הנבחרות הצעירות של גרמניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏5/10/06.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

פשוט מאד איילץ מאמן חלש, זה הכל. זה לא פעם ראשונה שהבחנתי בו. כמובן שהוא מקבל את התמיכה של הפוץ מתיאס זאמר, מזכיר לי צמד אחר ש"מככב" בבי ארינה.
    ולא רק אוזיל, אין לכם מושג איזה טעות זה היה לשחק ללא מארין.

ויוני, קאדירה הגיע למשחק במצב רוח ירוד, אחרי כל התקופה שעוברת עליו, הוא היה במחצית השניה טוב מאד ואף בישל שער, אבל יש עליו עומס לא נורמאלי. ופולנסקי היה ממש לא משהו, שכטר עשה לו בית ספר!

2. Rudess Member

מישהו מוכן לומר לי בבקשה מה שמותיהם של מספרי 7 ו-17 בנבחרת גרמניה אתמול?

3. Football God Member

7 היה אברט מהרטה ברלין.
    17 היה אוזיל משאלקה.

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אווי לירן, מה זה מצב רוח ירוד מה הוא ילד בגן ? הוא בא בכדי להתחרות חייב לבוא סופר מפוקס ומלא מוטיבציה, כמובן שעברה על קבוצתו תקופה קשה אך זה לא מונע ממנו לשחק טוב, כמו כן יש ימים שלא הולך וקורה. שכטר עשה לו בית ספר ? שכטר לא עבר אותו פעם אחת ! שכטר עם העבירות והנבדלים האין סופיים האלה זה מה שהוא עשה במשחק, למעט זה הוא לא עשה כלום.

5. Rudess Member

אחי שכטר קרקס את ההגנה של גרמניה, בלי קשר לכמה נבדלים שהיו לו, הוא שחקן גדול ומגיע לו לשחק באירופה בעוד שנתיים-שלוש.

Football God , תודה על האינפורמציה!

6. riquelme1 Member

מה התרשמת כל כך משכטר, מאור בוזלאגו שחקן הרבה יותר מוכשר וטוב משכטר, ונירא שיש לו עתיד הרבה יותר מבטיח.

7. Rudess Member

שכטר מפגין יציבות מאז שעלה לבוגרים של נצרת עילית, ובעונה הקודמת בנתניה היה מצוין וגם את העונה הזאת התחיל טוב מאד. מאור בוזגלו שחקן נהדר אף הוא , ולשניהם יש עתיד.

8. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

שכטר אכן שחקן מרשים, אך אי אפשר להשוות בינו לבין בוזגלו בכלל, האחד קשר השני חלוץ.

לקרקס את ההגנה הגרמנית זה משהו אחר לגמרי, בוא תן לי דוגמא למה שהוא עשה לפולנסקי או לאנדראס בק ?

9. Rudess Member

אני לא זיהיתי את מרבית שחקני גרמניה לפי המספרים, פרט לסמי קדירה ונוייר, אך זה לא משנה את העובדה ששכטר היתל בהם פעם אחר פעם ויצר לא מעט הזדמנויות וגם עצירות נהדרות של נוייר.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יוני, אני מאד מקווה שאתה לא רציני ?
    בק ?! בק אחראי בלעדי על השער השני (אז מה שהוא שחקן של שטוטגארט?), ופולנסקי ? שכטר כל הזמן עבר אותו, בוזגלו ונתאכו היתלו בו, והואאיבד אינספור כדורים...
    מה נסגר?

אולי ראינו משחק אחר? ( ואל תשכח שאני ראיתי עם שידורים חוזרים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx )

11. Ampelmann Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

קרא מה שכתבתי על פולנסקי קודם. הוא שיחק בחוסר חשק יוצא דופן ונראה כאילו הכריחו אותו לעלות למגרש, אבל הוא בכל זאת תמיד היה ראשון לכל כדור וההתמקמות שלו וראיית המשחק שלו עולות על כל מה ששכטר היה רוצה שיהיה לו אפילו. לא האמנתי שזה (פולנסקי) שחקן צעיר אפילו שכבר ראיתי אותו פעם. הוא הוציא כדורים על ימין ועל שמאל, אפילו שהחוסר נכונות שלו לרוץ אחרי היריב ולחפש את השחקן שלו יצרו לא מעט חורים ובלטו לעין. כשהוא רצה הוא הצליח באחוזים גבוהים מאוד.

אגב, למי שפתח את "ידיעות" הבוקר- תמונה גדולה (בינונית) מעטרת את הכתבה על המשחק, בתמונה רואים את מספר 9 כחול ו-19 לבן וכתוב "שכטר ואורלנסקי. אורלנסקי?!? מה?!? מי שמנסה להבין מאיפה הכסילות מגיעה, יכול להציץ על החולצה של אויגן ולראות שה-p מוסתרת בידי כפל, אבל גם אז, כתוב שם olanski, לא?! וזה לא שהאות r במקלדת קרובה לp או ל-o שאפשר להתבלבל...חבל שגם הכדורגל נראה כמו העיתונות שלו בישראל.

12. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אני מאוד מאוד רציני !

אין שום קשר לאיפה שכל שחקן משחק, זה ממש לא מעניין אותי ואתה יודע את זה. אנדראס בק נתן משחק טוב מאוד, נכון שטעה פעם אחת וזה עלה לנבחרת בגול, אך זה לא היה שכטר שיצר את ההזדמנות לעזריאל. בק פרץ באופן קבוע על הקו שלו. פולנסקי נתן שקט לקבוצה בקו ההגנתי, זה לא היה טעויות שלו הוא היה היחידי מבין כל השחקנים בקבוצה כמעט, שנלחמו ונתנו כדורגל סביר. קודם כל פולנסקי בד''כ קשר אחורי אז ההעובדה שאיילץ נתן לו את המשבצת של הבלם היה בגלל שהוא מאמין ביכולת שלו ובשקט של הבחור.

13. הביתרי Member

קדירה היה חלש, נויר היה בינוני, הניגס היה מצוין.

אני מקווה שאנחנו נשכיל לנצח בפעם הבאה נבחרת כזאת, שבלי להעליב, הייתה במשחק בינוני בשישי.

אל אל ישראל

14. Ampelmann Member

קודם כל כן, הגרמנים היו בינוניים ביותר נגד ישראל.

יוני, פולנסקי "סתם" שיחק בלם? זאת אומרת, המאמן לא "סתם" פה חור בגלל פציעה או העדרות אלא פשוט החליט לשנות מערך באופן ספונטני?

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גרמניה 0:3 מולדובה (אוזיל *2, הנינגס).