הנציגים שלנו בחו"ל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏14/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

כשאני אומר אדם, אני לא מדבר על לחלק סוכריות לילדים בבתי חולים.
    רונאלדו הוא שחקן גדול, כי הוא שאפתן,רציני וממוקד מטרה.
    זלאטאן שחקן גדול כי יש לו נחישות, ביטחון עצמי גדול מהחיים ומוסר עבודה.
    אתה לא יכול להסתכל רק על משהו ספציפי, אלא על הכל כמכלול.

טוטו חושב שהוא יצליח ושהכל מגיע לו רק כי הוא טוטו, בגלל זה ההשוואה שלך לא במקום.

2. eran levy Member

יכול להיות שההשוואה שלי לא במקום, אבל מה שאתה אומר מתבסס על דעה אישית בלבד. לא אתה ולא אני יודעים בביטחון שככה הוא מתנהל. קשה לבקר באופן אובייקטיבי אדם שחצן, ויכול להיות שטוטו הוא כזה, אבל גם בדעות שמושמעות כאן יש יותר מדי יחס לאישיות ופחות ליכולת.
    אפשר להביט על אירוע אלי טביב בזווית אחרת: בן אדם בלי בטחון עצמי לא היה ניגש בשידור ישיר לעמדת השידור ומקלל את הבוס שלו.

3. Don Joan Roman Member

זה ממש לא קשור לאלי טביב, טוטו הוא בן אדם דוחה שיורק לבאר שממנה הוא שותה בכל פעם מחדש, זה היה כשעזב את פתח תקווה, זה היה כשעזב את בית"ר וזה קורה כשהוא בהפועל תל אביב, אם יש פירוש במילון לאמרה ילד חרא הרי שהפירוש צריך להיות טוטו תפוז

4. סמואל אטו Member

אני לא חושב שזה דבר לא טוב.
    האישיות זה החלק הכי מכריע ביכולת של שחקן ובמימוש הפוטנציאל, וכיאה לכך זה צריך לקבל חשיבות גדולה מהכישרון עצמו.

זה נכון שאני לא מכיר את טוטו באופן אישי, אבל אפשר להסיק כמה דברים מלשמוע את כל המסביב(אנשים שכן מכירים את מעלליו) ומהעובדה הפשוטה שהוא עדיין לא מימש את עצמו בתור שחקן כדורגל(יש פה סימן קריאה ברור לאישיות שלו).

בעניין ההתפרצות על טביב: לא טענתי שיש לו בעיות בביטחון עצמי(ממש לא) ודווקא בגלל היחס הלא פרופורציונלי בין הביטחון העצמי שלו לשאר האספקטים הוא כזה מושא ללעג. אם כבר רונאלדו וזלאטאן, אני יכול לציין שהם שחצנים, אבל לפחות יש להם על מה להשתחצן.
    חוץ מזה, אפשר להסתכל על זה אחרת - אדם עם ביטחון עצמי לא היה מרגיש שהוא צריך להוכיח לאלי טביב משהו, או לחילופין אדם קצת יותר מחושב היה מעדיף לשמור על הכבוד שלו מאשר לרדת לרמה הזו.

5. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה אותו יורק לבאר ברוסיה.
    יש הרבה מקומות שהם יכולים להעלים אותו בהם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

6. eran levy Member

יכול להיות שהמעבר הוא הדבר הכי טוב שקרה לו. בארץ מכירים את כל השטיקים שלו, ודווקא בגלל השם שיצא לו לא רוצים להתעסק איתו. קצת שקט מהבלגן בארץ לא יכול להיות דבר רע, ולצורך זה לא משנה אם זה בקורטריי או ביקטרינבורג.

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאחר שטל בן-חיים חתם בסטאנדרד ליאז' ויובל שפונגין עבר למונס "מתנדנד" נוסף מוצא בית לעונה הקרובה - אלמוג כהן ישחק בעונה הקרובה באינגולשטאדט מהליגה השניה בגרמניה.

כזכור כהן שיחק בנירנברג במשך שנתיים וחצי, בינואר ביקש לעזוב במפתיע להפועל ת"א ובנוסף לא התייצב לתחילת האימונים של נירנברג ולפיכך קיבל הודעה שהוא לא בתוכניות לעונה הקרובה.

שיהיה לו בהצלחה.

8. Raulito Madridista

היו כמה 'נשמות טובות' ששמו לטוטו רגליים, אבל רוב הסטיגמות נכונות. אני מאחל לו הרבה בהצלחה אבל לא אתפלא אם הוא יחזור לארץ עוד חצי שנה. המנטאליות שלו לא מספיק טובה כדי להתמודד עם השום-מקום הזה ברוסיה. הוא אוהב כנראה את המסיבות, השטויות של ת"א, היחס החם שמי אמר שהוא יקבל במקום אחר. אגב, בבית"ר הוא 'לא סיים בטעם רע'. רצו למכור אותו והורידו אותו להתאמן עם הנוער. אם כבר הוא סיים בצורה מכוערת בהפועל ת"א ש'הצילה לו את הקריירה' במובן מסוים ואני לא מדבר רק על ההתפרצות כלפי אלי טביב. תמוז הוא שחקן של חצי עונה. הוא היה הכי טוב בעונה הראשונה בהפועל ומאז כמעט כלום. כל דבר קטן מפריע לו להתרכז בכדורגל. הוא שיפר הרבה אלמנטים מבחינה מקצועית - אני זוכר בישולים מאוד יפים שלו למשל, אבל זה לא מספיק.

