הנציגים שלנו בחו"ל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏27/7/09.

1. OR Member

עם המזל שלו , חבל בשבילו שהוא לא נבחן בבראסה ! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקווה בשבילו שכל החיים יהיה לו מזל כזה טוב.
    חחח בסוף פתאום השוערים ההולנדים יפצעו ויאזרחו אותו בשביל שיהיה שוער נבחרת הולנד :)

3. Number 8 Member

שני השוערים הראשונים פצועים והשוער השלישי נעצר בחשד החזקת מריחואנה... מסתבר שיש יותר שכונה מישראל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    צחוק צחוק והרבה מזל אבל הוא עומד לשחק בליגה ההולנדית הראשונה. שיהיה לו בהצלחה.

4. שגיא Guest

אל תשכחו שלויטה בעברו נחשב לפוטנציאל גדול מאוד. הוא ערך הופעת בכורה בכפר סבא כבר בגיל 17 ותפס את חולצת ההרכב בגיל צעיר מאוד מה שגם הביא לו הצלחה בנבחרת האולימפית שם שימש כקפטן.

ובעודי משוטט באתרי האינטרנט אני רואה שהעיסקה כנראה התפוצצה:
    http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Arti...1377.63536.html

לא ברור מה גרם לזה אבל אני במקום לויטה הייתי מוותר על הרבה בשביל החוזה הזה.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגרלה קשה לברדה וגנק ביורופה ליג, נגד ליל הצרפתית

6. La Curva Nord Member

תסלחו לי, אבל לויטה פשוט שוער אידיוט בלי יותר מדי שכל. במקרה הטוב הוא ימצא קבוצה בינונית בישראל בליגה הראשונה, וזה במקרה הטוב, במקום לשחק בליגה ההולנדית הראשונה, ולשחק מול קבוצות כמו איינדוהבן ואייאקס, להיות במגרשים יפיפים, ומבקום זאת ינדוד מסכנין לאורווה, כמה האידיוט הזה חשב לקבל שם? פי הוא בכלל? גם הצעה מיוון וגם הצעה מהולנד הוא דחה. והוא בעונה שעברה היה שוער בליגה הלאומית, אידיוט יותר ממנו לא קיים.

7. OR Member

כמו שאמרו , אני חושב שהכל "אי הבנות כספיות" הן רק תירוצים. מה גם שבכתבה לא רשום בדיוק להמ התפוצצה העסקה .
    מה שכן , אני מסכים איתך ללא ספק ! אבל בוא נסתכל על הצד החיובי : להפועל רעננה / הפועל עכ / אח"י נצרת /הפועל ר"ג יש שוער לעונה הקרובה ...

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הוא ויתר על 60 אלף יורו לעונה הוא באמת אידיוט.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא אידיוט כי הוא צריך לא לחשוב על ה-60 אלף לעונה אלא על ההזדמנות לשחק בליגה הראשונה בהולנד,במידה והוא ירשים שם 60 אלף לעונה זה בטוח לא יהיה.
    באמת שאני לא מבין את הראש שלו.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדכון אמנם אחרי כמה ימים,אבל רוברטו קולאוטי כבש ובישל במשחק של גלאדבך.
    הקבוצה הובילה 3-0 ולבסוף סיימה ב 3-3 ולפחות בחצי שעה הראשונה שאני ראיתי קולאוטי נראה חד וטוב.

בנוסף עומר גולן אמר בראיון שהמצב בלוקרן לא משהו אבל שהוא לא מתכוון לחזור לארץ,אני מבסוט מזה כי אני לא רוצה לראות אותו במכבי חיפה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/09
  11. road runner Member

12. שגיא Guest

אגב, בינתיים הגיחה של הישראלים לבלגיה בשלוש השנים האחרונות עדיין לא הניבה פירות בדמות חוזה באחת הליגות הבכירות.

מלבד ברדה שהציג יכולת טובה ובאמת יש התעניינות ממשית בו (למרות שכעובדה הוא עדיין משחק בבלגיה).
    ברק יצחקי חזר לארץ אחרי חצי שנה (אמנם מרצון), גילי ורמוט חזר להפועל תל אביב לאחר עונה אחת, סלים טועמה עבר תקופה זוועתית בסטנדרד ליאז', עומר גולן ואבי סטרול ככל הנראה לא בתוכניות של המאמן שלהם למרות שהפגינו יכולת טובה בעונה שעברה וגם על יואב זיו יש דיבורים על חזרה לארץ, אז יכול להיות שהליגה הבלגית היא לא כזו קרש קפיצה כמו שמנסים לצייר אותה? אולי עוד שנה או שנתיים טובות בארץ עדיפות על פני שנתיים פושרות בבלגיה?

13. בועז Member

תשמע, בינינו הליגה הבלגית היא לא כל כך חזקה ואני לא זוכר יותר מדי שחקנים שיצאו משם לליגות הגדלולות באירופה(באנגליה למשל משחק פלאייני, אבל לדעתי הוא הרכש היחידי בשנתיים-שלוש האחרונות שהגיע משם). אבל, וזה אבל גדול, שים לב לרשימת השחקנים שהזכרת,
    ברק יצחקי, עומר גולן, גילי ורמוט שלושתם שחקנים מפונקים ואין להם שום סיכוי להצליח בחו"ל עד שלא ישנו גישה(וביננו, מאוחר מדי). אבי סטרול יואב זיו הם פשוט לא שחקנים מספיק טובים למרות שהם מקוצענים הרבה יותר.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם שוכחים שגם בתכלס השחקנים התקדמו בבלגיה עצמה וחוץ מזה לא הכל שחור לבן כמו שציירתם.

סך הכל ברדה השתפר בגדול בבלגיה.
    גולן וסטרול נתנו עונה שעברה מצויינת ובגלל מאמן חדש יש בעיות,כנ"ל לגבי זיו שנתן חצי עונה טובה.

ורמונט בעייתי בכל מקום ויצחקי פשוט ילד של אמא,בגדול הוא גם היה טוב בגנק.

15. Charlton Member

ברדה הוא חלוץ מצויין , בישראל בחיים לא התייחסו אליו כאל כוכב ואפילו יש פה אנשים שישימו אותו מחוץ להרכב הנבחרת. אבל הבנאדם מצליח בבלגיה ונותן אחלה הופעות...
    יש לכם הסבר לזה?