המחזור ה38 בסריה A::דרמה בסיינה - מילאן בצ'מפיונס!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏17/5/13.

1. Milanista3 Member

שום דבר לא בא בקלות עם מילאן. באמת שהניצחון הזה היה מכלום, אבל גם את זה צריך לדעת לעשות. היכולת חושך, ובאמת שצריך חיזוק מאסיבי כי באמת שמילאן נראית זוועה במשחקים האחרונים. ואם לא היינו עולים לאלופות הסיכוי לקבל חיזוק כזה היה אפסי.
    לגבי השיפוט, פנדל לסיינה היה, תפיסה על באלוטלי הייתה וצריך לבדוק שוב לגבי הפנדל, זה לא שהוא בא משום מקום.נבדל בשער של מקסס לא היה ובטח לא עבירה על השוער. לגבי האדומים של אברוסיני וטרליצי, אפשר לקבל אותם למרות ששניהם מוגזמים לדעתי.

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה יותר התובנה שאחד מאוהדי מילאן שאני הכי תופס מהם אולי לא באמת עד כדי כך אוהד מילאן. ואם הוא לא, אז מה זה אומר עליי? עירעור של מצב קיומי קבוע שבו מילאן זה מובן מאליו ומעל הכל. בא לך מישהו שהיית בטוח שהוא כביכול בדיוק כמוך ברגשות שלו ואומר לך שלא - זה אחרת. אני לא יודע מה הולך פה. אני מבולבל.

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא כותב אפס שלא ראוי להתייחסות שנתנו לו עכשיו.

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

https://pbs.twimg.com/media/BKqB5QECYAAD1lg.Xxx

:aaa8:

הייתי אומר שהגיע לפיורנטינה אבל אני אשקר, הגיע לנו לסיים במקום השלישי ולו רק בגלל הסיפור הנהדר שעברנו כל השנה הזאת וגם למרות הירידה בכושר במחזורים האחרונים והמשחק המאוד רע שלנו, עדיין עשינו משהו מאוד יפה השנה, הקבוצה שינתה לגמרי את הפנים שלה ואני מקווה שהשינויים יימשכו גם בשנה הבאה, בתקווה עם אלגרי למרות תצוגת האימון הנוראית שלו היום, מה היה פשר הספסול של אלשע? מה היה העניין להשאיר את אמברו על המגרש למרות הצהוב ולמרות שכווולם ראו שהאדום בדרך (אנדריי דייק בנבואה שלו בהפרש של ארבע דקות בלבד).

יאללה ועכשיו לחלק המעניין באמת, בורסת השמות שלא הולכת לקרות. חופשה טובה לכולם.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

דמיינתי או שהוא הרביץ לבראיידה בשלב מסויים של החגיגות?

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

שווה צפייה חוזרת.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחת רווחה,בלי מילאן בצ'מפיונס אנחנו עוד נגיע למצב שפורטוגל צרפת והולנד מסתכלות עליו מלמעלה..

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם השופט לא היה מתעלם מהיד של דה רוסי במשחק מולנו, הם לא היו מגיעים בכלל למעמד הזה. לא הגיע למילאן, משום בחינה אפשרית.

גניבה שרק מוסיפה סלידה מקבוצה שעד לא מזמן הייתה שניה רק לרומא בשבילי.

נשאיר את הסיכומים ליום אחר, אבל בנתיים, מישהו יכול לערער את מעמדתו של גווידולין כמאמן השנה (או בעצם שנתיים-שלוש) באיטליה?

נערך לאחרונה ב: ‏19/5/13
  9. 亚历山大帕托 Member

למרות שהשינויים של התקופה האחרונה השפיעו על כל אחד מאיתנו באופן שונה ואפשר להגיד שדרכי החשיבה שלנו התפצלו, עדיין הייתי מצפה ממך להבין מאיפה אני בא. כן, מילאן היא מעל הכל ואני שונא לראות את מה שקורה לה. אני גם לא מתכוון להגן על גועל הנפש שהולך בקבוצה הזאת ואני מסכים עם כל מי שטוען שלא מגיע לנו. מי שהולך לישון עם כלבים...

