המלצות ליום שישי

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י SCORI, ‏25/6/10.

1. SCORI Member

פורטוגל - ברזיל

ואויי אוויי איזה מישחק מיתפתח לנו כאן ששתי הניבחרות הטובות בהעלום משחקות יחד שאת זה לא רואים כול יום,לעומת זאת פורטוגל באה אחרי ניצחון 7-0 כיבושים של רונאלדו שיש לו חלק מ7-0 הזה על צפון קוריאה ,במישחק הקודם של פורטוגל ,.פורטוגל נתנה את הצגה הכי יפה לדעתי במונדיאל עם הכי הרבה גולים,פורטוגל כרגע נימצאת בשלב הבתים מקום 2 והם יפגשו אחד את השניה שזה יהיה מישחק מול מקום ראשון,כרגע ברזיל ממוקמת במקום הראשון ,נכון לעכשיו עם ברזיל מפהסידה היא יורדת למקום השני ,ונכון לעכשיו עם ברזיל תנצח את פורטוגל יותר מ 3 שערים היא לא עולה פורטוגל במידה וחוף השנהב תנצח היא תעלה למקום השני והיא תיהיה בשמינית הגמר ,עם כול הכבוד לברזיל יש לה כדורגל יפה אייך לדעתי פורטוגל תנצח כאן ...כי היא חייבת את הניצחון הזה,ולדעתי מי ירצה להגיע לשמינית הגמר כמו רונאלדו שנתן את הצגה מול צפון קוריאה ,אני חושב שהמישחק הזה יגמר X בנאקרים שלי

הימור שלי הוא:X הימור מצוין

צפון קוריאה - חוף השנהב

טוב שתי הניבחרות האלה ניפגשים אחרי הפסדים מאכזבים מאוד ,נכון לעכשיו חוף השנהב עימדה את מוקמה בשלשב הבתים עם בשבוע שעבר היא היית מנצחת את ברזיל היא היית מקום ראשון אייך היא לא עשת זאת,לדעתתי המישחק הזה יגמר בתיקו 1-1 כי מסיבות הלל-/לחוף השנהב אין יותר מה לשחק כי היא יודעת שהיא כבר לא עולה אלה עם כן פורטוגל לא מנצחת את ברזיל או שלא עושה תיקו ,ויש לה עוד סיבה נגיד שהם יהפסידו הםחייבים לנצח את צפון קוריאה 8 -0 שזה לא יהיה ולא צפויי לנו ,אני חושב שצפון קוריאה הולכת לשחק על הכבוד ולא הולכת לתת את המישחק הזה לחוף השנהב ,כי היא הוכלת לעשות חיים קשיים להם ..בואו לא נישכח איזה תצוגה נתנה לנו צפון קוריאה במישחקי הככנה שלה .ואני חושב מה שלא יהיה המישחק הזה יהיה צמוד בחחינת שתי הניבחרות ואני חושב שגם פה יהיה תיקו הימרו שלי הוא X

הימור שלי_---X

בהצלהח לכולם ושבת שלום

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/6/10
  2. Cup of Tea Liverpool, UK

אתה על סמים או שאתה סתם ילד בן 11?

תלמד לכתוב. יש דרך גם להמליץ על ווינר.

3. דימה Member

שמע חבר, "עם כול הכבוד לברזיל יש לה כדורגל יפה אייך לדעתי פורטוגל תנצח כאן ...כי היא חייבת את הניצחון הזה,ולדעתי מי ירצה להגיע לשמינית הגמר כמו רונאלדו שנתן את הצגה מול צפון קוריאה ,אני חושב שהמישחק הזה יגמר X בנאקרים שלי" זה מה שרשמת פה למעלה.
    בהתחלה אתה אומר פורטוגל תנצח אחרי זה אומר איקס באנקר, בילבלת אותי לגמרי.

ובקשר למשחק השני - אני לא רואה שום סרט שצפון קוריאה מוציאים נקודה.
    חוף השנהב גם צריכים לנצח כי יש עוד תקווה, ובלי קשר צפון קוריאה עם כל הבלגן שלהם לא רואה אותם מוציאים נקודה.
    נעלמים שחקנים, מובסים 7-0 בשידור הישיר הראשון אי פעם במדינה, הם יחזרו הביתה ישלחו אותם לכלא במקרה הטוב ובגרוע יעמידו אותם בשורה ויביאו כיתת יורים.
    אין להם טעם לשחק, לפחות 3 לדרוגבה והחברים השחורים.

4. zivmay Member

ווינר ליין-
    צפון קוריאה- חוף השנהב.

כפי שראינו בשני המשחקים האחרונים הצפון קוריאנים היו כמה רמות מתחת ליריבותיה. הברזילאים החמיצו המון מול הקוריאנים, ופורטוגל עזתה את זה הרבה יותר פשוט.

חוף השנהב צריכה לנצח 8-0 כדי לעלות, בהנחה שפורטוגל תוציא תיקו מול ברזיל.

הייתי ממליץ. לאנשים די קצרים בכסף . סינגל על צפון קוריאה(+1)- חוף השנהב-
    200 שקל על חוף השנהב ( יחס 1.8)- סכום זכייה 360.

לכאלה שהימורים לא מפחידים אותם.

400 שקל- סכום זכייה 720.

ווינר מאץ'-

צ'ילה ספרד: הצ'יליאנים נראו מצויין בשני המשחקים ששיחקו, הגנה חזקה ואופי מצויין.
    בזמן האחרון אנחנו רואים שהמון הגנות מתחילות להתמודד יותר ויותר טוב עם ההתקפה המצויינת של הספרדים. זה לא מתבטא בכדורגל יותר טוב, אלא יותר התהבצרות של כל הקבוצה בערך, בשליש האחרון של המגרש.

בכל מקרה, ספרד חייבת את הניצחון, צ'ילה עם הגנה חזקה תצליח להחזיק את הספרדים בכלוב, וזה יגמר 1-0 קטן לספרדים.

ניצחון 1-0 לספרד, יביא לכם יחס של 6.
    כל השקעה של 20 שקל ומעלה תביא לכם רווח של 100 שקל ומעלה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/10
  5. Sport5goal Member

2/1 לא רע ,אתה ענק

6. דימה Member

1/2 זה ענק? כן זה לא רע אבל רחוק מלהיות ענק...
    יש פה אנשים (כחול לנצח) שפוגעים לפעמים 9 רצוף...זה ענק...1/2 זה בסדר גמור אבל לא ענק בכלל :/

7. danielperi1990 Member

רמת כתיבה של ילד .