המשטרה,סכנין,בית"ר.הכל על המהומות בדוחא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏9/1/06.

1. בית"רי מלידה Member

המשטרה הוכיחה בפעם האלף שהיא זבל, חסרת אונים, ושהמשחק אסור היה לו להתקיים בשטח עויין, אלא להיות מועבר לקרית אליעזר.

כבר בשלב האבוקות שהם פתחו ללא כל תגובה ,הבנתי שהמשטרה הובאה כדי לגונן ( גם לעזור??? ) לכסאחנינים לתקוף את אוהדי בית"ר.

אוהדי כסאחנין? חיות! אין מילה אחרת!

הרי כולם כאן מכירים אותי, ויודעים כמה אני שונא אלימות, אבל הפעם הזו אני לא אשתוק, ויש לי מה להגיד לאנשי כסאחנין:

חכו מה שאני אישית יעשה לכם בטדי - אתם תקללו את היום שנולדתם! ערבים מסריחים יותר מגמלים!

" עלי באריקאדות ניפגש! "

2. Gooner Member

אולי אתה צודק,אבל הדבר הכי קרוב לחיות האלה (בעצם כמעט אותו דבר...) אלו אוהדי בית"ר...
    זה היה כמו לראות סרט בדיסקברי על שתי זנים של חיות פרא שהורגים אחד את השני.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה שונא אלימות???חחח הצחקת אותי...כל דבר שאוהדי בית"ר עושים אתה מגן עליהם..
    עזוב לרגע את האוהדים של סכנין שמגיע להם עונש ואת המשטרה..

למה הם היו צריכים לזרוק לעבר האולפן דברים???

4. sagiv Member

בקשר למשטרה אתה צודק. אני אישית ביליתי בחדר החקירות בשכונת התקווה בגלל אבוקה שנפלה לידי.
    אוהדי הפועל לא מעיזים כבר להדליק אבוקות בגלל העונשים הקשים וכמובן בגלל שכל סנטימטר בבלומפילד מצולם. כבר יותר משנה אני חוזר ואומר שלא יכול להיות שהמשטרה תיתן לאוהדים של סכנין לעשות מה שהם רוצים רק בגלל שאחרי זה הם יתבכיינו ויגידו "דפקו אותנו כי אנחנו ערבים".
    המשטרה היא אחת מהרעות החולות של הכדורגל הישראלי וזה שווה דיון בפני עצמו.
    הבעיה היא שאין בפורומים של אייסוקר יותר מעשרה אנשים שבאמת הולכים למשחקים, למרות כל הפלצפים פה.
    בקשר למשחק אתמול: אני לא יודע בדיוק מה היה העניין. בכל מקרה שאוהדי בית"ר לא יבכו על זה שהם יצאו מאוחר. אני מחכה בכל שנה לפחות שעה עד שנותנים לנו לצאת מטדי, אפילו להשתין לא נותנים לנו בשעה הזאת.
    אני ישבתי אתמול בבית וכמעט בכיתי מרוב צחוק. רק חסרים היו אוהדי מכבי ועוד כמה ערסים מיציע ג' בתוך כל ההמולה, וכל העסק היה מושלם. קומדיה אדירה, כן יירבו.

5. בית"רי מלידה Member

אוהדי בית"ר צריכים היו להעלות באש את האולפן הבולשביקי הזה שסירב להראות מה קורה מחוץ למגרש!

התקשורת מנסה להרוס את בית"ר - ולכן אל תתפלאו שאוהדי בית"ר יגיבו באלימות כלפיה!

מה שעשו הסטודנטים, הנכים, ואחרים - גם אנחנו נעשה!

ואת מפקד המשטרה במקום הייתי מעיף כבר היום הביתה! כישלון גמור !

6. sagiv Member

אני לא מבין אותך בית"רי מלידה. האם התגובות של שאר אוהדי בית"ר דומות? ברור לי שתירצו לסגור חשבון עם אוהדי סכנין בפעם הבאה שהם יבואו לטדי, ולומר את האמת, אני כבר לא יכול לחקות. ערבים נגד ערבים.
    אבל הפגנות? סטודנטים? נכים? מה תעשו, תגורו באוהלים מול הכנסת?
    קיבלתם מכות ואבנים וזה היה דווקא נפלא, נתתם מכות לסוואן וזה היה נהדר. מה שעשיתם ללופא לא יפה.
    בכל מקרה היה סבבה לגמרי. לטעמי משחק העונה עד עכשיו. עד 12 וחצי בלילה המשכתי לזפזפ ולחפש, אולי הסרט האדיר הזה ממשיך בתחנות נוספות. לצערי לא.
    בכל מקרה, זרום עם הקומדיה.
    כל מה שהיה חסר זה שיירד ברד על בית"ר ועל הערבים. איזה תענוג.

