הסופרקאפ הגרמני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏22/7/08.

1. דנידין Member

כמה שאוהדי באיירן יכולים להיות פטתים, כולה משחק ידידות, טוב שאתם לא דורשים כבר לפטר את קלינסמן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

2. dudi Member

זה סוג של שריטה כמו במכבי סל שאין לאוהד באיירן את היכולת לראות הפסדים או אובדן של תארים במסגרת מקומית לפחות!!

אתה רואה את מכי מפסידה עכשיו לבני השרון במשחק ידידות שמעון מזרחי הופך עולמות וזה לא יקרה!!

3. אפנברג Member

זה מה שקורה כשרגילים להשגים (ראה מכבי ת"א כדורסל), אולי בגלזנקירשן לא מכירים את ההרגשה ולכן נראה מוזר... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx בצחוק אחי, באיירן מועדון לחוץ, לא יעזור כלום, א"כ ברור שאפשר לשים מאחור את המשחק אתמול. העניין שהשנה, אולי יותר מבשנים קודמות, יש ציפייה גדולה מאוד בזירה של ליגת האלופות ונראה איך המערכת ובמיוחד קלינסמן יתמודדו עם זה. גם אני הייתי אתמול אבל וחפוי ראש אחרי ההפסד במשחק הלא חשוב הזה, כיאה לאוהד באיירן אמיתי...אבל לא רוצים לפטר כרגע אף אחד. הזירה האמיתית מתחילה באמצע אוגוסט עם פתיחת משחקי הבונדסליגה (אם נפסיד במשחק הפתיחה בבית להמבורג מפלס הלחץ ינסוק) וב-16/9 עם פתיחת הצ'מפיונס ליג.

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

קודם כל מרגש לנצח את באיירן גם אם זה רק בסדר גודל של משחק ידידות, אך בכל זאת, בורוסיה דורטמונד נתנה אתמול מחצית ראשונה נהדרת שממנה היא יכולה אך ורק לשאוף קדימה ולנסות להשתפר. מהעבר השני באיירן מינכן בתצוגה מאוד חלשה, חוסר ביטחון של רנסינג בשער שהובילה לשער הראשון שספגו הבאוורים ללא ספק במידה ולא היה מחליק קשה לי להאמין שהכדור היה חודר לתוך הרשת של רנסינג.

נדב שאמרת שבאיירן לא תפתח עם השחקנים ששותפו בנבחרת הגרמנית ביורו, יש לך להגיד משהו להגנתך ? באיירן מינכן עלתה אתמול עם הרכב חזק למדי יש לציין, למעט פרנק ריברי ופיליפ להאם, באיירן לא חסרה אף אחד.

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא צריך להגן על עצמי, יוני. אם מישהו צריך להגן על עצמו זה העיתונות הגרמנית שאני רק ציטטתי אותה (בין שאר המקומות ששם זה נכתב היה גם הציטוט שכללתי במה שכתבתי). וזה בכלל מבלי להתייחס לשאר מה שאמרת או למשחק עצמו - עד כדי כך זה מה שאני חושב על המשחק ומה שאפשר וצריך להסיק ממנו.

6. C-J Member

תרגיעו חברים... אם לא היה כזה משעמם לכם בפגרה, לא הייתם עושים כאלה דיונים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

אם תשאלו את קלינסמן, הוא לא היה מעלה למגרש את שוייני, פולדי, קלוזה וטוני שחזרו למינכן לפני 6 ימים בלבד.
    אבל מה, כנראה שהספונסרית של המשחק ושל באיירן T-HOME לחצה מספיק חזק בשביל להעלות את השחקנים האלה ולא לגרום למבוכה תקשורתית.

חוצ'מזה, באיירן עוד ערכה אימון בוקר לא קל ביום המשחק, כך שכל התייחסות מקצועית למשחק מצד באיירן מיותרת בהחלט, לדעתי.

