המשחק הראשון/המשחק האירופי הראשון שלכם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י King Kenny, ‏19/8/07.

1. King Kenny Member

הייתי במשחק הזה, זה היה המשחק השני שלי, ניצחנו 2-0 משערים של פישונט ורצ'וניצה. אחר כך ירדנו לדשא.

2. tiktin Member

הייתי באיזה משו שאני לא בדיוק זוכר באיצטדיון ברמת גן אבל זה היה עוד הרבה לפני שאני ידעתי מי זה מלדיני.. אז זה לא נחשב..
    אז הייתי במשחק של אינטר נגד באירן מנכן בעונה שעברה בהפסד הביתי 2:0. מאז אגב הייתי רק במשחקים של הנבחרת ברמת גן.. בחיים לא הייתי במשחק של ביתר או חיפה או משו כזה..

3. spurs229 Member

מי האידיוט שלוקח אותך למשחקים האלה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

0-0 חיפה נגד צפרירים חולון בחולון[גרתי שם עד גיל 15]
    בחיים אני לא אשכח את ההרגשה שהייתה לי בכניסה לאיצטדיון.

5. Giallorossi Member

המשחק הראשון שאני זוכר זה דרבי תל אביבי שהייתי בו עם בן דוד שלי כשהייתי ממש קטן, ישבתי בשער 8.
    לא ממש זוכר איזה שנה (ככל הנראה בין 98 ל00), אם אני לא טועה מכבי הפסידה באותו משחק 2-1 או משהו כזה, ונראה לי שפישונט שם גול להפועל.

[מישהו אולי יכול לזהות את המשחק הזה?]

אמנם את המשחק עצמו אני לא זוכר, אבל מה שאני כן זוכר זה התחושה שהרגשתי בפעם הראשונה שראיתי את הדשא, אני חושב שזאת הרגשה שכולם מכירים.
    אגב, הייתי מאז בהרבה משחקים אבל התחושה הזו חוזרת כל פעם מחדש.

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/07
  6. M_T_A Member

מכבי ת"א-בית"ר ירושלים באיצטדיון ר"ג, מחזור 28 בעונת 99\98, 14.5.1999.

4-2 ענק למכבי במשחק שבו היא הזכירה את העונות הגדולות של שנות 90. התקפה מההתחלה עד הסוף בלי לעשות חשבון לאף אחד.

בית"ר עלתה ליתרון 1-0 משער של ניר סביליה בדקה ה10 וקוביקה בדקה ה33 קבע את תוצאת המחצית, 1-1.
    דקה 47, הדבר הראשון שראיתי אחרי שחזרתי ליציע היה בעיטה חופשית של אבוקסיס שהסתיימה ברשת. 2-1.
    בדקה ה75 הגיע השיוויון של מכבי ואז איציק זוהר ובן דיין קבעו את תוצאת המשחק, 4-2.

משחק בלתי נשכח

אתה מדבר כנראה על הדרבי האחרון של עונת 00\99 שבו הפועל ניצחה 2-1. אני לא יודע בקשר לפישונט אבל המבקיע של מכבי היה קוסירין.

7. SeRgInHo Member

גמר הגביע 02, מכבי ת"א - מכבי חיפה. היציע היה מסריח (איפה שהאנגלים ישבו), כמעט ולא ראיתי כלום, אבל את הפנדל המנצח של נמני אני זוכר כאילו היה היום.

8. George Best Member

לא היית באף משחק באוקריאנה?אכזבת אותי.

המשחק הראשון שלי - מכבי ת"א נגד מכבי חיפה, חצי גמר גביע המדינה 94'.חיפה מנצחת 2-1, מאותו רגע וכמה שנים טובות אחרי מכבי הייתה ג'וק בשבילי והלכתי לכל כך הרבה משחקים.
    אבל אז קיבלתי שכל..

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני מניח שאתה אומר את זה בציניות.. אבל אם לא...
    לא קיבלת שכל, פשוט הג'וק לא היה חזק מדי כנראה.

אני אגב המשחק הראשון שלי היה בעונת 91/92 הפועל באר שבע נגד מכבי ת"א. מכבי ניצחו 2-1.

10. OR Member

דבר ראשון זה הדיון הראשון שאני פותח , אז מברוק לי.

לגבי הדיון,
    אני לצערי לא היה לי אף הזמנות לראות קבוצה שהיא לא הפועל חיפה (או יריבתה) משחקת.
    אני לא יצאתי עוד מישראל אך אני מקווה לעשות את זה ואני מקווה שמשחק שלי יהיה באיטליה של פיורטינה.

שתפו את כולם במשחק האירופי הראשון שבו אתם הייתם נוכחים.

כמו שאומרים,
    דיון פורה

11. A. Arshavin Member

ארסנל- טוטנהאם. לא היה ולא יהיה. פשוט חוויה אדירה!

12. George Best Member

התכוונתי שאז קיבלתי שכל ועברתי לכדורגל אירופאי.לא מצטער, למרות שתמיד מכבי תהיה בלב שלי, ולפני כל דרבי אני במתח שיא.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מה זה עברת לכדורגל אירופי...? בכמה קנו אותך...?

זה לא אמור לבוא אחד על חשבון השני, אירופי או ישראלי. אם אתה מגיל קטן נדבר בדבר הזה, זהו. זה עד המוות. אירופי לא קשור לכאן, גם לזה אם אתה נדבק אז נגמר הסיפור, אבל זה בכיף יכול להיות גם וגם. זה לא מתנגש.

14. SeRgInHo Member

לפני שהגעתי לארץ (1997) בכלל לא התעניינתי בכדורגל, אצלי במשפחה אף אחד לא התעניין בכדורגל, כך שלפני שהגעתי לפה - לא, לא הייתי. מה גם שבאוקראינה (מדינה ענקית) המרחקים עצמם הם מאד עצומים, כך שיותר מדי אפשרויות לא היו, צ'רנומורץ הייתה האלטרנטיבה היחידה:)
    לפני שנתיים הייתי במשחק של צ'רנומורץ מול זקרפטייה כשהייתי בחופשת הקיץ באודסה (נגמר 2-0 לנו), ובשנה שעברה הייתי מול מטאלורג זפורוז'ייה (שאגב כמעט והדיחה את פנאטינאייקוס מאופ"א אשתקד). נגמר 1-1. בטח אם הייתי נוסע השנה לאודסה אז גם הייתי במשחק של צ'רנומורץ מול דינמו קייב, אבל לא יצא...
    כשהם הגיעו לארץ לשחק מול הפועל בגביע אופ"א, רציתי ללכת, אבל בדיוק באותו יום עברנו דירה אז זה איכשהו לא הסתדר.

ב-2012 אני מתכונן לנסוע לעודד את אוקראינה ואנגליה (וישראל?) ביורו.:)

15. Ofek7 Member

עונת 1998, גיל 7, אח שלי מסיים משחק בקריית אליעזר בנערים כשהוא מנצח את מכבי נתניה...
    זה היה מופע חימום לקראת דרבי חם, מחזור 13, מכבי חיפה מפסידה 4:2 להפועל...
    היה מאכזב...