המסע האירופאי - שבוע בינוני לאיטלקיות, רומא מובסת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏19/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לדבר על תוצאת המשחק הערב בלבד (ולא על יובנטוס באירופה בכלל), ארצה להעלות כי קונטה הוא קודם כל מאמן שמעדיף לא להפסיד, מאשר מאמן שמחוייב לנצח. מאמן שמחוייב לנצח עושה שינויים מוקדמים שמשנים מערך או את הסגנון. קונטה עשה חילופים מאוחרים, וגם אלה לא שינו את המערך או את הסגנון.

2. JR-Riquelme Member

סוסיאדד ופלזן?

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: איבודי הנקודות המיותרים האלו הם מה שבסופו של דבר עשויים להכריע בין המקום הראשון לשני בבית שבו המאבק הוא בין יובה לאנצ'לוטי בעיני.

:aa1: מילאן, עם סגל חסר מאוד ומגובה על ידי מספר ילדונים שעוד לא דרכו על הדשא בסן סירו, תארח את סלטיק כשלצערנו זקארדו האיום ונורא ימשיך לפתוח בהרכב בעוד שבירסה ומאטרי יערכו בכורה בהרכב.

http://milan-news.net/wp-content/uploads/2013/09/milan-celtic-420x252.Xxx

:aa1: במשחק המסקרן ביותר הלילה, בניטס ששב לטורניר האהוב עליו, יפגוש את דורטמונד למה שנראה בעיני כמשחק רב שערים.

4. yonmu Member

ההרכב שלנו נראה רע.
    ההגנה עוד יותר חלשה מהרגיל, והקישור בלי שום שחקן יצירתי.
    השאיפה היא למשחק רדום עם איזה הברקה של באלוטלי. קשה לי לצפות ליותר מזה, אבל אולי בירסה ומאטרי יפתיעו אותי.

5. Jimmy Jazz Member

החילופים אכן היו מאוחרים כמיטב המסורת, אבל המערך והסגנון הובילו אותנו במחצית השנייה למשהו כמו 10 הזדמנויות של שער בטוח, ככה שלא היה צורך לשנותם. מה שהיה צריך זה יום פחות אלוהי של השוער שלהם ואולי גם טיפה פחות זחיחות ואדישות בתוך הרחבה.

6. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

זה נכון שהחמצנו מצבים לא הגיוניים,
    אבל כשאתה במצב שהקבוצה היריבה לא עוברת את החצי, למה להכניס קשר צתמורת קשר? חלוץ תמורת חלוץ? מה היה קורה אם היית משחק עם 3 חלוצים? אולי אחד מהם בטעות היה שם את הרגל כמו שצריך... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריאל מדריד: 18 בעיטות לשער, 12 למסגרת, 6 גולים
    יונייטד: 12 בעיטות לשער, 5 למסגרת, 4 גולים
    פ.ס.ז': 12 בעיטות לשער, 9 למסגרת, 4 גולים
    יובנטוס: 27 בעיטות לשער, 11 למסגרת, גול 1

ריאל מדריד: רונאלדו ובנזמה
    יונייטד: ואן-פרסי ורוני
    פ.ס.ז': קבאני ואיברה
    יובנטוס: טבז וקוואליירלה

צירוף מקרים? מה דעתכם?

8. JR-Riquelme Member

לא מאמין שקוואליירלה עדיין מוצא את עצמו ברמות האלה.

בחיים לא ראיתי שלישיית קישור יותר אפורה משל מילאן היום... נראה לי כמו 0-0 או 1-0 דחוק לאחת הקבוצות

9. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אין ספק שליובה חסר חלוץ מהעשירייה הראשונה.
    אני מקווה שאי-הבאתו של היגואין לא תתברר כטעות מרה בסוף.
    בינתיים, זה בהחלט לא נראה טוב בפאן ההתקפי;
    וזה לא שלא מגיעים למצבים - מגיעים להמון, אבל בסוף? כובשים הכי מעט שאפשר.

10. Alta Tensione Member

למה שזה יתברר כטעות מרה אם אף פעם לא הייתם באמת קרובים להחתים אותו?

