הסופר קאפ האירופאי 2013

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏20/8/13.

1. d1231 Member

מאכזב להפסיד ככה אבל לפחות במשחק החשוב באמת אנחנו ניצחנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

אני מאוד מרוצה מהמשחק שלנו, נראנו מצויין מול הקבוצה הכי טובה באירופה, יש דברים לשפר אבל אני בטוח שנראה עוד יותר טוב ככול שהעונה תתקדם. היה לנו הרבה חוסר מזל ושיפוט לא טוב נגדנו לטעמי. ההחלטה לתת ללוקאקו לבעוט את הפנדל החמישי הייתה לא נכונה, הוא היה צריך לבעוט במקום אשלי או לאמפרד ולתת לאחד מהם לבעוט את האחרון אבל הוא יחזור מזה.

גארי קהאיל ודוויד לואיז היו ענקים במרכז ההגנה. אני לא חושב שיש בלם יותר טוב מקהאיל בכול העניין של תיקולים וחסימות, חבל שהוא קצת מפגר בעניין המשחק ללא כדור.

2. Hapoel_Tel_Aviv Member

למה סמי עופר/טדי חיפה/י-ם לא מגישות מועמדות לסופר קאפ 2016?

טורניר שישראל בהחלט יכולה לארח, ארגון לא גדול במיוחד וישראל אוהבת לארח כל מיני הגרלות כנסים וכדומה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/13
  3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה? תשאל את לוזון. אני מסכים איתך ב-100 אחוז.

אטו לא היה מחטיא את המתנה של דנטה...לא נורא איתו צ'לסי תהיה מפחידה בהתקפה אני בטוח. בטוח אחד שלא הבין כמה אטו גדול עד שהוא (וגם מוריניו בעיקר) היה בקבוצה שלו, אני יכול להגיד לכם שצ'לסי זכתה בחלוץ, אולי השני הטוב בהיסטוריה (אחרי השמן).

ליבי יוצא אל פטר צ'ך איזה משחק...אם היה מנצח אולי היה מדובר במשחק חייו מבחינת תצוגת שוער. באיירן לא הגיעה בגמר ביניהן לכמות המצבים שהיא הגיעה היום

לטעמי באיירן של גווארדיולה עדיין פחות טובה מזו של היינקס, בכמה רמות. בטח אם אני משווה אותה לתחילת העונה שעברה

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/13
  4. עודד (אוהד הצלחות) Member

להגנתם, הם הגיעו בלי שוייני, אלקנטרה, ועם חאבי מרטינז בכשירות חלקית

5. Kompany Member

איזה משחק נהדר, מהטובים שראיתי בשנים האחרונות ולמרות שהוא בסה"כ במסגרת הסופר קאפ.
    קודם כל ברכות לצ'ך על משחק הירואי, גם ההגנה של צ'לסי ברוב הזמן הייתה מעולה, ראמירז לא הורגש עד האדום וההתקפה כשהיא יצאה למתפרצת ישר הורגש שזו קבוצה של מוריניו, גול ראשון עם מהלך קבוצתי יפה מאוד ובסוף סיומת מצויינת של טורס (ממש הזכירה לי את ריאל ההתקפה הזאת)

מצד שני, באיירן מינכן, אותה נצטרך לפגוש בשלב הבתים... הקבוצה הכי טובה בעולם היום, פשוט מפחידה.

הרגע של המשחק לדעתי הוא החמצת הפנדל של לוקאקו שמשום מה הילד ניגש לבעוט אחרון, זיהיתי את חוסר הביטחון שלו מקילומטרים, הוא פשוט לא ידע מה הוא עושה וזה שוק לילד כמוהו. חבל לי עליו... אבל אין לי ספק שהוא עוד יבקיע פנדלים גורליים במהלך הקריירה שלו כשחקן
    בסה"כ יש לו המון כישרון וביחס למבנה הגוף הגדול שלו הוא מהיר מאוד יחסית ככה שהוא עוד יהיה גדול.

אה וכן, מאטה לא שיחק במשחק כזה דקה אחת מתוך 120 דקות, כלומר מי עדיין מאמין ב'הוא לא בכושר משחק'?

6. aloneli Member

אחד המשחקים המטורפים שיצא לי לצפות בהם.צ'לסי הפתיעה לטובה,לא האמנתי שהיא תהיה כל כך חזקה כבר עכשיו.למרות שבאיירן בלי שוויני ורק בתחילת הדרך של פפ צ'לסי יכולה להיות מרוצה מאוד.צ'אך בכלל נתן שואו של פעם בחיים.יש לו קטע כזה שהוא משחק נגד באיירן.

מבחינת באיירן חאבי חזר,באיירן חזרה.אני רק מקווה שנמשיך עם חאבי ושוויני ביחד.ראינו כמה זה חזק נגד מתפרצות וגם ביציאה קדימה.מהמחצית השנייה שיחקנו כדורגל מדהים,לא ייאמן לכמה מצבים הגנו מול בונקר של צ'לסי.יש קבוצות שלא היו מגיעות ב3משחקים לכמות מצבים שהגענו בהארכה וכל הכבוד לשחקנים שהיו בטירוף ולא הפסיקו להילחם עד השריקה.בפנדלים זה כבר עניין של מומנטום בדיוק כמו שאז היה לצ'לסי בגמר שהמומנטום היה אצלה אחרי הגול של דרוגבה והפנדל של רובן.

מעבר למושגים כמו נקמה בצ'לסי ובמוריניו ועוד שטויות.שיחקנו הערב מול קבוצת טופ עולמית ואחת שיודעת לסגור אותנו מצויין ועדיין שיחקנו מעולה והראנו המון אופי במשחק שלנו.

רק משפט נוסף שאני מרבה להזכיר במשחקים האירופים.לא יעזור כלום אין קהל חוץ כמו הקהל החוץ של באיירן,לדעתי הטוב באירופה.גם לא הקהל של דורטמונד וגם לא של יובה.

7. d1231 Member

כול מי שהסתכל על העבודה ששורלה, אוסקר והזאר עשו. שחקן ששיחק סה"כ 150 דקות במשך חודש לא יכול לעשות כזה דבר.

ולגביי צ'ך, לקרוא למשחק אתמול משחק חיו זה די מעליב בהתחשב בכול התצוגות הגדולות שהוא נתן בשנים האחרונות והיו המון כאלו. הוא משחק ברמה מדהימה כבר שנים אבל עדיין יש אנשים שחושבים שהוא פחות ממה שהיה לפני הפציעה. אם השם שלו היה איקר קאסיאס היה לו כבר תואר שחקן השנה על מה שהוא בעונה שעברה.

8. aloneli Member

נראה לי שאתה מקבל התייחסות אחרת אם אתה נותן משחק ענק בסופר קאפ האירופי נגד אלופת אירופה לעומת זה שאתה נותן משחק ענק נגד אסטון וילה או ווסטהאם.

נתון מפחיד...באיירן בעטה אתמול 37 בעיטות נגד ההגנה של צ'לסי.אני לא זוכר מתי קבוצה הצליחה להגיע לכל כך הרבה מצבים נגד בונקר.צ'לסי שהייתה נהדרת לצורך ההשוואה בעטה 14 בעיטות בלבד.

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/13
  9. Civil Anti Madridista

http://img02.mundodeportivo.com/2013/08/31/Jose-Mourinho-increpa-a-Jonas-_54380865231_54115221155_600_244.Xxx

חזר לסביבה המוכרת שלו