המחזור -27 בסריה A:: המאבק על הסגנות או האליפות?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏5/3/10.

1. yonmu Member

מה זה צריך להיות 'כשהוא באמת רוצה'? ומסי כשהוא באמת רצה עבר חצי מויאריאל, זה אומר שהוא יכול לעשות את זה כל משחק? כל התקפה?
    אני מסכים שרונלדינו משקיע פחות מרוב השחקנים (ואולי הכי פחות), ובגלל זה אני גם לא אוהב אותו כמו שאני אוהב את אנטוניני לדוגמא, שהוא שחקן נורא לא נוצץ אלא סתם מגן נחמד לרוטציה שעושה את העבודה שלו. אבל - אין ספק שרונאלדיניו חשוב יותר מאנטוניני ויותר מכל שחקן התקפה שלנו (ואולי אפילו יותר מכל שחקן בסגל שלנו, נכון לעונה הזאת). אתה לא יכול לצפות ממנו לבעיטה חופשית לחיבורים, דריבל לתוך הרחבה ומסירת עומק גאונית כל משחק רק כי הוא 'מסוגל' לעשות את זה. הבעיה שלנו היא לא ברונאלדיניו, אלא בתלות העצומה בו ובעובדה שבלעדיו (ומספיק להיזכר איך נראינו בתחילת העונה) אין שחקן שיכול ליצור מצבים. כמה שערים כבשנו שרונאלדיניו היה מעורב בהם? כמה בישולים אבאטה ופירלו סידרו לבוריילו והונטלאר? כמה שערים פאטו עשה בלי עזרה מרונאלדיניו?

אתם יכולים להגיד שזאת בדיוק הבעיה ולכן צריך להיפטר ממנו, אבל אני חושב שזה בכלל לא נכון. ביחד עם קשר התקפי (שיחד עם סידורף יוכלו גם לעזור לרונאלדיניו וגם לקחת אחריות בעצמם) ומחליפים קצת יותר רציניים ממאנסיני ובקהאם, לבנות גם את העונה הבאה על רונאלדיניו יהיה מאוד חכם, כי הוא מהשחקנים הבודדים (יותר מגורקוף לדוגמא, שנראה כמו אבידה אבל אני בכלל לא בטוח שגם עכשיו הוא טוב מספיק בשביל להוביל קבוצה כמו מילאן) שיש לנו סיכוי להשיג אותם ויש להם את הכשרון (או הפוטנציאל) להוביל אותנו.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תקציר קצרצר של מה שפאלרמו, סליחה הקבוצה של מיקולי, עשתה היום. פשוט לא יאומן איך לא רק שמיקולי לא בתוכניות של ליפי, אלא להבדיל מקסאנו ובאלוטלי, גם התקשורת עוברת מסביבו.

http://www.youtube.com/watch?v=mpO8Pzskv00

נערך לאחרונה ב: ‏8/3/10
  3. 亚历山大帕托 Member

צריך להיפטר ממנו כי הוא עצלן על המגרש ומשחק לפי חשק - חשק שנעלם לו כשהוא צריך להתאמץ מול מגנים חזקים וטובים שסוגרים אותו טוב. כשהוא מתחיל לאבד כדורים ולקבל חסימות שלא נשרקות, הוא רק מתבכיין ומפסיק לשחק עבור הקבוצה. הוא שחקן מפונק שצריך לטפל בו בכפפות משי, שכולם צריכים לשחק בשבילו, בשביל שיוכל להציג לעולם את התרגילים המרהיבים שלו. עם שחקנים כאלה לא יוצאים למלחמות. שיחזור לברזיל, שם כל מיני שיכורים ושמנים מתקבלים בברכה ויכולים לעשות מה שבא להם.

הוא מעבר לשיא והעונה הזאת היא שירת הברבור שלו. חייבים להביא קשר יצירתי ופליימייקר אחרים לבנות עליהם את המשחק.

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

לא יכולתי לנסח את זה טוב יותר. אני לא אשקר. מעולם לא אהבתי אותו במילאן ואני לא אתחיל גם לאהוב, אני לא יכול לסבול שחקנים שלא נלחמים בעבורי בתור אוהד ובעבור הסמל ורונאלדיניו הוא לא כזה. כל השחקנים היום או לפחות רובם משחקים עבור הכסף וזה מאוד לגיטימי אבל בעוד שרובם המוחלט מקפיד על אורח חיים ספורטיבי ומשקיעים המון בשביל להשתפר הוא בשלו. נמאס לי שהוא משחק רק בשביל להיות בנבחרת או שיש איזה משחק עונה בליגת האלופות. הלחם והחמאה זה בליגה ובמשחקים הגדולים הוא כמעט תמיד לא נמצא וזה לא חכמה להיות שם רק מול סיינה וליבורנו.

אני מתגעגע לקאקה כל כך הרבה, לא מסכים כל כך עם הדרך שבה עזב אבל הוא היה מחויב לקבוצה שהוא שיחק בה והוא תמיד ניסה ושיחק היטב אם זה סיינה ואם זה מנצ'סטר יונייטד.

סילביו לא רוצה להשקיע ובגלל זה הליגה תמשיך להיות בשליטה של אינטר ולהיחלש כי אנחנו צריכים הרבה בשביל לחזור לעצמנו, צריך להביא מחליף לדיניו וצריך סקורר על כל המשתמע מכך וכן שוב אני אזכיר את אותו שחקן בוסני כי הזדמנות כזאת לא מקבלים כל יום.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיקולי מי? תשימו לב לגוברטי שדורס בכוחות עצמו את לאציו.