נערך לאחרונה ב: ‏25/7/08
  7. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אווי נו באמת תעשה לי טובה, כאילו שלבורוסיה דורטמונד לא היו שחקנים ביורו וגם שחקנים שהיו פצועים זמן רב. באיירן פשוט לא שיחקה טוב והיא עלתה עם הרכב שהוא כן בכושר ושכן צריך לנצח את בורוסיה דורטמונד. אני לא אגזים כאשר אגיד שבורוסיה דורטמונד הייתה גדולה על באיירן מינכן במשחק הזה וכי במידה והייתה מצליחה לנצל את המצבים שניתנו לה התוצאה הייתה נראית אחרת.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יוני, לבאיירן היו 10 שחקנים ביורו לדורטמונד 3 ...
    סתם ככה לאינפו.
    מעבר לזה אם זה אמת המידה שלך אז המצב של הבורוסיה שלך בכי רע. כולה משחק ידידות לא יותר מזה.

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

לירן, להיות ריאלים ? כן זה רק משחק אימון, אבל למשחק כזה יש המון השלכות. בורוסיה דורטמונד נראית הרבה יותר טוב, ובאמת דיי עם ה"היה לנו אימון מפרך בבוקר והשחקנים לא התאמנו מספיק", הקאדר של באיירן מגובש כבר מאשתקד כך שלשנות הרבה לא נותר.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ועדיין ידידי זה לא פרופורציה. קיץ שעבר הנובר הביסה את ריאל מדריד 0-3, בסוף העונה הנובר לא התקרבה אפילו לעשיריה הפותחת וריאל זכתה באליפות. כולנו שמחנו בשמחת האוהדים שלכם ( כ"כ מגיע להם), אבל באמת יותר מלצבור קצת מוטיבציה לעונה זה לא היה.

11. Lars Ricken Member

המשחק אתמול הסתיים בניצחון מוצדק לקבוצה מדורטמונד.
    בבקשה לא להשלות את עצמכם ולהגיד "זה רק משחק ידידות","קלינסמן בחן את שחקניו","ההרכב לא מספיק טוב".
    ההרכב בו שיחקו אתמול הבאוורים יכול בהחלט להוביל את באיירן לאליפות שנייה ברציפות. אומנם לא בהליכה אך בריצה קלה אפשר לומר.
    כל אוהדי באיירן התאכזבו טיפה מהמשחק אתמול.אין צורך לתרץ לקבוצתכם תירוצים,בורסיה הייתה הרבה יותר טובה.
    שחקני בורסיה ובאיירן באו באותה סירה,בשתי הקבוצות חזרו שחקנים מהיורו.(אומנם בבורסיה רק 3 אך זה מתקזז עם כמות הפציעות של השחקנים). אז התירוץ של "הם רק חזרו מהיורו" לא מניח את הדעת.
    אף שחלקכם קוראים למשחק הזה "משחק ידידות",אז המשחק הידידות הזה כן משקף דברים ויש לו השלכות.
    באיירן עלתה בהרכב החזק ביותר שלה ,למעט ריברי ולאם. ברוטציה לא חסרים מחליפים ראויים.
    אבל אם ככה הקבוצה תיראה בליגת האלופות,קלינסמן יהיה חייב לעבוד שעות נוספות.
    לא על הרכש,אלא על המנטליות ועל הרצון לשחק.
    אם יש שחקנים שעושים טובה למאמן החדש,באיירן תהיה חייבת לשחרר אותם לפני שהיה מאוחר.

אוהדי באיירן,אתם יכולים להגיד "הנה אוהד דורטמונד בא לצחוק עלינו ולהלל את קבוצתו",אני לא בא לזרות מלח עם הפצעים ולא לצחוק,רק על ההודעה הזאת תסתכלו כאילו כתב אותה אדם שמתבונן מהצד ולא אוהד דורטמונד.

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

דורטמונד הפסידה לפני שבועיים שלושה לקבוצה מהליגה הרביעית. אני חושב שבעקבות זאת אוהדי דורטמונד חייבים להיות מאוד מודאגים כי מצפה להם מאבק קשה נגד הירידה. ואת זה לא כותב אחד שאוהד קבוצה אחרת בליגה ומנסה ללגלג, אלא פשוט אדם אובייקטיבי שמסתכל על התוצאות מהצד.

