הנבחרות הצעירות של גרמניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏5/10/06.

1. johnnie walker Member

אתה מתכוון לפלוריאן יונגווירט ממינכן 1860.

כנראה שבקרוב הוא יצטרף לרשימת הכשרונות שעזבה את המועדון בשנים האחרונות,
    רשימה שכוללת בין היתר שמות כמו סוון בנדר(דורטמונד), לארס בנדר(לברקוזן),פביאן ג´ונסון (וולפסבורג), טימו גבהארדט (שטוטגרט), ומרסל שפר (וולפסבורג).

2. riquelme1 Member

נבחרת גרמניה אלופת אירופה הצעירה, סיימה היום בתיקו 0-0 אם ישראל, משחק שהיה שקול לגמרי, זה משחק שני ברציפות שהגרמנים לא מנצחים את ישראל בגרמניה.

3. johnnie walker Member

כן אה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx חבל רק ששכחת לציין ש-9 שחקנים מההרכב הפותח של הנבחרת שלקח את אליפות אירופה לפני שלושה חודשים לא שיחקו ואפילו לא היו בסגל..

בוא נראה: נוייר, בק, בואייניש, קדירה, קסטרו, אברט, אוזיל , דז'גה, מארין, כל אלה לא שיחקו.
    שים את הנוער של ברצלונה מחוזקת בואלדס וקייטה ותראה שגם היא לא מוציאה יותר מ 0-0 נגד הפועל עכו.

4. FC_Bayern Member

אי אפשר היה לתאר את זה טוב יותר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

לא יכול לסבול אנשים שהם שמים לעצמם למטרה רק לארוב לכשלונות ולשמוח לאיד.
    פשוט פתטי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

5. riquelme1 Member

על איזה כשלון ושמחה אתה מדבר בדיוק? זה בסך הכל משחק ידידות.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עמי, הילדים הללו נולדו בגרמניה. הם בדיוק גרמנים כמו שאתה ישראלי. אני בטוח שהסבים וסבתות שלך לא נולדו בארץ, אז לפי התיאוריה שלך אתה לא ממש ישראלי. אני מקווה שהנקודה הובהרה.

7. riquelme1 Member

מצד האמא כן, אבל יפתיע ויגיד שאבא שלי נולד בטורקיה.

בכל מקרה, התכוונתי לשחקנים שלא נולדו בגרמניה, כמו אנדראס בק, אשקאן דז'גה ועוד כמה שאני לא זוכר, אין לי בעיה אם זה, זה בדיוק כמו הסיפור קלוזה ופודלסקי שנולדו בפולין.

לא יודע אולי אני פוץ, אבל קצת מוזר לראות את נבחרת גרמניה אם שמות של טונסיאים(קאדירה), ספרדי, איראני וכו'.

למרות שאין לי ספק שהם גדלו במלקות הנוער של הקבוצות הגרמניות, שלפי דעתי כל אחד היה רוצה להתפתח במחלקות הנוער של גרמניה, ראיתי בעבר קלטות אימון של ילדים\נערים וצריך פשוט ללמוד איך מגדלים שם שחקנים, זה פשוט חוויה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/10/09
  8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עמי, אתה מותח את החבל יותר מידי. אם עדיין לא ברור לך, דיוני הגזענות האלו מעבר ללא רצויים כאן, אלא גם אסורים בפורום. הדיון נגמר כאן מבחינתך.

גרמניה היא מדינה נהדרת ובעשרות שנים האחרונות מהגרים מכל העולם מגיעים אליה, משהו סטייל ארה"ב, רק כמובן שלא באותו סדר גודל. כמו שאמרקאים מעורבים בשלל צבעים וגוונים, כך גם גרמניה עכשיו.

לא, חלילה. אתה הרבה מעבר לפוץ. אתה גזען אם מפריע לך שהעולם הופך עורו ומשתנה מקצה לקצה. תעשה חשבון נפש על ההפרעות האלו והאחרות, אבל לא כאן אצלנו בפורום.

נערך לאחרונה ב: ‏14/10/09
  9. riquelme1 Member

אין לי ספק בכלל, גרמניה היא הארצות הברית של אירופה, מדינה עשירה מאוד ומופתחת, לא סתם חיים בגרמניה מילוני טורקים\פולנים וכו'.

קצת חרגנו מהנושא, אבל גזען זה הדבר האחרון שאתה יכול להגיד עלי.

10. FC_Bayern Member

עמי, אתה גזען חסר פרופורציות שרק מחפש איך להיכנס לפורום הגרמני כדי להרגיז.
    דע לך שלעולם לא תצליח לשכנע את המשתמשים כאן שהליגה שאתה אוהד טובה יותר מהבונדסליגה, יש כאן אנשים שאוהבים כדורגל גרמני ואיתו ילכו עד סוף חייהם...

חבל על המאמץ חביבי. חפש פורום אחר, ותניח לנו לנפשנו. בחיאת רבאק.