הסוסים השחורים 17/18 - ליגת אירופה, אל תסבכי אותי בתחתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏7/7/17.

?

מי תגיע הכי גבוה?

1. אטאלנטה

0 הצבעות
    0.0%
  2. לאציו

76.2%
  3. פיורנטינה

4.8%
  4. סמפדוריה

4.8%
  5. טורינו

14.3%
  6. אחר

0 הצבעות
    0.0%
מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לו עוד שנתיים בחוזה. האמת שציפיתי שיעלה מעל 20מ'. כנראה שהבחירה של ארסנל\נאפולי בלנו\מרט הקלה על קורבינו לסגור את זה בזול. יתכן גם % שמן ממכירה עתידית.

2. Roma מנהלים

Lazio agree Acerbi deal | Football Italia

בשוק המקומי השחקן הכי טוב שאפשר היה להביא. חבל שלא הסתכלו קצת מעבר לאיטליה, יכלו למצוא יותר טוב.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין DS שמסתכל החוצה יותר מטארה. יכלו למצוא יותר טוב? מעניין. את מי למשל?

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביאנדה!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Un bombón אוהב/ת את זה.
  5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://i.pinimg.com/originals/99/e5/6e/99e56e98b860d6af63ea8f55c07b416a.Xxx

6. Roma מנהלים

אני לא סקאוט וזה לא תפקידי, אבל אצ'רבי בן 30 והוא שחקן טוב לליגה אבל זה מרגיש לי ללכת על הבטוח והבינוני.
    ניקולאס נקולו שהגיע לטורינו בהשאלה ונרכש במחיר מצחיק שחקן לא פחות טוב.
    יירי מינה שהולך להיפלט מברצלונה יכול להיות אופציה טובה. אני פחות מתרשם מהמונדיאל שלו אלא סומך על @idans10 שטוען שהוא בלם ברמה מאוד גבוהה.
    בכל מקרה אני מאמין שיגיע עוד בלם.

אם מלינקוביץ' סאביץ' נמכר אז היה אפשר להשקיע הרבה מאוד כסף בבלם איכותי שבאמת יצליח להחליף את דה פריי. דה פריי החזיק את כל החלק האחורי והוא לא פחות משמעותי מאימובלה וסאביץ'.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

no shit..

אתה רק מבקר מהלך של אחד הDSים המוצלחים באיטליה ללא מתן אלטרנטיבה או הסבר ראוי. הוא בן 30 ושחקן טוב לליגה? זה בדיוק מה שהם צריכים. "שחקן טוב ל"..צ'מפיונס ליג\סקודטו יעלה קצת יותר מ10מ' יורו. ניקולה אנקולו בשום צורה לא יותר טוב מאצ'רבי. את יירי מינה אני לא מכיר אבל אם הוא שווה הימור, לאציו תעשה נכון אם תצרף גם אותו, לצד המניה הבטוחה ביותר בהישג ידה.

החלק האחורי של לאציו היה גרוע ממש (בין אם ברמה הפרסונלית\אימון\דגש רב מדי על החלק הקדמי). מאמין שהם ישתפרו בעונה הקרובה עם אצ'רבי.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם להוסיף למה שכבר כתב @Un bombón, בעונה שעברה אינזאגי במשך כל העונה חיפש בלם ראוי להרכב בצד ימין (התחיל עם וואלס, עבר לבאשטוש, ניסה את פטריץ׳, את קאסרס ובסוף, בישורת האחרונה, סיים עם לואיז פליפה בן ה 20) ולא שראדו בשמאל היה נקי מטעויות. בסיטואציה כזו, נראה לי שבנהלת לאציו לא רצו להמר ולקחת סיכונים. אצ׳רבי, שגם אם לא עילוי, הוא טוב, מנוסה ומכיר את הליגה, ומה שעוד חשוב לזכור, אולי הכי מתאים למה שחיפשו במחיר שאפשרי למועדון - אולי היכולת של לאציו על המגרש מטעה, אבל מדובר במועדון מאוד מוגבל תקציבית. אצ׳רבי אגב, יהיה הרכש השני היקר ביותר של לאציו מאז הרננס שנרכש לפני 8 שנים במחיר די דומה.

Roma אוהב/ת את זה.
  9. טל. Member

uri

תקן אותי אם אני טועה, אבל לאציו מועדון מוגבל תקציבית מבחירה.
    עד כמה שאני מצליח לחבר את התמונה - מר לוטיטו בחר (וממשיך לבחור) בחלופה הזו. מרצון.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זאת אומרת מועדון מוגבל תקציבית מבחירה? לוטיטו הוא לא אוליגרך או שייח, אלא איש עסקים שלקח לנהל מועדון בחובות עצומים שההכנסות שלו נמוכות. על מנת שהמועדון הזה ימשיך להתקיים צריך שההכנסות יעלו על ההוצאות, ואין הרבה מקום ״להתפרע״.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/7/18
  11. Roma מנהלים

האמת עניין אותי העניין הכספי ובדקתי.
    מאז הימים העליזים ב2001 עם חגיגות הרכש בוצעו רק 3 עסקאות מעל 10 מיליון יורו:
    מאורו סראטה ב-20 מיליון יורו מאל סעד.
    SMS ב-18 מיליון יורו מגנק.
    דושאן באסטה ב10.5 מיליון יורו מאודינזה.
    מדהים לראות באיזה מחירים הגיעו קולארוב ולייכשטיינר לליגה האיטלקית.