9. Ice Cream חסה

רוסיה זה לא קפריסין, גם שם יש תקשורת ויש אוהדים שמאוד לא אוהבים בלשון המעטה שחקנים שצבע העור שלהם מזכיר שוקולד.

בחייאת אמוק! ילד בן 18 שקיבל חוזה עתק, יחד עם אמא שלו הרגיש חופשי לבכות כל פעם שהוא לא אהב משהו, העז לקלל אוהדים שביקרו אותו (היחיד משחקני בית"ר עד היום שראיתי, ואני יושב מעל הספסל 6 עונות ברציפות) וכשביקשו מילד בן 22 שהרוויח יותר מחצי מיליון דולר למצוא קבוצה שתקלוט אותו כדי לעזור לבית"ר שהייתה במצב קשה, כשהוא כבר עונה לתום החוזה שלו - הוא נפנף הצעות של 120 אלף דולר מחיפה בלי שבכלל היה לו אכפת מקבוצה שעשתה המון בשבילו, המון. אז שלחו אותו להתאמן עם הנוער (בדיוק כמו שבנאדו עשה לשלומי אזולאי ו-ויאם עמאשה), שם הוא היה מאחר לאימונים, מקלל, רב עם המאמן איתן מזרחי ועושה בעיות. אדריונס הוא ילד זבל, רוסיה והשכר שזרקו לו שם רק יאיצו את תחילת הסוף שלו (ואולי גם לא, הלוואי, ושיהיה לו בהצלחה).

10. Ice Cream חסה

והנה רק דיברנו - http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/494/785.html
    ולכתבה המקורית: http://www.sovsport.ru/news/text-item/628872 (לא, הם לא מדגישים את העניין שתמוז הוא שחקן חופשי, רק אומרים את זה. אבל איכשהו הם ברוסיה החליטו שהוא סנגלי...)

גם אצלנו מספרים על שחקנים מוסלמים שבאים להיבחן, אבל ברוסיה זו ממש מכת מדינה. אני לא מקנא במה שהוא עוד עלול לעבור, כשבהיסטוריה של הליגה הרוסית שחקנים שחומי עור היו מקבלים קבלת פנים דוחה אפילו מהאוהדים שלהם.

http://fanlokonn.nnover.ru/data/myupload/3/392/3392110/object-16-1187369429.Xxx
    זה השלט שאוהדי ספרטק הכינו במשחק הבכורה למי שעתיד היה להיות אחד השחקנים הגדולים בהיסטוריה של הקבוצה...

11. danielone Member

זה שהאופי של השחקן הזה. גועל נפש, לא אומר כלום לגבי הרמה המקצועית שלו. נכון בשנה האחרונה שלו בבית"ר. ובשנה האחרונה שלו בהפועל. הוא התנהג בצורה מגעילה. ולכן לא היה בכושר טוב. מעניין מאוד איך הוא יסתדר ברוסיה.

12. Ice Cream חסה

13. Ice Cream חסה

14. Don Joan Roman Member

בית"ר התייחסה אליו לא פחות טוב מהפועל תל אביב והוא גמל לה ביריקה לפנים, בתור ילד בן 17 שדפק כמה גולים בפתח תקווה הוא קיבל חוזה גבוהה מאוד, זכה לדירה שקנו לו ולמענק חתימה של יותר ממיליון שקל, מהאוהדים הוא זכה לכל מה שהוא רק רוצה, אהבו אותו מאוד, מדי פעם שהוא הגיע למסעדה מסוימת בירושלים ששייכת לאוהד בית"ר פינקו אותו בלי חשבון ולא לקחו ממנו אגורה כי הוא שחקן בית"ר, כשאורית הרגישה לא טוב, בית"ר מיד הקפיצה לה רופא פרטי ומה שהוא ביקש הוא קיבל עד שהכסף הגדול נגמר ואז רצו למכור אותו כי הוא היה שנה אחרונה בחוזה והוא התנהג כמו אחרון המנוולים, הוא בעצמו אמר "מצידי שבית"ר תתפרק ותלך לאלף עזאזל, אני אעבור עם כרטיס חופשי ביד" ככה מתנהגים למועדון שנתן לך הכל? אני לא חושב, הוא אפס וכפוי טובה וכל מה שלא יעשו לו ברוסיה מגיע לו, גם אם ישרקו לו כל האוהדים הביתיים בוז צורם, זה יגיע לו.

15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

נציגנו היום:

ביבראס נאתכו לא פתח (מפתיע) אלא עלה לשחק בדקה 72 בניצחון החוץ של קאזאן 1-2 בדנמרק.

דודו ביטון לא נכלל בסגל בניצחון החוץ החשוב של ליאז? 1-2 על קסטיני היוונית.

ציריך הפסידה 2-1 לליבריץ? הצ?כית. ריקן השלים 90 דקות, הוצהב וסחט את הפנדל שהעניק לציריך יתרון מוקדם במשחק. אגב, השופט ששרק לפנדל לזכות ריקן הוא לירן ליאני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

ליאור רפאלוב פתח והוחלף בדקה 65 בהפסד החוץ של ברוז? 2-1 לשלאסק ורצאלוב. עודד גביש ישב על הספסל המנצח.

(יצאו מקוריים עם תוצאות המשחקים)

עריכה: למען האמת, ברוז? הפסידה 1-0 ולא 2-1 כמו שכתבתי למעלה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/13
מצב נושא:
הנושא נעול.