תקציר סמפ - לאציו
    http://www.youtube.com/watch?v=xSKOrqxPGGg
    0:38 - הרים בצורה מושלמת כדור לרחבה שחלוץ יותר רציני מפוצי היה מכניס לרשת.
    0:50 - שער ענק מחוץ לרחבה
    1:06 - מכניס עוד כדור לרחבה שנגמר בשער של פאציני.

דל נרי ממשיך עם מסע ההסברה השקט שלו שמוכיח עד כמה מטומטמים היו אותם עיתונאים שבמשך שנה שלמה הציקו לליפי (ולפני כן לדונאדוני) שיזמן את קסאנו שמוכיח בפעם המי יודע כמה שאין לו מקום בכדורגל מקצועני.

6. 亚历山大帕托 Member

אם היה משחק טוב על במות גדולות במשחקים חשובים - מילא. התלהבתם יותר מדי משער מזליקי בדיפלקשן ופעולות "חשובות" כשאנחנו מפגרים 1:3 בבית במשחק נוק אאוט. פעולות ששוות לתחת, כמו כל התרומה שלו במשחק ההוא שאותו הפסדנו בגללו בראש ובראשונה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/3/10
  7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

INTER (4-2-3-1): Julio Cesar; Maicon, Lucio, Samuel, Zanetti J.; Stankovic, Muntari; Balotelli, Sneijder, Pandev; Milito

GENOA (3-4-3): Amelia; Papastathopoulos, Bocchetti, Moretti E.; Rossi M., Milanetto, Zapater, Criscito; Sculli, Suazo, Mesto

8. yonmu Member

nesta - (יניב?) אתה לא יכול להגיד שאנחנו קודם כל רוצים ממנו שישקיע ב'לחם וחמאה' ואחר כך להגיד שזה לא חוכמה להיות שם מול 'סיינה וליבורנו', כי סיינה וליבורנו זה הלחם והחמאה, שגם עם קאקא (בתקופה האחרונה) היה לנו קשה יותר לנצח מאשר עם רונאלדיניו.
    ברור שהייתי רוצה שכל ההרכב יהיה שחני בית צעירים ואיטלקיים שעולים וקורעים את עצמם בשביל הקבוצה ועם ענין 'משני' (יסחית) בכסף\תהילה, אבל זה לא עובד ככה. רונאלדיניו כרגע הוא שחקן טוב מדי בשביל לוותר עליו ולהמר על איזה קראסיץ'.

אנדריי - 'שער מזליקי בדפלקשין' - כל דבר אפשר לגמד ככה. השער המרהיב של קאקא מול אותה קבוצה - שני שחקני הגנה טיפשים חסרי תיאום. השער נגד סלטיק - לקח לו 107 (אם זכור לי נכון, וגם זה רק בגומלין) להתעורר ולהצליח להוציא משהו. בשורה הסטטיסטית רונאלדיניו הוא שחקן ההתקפה הטוב ביותר שלנו, שאפילו אם 'כולם עובדים בשבילו' הוא הופך את כולם לטובים ביותר ובלעדיו לו לבוריילו, לא לפאטו ולא להונטלאר היה את כמות השערים שיש להם עכשיו. אמרת שהוא לא מופיע למשחקים גדולים - ומלבד הדרבים (בהם קשה לי להאמין שקראסיץ' או כל שחקן אחר יעשה יותר ממנו מול מאיקון וזאנטי) הוא כבש צמד נגד יובה וכבש ובישל נגד היונייטד. אתה לא יכול להאשים אותו בהפסד כשהוא שחקן התקפה וההתקפה תפקדה. רונאלדיניו נתן לנו 2 שערים מול היונייטד כשהוא משחק עם הונטלאר (במשחק רע) ובקהאם (שלא עשה כלום חוץ מההגבהות הקבועות). מי שהפסיד לנו את המשחק הוא באופן נדיר דווקא נסטה (בעיקר).

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מיקולי הוא אולי "היהלום שבכתר" אבל הפונטציאל ההתקפי של הקבוצה הזאת פשוט תענוג, כמה מסירות חותכות הגנה, הורדות בנגיעה וצירופים יפים רואים בתקציר כ"כ קצר! פשוט כיף לראות את פאלרמו שהעסק בחוד מתחבר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

10. 亚历山大帕托 Member

אינטר לא קרובה לכלום כל המחצית, אבל הבעיה שגם ג'נואה לא. נראה מסוג המשחקים שאינטר מפרקת במחצית השניה.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית גרועה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/new_sleeping.Xxx

12. yonmu Member

רק אני ממש מאוהב בקווארז'מה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל אוהדי מילאן מתים עליו.

לפחות קיבלנו את בוקטי בחזרה, אחרי עונה ככה-ככה.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר קווארשמה, רק אני שמתי לב שזאראטה פלופ יותר גדול ממנו?

15. 亚历山大帕托 Member

אלמלא חמישית העונה שלקח ללאונרדו לסגור על מערך, כבר היינו מובילים את הטבלה בהפרש מכובד מאינטר. למרות שזאת היתה עוד הזדמנות מפוספסת לסגור את הפער, לא צריך להתחזר - הוצאנו תיקו באולימפיקו ואינטר איבדה נקודות בבית מול ההגנה הגרועה השניה בליגה. במחזור הבא יהיה קצת נחת מול קייבו בבית ואולי דוקא קטאניה שעושה תוצאות טובות לאחרונה תעזור לנו.