נערך לאחרונה ב: ‏9/1/06
  7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח..צודק..היו צריכים להעלות באש את פרננדז המנג'ר שלכם
    את אוחנה שמנסה להגן עליכם והסמל הכי גדול שלכם
    את איינשטיין ואת רוזן [טוב אותו מותר הוא אוהד הפועל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ] שאחרי הכל לא מחליטים איזה תמונות לשדר.
    ואת סואן,שחקן שרצה לעבור לשחק אצלכם...אבל האוהדים החיות לא רוצים ערבי בבית"ר.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

ודרך אגב..למה להרביץ ללופא קדוש????מה הוא עשה???חיות כבר אמרתי?

שגיב...עם התגובות שלך אתה ברמה יותר ירודה מהם..לתת מכות ללופא קדוש...על מה??זה שהם
    קיבלו קיבלו אבנים וכאלה זה ממש לא יפה...אתה אוהב מכות תלך יש היום WWE אם ייצא לך מזל תראה
    את הקרב של טריפל נגד ריק פלייר היה שם פטישים ומברגים..הרבה יותר יפה מאבנים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/1/06
  8. sagiv Member

reignman תקרא שוב. כתבתי שלא יפה מה שעשו ללופא. בסה"כ אני מאוד מסמפט את הבנאדם.
    בקשר לטענה השנייה, למה זה שהם קיבלו אבנים זה לא יפה? זה יפהיפה!!!
    כייף לראות את אוהדי בית"ר המשחקים אותה גברים, מדממים על הדשא בסכנין ומתבכיינים כמו ילדות.
    בקשר ל - wwf, זה מאוד נחמד אבל ישנו חיסרון אחד. אם תגיד לי שריק פלייר אוהד בית"ר, אז ביטלת את החיסרון. אבל מאחר ואני מניח שלא זה הענייין, הרי שאבן שפוגעת באוהד בית"ר ובעיטה של אוהד בית"ר שפוגעת בעבאס סואן, שווים הרבה יותר מכל קרב wwf.
    כבר כתבתי קודם: בידור במיטבו.
    אני מתכוון להתקשר לערוץ 10 ולבקש לקנות עותק של כל הארועים שהיו אחרי המשחק אתמול. ככה, בשביל שיהיה מה לראות כשמשעמם ורצים קצת לצחוק.ו
    :aaarofl: :aaarofl: :aaarofl: :aaarofl: :aaatv: :aaarofl:

נערך לאחרונה ב: ‏9/1/06
  9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת לא שמתי לב בקשר ללופא..סורי.
    אבל זה עדיין מגעיל לראות שאתה שמח שאנשים נפגעים..קודם כל תחשוב שלא כל אוהדי בית"ר התפרעו,
    למרות שהרוב התפרעו עדיין הלכו שם סתם אנשים שהם מסכנים ולא עשו כלום חוץ מזה שבאו לאיטדיון
    דוחא,
    אבל להגיד שזה כיף לראות את אוהדי בית"ר מדממים על הדשא ובוכים או את סכנין זורקים אבנים??זה קצת
    סדיסטי...במקום לראות בסוף המשחק את השחקנים מחליפים חולצות או משהו[אני במקום האוהדים למשל
    הייתי הולך מכות בשביל לקחת את החולצה של לרואה הענק] ונותנים קצת כבוד אחד לשני בימים כאלה
    אז זה מה שקורה..

לא מגיע לקהל לא גאידמק ולא גנאיים ולא שחר...הקהל הזה צריך לראות את הליגה בווילס וזה גם טוב מדי
    לקהלים של שני הקבוצות...אתמול זה היה כתם לכדורגל הישראלי שבמקום לכבס אותו רק מלכלכלים אותו
    עוד...ודווקא שגאידמק לבייב ושחר מתחילים להביא אחלה של אבקות כביסה.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

ומשהו קטן...גם אני גדלתי על הWWF שהפך לWWE והיום היחידי שנראה לי נשאר משם זה שון מייקלס.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/1/06
  10. בית"רי מלידה Member

שכחתי שאתה חכם גדול....כתבתי את האולפן, לא את האנשים.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

אני סומך על אוהדי בית"ר, גם היותר קיצונים, שהם, להבדיל ממך ,יידעו להבדיל בין חתיכות פרספקס / פרסטינאקס , לבין שני עיתונאים נורא נורא אובייקטיבים

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי נו באמת התירוצים שלך עלובים..
    אתה ממש חכם גדול..כי אני בטוח שהאוהדים של בית"ר התעצבנו על האולפן עצמו ובגלל זה הם זרקו
    אבנים על הזכוכיות ובמקרה שהזכוכוית הייתה נשברת אז גם אוהדי בית"ר כל כך מדויקים שהם וידאו
    שכלום לא יקרה ליושבי האולפן.