10. 亚历山大帕托 Member

ממש אין לי מושג מהו המקרה שעליו אתה מדבר, אבל אם אתה טוען שמילאן היתה אמורה להפסיד לרומא במשחק האחרון, זה לא היה משנה את מצב הטבלה.

עריכה: כנראה שאתה מדבר על משחק בין רומא לפיורנטינה, אבל אני עדיין לא רואה את הקשר הישיר בין הדברים.

נערך לאחרונה ב: ‏20/5/13
  11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, התכוונתי ליד של דה רוסי מול פיורנטינה שללא הטעות, הייתה הופכת את המחזור האחרון לגארבג' טיים. לפיורנטינה יש את כל הסיבות להרגיש מקופחים ולא רק מהיום. זה נזק של עשרות מיליונים שמגיע לאחר שעשו את כל מה שצריך על המגרש במשך העונה כדי לסיים במקום השלישי. זה מקומם וה"בכיינות" שלהם מובנות.

קמפיין נוסף של מילאן עד לשמינית הוא בעל השפעה אפסית לעומת צמיחה כלכלית של כל ששת הקבוצות הגדולות. תבין את זה כבר.

12. 亚历山大帕托 Member

אז מה נגיד על קייבו המסכנה? בהיעדרו של לואי, אני כאן להגן על הזכות שלה להתבכיין גם.

אני חושב שההתמקדות שלי במפגש הישיר בין מילאן לפיורנטינה יותר נכונה - הם שמרו על המרחק מאיתנו באמצעות צלילה מכוערת ובסוף זה חזר אליהם בצורה מכוערת באותה המידה. כמובן שאפשר לחפור עמוק יותר במשחקים אחרים של הקבוצות אם אתה רוצה, אבל אני לא רואה בזה טעם.

13. Alta Tensione Member

אם אתה באמת חושב שהיינו ממשיכים באותה פורמה עם אלשע ופאציני כמוציאים העיקריים לפועל עד סוף העונה אתה חי בסרט. אלשע לא באמת יכול להיכנס לוואקום שהותיר זלאטן כמוציא לפועל העיקרי לאורך עונה שלמה מהסיבות הברורות של חוסר בשלות ושלמות במשחקו. כלומר, הוא היה נעצר בלי קשר לבאלוטלי ואז מה היית עושה? מתפלל שיפול לפאציני איזה כדור או שניאנג יחולל נס אלשע 2 של פריצה מטאורית? טוב שגליאני לא חושב כמוך.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה בטוח שמילאן מעל הכל (לא שאני מבקר אותך אם לא, זכותך)? אחד הגולים הכי קריטיים של העונה וכזה שאולי משנה את העתיד של מילאן (לטובה) במצב העדין שהמועדון נמצא בו, ובמקום לשמוח אתה רץ לאייסוקר לכתוב שבאלוטלי בן זונה צוללן אפס? זה מה שהיה חשוב לך באותו רגע?

כל אלו שקפצו לדבר על שיפוט ועל צלילות... אני רק אגיד שיש כותבים שאתה מצפה מהם להיות לא קשורים לכלום וזה בסדר, כי אתה יודע שהם מפגרים. אבל קובי? באמת?

15. VAR Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

קשה לי להבין איך מדברים כל הזמן על קונטה ועל מאצארי ומתעלמים לגמרי ממה שהוא עושה. מבחינתי זו כבר שנה שלישית שהוא מאמן העונה. אם אלגרי לא ימשיך הוא הראשון שאני רוצה לראות במילאן. ובהזדמנות זו אני רוצה להביע את תקוותי שמאצארי אכן יחתום באינטר.