הנבחרות הצעירות: נבחרת הנוער במוק' אליפות אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י משוגע בירוק, ‏16/8/06.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Spanish Weapon Member

כפיים לנבחרת , לא נפלו היום מהצרפתים.
    זה שהצרפתים החזיקו יותר בכדור לא אומר מאומה על קור הרוח והמשמעת הטקטית של הנבחרת שלנו.
    אפשר וצריך לעלות ליורו , כולם באים להרצליה לתת גב לדור הבא של הכדורגל הישראלי ביום רביעי.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

2. Julian Joachim Member

מישה, אני ממש לא מסכים עם מה שאמרת לגבי זה ששום משחק של הצעירה לא משתווה למשחק של הבוגרת. דווקא הצמד משחקים הזה, אם יביא אותנו לאליפות אירופה לנבחרות צעירות, ייתן פתח לשחקנים להראות את היכולת שלהם מול כל הסקאוטרים הכי גדולים בעולם, ומעבר לזה, אם איכשהו במקרה נעפיל לאולימפיאדה, וגם ייתן לנו סוף סוף הופעה בטורניר גדול בעל חשיבות כלשהי. זה בטח יותר חשוב ממשחק שעדיין לא ברורה חשיבותו מול הרוסים.

הישג ענק, נבחרת שפשוט תענוג לראות. ולחשוב שרק בחלק הקדמי אין את ארבייטמן, בן שושן, טוטו תמוז, מליקסון ו-ורמוט. וואו.

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

להציג את עצמך לפני סקאוטרים זה חשוב יחסית, גם אולימפיאדה זה חשוב יחסית, אבל זה שום דבר לעומת הדבר האמיתי. למי אכפת מאולימפיאדת הכדורגל לעזאזל? אני מבטיח לך שאצל קרלוס טבז המדליה האולימפית זרוקה רחוק מאחורי המדליות של הליברטדורס והאליפויות בארגנטינה וברזיל. עם כל הכבוד, בין משחק חשוב של הבוגרת לצעירה, אין שום מקום להשוואה עד כמה שאנחנו צפויים להנות יותר מהחברה הצעירים.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אפשרי לגמרי שהוא ישחק בצ'לסי. הילדים שלנו לא פחות מוכשרים מאחרים בעולם, הבעיה היא שלא עובדים איתם נכון. אם כבר עכשיו הוא מצטיין בקבוצת המילואים, אז זה אומר שהוא יועדף בפני ג'וזה מוריניו הרבה לפני שחקנים אחרים.

היה היום יריד בעפולה, אבל אני נשארתי בבית, כי ידעתי שאף יריד לא ישתווה למשחק הזה, וצדקתי.
    בן סהר באמת שחקן מצוין, הוא היה השחקן הצעיר ביותר על המגרש ולפי אופי המשחק והמבנה שלו הוא היה נראה אחד הבוגרים. השער שהוא הבקיע היה שער שכלל בתוכו הבנת משחק, טכניקה ומהירות ביחד והוא פשוט הראה שהוא מסוגל לזה.

ותגידו, אחרי היום, אתם לא חושבים שהגיע הזמן שהשחקנים האלה יתחילו לקבל דקות במשחקים של הקבוצות שלהם? כל אחד ואחד מהם עונה להגדרה של יהלום וחייבים לטפח את כולם.

תקראו לי אוהד נתנייתי טיפוסי, אבל היום אמיר טגה הוכיח לי סופית שהוא הקשר האחורי הישראלי מספר 1 בארץ.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא יודע אם ציינו פה אבל ביום רביעי ימדו לרשות גיא לוי גם עמית בן שושן וגם טוטו תמוז. תוספת כח רצינית ביותר.

בן סהר, טוטו תמוז, בן שושן, יצחקי, שכטר.... כאב ראש רציני לגיא לוי בחוד (כאב ראש חיובי... שגורם לי לתחושת ביטחון לגבי העתיד שלנו(

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

נהנתי,שאפו לנבחרת הצעירה כדורגל לא רע בכלל.

7. משוגע בירוק Member

לפי היכולת והכושר במשחקים האחרונים דקל קינן כרגע הוא הבלם הישראלי הטוב ביותר, גם יותר מבן חיים... הוא עשה התקדמות אדירה, זה פשוט לא יאומן כמה בטחון ויכולת טכנית מצויינת יש לבלם הזה, מקווה שנהנה ממנו קצת לפני שייצא לאירופה...

מילה טובה גם לתום אלמדון, יובל שפונגין, שי מימון, ליאור ז'אן, עידן סרור וכמובן לבן סהר...

8. Noffar Member

טגה מהשניה שהוא נכנס לא עשה טעות אחת.
    שחקן מצוין!!

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תהנה

אופס,רק עכשיו ראיתי שהביאו כבר לינק...

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/06
  10. HapoelMyLife Member

יש הרבה מוכשרים..אני מקווה שכשהם יגיעו לבוגרת הם יציגו יכולת אפילו טובה יותר.

11. אייזנאאוט Member

עלק נבחרת צרפת .
    כל השחקנים שלהם זה ייבואים מאפריקה .

עריכת הנהלה: תהרוג אותי אני לא מבין מה אתה רוצה מאיתנו בתגובה כזאת. יש להם אזרחות צרפתית? כנראה שכן, אז את מי זה מעניין מאיפה הם הגיעו?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/10/06
  12. HapoelMyLife Member

מה רע באפריקאים? המון ענקים הם אפריקאים.

13. אייזנאאוט Member

לא רוצה ממכם כלום רק רוצה להביע את דעתי על נבחרת "צרפת" .
    הם מביאים כושים מאפריקה ועושים אותם צרפתים .
    ואנחנו עוד התמודדנו מולם בכבוד .

14. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אבל זו זכותם המלאה לעשות את זה!

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין שטוטו תמוז ורוברטו קולאוטי ילידי ישראל טהורים וזכים.

מצב נושא:
הנושא נעול.