כרגיל כולם אשמים וכולם טועים אבל אוהדי בית"ר מושלמים...כי הרי זה שסכנין זרקו עליהם אבנים
    זה חייב אותם להרוס את האולפן..מילא היית אומר להרוס את האיצטדיון של סכנין זה עוד מובן..
    אבל לזרוק אבנים על האולפן שיש סיכוי שהם יפגעו במנג'ר שלהם?צריך להיות קוף מטומטם באמת בשביל
    לעשות את זה..וצריך להיות "חכם" כמוך בשביל לגנות את זה בתירוצים עלובים..

ואם אתה כבר מתווכח ומוציא אותי כאילו טיפש..אז יופי..עשית פירוש משלך לזה שלשרוף את האולפן
    זה לבוא להוציא את כל האנשים משם[כמובן בצורה יפה וחיננית כי זה אוהדי בית"ר המתורבתים] ואז
    כשאין כל סכנה לאף חרק אפילו באולפן אז לשרוף אותו..אני בטוח...
    ובכלל לא הגבת על שאר הדברים שרשמתי כמו למה הרבצתם ללופא??[אני כבר מחכה לתשובה..לופא התחיל
    להרביץ לנו,קילל אותנו או דבר מפגר כזה..]

12. בית"רי מלידה Member

בינתיים , הקופים המטומטמים הם אלו שאחראים לכך שאמיר רנד שוכב בבית במצב של צמח...

אה, נכון, אוהדי מכבי חיפה הם אנשים תרבותיים...הם מעכו לאמיר רנד את החיים בצורה תרבותית...בלי אבנים...סתם כמו עדר פרות.

13. נדב מיכאלי Member

אין לסכנין ולאוהדים שלה מקום בליגת העל .
    מאחל להם שירדו הרבה ליגות בייסורים ושיעלמו מהמפה .
    הלוואי שיקבלו עונש גדול על מה שהם עשו אתמול .

14. ReL Member

בהכל אשמה המשטרה , בוא נגיד שאוהדי ביתר רצו ללכת מכות לא פחות ממה שסכנין רצו , אבל איפ ההמשטרה בכל הסיפור? אוהד סכנין זורקים אבנים , מרביצים לאוהדת , ומה המשטרה והחברת אבטחה עושים?! הולכים מכות עם האוהדים של ביתר , פשוט ביזיון אחד גדול , בכל מקרה אלימות באיצטדיונים אשמה המשטרה .

15. אלי מתחן Member

טדי לא באמצע כפר ערבי, אי אפשר לזרוק אבנים מעל החומות בטדי והמשטרה בטדי עושה משהו נגד האלימות של האוהדים של בית"ר.

זה היה פשוט לא ייאמן, ביציע של סכנין אין אפילו שוטר אחד, לעומת 100 ביציע של בית"ר, כולל עשרות סדרנים ערבים שאני בטוח שהם שמרו על הסדר.
    בעוד אוהדי בית"ר הם 400, המשטרה לא רק שלא מרחיקה את האוהדים מהאיצטדיון, היא משאירה את אוהדי בית"ר בתוכו פגועים לאבנים והם עוד אלה שיוצאים רעים בסיפור.
    אוהדי סכנין מתפרעים, מדליקים אבוקות, זורקים חזיזים ואבנים על בית"ר, והמשטרה פשוט שומרת על אוהדי בית"ר שלא יגיבו למה שאוהדי סכנין עושים, אני מתבייש במשטרת ישראל שפוחדת בצורה כזאת מערבים. אם המשחק היה בירושלים אני בטוח שזה היה נגמר באלפי עצורים ומורחקים בעיקר מהצד של בית"ר.

הערבים כרגיל הוכיחו שהם טובים רק בלזרוק אבנים, כי חוץ מזה הם לא עשו יותר מדי. אם המשטרה הייתה שווה משהו גם זה היה נמנע.