה הולך ונהיה גרוע יותר משנה לשנה.

oranfu ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.