הנבחרות הצעירות: נבחרת הנוער במוק' אליפות אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י משוגע בירוק, ‏16/8/06.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. לא מצאתי כינוי Member

כמובן ששכחתי לציין את דקל קינן, אני עוקב אחרי השחקן הזה עוד מהימים שלו מסכנין ופשוט אין לי מילים בפה. שחקן פשוט מצויין, בכל מקום שהוא שיחק אם זה בסכנין אם זה בנתניה או זה כרגע בחיפה הוא מותיר את חותמו, פיזיות טובה ,מתקל טוב,שומר מצויין. גם במשחק מול ליברפול הוא היה מצויין, היום השתיק את בנזומה, השחקן הזה חייב לצאת לאירופה אחרת חבל שהוא יתבזבז פה בארץ.

סרג'יניו - הישראלי מברצלונה גיא אסולין הוא כולה בן 15, ולפי מה ששמעתי(לא יודע אם זה נכון) יש לו גם אזרחות ספרדית ככה שהבחירה אם לשחק בנבחרת ספרד או ישראל תלוייה בו.

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/06
  2. city Member

במכבי חיפה הוא לא יתבזבז, זה אולי המקום היחיד בארץ בו הוא יכול להתפתח בצורה טובה. מה שכן, הייתי רוצה לראות אותו מגיע כבר לנבחרת הבוגרת, הוא הרבה יותר טוב מגרשון ובן יוסף.

3. Raulito Madridista

אני ראיתי רק מחצית אחת מהמשחק, ולבוגרים יש הרבה מה ללמוד מהנבחרת הצעירה שלהם. הם נלחמים כמו גברים, הצליחו להוליך 1-0 גם בפיגור של שחקן(טעות טפשית של השחקן שהורחק), נגד אחת הנבחרות החזקות בעולם, ובעוד במשחק חוץ. השער של הצרפתים היה אדיר, למרות שזה דיי במזל שהקשר האחורי הנפלא הבקיע בפצצה מדהימה מ25 מטר לחיבורים. התוצאה של הנבחרת מצויינת, אפשר לעבור ולעשות היסטורייה, הלוואי גם על הבוגרת. אני לא ראיתי גם את השער של בן סהר, רציתי לשאול אם הוא באמת שחקן אדיר ושווה את המקום שלו בסגל של הקבוצה הצעירה של צ'לסי, האם יש סיכוי שבעוד כמה שנים הוא יוליך את הנבחרת הבוגרת ויעשה קסמים? האם הוא טכני? פיזי? חזק? האם הוא הכישרון הכי גדול שהיה בהפועל?, אני לא ראיתי אותו אף פעם לכן לא יכול לתת עליו דעה. יאללה, יום רביעי, בהרצליה, עושים היסטוריה. כל הכבוד לגיא לוי, אני תמיד הערכתי אותו, באמת, ב2005\2004 רציתי שייאמן את הפועל.

4. city Member

בן סהר באמת שחקן טוב. אני לא יודע אם הוא ישתלב בקבוצה הבוגרת של צ'לסי (סיכוי קלוש), אבל הוא בהלחט יכול להשתלב באחת הליגות הנמוכות באנגליה (צ'מפיונשיפ) ואח"כ אפילו אולי בפריימרליג.

5. M_T_A Member

למה "אפילו אולי"?
    ממה שראיתי במשחק הזה, הוא שחקן עם איכויות שנדיר לראות בכדורגל הישראלי, באמת אחד שיכול מאוד לראות שעוד כמה שנים נראה באחת הקבוצות הגדולות באירופה בתור שחקן הרכב.
    רק שהצבא לא יהרוס אותו

6. הרצליה Member

קיבינימאט, איפה הוא בליגה?

סוף סוף מישהו מביא כבוד לקבוצה הזאת.

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/06
  7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

משחק פשוט מרשים של הנבחרת הצעירה.
    כרגיל עוד כמה שנים חלק גדול מהשחקנים הללו יעלם, יש משהו בכדורגל הישראלי שמעלים כישרונות.

הלוואי ואני טועה.

8. פאביו Member

אני הולך יום ד לגומלין
    הבנתי רק 10 שח עולה
    יאלה כולם תבואו, אני מריח סנסציה!
    19.00 בהרצליה
    אל אל ישראל- יום מרגש!

