המשחק הכי כיף שהייתם בו..?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י uriazu, ‏8/2/06.

1. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מארסיי מול פאריס סאן ג'רמיין בסטאד וולודרום, מארסיי. שאלקה מול דורטמונד, גלזנקירשן.

שתי חוויות הכדורגל הכי עצומות שעברתי איי פעם, למעט המשחקים של צ'לסי, שם מעורב רגש.

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/06
  2. ReL Member

מכבי נתניה- מכבי חיפה 3-4 בעונת הירידה 03/04

מכבי נתניה הייתה עם רגל וחצי בליגה הלאומית אחרי הפסד לאחי נצרת , אלי כהן פוטר/התפטר , ומשום מקום פתאום רובן עטר הגיע ואשר אלון החליט להחתים אותו , והקריירה של רובן בתור מאמן מתחילה.
    מאותו רגע הקהל של נתניה החליט לפתוח בקמפיין : "נתניה לא תרד"
    http://www.fanzine.co.il/img/lo-tered-02.Xxx

5000 צופים בקופסא ,היציעים של נתניה מפוצצים , מכבי נתניה במשחק חסר סיכוי מול האלופה שהביסה אותנו 4-0 בסיבוב הקודם , יציע 1 שואג נתניההה לא תרדדדד דקה 2 - גיא צרפתי מוסר עומק ללוברסקי שמשאיר עקב גאוני לישמאל אדו שמכניס בין הרגליים של דוידוביץ' והקהל באקסטזה .
    דקה 12 - אורי אוזן מקבל יתרון ברחבת ה16 של נתניה אבל מאבד את הכדור ועושה עבירה , היתרון לא מומש , אבל אייל צור מחליט החלטה קשה שתהיה מכרעת , בעיטה חופשית , רוסו בועט החומה מרחיקה אבל אייל צור בשלו !! הוא מחליט על בעיטה חוזרת , את הכדור השני בועט עידן טל בצורה מושלמת לפינה הגבוהה של טאובר (שלא יודע לבנות חומה) - 1:1 שכולו אייל צור .
    דקה 45 - בדקה ה- 45 החליט צור להעניק לחיפה שער נוסף. שריקה תמוהה כנגד וסיהון, ("הכשלה" שלא היתה ולא נבראה על זאקיץ'). כדור עונשין נוסף על קו ה- 16, ורוסו מוכיח שוב שמסעותיו של גילי לנדאו בארגנטינה הביאו לנתניה שוער בינוני במקרה הטוב, שלא הביא לקבוצה ולו נקודה אחת העונה. את כדורו החלש של רוסו ליווה טאובר בניתור חינני. 2:1 לחיפה במחצית, כל הקהל של נתניה צורח בטלויזיה זה ברור אייל צור שופט מכור , אייל צור שופט מכור , אייל צור שופט מכור .
    קובי בלדב נכנס לחדר שופטים וצורח על אייל צור הרסת אימפריה !! , יותר מאוחר הוא יורחק לחצי שנה מהמגרשים .
    דקה 53 - אלפסי קיבל כדור באגף ימין, הגביה נפלא לצרפתי שבעט מהאוויר. הכדור קפץ על הקרקע, והגיע ללובה שממטר אחד התקשה להחטיא וכבש שער נדיר בראשו - 2:2.
    בדקה ה- 80 משלימה נתניה את המהפך הלא ייאמן לובה הוכשל באגף ימין, צרפתי הגביה את כדור העונשין, אלפסי המשיך בנגיחה, ואדו השתחרר מבנאדו ומשבעה מטרים נגח כדור מושלם לקרקע ופנימה - 2:3 לנתניה וצמד נפלא לאדו!
    חיפה לא נשברה ו- 5 דקות לסיום הצליחה להשוות. עדן טל קיבל כדור במרכז, אמיר שלח טעה קשות כאשר יצא לעזור לצרפתי בלחץ על עידן טל והשאיר את זאבדיל פנוי. כדור יעף מ- 20 מטרים, כדור מצוין אך כדור ששוער טוב יהדוף! לא טאובר שליווה את הכדור בזינוק פוזאי - 3:3 הלם בקופסא אין תקווה.
    בדקה ה- 90 נעשה צדק, אוזן הגביה לאגף שמאל, חרזי נכשל בהרחקה, הכשיל את לוברסקי שנשאר לעמוד על רגליו, הסתובב מול אלבס ונפל. צור שורק לפנדל הלא נכון. אלבס לא נגע בלוברסקי אך חצי שניה לפני היה פנדל ברור שלא נשרק. אורי אוזן מוכיח לב רחב ו… ביצים גדולות. כדור חזק למרכז השער ונתניה כובשת שער רביעי!
    אייל צור כיאה לאייל צור מוסיף 5 דקות, ועוד שתי דקות בונוס, ובסוף נשבר ומאפשר לעיר שלמה להוציא הרבה הרבה אוויר - נתניה חוזרת לליגה!

