המצב הבטחוני

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏2/1/16.

1. Gass12 Member

לכל התל אביבים בשדרה.
    תל אביב, ים, גלים, מסוקים, מגדל מרגנית בקריה - המתקן הרגיש ביותר של צה"ל, ברקע של שקיעה מהממת, שצילמתי אתמול מאוניברסיטת אריאל. מומלץ לצפיה ב HD ובגודל מלא. ניתן להשתמש בוידאו במתן קרדיט ליצחק שליסל.

2. Gass12 Member

נו.. אחרי שישראל רכשה במחיר מלא ואהוד ברק מכר את הדירה באקירוב אפשר לחתוך ככה במחיר.
    לא נתפס 57 אחוז הנחה.
    בקצב הזה ניתן יהיה לקנות חמקן בקופיקס
    Lockheed Martin CEO: Price of F-35 jets down 57 percent

3. Eric Cantona Member

שום דבר לא במקרה. זה רק אישור וחותמת של האמרקאים שהמטוס גם חרא ולא מבוקש עלידי אף לקוח בעולם (רק אותנו תוקעים איתו בכוח) וגם הכלכלה העולמית (וגם האמרקאית כמובן) במיתון. הם ימכרו את הזבל הזה גם ב 75% הנחה למי שקצת ידע להמתקח.

4. Gass12 Member

שווה לקנות כשאתה בשתי מערכות יחסים במקביל . יודע להתחמק מהחברה השניה כשאתה עם הראשונה וההיפך. או בשפה צבאית חתימת מכ"מ נמוכה*/aaasecr

5. DRORIKO Member

למחוק

די כבר עם הלמחוק הזה, אנחנו לא עובדים בשבילך, מילא הודעה כפולה, דיון לא נכון בטעות, כפילות עם הודעה של משתמש אחר, אבל סתם בשביל "בדיקה" קיבינימאט!

6. Gass12 Member

לא יודע מה אתכם אבל אותי העניין של הכטב"ם ברמת הגולן מאוד מדאיג. חג בשמי הרמה למעלה משעה
    מילא 2 טילי פטריוט שפספסו (אף פעם לא אהבתי את הפאקניג דווידקה הזה. גוש מתכת שעושה רעש אימים עם אחוזי פגיעה מחורבנים)
    מה שבאמת מדאיג זה הפספוס של טיל אוויר אוויר ששוגר ממטוס חיל האוויר.
    בסוף בסוף חזר לסוריה. מביך .

7. benos Member

קשה להשיג נעילה על מזלט בוכנה קטן שנע לאט, יש לו גם חתימת חום נמוכה וגם חתימת מכ"ם נמוכה. ככה שהנשק הכי יעיל נגדו זה כנראה תותח 20 מ"מ..

8. Gass12 Member

הנה הסבר יותר ממניח את הדעת

https://cdnimg.rg.ru/img/content/128/49/13/bespilotnik_zarembo_d_850.Xxx

http://heb.inss.org.il/index.aspx?id=5193&Blogid=12093

9. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

10. Gass12 Member

ארדואן נחש גדול זה ידוע מזמן אבל , אני מעונין להאיר את הנושא מזוית אחרת.
    1. ההתנצלות היתה כבר ב22/3/2013 עת מובארכ חוסיין אובאמה הנחש הנכלולי לחץ, התקשר מהטלפון שלו לארדואן והעביר את הטלפון לביבי
    תתנצל ונסגור את הסיפור הזה.. נתניהו התנצל על פגיעה ואובדן חיים אבל בשום פנים לא על הלגטימיות שלנו לפעול.
    זה קרה ממש בשדה התעופה לפני שהנחש המריא לירדן וכבר אז סוכם שיהיו פיצויים לקרן הומניטרית.
    2. אני יודע האגו שלנו קיבל מכה אבל בתאכלס? אתה יודע כמה תביעות הוגשו נגד קצינים וחיילים , זה נראה לך בסדר שהמדינה תיתן להם להתמודד
    עם החרא הזה לבד? מבחינתי כל דולר מ20 המליון צודק ונכון. לא התנצלנו על הזכות שלנו לפעול במים הבינלאומיים שלנו. עשרות קצינים
    וחיילים קיבלו את החופש שלהם בחזרה.יודע איזה באסה לנסוע עם המשפחה שלך לטיול בחו"ל ופתאום יעצרו ויסגירו אותך ?
    3.,לא הסרנו את המצור ( בתאכלס גם ככה אין מצור , 600 משאיות נכנסות מידי יום אני רואה אותן בעיני ) זכותנו למנוע מארגון הרשע הזה להתחמש בציוד כבד/מתוחכם ( הם מצליחים גם כך להבריח פה ושם )
    4.אני יכול ברגע אחד לחפור לך כאן על 400 אבסורדים חזקים יותר, שהמדינה מתנהלת בחלמאות אבל זו תהיה תעלה לא סתם חפירה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/7/16
  11. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

כשאתה עושה עסקאות עם מדינה שהיא כביכול חברה, ובסוף "מוכרת" את המידע שלך לטרוריסטים, אני לא רואה גם כל צורך להתנצל על הפגיעה ואובדן החיים.

12. optimus Member

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/803/867.html
    נתניהו- "הטענה שהופתענו מהמנהרות הפוכה מן האמת"

לא סומך על נתניהו בעניין הזה, לא מבין בכלל איך הוא אומר את זה. דרוש ונחוץ להקים ועדת חקירה כי נראה שהיו במערכה לא מעט כשלים חמורים (אם נהיה עדינים).

13. alexshw Member

ביבי משקר אז מה חדש?

14. Eric Cantona Member

15. Gass12 Member

קנטונה החיבור המגמתי והמקדים שלך בין דבריו על אופק בוכריס והסיוע האמריקאי הוא חיבור מוטה גובל בדמגוגיה.
    בעניינו של אופק בוכריס להלן דבריו : "בין היתר אני בעניין הזה עם התנ"ך - דוד נשאר מלך ישראל למרות שבעניין שלו אין דיון מה היה עם בת-שבע. עזוב מהאמירה האתית - אני אומר לכם, הבחור זכויותיו רבות. עד שלא הוכחה בבית הדין האשמה והוא הורשע - העניין נתון ועומד לדיון. אני לא נכנס לזה כי אין לי שום סמכות להיכנס לזה, אני רק יודע להזכיר לכולם שמדובר באחד מגיבורי האומה, וגם אם יורשע חס ושלום זכויותיו גדולות".
    ...
    אני יודע שהחוק היבש אומר : עומדת לנאשם חזקת החפות. "אדם הוא בגדר זכאי כל עוד לא הוכחה אשמתו מעבר לספק סביר".
    שופט העליון דנציגר הוסיף ואמר שחזקת החפות גוברת על דעת הרוב.
    בוא לא נרשיע אדם לפני בית המשפט.

בעניין הסיוע האמריקאי אני לגמרי לגמרי בעניין ואני מסכים איתו. הסיוע האמריקאי לאורך זמן נזקו רב מתועלתו.