הנבחרת שהכי חסרה לך במונדיאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י משוגע בירוק, ‏16/11/05.

1. Igi Member

הנבחרת שהכי מכעיס אותי שעלתה למונדיאל היא שוויץ, פשוט בגלל שלא מגיעה לה להיות שם.

הנבחרת שהכי חסרה לי היא ישראל מן הסתם, ואחר כך אירלנד.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

תגיד מה שתגיד שוויץ ראויה. נבחרת מסודרת, מקצועית, התקפית, והייתה ברמה מעל טוריקה. יכלה לתת שם איזו חמישה בשקט... אולי אתה לא אוהב אותם מסיבות שלך (אולי בגלל נבחרת ישראל) אבל הם ראויים למעמד בלי ספק.

3. SeRgInHo Member

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עכשיו הבנתי למה אתה לא רוצה את אוקראינה!בגלל שראית אותם פעם ראשונה והאחרונה בטורניר לובנובסקי והיא "הפסידה" לנבחרת עלובה כמו ישראל.אז דע לך שאז אוקראינה לא שיחקה אפילו עם הרכב מילואים אלא כל מיני שחקנים שבלוחין הזמין כדי להיתרשם מהם..היחידים ששיחקו מההרכב הראשון היו נדמה לי שובקובסקי וטימושוק וגם ככה עשו לנו בצפר,פנדלים עניין של מזל..
    בחוץ היא ניצחה את הטורקים 3-0!אותה טורקיה שסיימה שלישית במונדיאל!ניצחה ביוון 1-0!יוון אלופת אירופה להזכירך!ניצחה גם את דנמרק באוקראינה ובחוץ השיגה תיקו..הסיבה היחידה שהם לא עלו עד כה לטורניר חשוב היא מזל..כל פעם הם הגיעו לפלייאוף והמזל לא היה איתם...השנה הכל התחבר כמו שצריך וכעט כולם רואים מזאת אוקראינה האמיתית!
    שבצ'נקו ועוד 10 שחקנים בינוניים?זאת בדיחה עצובה..כמו שאמרתי לך שחקנים של הרכב הראשון של אוקראינה יכולים להשתלב בכל קבוצה בעולם..שובקובסקי הוא אחד השוערים הטובים בעולם,ההגנה של אוקראינה היא בטחח בין הטובות באירופה עם נשמשני ופדורוב המעולים,בקישור משחק טימושוק שכנראה בחוף עובר ליונייטד(בינוני הא?)והוא אחד הקשרים הטובים באירופה,תראה את המשחק שלו ותבין..יש את רוטן(בטח ראית אותו כשהיה חיפה דניפרו)שהוא אחד הכישרונות העולים בכדורגל האוקראיני,יש את גוסב כנ"ל כמו רוטן יש את גוסין הותיק ועדיין אחד השחקנים הטובים שם..
    בהתקפה יש את שבצ'נקו(יש צורך להזכיר מי זה?)יש את וורונין,שחקן של לפחות 15 גולים לעונה בבונדסליגה,יש את קוסירין שהיה פעם במכבי ת"א,נכשל שם(או יוצר נכון הצהובים יצאו ממש מפגרים)וכעט הוא מלך השערים בליגה האוקראינית..
    יש עוד הרבה מאד שמות כישרוניים ותותחים אבל לפעם ראשונה אני חושב שזה הספיק..
    יום טוב שיהיה לכולם.

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקיצור, שבצ'נקו ועוד 10 שחקנים בינונים.

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשיוני צודק הוא צודק...

לירן מה עשית את מישיש אזרי? מילא היית אומר אלכסנדר ז'ידקוב :aaa031:

6. burning soil Member

ישראל תחסר לי אחרי שבמשך המוקדמות היה נדמה שנצליח להיות שם סוף סוף.

מלבד זאת,נבחרות בעלי שמות גדולים כגון ניגריה וקמרון לא יופיעו וזה חבל,אבל מנגד יהיו
    לא מעט נבחרות חדשות שיוסיפו עניין.. מה שבא ברוך הבא בקיצור.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

קראתי את רוב התגובות ולא ראיתי התייחסות לנבחרת סנגל שגם תחסר..סך הכל היא הייתה לא רעה במונדיאל הקודם..
    הכי תחסר זאת ניגריה אבל...
    יש שם המון כישרון והמון שחקנים טובים שחבל שלא נראה..
    גם אורגוואי חבל שלא עלתה.

8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניגריה,סנגל וקמרון. כל האפריקאיות ,הצבע בקהל הריקודים במגרש והצבעוניות יחסרו לי.
    כמו גם נבחרת ישראל,שלשם שינוי נתנה לי השנה תקווה.

9. תמיד דל-פיירו Member

אוי יש כל כך הרבה נבחרות שחסרות:נתחיל מאלו שממש בימים אלו הפסידו את הכרטיס עלייה:
    אורוגואי וטורקיה,שתי נבחרות כל כך אהובות וצבעוניות וחבל..

דנמרק,אירלנד,רומניה,בולגריה הם עוד נבחרות שכייף לראות ולא יודע חבל לי...

על האפריקאיות אני לא מדבר כי אני מקווה לפחות שהמחליפות שלהם יראו את אותה כמות צבע,חוף השנהב,היא הסנגל הבאה..

על מי הייתי מוותר?
    טרינדד וטובגו..? ברור!!
    פולין ושוויץ שתי הנבחרות הגרועות שעלו מאירופה בלי שום ספק,יסיימו עם 0 נקודות!
    ומבחינת רמה ברור שגם אנגולה וטוגו לא מתאימות וחלק מהנבחרות של אסיה אבל אין מה לעשות..

צילה וקולומביה אותם שכחתי,נבחרות דרום אמריקאיות חמות...
    הייתי עדיף אחת מהן מאשר אקוואדור,נבחרת משעממת..

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

לי אישית תחסר אורוגוואי. ולמונדיאל תחסר אולי בולגריה כי בחודשים האחרונים היא מצויינת, רק אתמול מיצחה את מקסיקה. כלשאר הנכשלות כנראה לא מספיק טובות בשביל להיות במונדיאל, במיוחד דנמארק שמאז שהאחים פרשו, אין שם מה לראות.

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא הפולנים עשו תוצאות טובות ויש להם סגל די סביר,לפני כמה זמן דיברו עליהם בתור נבחרת ממש מפתיעה
    ואולי זה ימשיך גם במונדיאל..

12. SeRgInHo Member

לכל אלה שמזלזלים באוקראינה ופולין,סמכו עלי הם יפתיעו ועוד איך..במיוחד שכ"כ הרבה נבחרות חלשות הגיעו למונדיאל...
    אני כבר אמרתי מי חסר לי אבל אני יגיד זאת עוד פעם..במקום טוגו ואנגולה הייתי רוצה לראות אתניגריה/קמרון/סנגל/דרום אפריקה..מדרום אמריקה הייתי רוצה לראות עוד נבחרות וממש לא אכפת לי איזה..גם את בוליביה ו-ונצואלה הייתי מעדיף על פני טוגו/אנגולה/טרינידד וכו'.
    מאד יחסרו לי אירלנד,רומניה,דנמרק,טורקיה, שבכל יום נתון יכולות לנצח כל קבוצה בעולם.
    אגב פירסמו כבר את קבוצות הדירוג לקראת ההגרלה?

נערך לאחרונה ב: ‏18/11/05
  13. MENASHE909 Member

הכי חבל לי שדנמרק לא תהיה (אני די מחבב את הנבחרת הזאת)

14. אני אוהב אותך בית"ר! Member

לא הזכרתם את נורבגיה, סקוטלנד, בולגריה והכי חשוב-בלגיה!
    בלגיה היא הייתה עולה קבועה למונדיאל ותמיד סימפטתי אותם, והם כל כך הפתיעו אותי בירידה שלהם.
    כל שנה יש מישהי שלא עולה במפתיע למונדיאל.
    ב94 אלה היו אנגליה וצרפת, ב98 זאת הייתה פורטוגל וב2002 זאת הייתה הולנד.
    אולי זה ישמע לכם מגוחח, אבל עכשיו זאת בלגיה ולא אחרת!
    תגידו מה שאתם רוצים אבל תסתכלו בהיסטוריה, בלגיה הייתה עולה קבועה למונדיאל.
    עכשיו אפשר לחשוב שהם כשלו לחלוטין והם לא יצליחו בקמפיינים הבאים, אבל זאת טעות.
    אתם תראו שבלגיה, סקוטלנד ונורבגיה, שהפסיקו לעלות לטורנירים האחרונים עוד יחזרו.
    גם האווירה הסקנדינבית והבריטית חסרות לי.
    הייתי רוצה לראות גם את דנמרק, נורבגיה וסקוטלנד.
    היה עצוב לי שצ'כיה יצאה נגד נורבגיה בהגרלה, כי אני הכי רציתי שיעלו ספרד, צ'כיה ונורבגיה.
    אבל התאכזבתי באמת מהדבר הכי מעצבן!
    פיפא הז**ת האלה, קבעו שיהיה פלייאוף צפון אמריקאי ואסיאתי!
    למה הם ציפו?
    הם היו בטוחים שג'מאייקה וסין ישחקו שם? למה הם לא היו יכולים לפצל את זה ולהכניס נגדם נבחרות מדרום אמריקה או אירופה? למה באמת אין נבחרת אפריקאית בפלייאוף? ב-ז-י-ו-ן!

נערך לאחרונה ב: ‏18/11/05
  15. Juventus Member

אורגוואי וניגריה יחסרו לי מאוד....
    חבל...