http://www.fanzine.co.il/img/lubarski13.Xxx

3. Paolo Maldini שחקן ותיקים

זוכר זוכר...היה בהחלט משחק כיף.

המשחק הכי כיף שהייתי בו? אני חושב שמשחק האליפות או אולי המשחק בקריית אליעזר מול בית"ר עם הגול של ג'ובאני בדקה ה-95.

4. ARSI Member

המשחק הכי טוב היה של הפועל ב"ש-מכבי ת"א בגמר גביע של 97\96. אני וחבר ישבנו ביציע של מכבי ולידנו היה יציע של הפועל ב"ש. היו הרבה צחוקים איתם באיך שהם ירדו על הקהל של מכבי. נהנתי גם מהפועל ב"ש והמספרת של רוסו שניצחה את המשחק בתוצאה של אחת אפס. סיעד חאלילוביץ , זוכרים?
    בסוף המשחק אוהד של מכבי שבא איתנו זכר שרציתי לקנות צעיף של ב"ש ושאל אותי אם אני עוד רוצה לקנות, ואמרתי שלא, כדי לא לבאס אותו עוד אחרי ההפסד.

5. אלי מתחן Member

בית"ר ירושלים 3 - הפועל ת"א 2
    אחרי שנים של תבוסות להפועל, לנצח אותם בטדי. אחד המשחקים הגדולים, נימני עם תצוגה ענקית.

6. city Member

איצטדיון GSP בניקוסיה, מכבי חיפה - 3 מנצ'סטר יונייטד - 0.
    לא צריך להרחיב במילים..

7. John Barnes Member

כמעט שום דבר לא משתווה למשחק האליפות שלנו בעונת 02\03. במחצית חצי מהאנשים ביציע בוכים, והאווירה היא של בית קברות, שקט והלם מוחלט. במחצית השנייה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני אבחר בפעם היחידה שהייתי באולד טראפורד-ה4-0 על בולטון ב2003, גיגס הבקיע צמד למי שזוכר, גם סקולס וואן ניסטלרוי הבקיעו, חווית חיים.

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

עונת 2002-2003.

אייאקס בתנופה,ו60 אלף צופים בינהים אנוכי מגיעים לאיצטדיון הארינה למשחק בין אייאקס לבין הרביעית בטבלה RKC. המשחק הכי גדול שהייתי בחיי,משחק פשוט אדיר ותצוגת כדורגל שלא יצא לי להתקל בה. 1-6 מרשים משערים נהדרים של ,סניידר,ואן דר וארט(שלושער),פאסנן וטרבלסי.

חוויה.

