המחזור ה38 בסריה A::דרמה בסיינה - מילאן בצ'מפיונס!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏17/5/13.

1. 亚历山大帕托 Member

המשחקים הכי טובים שלנו מאז הגעתו של באלוטלי בהם שיחקנו כדורגל קבוצתי ותקפנו באופן שוטף היו 3:0 על לאציו ו-2:0 על ברצלונה. מה המכנה המשותף ביניהם?

אלשע הוא השחקן הכי טוב שלנו העונה והוא הגורם העיקרי לכך שאנחנו בליגת האלופות. הוא הסתדר מצוין כשלקח הכל על עצמו ולא היתה סיבה שזה לא ימשיך. הוא הפציץ באופן קבוע בדיוק עד הרגע שהכניסו את הסרטן הזה להרכב ואז כל משחק ההתקפה שלנו התחרבן. "חוסר בשלות ושלמות" - פחחחחחחחחח. מזל שהגיע באלוטלי הבשל והשלם שהראה לנו מה זה וורלד קלאס.

2. 亚历山大帕托 Member

תגיד לי שאתה מרוצה מהאופן שבו שיחקנו מאז הגעתו של באלוטלי והאופן שבו סיימנו את העונה. ככה אתה רוצה להמשיך לנצח? פעם היו לנו (למועדון) ערכים, אבל הכל נזרק מהחלון ועכשיו הקבוצה מלאה בערסים מטומטמים שמכאיבים לי בכל פעם שהם לובשים את הצבעים האלה. באלוטלי הוא הנורא מכל ואני לא מסוגל לחגוג מעשה רמאות של שחקן שנוא עליי כל כך.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו צמיחה כלכלית? אודינזה שנה שעברה לא עברה את המוקדמות,לא רואה את פיורנטינה עוברת(אילו הייתה מסיימת שלישית)
    מילאן יכולה לעשות קיץ משמעותי ולהתחזק באמת וגם להגיע לרבע גמר ואפילו יותר(תלוי בהגרלות)

נאפולי,שהיא החזקה מבין שאר הליגה,סגנית האלופה,לא הצליחה להסתדר עם הליגה וליגת האלופות ביחד,אתה רואה את פיורנטינה לא מתרסקת?
    עדיף שיתבשלו בליגה האירופית...

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניקוד הליגה שאתה כל כך חרד לגביו מורכב מ6 קבוצות שמתפרס ל5 שנים. בוסט של 20 מיליון יורו לפיורנטינה היה מקבע את חוזקה ויוצר הכנסה קבועה נוספת של נקודות. מועדונים עם פרויקטים ארוכי טווח שעומדים בפיירפליי הם היחידים שמסוגלים לשנות את מצב הטבלה. הבלחה של מילאן מהשמינית לרבע בגלל הגרלה קלה לא ישנה שום דבר בדיוק כמו הזכיה החד פעמית של אינטר. אין שום דימיון בין הפרויקט של פראדה בפיורנטינה לאודינזה ואי אפשר להסיק מסקנות לגביו מהכישלון הצפוי מראש של הזברות (קבוצות שונות במהותן). פיורנטינה הציגה קבוצה איכותית יותר ממילאן העונה בyear zero שלה ועם הכסף מליגת האלופות הייתה שומרת על פערי האיכות בין הסגלים. אין הצדקה ספורטיבית לדרך בה הפסידה את המקום השלישי וזה גם לא יתרום לטבלה בטווח הדרוש.

הגבתי לטענה שהתלונות של פיורנטינה יהיו לא מוצדקות בגלל שנהנו מטעות שיפוט בעבר. בשנה שעברה בקרקס בין יובה-מילאן, ישבתי עם פופקורן וגיחכתי על ליצנים מביכים כמו קונטה ואלגרי שמייצגים את המועדונים שלהם וגם על הנסורת שהציפה את הפורום הזה. מה שקרה אתמול לעומת זאת, מערער לי את הרצון להמשיך לראות כדורגל ועוד אחרי שהגעתי נייטרלי לחלוטין לקרב הזה בין מילאן ופיורנטינה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/5/13
  5. 亚历山大帕托 Member

אבל מה עם קייבו, יפה נפש שכמוך?

6. 亚历山大帕托 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ידעתי על קיומו. מה הרעיון מאחורי תזכורת טעויות מהעבר? בניית טבלת טעויות לשתי הקבוצות? אל תיכנס לזה. גם כי זה ביזבוז זמן, גם כי זה לא באמת מעניין וגם תגיע למסקנה לא כל כך נעימה. הזכרתי את היד מולנו כי זה עדיין טרי וגרם לעוגמת נפש רבה לפיורנטינה בנוסף לאתמול. אי אפשר לבוא אליהם בטענה על בכיינות.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

קובי, מה שאתה עושה זה לבוא לדיון בן 38 עמודים, להסתכל רק על התגובה האחרונה ולצעוק "הוא צודק! כל מי שהתווכח/דן איתו טועה!".

אנדריי, אין לי כוח לזה. אני מסכים איתך ולא מסכים איתך בו זמנית. חשבתי אתמול על איזה משחק היה הכי טוב שלנו העונה וחשבתי על פיגוע הדריסה נגד לאציו ואני מת לראות משחקים כאלה שבו אנחנו שוטפים את המגרש ותוקפים מכל כיוון והכל מושלם. אין את זה כי הבאנו שחקן מאוד אנוכי ודומיננטי בסגנון שלו שלוקח לאחרים סביבו. שנינו מסכימים עד פה. ההבדל אני מניח הוא שאני פשוט משלים עם זה ותומך כי זאת מילאן שלי לטובה ולרעה, אתה מסתכל על זה במובן של זאת לא הקבוצה שהתחלת לאהוד ואין לה את הקלאס של פעם. גם לגיטימי מה אני אגיד לך.

קצת צובט שאנחנו הופכים להיות קצת חסרי קלאס כמו שיובנטוס ואינטר תמיד היו, אבל מה אפשר לעשות? מה אני מנכ"ל? אני יכול לעשות משהו בקשר לזה? אתה יכול לעשות משהו בקשר לזה? חרם אוהדים? הפגנות בויה טוראטי 3? זה מה יש. זאת מילאן וכל השאר VAI A CASA ושימשיכו להתבכיין.

9. 亚历山大帕托 Member

http://i39.tinypic.com/2yxko5g.Xxx

אולי תבנה טבלת דרגות טריות של משחקים. כפי שאני מבין אותך, מחזור 35 עדיין רלבנטי ומחזור 27 היה בעונה שעברה.

10. 亚历山大帕托 Member

ברשותך, אמשיך לקלל את האפס הרמאי המגעיל שלך מבלי שזה יפחית מאהדתי לקבוצה.

האמת היא שהדבר שהכי מטריף אותי בבאלוטלי הוא לא האופי, ההתנהגות וחוסר הספורטיביות שלו, אלא שמדובר בשחקן גרוע באמת. המועדון שילם הרבה כסף על הכישרון ברגליים, אבל מה טוב בזה אם אין לו את היכולות המנטליות הנדרשות לשחקן גדול? רוב האנשים רואים 12 שערים ב-13 משחקים וחושבים שהוא הצלחה גדולה. אני רואה 6 פנדלים (חלק מצלילות שלו) ועוד כמה דחיקות - כולם נגד קבוצות חלשות במשחקים שבהם מילאן שלטה ללא עוררין. בנוסף לזה, אני רואה הרבה אנוכיות, עצבים ללא סוף, ראש בקיר ועוד שלל גורמים המובילים לפגיעה במשחק הקבוצתי ותצוגות אישיות מזעזעות במשחקים חשובים בהם היריבה מקשה. מה תגיד? שזה מוקדם מדי לשפוט אותו? זה היה התירוץ הרשמי שלו מאז ומתמיד. הוא כבר בגיל שבו החלטת לחתוך את פאטו.

11. Milanista3 Member

תנו לי להדחף לויכוח פה למרות שאני לא אחד מהחבר'ה...

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

תראה, יש משהו במה שאתה אומר,אבל אני לא מסכים איתך לגמרי. באלוטלי כישרון אדיר, שהדברים הולכים לו כמו שהוא רוצה, הוא בלתי ניתן לעצירה. הבעיה היא,שטיפה לא הולך וטיפה מקשים עליו, הוא מאבד את הראש, עושה שטויות, מדבר שטויות ונופל מכל נגיעה כאילו ירו בו (וחושב שמגיע לו הכל, שזה גם אותי מעצבן). אבל זה כן מוקדם עדיין לשפוט את באלוטלי של מילאן. פאטו היה במועדון 5 שנים ועדיין לא מימש את מה שציפו ממנו, באלוטלי עם כל הדחיקות והפנדלים השאיר את מילאן עם הראש מעל למים בחצי עונה שהוא שיחק, וגם זה כאשר המהפכה במילאן לא הסתיימה.
    לא יודע אם יהיה אפשר לשנות את האופי הזה, אולי כן ואולי לא. אבל הזמן האמיתי להתחיל ולשפוט את מאריו יהיה בעונה הבאה. מילאן תתחזק, תשלים כמעט לגמרי את חלקי הפאזל שחסרים לסוף המהפכה ואז נראה איך מאריו מתפקד ומתנהג בתוצר הסופי של הקבוצה הזאת (תחת המאמן החדש?).

יכול להיות שאני קצת נאיבי, אבל אני מאמין שעם הכוונה נכונה באמת שאפשר למצות מבאלוטלי את הפוטנציאל.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

קובי, מה זה לא הגיע למילאן? בוודאי שהגיע לנו. נכון, לא מכחיש שהמשחק אתמול מבחינת שיפוט לא תמים והיה צורם אבל זה עדיין היה גבולי וגם לא נשכח שהעונה ארוכה, אני זוכר ונתנו פה כבר דוגמאות של טעויות שיפוט לטובתה של הויולה. לדעתי קבוצה שמתחילה כשבר כלי ומסיימת במקום השלישי שהיא עושה סיבוב שני פנטסטי כמעט ללא טעויות מדבר בשם עצמו. להגיד שלא הגיע למילאן זה לעשות עוול לדעתי.

פיורנטינה משלמת היום את המחיר עבור הזילזול שלה אולי ובעיקר של מועדונים אחרים באיטליה ששנים אחרי שנים זילזלו בגביע אופ"א ואז בליגת אירופה. אם הם היו יודעים להשקיע במפעל אז היום הם היו נהנים מהכסף הגדול. אולי רק כך האסימון ייפול. אני מאחל להם שמירה על הסגל הקיים ועיבויו כך שיוכלו להתמודד טוב יותר בשנה הבאה בשלוש מסגרות וגם להצליח ולהביא תואר אירופאי לפירנצה.

לגבי באלוטלי, אני נותן לו להנות מהספק גם בעונה הבאה כי הקבוצה מעל הכל אבל אני מאוד מקווה שלא יתפתח לנו זלטאן 2. הספיק לי מה שהיה כי למרות שתמיד יש לך את השחקן שהקבוצה נסמכת עליו, אין רצון לראות שוב קבוצה נסמכת באופן כל כך טוטאלי רק על חלוץ בודד. העונה הבאה גם תהיה עונת מבחן לצמד באלוטלי- אלשע. יהיה מעניין.

אגב, מדהים היה לראות את הנחישות של סיינה אתמול, לא יודע מה הייתה הסיבה לאטרף שלהם אבל זה היה מעודד לראות קבוצה שעושה הכל כדי לנצח גם אם היא ירדה כבר לליגה השנייה.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך קוראים לתכונה הזו שמתפרצת אחרי בכי עלוב ומיותר שנמשך חצי שנה אחרי השער של מונטארי + ניסיון לגמד את הביזיון שקרה אתמול?

אנדריי רק ניסה להעביר את הפוקוס לשתי טעויות שיפוט לטובת פיורנטינה, כאשר ברור לכל מי שצפה בסריה א' העונה שיש צד שני עגום הרבה יותר למשוואה הזו.

לאף אחד לא אכפת שמילאן הייתה בתחתית בחודשים הראשונים של העונה עם הסגל הכי יקר באיטליה. הייתה שם קבוצה נוספת שהתעלתה עליה מבחינת יכולת (אישית וקבוצתית), מפגשים ישירים, טבלה מתוקנת ללא גנבות כמו זאת מאתמול, וכל מה שרק אפשר לחשוב עליו.

המפעל השני לא מספק רווח ורק פוגע כלכלית ומקצועית בקבוצות הדרג השני והשלישי. יש שם רק ניקוד קבוצתי שישרת אותן כאשר יגיעו לליגת האלופות. סיכוי אפסי כמו ששמת לב. חוץ מזה, אין לזה שום קשר לפיורנטינה וה"אי הצלחה" שלה לסיים במקום השלישי כפי שעשתה על המגרש.

לגבי החלוץ הגנאי, הוא מאוד מזכיר לי את אוסבלדו. תמהוני עם כישרון שהמאמן דורש מהקבוצה לכבוש דרכו אך לא תמיד יהיה מאופס כדי להגיב למשחק הקבוצתי של חבריו. השיקול לגביו צריך להיות, האם הוא כובש מספיק בשביל להביא את קבוצתו להישגים על חשבון משחק התקפה קבוצתי.

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני לא מתיימר לומר שראיתי את כל המשחקים של פיורנטינה אבל כן ראיתי את הרוב של מילאן, גם אנחנו קופחנו לא מעט פעמים אבל מצד שני גם זכינו להרבה מותרות, וכך גם פיורנטינה. זה בד"כ קורה עם קבוצות גדולות מול קטנות. לא חדש לנו, לצערינו או לשמחתנו.

אני די בטוח שזו יובנטוס שבעלת הסגל היקר היום באיטליה, אחרי המכירה המאסיבית שעשינו בקיץ. זה מאוד יפה שאתה מנסה לגמד את ההישג הקטן אמנם אבל עדיין כזה שעבר על מילאן העונה. שני העוגנים הגדולים שלה עזבו, לקח לקבוצה חצי שנה עד שההגנה התייצבה ועשרות ניסיונות כושלים כדי למצוא את השילוב הנכון, בנוסף לכך עזבו כמה וכמה שחקנים ותיקים בעלי השפעה רבה. עכשיו אני לא חושב שיש מקום לגמד את ההשפעה המנטלית על קבוצת כדורגל.

הטבלה שלך מאוד יפה בתיאוריה, אני לא בטוח שגם הם לא נהנו מכמה טעויות לטובתם כולל אחת מולנו באותו מפגש ישיר.

אמת. אבל יחד עם זאת כפי שכבר נראה בעבר, מקום נוסף משפר סיכויים של קבוצה כמו פיורנטינה להיות שם, בליגת האלופות. לדעתי על הקבוצות לקבל מוטיבציה להחזיר את הכרטיס הזה בשביל לשפר את הסיכויים שלהן בעתיד. לדעתי בכל אופן.

לגבי באלוטלי, השנה הבאה תהיה שנת המבחן שלו. אני אתן לו את הקרדיט. יכול להיות שאנדריי צודק ויכול להיות שלא, מה שבטוח שטובת הקבוצה תהיה מעל הכל. אם הוא לא ישפר את המשחק הקבוצתי שלו אז לא תהיה ברירה אחרת.

15. Interista Member