דרך אגב, הנה מה שכתב רק לפני כשבועיים אוהד דורטמונד בפורום הזה (בעמ' הראשון של הטופיק של דורטמונד):
    "בסדר, משחקי אימון לא נחשבים, אז ניצחנו אשתקד את רומא, השנה יש לנו משחקי הכנה נגד קבוצות נהדרות, אני מאמין ששם החניכים של קלופ יתנו כדורגל טוב אבל הליגה היא החשובה, היא הוקבעת. אנחנו מעדיפים לעשות עונה יפה בבונדסליגה ולא רק להרשים במשחקי הידידות. יש עוד הרבה על מה לעבוד. הגדילו את הציפיות אולי לך, בתוך תוכנו אוהדי בורוסיה ידענו מלכתחילה שמשחקי אימון לא נחשבים לעומת הליגה."
    איך פתאום הכל מתהפך.

13. אפנברג Member

ייתכן ולמשחק תהיינה השלכות אך כדאי להמתין ולראות את באיירן בעוד שניים שלושה משחקים. לא נעלה על בריקדות בגלל משחק אחד, למרות שאחריו הייתי מאוד מבואס כי לאוהדי באיירן כל משחק חשוב.
    אין בכוונתי להמעיט מההישג של דורטמונד ולומר שכולה "משחק ידידות": דורטמונד נראתה מצוין ומגיעות לה כל המחמאות. כשאני אומר "משחק ידידות" הכוונה שלאוהדי באיירן לא צריכה להיות סיבה לפטר כבר חצי קבוצה בגלל ההפסד. נראה את באיירן מול קלן הערב ומול אינטר ואז נקבל מושג טוב יותר וגם אז לא צריך להשתגע. בתחילת העונה שעברה באיירן פירקה כל דבר שזז ואח"כ באה נפילה ביכולת כך שהעיקר הוא להיות בכושר טוב בזמן הנכון. הרי בליגת האלופות, שזו הזירה האמיתית של באיירן בעונה הקרובה, יכולים לנצח עם שלישיות ורביעיות בשלב הבתים ואז מגיעה הפגרה ובהצלבות לעוף בשמינית הגמר כך שהדברים מורכבים.

14. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

בעקבות הפסד לקבוצה מליגה רביעית ? בורוסיה דורטמונד התחילה להתאמן בדיוק כמה ימים לפני המשחק הזה, הוא לא קובע כלום. אווי נדב תעשה לי טובה, בורוסיה דורטמונד תלחם נגד הירידה העונה ? כנראה שלא ראית את אימוני הקבוצה ואת האופי של קלופ שמעביר את זה לשחקנים. אני חושב שאתה מאוד מגזים בנוגע לדורטמונד כאשר היא תתמודד על הירידה. אתה תופתע לראות את דורטמונד איפה שהיא תהיה בסיום העונה, מבטיח לך.

מה בדיוק מתהפך ? אני עדיין בדעה שמשחקי אימון והכנה הם לא קובעים. אבל בכל זאת מגיעה לדורטמונד את כל המחמאות על התצוגה המרשימה נגד באיירן. אז איך אתה בדיוק אומר שבגלל משחק הכנה ואימון שבו דורטמונד הפסידה לקבוצה מליגה רביעית, היא תירד ליגה ?

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם הבנתם את זה, ברוך?

דורטמונד התחילה להתאמן רק כמה ימים לפני המשחק נגד הקבוצה ההיא, אז היכולת שלה לא נחשבת. אבל זה שבבאיירן 8 שחקנים התחילו להתאמן רק כמה ימים לפני המשחק המהולל נגד דורטמונד ועוד 5 בכלל לא היו בו אז זה לא משנה כלום והשחקנים כן היו בכושר והיכולת בו כן נחשבת. שתי אמרות שאתה אמרת. אז מה הדיעה שלך? למה צריך להתייחס? או שלגבי דורטמונד חלים דברים מסוימים ולגבי קבוצות אחרות חלים הדברים ההפוכים.

עכשיו אולי אתה מבין מה כתבתי בהודעה שלי שאותה ציטט וניתחת. היא בדיוק באה להראות את הגיחוך בהתייחסות שלכם (אוהדי דורטמונד) לחשיבות וליכולת של הקבוצות במשחק האימון הזה.