הנבחרות הצעירות של גרמניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏5/10/06.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי שום דבר נגד בורדון, פרט לכך שמאז אלדאיר וקרלוס זאגו עוד לא נולדו בלמים ברזילאים שאני יכול לסמוך עליהם.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

נערך לאחרונה ב: ‏12/10/06
  3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אתה יכול להוסיף את זוודאר טאשי הטורקי של שטוטגארט שנולד אף הוא בעיר קטנה ליד שטוטגארט.
    בכל אופן אני חושב שבדיוק לזה הוא התכוון במילה מהגרים, שחקנים שאולי נולדו מגרמניה אבל הוריהם היגרו ממדינות שונות...איתי, תקן אותי אם אני טועה

4. נעם Member

בני מהגרים זה סבבה!

אני לא יכול לראות את טוטו תמוז שמדבר עיברית שוטפת וישראלי לכל דבר משחק עבור נבחרת אחרת משאר ישראל רק בגלל צבע עורו ושמו.

ברור לכולם שאחרת נבחרת כמו צרפת שכל שחקניה כמעט שחומי עור ובנים של מהגרים ואחד אחד אליל בעמדתו הייתה כיום חלשה ומפורקת.

ה"בני מהגרים" הם גרמנים לכל דבר, אז מה אם הם לא בלונדיניים עם עיניים כחולות ולחלקם יש שמות זרים!
    מה חזרנו לעידן הנאצים?
    הם גדלו בגרמניה התחנכו על הכדורגל הגרמני ונאמנים לגרמניה.
    אם "טורקים" כיביכול כמו בשטורק נורי סהין וניהט היו משחקים עבור נבחרת גרמניה אפשר היה מזמן לחלום על ברזיל החדשה (למרות רוב שחקנינו לא נופלים מהם).
    בכל מקרה מעצבן אותי אנשים כמו חבר שלי שעושים קלוזה ופודולסקי פולים - נבחרת פולים = נבחרת גרמניה, וכאלה...
    סתכלו על עצמכם! מה עם קולאוטי?!?!? מקרה הרבה יותר חמור.. צביעות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

יאללה אודונקור!

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

קואלואטי לא נולד בישראל וגם לא היה מגיע לישראל אם לא הכדורגל שלו.
    כל שחקני הנבחרת הצעירה של גרמניה (חוץ מפולנסקי) נולדו בגרמניה והם גרמנים ומחזיקים באזרחות גרמנית בלי שום קשר לכדורגל שלהם. מה אתם יודעים מאיפה בא אבא של בקנבואר או ספ מאייר. מה זה משנה. הם נולדו בגרמניה והם גרמנים עם או בלי כדורגל. גם אויגן פולנסקי הגיע לגרמניה בלי קשר לכדורגל (והרי הוא היה בן שנתיים כשהגיע) וגם הוא גרמני לכל דבר. יש הבדל בין מי שנהפך לגרמני (או ישראלי או כל דבר אחר) רק בשביל לשחק בנבחרת. אלה הם מהגרים ואין כאלה בנבחרת הצעירה (וגם לא בנבחרת הבוגרת) של גרמניה. לא שמעתי אף פעם מישהו מדבר על מאיפה הגיע אבא של ראול או של חוליט או של קאנברו או של בקהאם או של אבי נמני.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ארון האנט הפרחח שוב הסתבך.
    במסגרת משחק הגומלין מול אנגליה הצעירה לפי טענה שהגיעה מאנגליה השתמש האנס ( לפני שנה הסתבך בקטטה במועדון בגלל בחורה עימה רצה לשכב) בגידופים עסיסים שתכולתם היא גזענות נטו.
    לפי הידיעה הוא כינה את אנטון פרדיננד ועד שחקן אנגלי בשם קוף והוסיף עוד מ"ס מילים.

השופט הצ'כי טוען שלא שמע כלום, האנט מכחיש, אבל משהו מסריח כאן. אני דיי בטוח שהאנט קילל את השניים. שחקן כדורגל מוכשר מאד אבל פרחח גדול.

במידה והסיפור אמיתי כל מה שנותר לי לומר לארון האנט זה בווווווווווווווז !!!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/10/06
  7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מחציתחלשה מאד בסטנדרטים של נבחרת גרמנית צעירה ומוכשרת.

לא ברור לי למה אוזיל ומארין לא פתחו, כמו שלא ברור לי איך לבנות קישור על 3 קשרים דפנסיבים ( פולנסקי, קרוסקה ורוזנטל ) או מה אוזטבק ששנה שעבר שיחק בליגה השניה באסן והעונה משחק בספסל של גלאטאסריי בהרכב...
    ורובן הנניג עם כל הכבוד חלוץ מאד בינוני שגם בליגה השניה לא מרשים.
    מהצד השני נבחרת ישראל עם הגנה חלשה מאד, בוזגלו ושכטר נראים מצויין, ואני מקווה שכמה סקאוטים של הבולי אולי יתעניננו.

8. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

פוזלנסקי משחק על תקן בלם. מחצית באמת בינונית של הנבחרת הצעירה שלנו, אבל סמי קדירה ושות' חייבים לנצל את הכבדות של הבלמים הישראלים, וכמובן אסור לשכוח מצבים נייחים, להשיג כמה שיותר.

9. Rudess Member

הייתי במשחק, סה"כ משחק לא רע. גרמניה שיחקה בהילוך שני ולא הייתה מרוכזת מדי וגם לא הפגינה יכולת מי יודע מה. קדירה היה חלש במחצית הראשונה והשתפר בשנייה. מצאו חן בעיניי מס' 7 ו-17 (שנפצע), נוייר הצטיין. בישראל שכטר שחקן גדול, בוזגלו גם טוב מאד, וגם כיאל עם משחק טוב.

