המנון המדינה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏3/11/02.

1. Emil Member

אז עדיף שכבר תרד מהארץ.
    אתה בטח מאלה שדואגים קודם כל לעצמם, ופאק העולם. תשתמט מהצבא, לך תחייה בשוויץ או משו...

2. chaos Member

אני במילא לא רוצה לגור פה...
    החיים בחו"ל היו הרבה יותר טובים בשבילי
    ככה זה כל מי שאני מכיר שגר בחו"ל

3. Ilan Member

הוא צודק, המדינה שלנו חרא, שם זין על המדינה... חוץ מזה מקומי בהונגריה יחד עם אבותי... פרוזה הונגריה.. 8)

ועכשיו ברצינות, איזה שטויות זה להחליף הימנון, כל פעם שאני שומע אותו יש לי צמרמורת והימנון מנצח (בטח...) לא מחליפים...!

4. יוגב אסולין Guest

מה זה המדינה שלנו חרא אז עוזבים אותה. יופי אז יש מיתון רציני בשמק יש הרבה מובטלים וכו'. יש מלחמה מצב לא הכי טוב. עד לפני 4 שנים ככה הכל היה פה טוב היו עליות גדולות. זה לא בא לבד הכל בא בגלל שאנשים נלחמו פה 50 שנה שתיהיה מדינה כמו שיש ושיוקמו מפעלים ובתי עסק כמו שיש לנו פה. ונוכל להתפתח מאוד בתקופה יחסית קצרה של 50 שנה. אנחנו אחת המדינות המודרניות בעולם מבחינה טכנולוגית. וכל זה ב50 שנה. הכל זה בגלל שאנשים פה השקיעו נשמה שלהם ודאגו שיהיה לכולם טוב. אז עכשיו מצב קצת קשה קמים לוקחים תרגלים והולכים. מי מבטיח שבעוד כמה שנים לא יהיה במקום אחר בעיות.. אז מה זה צורת חיים ככה.. פשוט גישה מפגרת לחיים.. לוותר מראש בלי להלחם בלי כלום.

ובקשר להמנון...

אני יחזור על זה בפעם ה1000 צמרמרות כל המנון יביא לכם. אבל המילים פשוט לא מתאימות נקודה. לא אומר שצריך להעביר ל"אין לי ארץ אחרת" אבל צריך להחליף...
    ההמנון לא מנצח הוא המנון שגוי.. וזה שכמעט ואף אחד לא שם לב למילים שלו מראה עד כמה הוא באמת חשוב לאנשים.

5. AFC Member

כאוס, תסביר לי, אתה יהודיישראלייש לך קשר אלינו בכלל?

גם לא מאמין באלוהים, לא שם על התנ"ך, מוכן לוותר על ירושלים ועכשיו ההמנון והמדינה לא מזיזים לך? אתה בטח תהיה אחד מהמשתמטים שחוזרים בתשובה מגיל 17-18 עד 21.

ואילן, אתה רציני? גם אתה לא שם על המדינה כמו כאוס?

6. chaos Member

אני לא מאמין בדת, לכן אי אפשר לקרוא לי יהודי
    הקשר שלי - ההורים שלי ישראליים ואני גר פה

7. Ronaldo Member

אני יהיה אחד כזה! אין לי כח לצבא!!

8. chaos Member

ספר להם על האח המשוגע שלך....

9. Ronaldo Member

למה משוגע?!?!?!

10. chaos Member

עם הרובה.....

11. AFC Member

רונאלדו, אין לך כוח ללכת לצבא?
    ואתה חושב שלי, ולכל האנשים שגאים בהיותם ישראלים ומעוניינים לשרת את מדינתם בכבוד, יש כוח לזה? נראה לך שהם מעדיפים את זה על פני דיסקוטקים וכו'?

חבל שיש אנשים כאלה. אבל רונאלדו, הכל יחזור אליך בסוף. יש עבודות שבחיים לא תוכל להתקבל אליהן ללא שירות בצה"ל, בכל ראיון עבודה שיעשו לך ישאלו אותך אם עשית צבא, ואם לא אז זה מוריד מערכך בעיניהם ובכלל אתה מוצג בעיתון כנמושה וויתרת על ההגנה על המדינה שלך.

בושה שאתה הולך לנצל את הדת היהודית ולחזור בתשובה בכאילו, רק כדי להתחמק ממשהו שמבחינתי הוא חובה.

אבל זה לא הדיון, ולכן לא אאריך דברים...

12. Kgt1 Member

אנשים שלא מרגישים זיקה לישראל בתור המדינה שלנו - היהודית, יכולים לעוף מפה. הם אחת מהסיבות העיקריות למצב הרע.
    לעצם הדיון. ההמנון הוא ההמנון ואיך אפשר לחשוב על לשנות את הדבר שהכי מייחד אותנו מכל העולם? המנון שיש לו משמעות מעבר ל"ניצחנו במלחמה - אנחנו אימפריה". המנון מדינת ישראל היהודית.
    אגב "אין לי ארץ אחרת" הוא שיר מדהים כשלעצמו. אבל "התקווה" יש רק אחת.

13. chaos Member

אני אלך לצבא אבל......
    אין לי ברירה

ואל תדאג לרונאלדו הוא יתעסק במסחר בסמים בשיתוף עם הקרטל הקולומיבאיני http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

14. Ronaldo Member

אני לא מתכוון לחיות בארץ!!!
    אין לי מה לחפש פה!!
    יש לי גם אזרחות אמריקאית, ואני ינצל אותה וילך ללמוד בארה"ב, והקטע שאני מתכווןל לנצל את הדת היה בצחוק! אני לא סובל את הדתיים האלה...

15. Ronaldo Member

ומה אתה תעשה?!?!?!
    תגנוב את הסמים? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx