המחזור -27 בסריה A:: המאבק על הסגנות או האליפות?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏5/3/10.

1. AS R Member

אני מניח.. איזה באסה..
    עד שמשדרים את רומא בערוץ פתוח ועוד מול מילאן יש את גביע דייויס בטניס..
    גם ככה אין להראל לוי סיכוי מול גונזאלס אז בואו נקווה שזה ייגמר כמה שיותר מהר..

2. 亚历山大帕托 Member

אני רואה את המחצית הראשונה באינטרנט בכל מקרה. תעשו כמוני, אלא אם כן אתם נהנים מהספורט הנשי הזה.

3. FelaKaT Member

אולי תביא את הלינק שאתה צופה דרכו?

4. 亚历山大帕托 Member

atdhe.net
    myp2p.eu
    calciolink.altervista.org
    bet365.com

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/3/10
  5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב נו, אולי בשנה הבאה. מזל שבחצי הראשון של העונה צברנו מספיק נקודות שירחיקו אותנו מהקו האדום. ושמישהו יקח כבר את קורבינו.

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא אוהב את המערך הזה. זה אומר אחד משני דברים:
    1. הונטלאר באגף - לא משהו שאמור לעבוד אם מתחשבים בכך שמדובר בשחקן עם יכולות נמוכות מאוד בכל מה שקשור בייצור מצבים וכוח פריצה. הוא דוחק כדורים שאסור לו לצאת מטווח ה-12 מטר מהשער.
    2. רונאלדיניו מאחורי צמד החלוצים. הוא טוב רק כשהוא באגף שמאל. לא זוכר אותו אחרת.

פיורנטינה בשלה - מלכת הנאיביות. יובנטוס בינונית עם עקיצות. זה סגנון שעוד עלול להספיק לה כדי להשיג את המקום הרביעי. אני חושב שזה יהיה צמוד עד הסוף בינה ובין נאפולי & פאלרמו.

7. 亚历山大帕托 Member

אני רואה שילוב של שניהם. משחקים רק על רונאלדיניו שמעיף כדורים לבוריילו או הונטלאאר במרכז. הונטלאאר יהיה באגף הימין רק כדי לקבל כדורים ולהעביר אותם לקישור, לא יהיו שום מהלכים מהאגף הזה.

8. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

ללא ספק משחק לא טוב, אך העיקר שהצלחנו לצאת עם הניצחון בשיניים. כבר מזמן לא אכפת לי מהצורה בה אנחנו משחקים, העיקר לצאת עם שלושת הנקודות בסיום כל משחק. מאנינגר מבחינתי הוא המצטיין של המשחק, מספר הצלות פשוט נהדרות. טוב שיש לך שוער מהרמה הגבוהה ביותר בתור שוער שני. על ההגנה מזמן הפסקתי להתלוננן, אבל זה פשוט מדהים איך פעם אחר פעם כדורי עומק רגילים מנפצים לנו את ההגנה לרסיסים. הסגירה הגרועה של דה-צ'לייה בשער השוויון לא הייתה הפעם הראשונה שהוא עושה את אותה הטעות. הטעויות שלו עולות לנו ביותר מדי שערים.

כל מה שנותר כעת לעשות זה להחזיק אצבעות לליבורנו ובולוניה...

נערך לאחרונה ב: ‏7/3/10
  9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיורנטינה איכזבה ולכן יהיה לה קשה מאוד להגיע למקום שיוביל אותה למפעלים האירופיים בעונה הבאה. אם זה לא מספיק אז היא עלולה לרדת עד למקום ה-12 בסיום המחזור.
    מאז המכירה המיותרת של דאיינלי פיורנטינה מתדרדרת וכל זאת בגלל ההגנה החלשה שכרגע יש לה שמתאימה לקבוצת תחתית.

10. zakuta Member

והנה ספורט חמש מאריכים את הטניס עד עשר וחצי מה שאומר אין מחצית ראשונה בטלווזיה פשוט מעצבן שצריך לראות משחק בכזה גודל מהמחשב במקום שיהיה לו שידור איזה עצבים

נערך לאחרונה ב: ‏7/3/10
  11. Joel Gion Member

הזכרונות מהמשחק ההוא ברוטרדאם פשוט לא עוזבים אותך, אה?

מחצית שניה הרבה יותר טובה שלנו, למרות שגם היא לא הייתה מבריקה. במצב שנקלענו אליו העונה ובדיוק כמו שאמרתי אחרי המשחק מול בולוניה, אני יכול לחיות עם זה. כרגע, עם מכת הפציעות הבלתי נגמרת ועם מערך שמשתנה כל שבוע, מה שחשוב הוא בעיקר התוצאה, ואני שמח שהיום השגנו אותה. אם מתחשבים בזה שגם לא קיבלנו פנדל שהגיע לנו, אפשר גם להגיד שבניגוד למילאן לא שדדנו את הויולה.

קאנדרבה הולך ומשתפר ממשחק למשחק. אני זוכר שבמשחקים הראשונים שלו בקבוצה הוא היה מחפש להפטר מהכדור כמה שיותר מהר, בזמן האחרון הוא לא חושש לכדרר קצת ומנסה דברים טיפה יותר מתוחכמים. בדרך כלל זה גם מצליח לו, שרק ימשיך ככה. גם דייגו היה טוב (איזה גול גדול!) וחוץ מהטעות המשותפת עם דה צ'לייה בשער, גם מאנינגר. אבל ככה זה מאנינגר, במשחק אחד הוא יכול לעצור 5 גולים בטוחים ומצד שני לעשות שטות שתעלה לנו בכל הנקודות. מזל שהיום זה לא היה המקרה.

12. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

למה טעות של מאנינגר? האוסטרי יצא מאוחר מהשער מכיוון שחשב שדה-צ'לייה יצליח לסגור את מארקיוני. למרות שלאוסטרי יש חלק (קטן מאד) בשער הטעות הגדולה הייתה מכיוונו של האיטלקי. דייגו השתיק את כולם (שמועות על כך שהוא לא מספק את הסחורה, נו באמת) עם שער על הקרם דה לה קרם ומספר פעולות טובות.

אגב, אי-אפשר שלא להחמיא למומו על מסירת האומן בבישול לגרוסו. מומו התחפש לצ'אבי ימים ספורים אחרי פורים... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

13. AS R Member

למישהו יש לינק שעובד ?

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

תנסה שידור של sopcast ב myp2p. אני שוקל להשאר עם השידור גם במחצית השניה.

15. Roma מנהלים

Channel - 81774

יש מלא שידורים טובים שם.

היה עכשיו 10 דקות בערוץ 56 והם עושים שידור משולב לבין בראסה-אלמריה.