10. Football God Member

ממש הפתיעה אותי גרמניה,לא ראו בכלל הבדלים בין השחקנים שלנו לשלהם,ההבדל היחיד היה בין השוערים.מנואל נוייר בלט במשחק.גם היגינס מראה שכאשר הוא מקבל הזדמנות הוא לוקח אותה בשתי ידיים.

11. odedsaidon Member

גם אני חזרתי עכשיו מהמשחק, גרמניה שיחקה הרבה דקות בslow motion, נתנו לישראל לתקוף, וגם ספגו מזה, אבל אחרי הגול השני שכבר שכטר וכל ההרכב הישראלי בקושי זז, הגרמנים העבירו הילוך שמו גול, והגיעו לעוד הזדמנות קורצת מטעות בהגנה.

פטריק אברט לפי דעתי היה מצויין, רוב ההתקפות הלכו דרכו והוא היה האחראי על המגרש, שבמחצית השניה גם סמי קדירה הצטרף אליו וכך נוצר השער השני של גרמניה.
    לעומת זאת, אני חושב שזה היה אנדראס בק, אני לא סגור על זה, שפשוט היו דקות ארוכות שהחלוצים הישראלים פשוט טחנו אותו, ואני חושב שגם הגול השני של ישראל היה עליו. לא נראה טוב.

סך הכול תוצאה הוגנת, למרות שהגיע לישראל קצת יותר לנצח.

12. Ampelmann Member

אולי אתה לא ראית, לי זה בלט כמו הר באמצע הולנד.
    באופן כללי זה היה משחק גרוע של שתי הנבחרות. בלאגן, איטיות, כבדות.
    היום החלטתי לשים את שתי העיניים על שחקן אחד- אויגן פולנסקי, שכבר כשהיה ב-U17 סימנתי אותו ככישרון לעתיד ואחד השחקנים החביבים עליי (מי שרוצה לאמת את זה מוזמן לשוב לדיון אליפות אירופה עד גיל 17). פולנסקי תופקד כבלם היום ועשה רושם שהוא מאוד לא מרוצה מהרעיון הזה. לכל אורך המשחק אויגן הראה גאונות כדורגל בכך שהוא פשוט הגיע ראשון תמיד ומשום מקום. מיקום פנטסטי של שחקן מהמעלה הראשונה. הבעיה איתו היתה שהוא פשוט נראה כאילו הכריחו אותו לסגור שבת בפסח. מאוד איטי, מאוד כבר, הריצות האיטיות שלו אפשרו לא פעם לחלוצים לעמוד בינו לבין מלכודת הנבדל והכריחו אותו לרוץ אחריהם- מצב קריטי לכל בלם.

שאר הנבחרת שיחק באמת בהילוך ראשון. בלאגן, כבדות ומשחק שרק בטעות יעזור להם להגיע לשלב הבא. התגעגעתי לצעירה של פודולסקי ושוייני. לגבי ההבדלים- הגרמנים פשוט שיחקו בבטחון (מופרז מדי פעם), בהחלטיות ושילבו לא מעט טריקים ודאבל פסים (כושלים יותר וכושלים פחות) בזמן שהנבחרת הישראלית, כמו כל נבחרת ישראלית, המשיכה לחכות שאחת ההרחקות תגיע לחלוץ חופשי כלשהו.

13. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

נבחרת גרמניה הצעירה שיחקה היום מתחת לכל ביקורת, לא הייתה כמו שהיא שיחקה נגד צפון אירלנד והחלטות של דיטר אילטס היו לא נכונות, למה לא לפתוח מלכתחילה עם מסוט אוזיל שעלה למגרש ושיחק 15 דקות וכבר היה אפשר להבחין בהבדל המשמעותי של שחקן שיש לו שליטה מדהימה על הכדור וטכניקה יוצאת מן הכלל, לולא הפציעה שלו גרמניה הייתה מנצחת את המשחק הזה. סמי קדירה איכזב אותי יותר מכל אחד אחר בנבחרת, שחקן חשוב של שטוטגארט עם יכולת נפלאה בדרך כלל פשוט לא עשה כלום, היה חושך. מארק אנדרה קרוסקה מאוד איכזב אותי למרות שהוא סוחב פציעה מתמשכת. מילה טובה מגיעה למנואל נוייר ולאוג'ין פולנסקי שפשוט רמה מעל הנבחרת שלהם, שוער גדול הטוב בעולם לגילו ללא צל של ספק ואילו פולנסקי שמתפקד בד''כ כקשר אחורי ושיחק היום בלם, הראה הגנה יוצאת מן הכלל וביטחון גבוה מאוד. בסה''כ אני מאוד מאוכזב מהמשחק של הנבחרת.

14. tiktin Member

זה היה אנדראס בק וטעות האיומה.

אגב, למה אוזיל לא פתח? הייתי בטוח שהוא אחד התותחים של הנבחרת.

נערך לאחרונה ב: ‏13/10/07
  15. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

הוא אכן אחד התותחים בגילו, אך לפי המידע שניתן באחד מאתרי הכדורגל הגרמניים היה כתוב כי רוזנטאל הציג באימוני הנבחרת הצעירה כדורגל מרשים ואוזיל פחות ולכן פתח בהרכב. חבל לי מאוד שאוזיל נפצע אחרי רבע שעה, הוא שחקן נהדר שהיה יכול לגמור את המשחק בעזרת קאדירה והנינגס הנהדר.