בכסף שהיה לכם הבאתם את הכי טוב שאפשר לחוד ההתקפה. ב-99 אחוז מהמקרים זה אמור להספיק מול קבוצה כמו קופנהאגן. לפי הסטטיסטיקה ולפי מה שאומרים שהתרחש אתמול על המגרש (לא ראיתי את המשחק) זה כנראה היה האחוז הבודד הזה שקורה אחת ל...

לא סוף העולם. כמו שגלאטסריי נראית אתמול (נתנה אישוש לתחושה שלי ממשחק האימון שלה נגד נאפולי בקיץ שמדובר בקבוצה סתמית בלי צורה) יהיה לכם עוד שתי הזדמנויות לשחק נגד עוד "קופנהאגן" ככה שהמאבק והמבחן האמיתי היה ונשאר נגד ריאל.

11. Don Joan Roman Member

נו בחייכים, אם בעונה שעברה עשינו תיקו עם ונשרלאנד ובסוף עלינו כמו גדולים וזה מבית הרבה יותר קשה עם צ'לסי ושחטאר דונייצק, התיקו בקופנהאגן הוא מקל בגלגלים אבל לא כזה שהמכונית של יובנטוס צריכה לעצור בגללו, יובנטוס מסוגלת לנצח את גלא גם בעלי סמי ין וגם בטורינו ואם נצליח לעשות את זה ובהנחה ריאלית מאוד שריאל מדריד תנצח את שלושת המשחקים הנותרים שלה מול גלא וקופנהאגן זה אמור להספיק לפחות למקום השני בבית שאם נהיה ריאלים זה המקום שלנו כרגע, אחרי הבלאנקוס, בהגרלה של השלב הבא זה כבר יותר מזל משכל עד שמגיעים למגרש.
    אני באמת לא רואה סבירות גבוהה לעוד משחק שפוגבה יחטיא פעמיים ממצבים קורצים כאלה ושקרליטוס יהיה חלש ולא מורגש.

נערך לאחרונה ב: ‏18/9/13
  12. Alta Tensione Member

Milan: Abbiati; Zaccardo, Zapata, Mexes, Constant; Nocerino, De Jong, Muntari; Birsa; Balotelli, Matri

Celtic: Forster; Lustig, Van Dijk, Ambrose, Izaguirre; Matthews, Brown, Mulgrew; Samaras; Commons, Stokes

Napoli: Reina; Maggio, Albiol, Britos, Zuniga; Inler, Behrami; Callejon, Hamsik, Insigne; Higuain

Borussia Dortmund: Weidenfeller; Schmelzer, Subotić, Hummels, Grosskreutz; Şahin, Bender; Reus, Mkhitaryan, Blaszczykowski; Lewandowski

13. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

דובר בקיץ על היגואין ליובה, ובגלל שריאל דרשה כמה מיליונים "מיותרים" לדעת הקבוצה, הוא לא הגיע.

זה לא קשור לבית. יובנטוס תעלה כך או כך, לא צריך לעשות מהתיקו סוף העולם, אבל אני מדבר על השלבים שאחרי שלב הבתים וכמו כן האליפות באיטליה.

זה עדיין לא זה, ובלי חלוץ אמיתי זה לא יהיה זה.

14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתי יגיע כבר השער. למרות הרכב מאוד חסר, מילאן משחקת נפלא ולוחצת על השער של סלטיק ללא הרף. מה גם שלא זכור לי איום רציני על אביאטי. כפי שאני רואה את זה, מדובר על סוג המשחקים שייגמר ב 1-0 קטן מדחיקה של אחד מהחלוצים, מקווה מאוד לא לנחס.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

למרות השער העצמי, זוינגה מאד הרשים אותי, במיוחד בחלק ההתקפי.
    הוא תמיד ככה?
    אם כן מדובר באחד המגנים ההתקפים הטובים ביותר שראיתי בתקופה האחרונה.

ניצחון יפה של נאפולי, קבוצה סופר כישרונית. אני בספק אבל שבניטז הוא האיש שיוביל את הקבוצה להצלחה שהנשיא שלה בעיקר מכוון אליה.
    איסיניה, ברהאמי ואינלר לצד זוינגה הטובים במגרש היום. האמשיק והיגואיין למרות הגול בינונים.

מצב נושא:
הנושא נעול.