10. Bonafide Member

המשחק הראשון שהיייתי של אייאקס אהבתי ...
    אמסטרדם ארינה
    לעולם לא אשכח את ההליכה בתוך האיצטדיון, את האווירה של הביחד
    ליגת האלופות, אייאקס נגד ולנסיה. המשחק עם דגל ישראל הענק שהF side הניף
    Adembenemend !!
    Ajax Voorgoed

11. Raulito Madridista

אחלה דיון::

אני אחד שלא הולך כמעט למשחק ההורים לא מרשים לצערי ללכת לבד, ואבא שלי לא אוהב כדורגל. אחת הפעמים הבאמת בודדות שהלכתי למשחק היה בעונת 04\2003 כאשר הפועל ת"א פגשה את מכבי חיפה ברבע גמר גביע המדינה. האליפות הייתה מאוד רחוקה מהפועל באותו שלב של העונה ובלתי ניתנת להשגה, והקבוצה רצתה לנסות לעשות הישג בגביע. התרגשתי לשיר עם הקהל של הפועל החם והאוהב, "או.......ג'ובאני רוסו מת" ועוד.... התרגשתי כל רגע. המשחק התחיל טוב והפועל נראו קבוצה טובה, חיפה הייתה מנותקת לגמרי. בסביבות הדקה ה-20 אבוקסיס בעט מרחוק, הכדור פגע במישהו ונכנס. קפצתי כמו משוגע והייתי נלהב!!!!!!!!!!
    חיפה השוו כעבור כמה דקות, ועלו ל2-1 במחצית השנייה לאחר בעיטה לחיבורים של זנברג. איזה גול יאללה מחאתי כפיים פשוט לתוך החיבורים, אבל הייתי מאוכזב. אוגבונה נכנס כמחליף, הקבוצה התחילה לתקוף וכבשה בדקה ה-86 לאחר דחיקה של זיטו. 2-2 קפצתי !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    הקבוצות הלכו להארכה שלהפועל נגמר האוויר והם לא תקפו ורצו להגיע לפנדלים. ידעתי שזה שלנו הפנדלים.

הייתי לחוץ מאוד.

טל נגש לבעוט וכל הקהל שרק בוז וקילל ועשה רעש. טל..................למשקוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    שמעון גרשון התייצב לבעוט והאוהדים של הפועל שתקו. בקלילות גרשון העלה ל1-0!!!!!!!!!!
    בעיטה שנייה של חיפה, קייסי ניגש.אלימלך מוכן מתמיד. אלימלך עושה כאילו הוא קופץ ימינה... קיסי בועט שמאלה ו..............אלימלך הודף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    אבוקסיס ניגש לבעוט וכבש את ה2-0!.
    ברדה וז'אנו כבשו לחיפה, אבולאבן ורוזן להפועל, ואנטבי ניגש לבעוט את הפנדל המכריע.
    אנטבי למרכז השער ו................שער!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הפועל ת"א בחצי הגמר!!!!!!!!!!!!!1 כלכך שמחתי, וחשבתי על המשפט שקראתי בעיתון שרוסו אמר:"הולך לי נגד הפועל תל אביב". נישארתי עם הקהל ושרנו הרבה זמן!!!!!!!!!!!
    חבל שזה נגמר בהפסד 3-1 להפועל חיפה בחצי.

12. Al3x Member

אחד המשחקים
    בלומפילד היה כולו ירוק פשוט דבר מדהים היה במשחק והעידוד בכלל העידוד הכי יפה שראיתי בארץ שלנו.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לצערי אין לי יותר מידי זמן להרחיב. המשחק של מילאן מול לאציו. המשחק היחיד שלי באירופה בינתיים היה מדהים, חוויה של פעם בחיים, אווירה וכל מה שיש מסביב היה חלום שעד היום לא התעוררתי ממנו. מי שרוצה לשמוע קצת יותר על זה מוזמן לקרוא בדיון חוויות איטליה בפורום כדורגל איטלקי.

14. Engel Del Madrid Member

משחק מצוין היה אתמול, בית"ר הפועל ניצחוןןןןןןןןןן מדהים שלנו 3-0 בטדי...היה שווה כל שקל.

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

1-3 של מילאן בדרבי בטיול לפני הצבא (לפני שנתיים וחצי).