הסוסים השחורים 17/18 - ליגת אירופה, אל תסבכי אותי בתחתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏7/7/17.

?

מי תגיע הכי גבוה?

1. אטאלנטה

0 הצבעות
    0.0%
  2. לאציו

76.2%
  3. פיורנטינה

4.8%
  4. סמפדוריה

4.8%
  5. טורינו

14.3%
  6. אחר

0 הצבעות
    0.0%
מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

אורי יש לך יד בדבר? :)

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא הסגנון שלי.

golding אוהב/ת את זה.
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שבגיל 19 היה לא רק שחקן הרכב אלא גם אחת הבבטחות הגדולות של לאציו, דאנילו קטאלדי הושאל היום בגיל 22 לבנוונטו עם חובת רכישה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/17
  4. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

https://scontent.fhfa1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20228258_1937711019603154_6383986600910257853_n.Xxx?oh=24463281f29d85cd2cf143bb7fa44788&oe=59F15FC2

Bianconeri ו-תומר1989 אוהבים את זה.
  5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה ספורטיילו לא בהרכב?

Gianzola אוהב/ת את זה.
  6. Enzo Maresca Member

כי החזרתי אותו מהשאלה ושמתי אותו קפטן שלישי אחרי פאפו וזוקי. מקום 5 וכדורגל שגורם לקבוצה של גאספריני להיראות כמו יוון 2004. הבאסה שתכף מסתיימת העונה וקלדארה ״חוזר״ ליובה (החארות המושחתים לא רוצים למכור לי אותו. שבע פעמים כבר עשיתי enquiry!) ופרקאסי לא משחרר כסף למחליף ראוי. לא יודע מה לעשות נראה לי אני הולך לצאת עליו בתקשורת להתפטר ולחכות לטלפון מפארמה.

איזה כיף זה קיץ! ואיזה באסה זה שאי אפשר להיות בן 15 ולשחק מנג׳ר כל החיים.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא וסינו, אבל אחלה קולפו. במיוחד לבנאסי שלא יצטרך לראות יותר את הפרצוף של מיכאלוביץ'.

yonmu אוהב/ת את זה.
  8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף סוף החתמה של שחקן שגם אני (וגם פיולי) מכיר.

9. Alta Tensione Member

אטאלנטה מצטרפת ליובה, סאסוואלו ואודינזה כקבוצה בליגה הבכירה שמחזיקה באיצטדיון משלה ובקרוב יתחילו לעמול על שיפוצו.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובין לבין רוכשת בחזרה את מרטן דה רון, שהופך לשחקן ה 13 שהקבוצה מברגמו מצרפת העונה.

11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@uri

בין כל הביקורת של אוהדי פיורנטינה על התנהלות ההנהלה בקיץ האחרון ראיתי באינטרנט משפט שהויולה אמנם מכרו שחקנים ב80 מיליון יורו אבל גם קנו ב50 מיליון כשהיד עוד נטויה. נשמע לי מוזר אז בדקתי ובאמת בוצע רכש ב50 מיליון יורו כשאמנם חוץ מבנאסי אני לא יכול להגיד שאני מכיר מישהו מהם אבל מדובר בין היתר בהרבה דם צעיר(בלם בן 19 מפרטיזן ב5 מיליון, בלם בן 23 מויטוריה הפורטוגלית בסכום דומה), ונראה שגם חסה מפאריס מועמד רציני.

בין זה ובין העובדה שמכירת ברנאדרסקי הייתה קצת בלתי נמנעת בגלל רצון השחקן והסכום שהתקבל על וסינו הוא מרשים לכל הדעות, יכול להיות שהביקורת קצת מוגזמת? אני כן רואה את פיורנטינה מתקשה להשיג את הכרטיס לאירופה אבל לטווח הארוך נראה שהתחילו לבנות פה קבוצה לשנים הבאות.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://pbs.twimg.com/media/DHXz7XMXgAAeICn.Xxx

13. SerieA Il Capitano

קאליניץ' מצטרף לקונדוגביה, דמבלה, קונטי ושאר החבר'ה שהחליטו לשבות כדי שהמועדון ימכור אותם.

קאליניץ' החליט שלא להתאמן עד שפיורנטינה תמכור אותו למילאן.

גורם לי להעריך עוד יותר את פריסיץ' שמתנהג כמקצוען למרות שרצה לעבור לאנגליה.

כמובן שקאליניץ' לא היה עושה את זה ללוטיטו, שהיה שולח אותו ליציע לשנה שלמה כפי שעשה לכריסטיאן לדסמה.

14. yonmu Member

אני לא רואה את זה כדבר פסול באופן מהותי.
    בסופו של דבר יש כאן התנגשות בין 3 צדדים - המוכר, הקונה והשחקן.
    אם שחקן רוצה לעזוב והמועדון שלו מחליט שהוא מוכר רק בסכום ענק - זה תוקע אותו לגמרי. תחשוב שקבוצה נהיית לא תחרותית אבל יש לה שחקן טופ שחתום לכמה שנים. הוא צריך לשרוף את הקריירה שלו עכשיו בלי תארים בגלל שכשהוא חתם על החוזה הקבוצה היתה תחרותית?
    שחקן כמו קוטיניו יכול ב5 השנים הקרובות לזכות בתואר אחרי תואר אם הוא יעבור, ואבל ליברפול תמכור אותו רק בסכום מוגזם שאף אחד לא ישלם. אז מה הוא אמור לעשות, לראות את הקריירה שלו מתבזבזת בגלל שהוא כבול לחוזה?
    אז לשחקן יש אמצעי מינוף (שביתות וחוסר השקעה), ולמועדון המוכר יש אמצעי מינוף (שליחה ליציע, ועוד בשנת מונדיאל) ולמועדון הקונה יש אמצעי מינוף (הבעת עניין ציבורי), ובסופו של דבר נוצרת כאן דינמיקה בריאה, גם אם קצת מלוכלכת.

כל מקרה צריך להישפט לגופו ויש הגזמות (לוטיטו כבעלים מוכר, ברצלונה כמועדון קונה, דמבלה כשחקן לפי השמועות), אבל אני לא חושב שזה משהו פסול באופן מוחלט.

15. SerieA Il Capitano

@yonmu
    אתה מעלה נקודות נכונות וחשובות ביותר ואני רק אוסיף ואומר - באיזה מקצוע בעולם אדם לא יכול להתפטר מעבודתו כשבא לו? רק בספורט. זו סוגייה חשובה שעולה הרבה, ואכן קאליניץ' עכשיו יכול לקדם את עצמו למועדון בעל שאיפות גבוהות יותר מפיורנטינה.

יש כאן בעיה. מצד אחד המועדונים הקטנים לצערנו הם מקפצות ותו לא, ופיורנטינה הוא מועדון עם גאווה ואוהדים תומכים (ומלחיצים).

מאידך, השחקן רוצה להתקדם בקריירה וקאליניץ' יודע שלא נשארו לו שנים רבות לשחק.

בעיה, בעיה. צריך לזכור שקאליניץ' לא גדל בפירנצה, הוא בסך הכל שחקן שהגיע מקבוצה אחרת בשלב מסוים בקריירה. אין סיבה שיהיו לו סנטימנטים יותר מדי.

כשקונדוגביה עשה את זה אפילו לא התעצבנתי, ממילא הוא שחקן שלא בטוח שצריך להישאר אצלנו.

מצב נושא:
הנושא נעול.