9. idans Member

נראה לי שאני גם יבוא..
    שכטר ישחק יום רביעי?

10. Igi Member

גם אני אבוא לגומלין.
    פשוט נבחרת מרגשת. היום במשחק של הבוגרים, כבר לא היה לי אכפת שיפסידו מרוב שזו נבחרת עלובה ופאטתית שמשחקת רק הגנה.(טוב לפחות עד הדקה ה-70. חוץ מזה, גם השדרים במשחק לא ממש עזרו להתלהבות, לעומת שגיא ויעקובי הנפלאים).
    זה פשוט מצחיק שכמעט חצי משחקני ההרכב של הצעירה יותר טובים משחקני הבוגרת.
    עוד דבר שהמשחק היום הראה - אפשר להגיע למשחק חוץ קשה גם ב4-1-2-1-2 עם הרבה לחץ על היריבה ולהביא הרבה יותר כבוד מאשר להוציא תיקו עלוב ב4-6-1.

בקיצור, עם לחץ על היריבה והרבה מרץ ונחישות, אפשר בקלות להוציא תוצאה טובה בכל מגרש. לא צריך לשחק בונקר, כי כישרון לא חסר לנבחרות שלנו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/10/06
  11. ReL Member

מה אתה משווה בין הרצליה לנתניה?

אין שום הבדל בין חיפה בית"ר או נתניה , בכולן השחקן יתפתח באותה רמה ולהיפך בקבוצה יותר קטנה יש לו סיכוי להתפתח יותר מאשר בחיפה , כמו שהם ייבשו את דקל קינן על הספסל ואם הוא לא היה מתעקש להיות מושאל אולי גם הוא היה גומר כמו ערן לוי בירוק רפאלוב ואחרים . לגבי חו"ל זה די ברור , רק חבל שהצבא תוקע את כולם.

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד כמה שידוע לי הוא ביקש סוג של דחיית שירות או משהו, אני לא ממש יודע מה קורה עם זה אבל.

אגב - טוטו תמוז גם פחות או יותר מודיעיני, אנחנו חזק על המפה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נבצר ממני מלראות את המשחק, ראיתי חלקים קטנים אבל התוצאה מדברת בעד עצמה. הישג עצום לנבחרת שלנו אבל אסור לנו לשכוח שיש עוד משחק, והצרפתים עדיין למרות שהיום לא הרשימו מדי הם נבחרת מפוצצת כשרונות ושחקנים שטעמו כבר מהרמות הגבוהות ביבשת אז אסור בשום פנים ואופן לחגוג. הצרפתים עכשיו יבואו בלי זלזול בכלל, הם יודעים שמולם עומדת חבורה של גברים והמוטיבציה שלהם תהיה גדולה יותר.
    באמת גודל לנו פה דור משובח מאוד, בן סהר מהמעט שראיתי הוא חלוץ יוצא דופן, גם אני הייתי דואג לסוגיית הצבא שעלולה לדפוק לו את ההתפתחות. קשה לי להגיב מקצועית כי לא ראיתי אז אין מה לומר חוץ מכל הכבוד ענקי אבל לא לשכוח את המשחק ביום רביעי. עכשיו באופן אוטומטי הציפיות הן בשמיים והנבחרת צריכה לבוא יום רביעי ולהעפיל.

14. road runner Member

http://www.uefa.com/competitions/Under21/T...m=43/index.html
    פה יש לך את הרשימה של שחקני הנבחרת הצעירה של צרפת, וגם מידע על המשחקים מול ישראל.

בן סהר חלוץ מצוין. אם הוא ימשיך להתקדם הוא בהחלט יכול להגיע תוך שנתיים-שלוש להרכב של הבוגרים של צ'לסי.

אגב, כובש השער לצרפת, רונאלד זובאר, הוא בלם ולא קשר אחורי (הלוואי עלינו בלם שמסוגל לבעוט ככה...)

15. טומי טיילור Member

כן העלה לי בראש את דניאל אגר מליברפול שגם הוא בלם וכבש שער מ-35 מטר לפני כמה שבועות

מצב נושא:
הנושא נעול.