לראות שמות כמו קלאדיו לופז, סטפנו מאורי, גוראן פאנדב(בשיאו!), רולאנדו ביאנקי, כריסטיאן לאדסמה, סטפנו פיורה וג'וזפה פאבאלי ועוד רבים אחרים וטובים עושה חשק לחזור למנג'ר 2005.

---

בכל מקרה, אם ימכרו את SMS רצוי להשקיע חלק מהכסף בבלם נוסף כי החלק ההגנתי פשוט מחפיר. במיוחד אם יש שאיפות בליגה האירופית או מאבק על הצ'מפיונס בעונה הבאה.

12. טל. Member

uri

זאת אומרת שלאציו מועדון עם פוטנציאל הרבה יותר גדול, אבל זה מועדון שמסורס או מוגבל מבחירה, מהחלטה מודעת של הבעלים של המועדון.
    בעלים שמפחד מעסקאות בכסף גדול. מאז הכוויה שחטף עם מאורו סאראטה, תקן אותי אם אני טועה.

הבעלים הקודם (עד 2004?) עם החובות וכל הסיפורים - די זה כבר נגמר.
    מדובר על פריסת חובות שנגמרה. נכון?
    כיום המועדון בדוחות כספיים ירוקים ובפלוסים עצבניים ובצבירת הון גדול, שנה אחר שנה, ברצף. כבר כמה שנים.
    וזה הון שברובו לא מושקע מחדש. בטח לא בעסקאות רכש.

שוב, כי לוטיטו פשוט סולד מעסקאות רכש בכסכומים גדולים. סלידה אישית. על רקע אישי.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עדיין נרגש מהמשחק של רוסיה (שלא לדבר על שיכור), ובכל זאת אנסה לענות לך, אולי זה ירגיע.

נראה לי שמבחינת לאציו כל החובות הוחזרו, אבל זה לא בהכרח אומר שלוטיטו החזיר את החובות שלו/את מה שהוציא מחשבון עסקיו. בכל אופן, זה פחות קריטי. מה שיותר חשוב הוא שלאציו לא מועדון בפלוסים עצבניים שצובר הון גדול, זה עדיין מועדון בינוני בכל מה שקשור להכנסה. אני חושב שתור הזהב של הכדורגל האיטלקי מטעה. לא היו אז תוכניות עיסקיות מוצלחות של מועדונים גדולים, אלא בעלי הון שהוציאו מכיסם הרבה מאוד כסף לשם התרברבות ושעשוע. כל עוד העסקים של אניילי, ברלוסקוני או מוראטי הצליחו גם הקבוצות שלהם נהנו, אבל כאשר עסקים של קרניוטי, גורי או של חברת פארמלט קרסו, גם המועדונים נפלו יחד איתם, וגילו שהמעריצים מכל רחבי העולם לא עומדים בטור לקנות את החולצות שלהם ומשקיעים ומפרסמים לא נלחמים על הזכות להכניס לקבוצה הרבה כסף. בסופו של יום לאציו, מבחינת קהל, עניין וכוח משיכה, לא מועדון גדול יותר מאיזו סמפדוריה או פיורנטינה. ואם נקח את המועדון שלי כדוגמה, אז אחרי גורי, כשמשפחת דלה ואלה הוציאו על המועדון כסף מכיסם הכול עוד היה בסדר, אבל ברגע שהם החליטו שהמועדון יכלכל את עצמו, אז גם אצלינו, לא היו שום רכישות גדולות, תקרת השכר משמעותית הורדה וכל קיץ היחס בין מכירות לרכש נגמר בפלוס בכדי שהמועדון ימשיך להתקיים. נכון להיום, לאציו, כמו פיורנטינה, סמפדוריה ועוד, תלויה בעיקר ממכירת שחקנים, בטח ובטח כשאין ליגת אלופות.

דבר אחד לוטיטו עושה מבחירה, הוא לא מתפרע. הוא לא מהמר ומוציא סכומים חסרי כיסוי מתוך תקווה שאלה יניבו הצלחה על המגרש שתחזיר את ההוצאה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/18
    Alta Tensione ו-Gianzola אוהבים את זה.
  14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

12מ' עבור השאלה + אופציה לרכישה עבור 12מ' נוספים. אטאלנטה ממשיכה להתקדם בזכות ההון שצברה לעצמה בשנתיים האחרונות.

15. Roma מנהלים

בעקבות כך, הפיבורייט של טל בדרך לסמפדוריה.

מצב נושא:
הנושא נעול.