המחזור ה38 בסריה A::אינטר אלופה וסמפ בליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏15/5/10.

1. 亚历山大帕托 Member

איפה הסיינה שבאה לסאן סירו והפסידה רק בתוספת הזמן אחרי שכבשה שלושה? היא לא מנסה אפילו קצת. משחקת עם 10 שחקני שדה בחצי שלה, הודפת התקפות, מנסה למנוע את השער שיגיע בכל מקרה. מה זה משנה אם זה 0:1 או 0:2? אם לא ינסו לתקוף אפילו קצת, שום דבר לא יקרה. זונות.

2. Sempre Inter Member

קמפיוני דיטליה! קמפיוני דיטליה! קמפיוני דיטליה!

איזה אושר, איזה כיף! הקבוצה הטובה באיטליה ביי פאר. עשינו את זה בגדול! מגיע לשחקנים, לקהל, לנשיא, ובעיקר - למוריניו!

אני מתרגש כמו ילד קטן. דאבל אדיר!!
    תסתכלו איזה טירוף באיצטדיון..

פשוט לא ייאמן. איזו הרגשה מדהימה. סכיזופרניההה!!

פורצה אינטר, פורצה רגאצי! עד המוות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/champions.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי כדי שבאינטר ייתנו קצת לאחרים? אליפות חמישית ברציפות...ליון האיטלקית של ממש.
    מזל טוב.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

דאבל ראשון בהיסטוריה על המגרש!!!היסטוריה!

5. JR-Riquelme Member

קבוצה כזאת לוקחת טרבל... יום קשה לכדורגל האירופי.
    כל הכבוד בכל מקרה, הקבוצה הכי טובה באיטליה בכמה רמות.

6. adirda Member

פורצה אינטר ! היום דאבל - שבת טראבל !
    אלופים ! שוב מעל מילאן !

תענוג

http://www.inter.it/media/Xxx/Part-3833-130603.Xxx

http://www.inter.it/media/Xxx/Part-3833-130604.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏17/5/10
  7. Sempre Inter Member

פירקנו אותכם 1:3 עם הצגת כדורגל אדירה. למה לא מגיע לנו? משחק אחד בשנה עשינו בונקר, עם מינוס שחקן ומטרה להיות בגמר אחרי 40 שנה. זה כל כך רע? אוי התסכול..

8. Giallorossi Member

זהו, נגמר.
    תודה לרגאצי שלנו על עוד עונה נפלאה, שמתווספת לרשימה של עונות מצויינות בעשור טוב אך שחון באליפויות.
    כאמור לא היו לי שום ציפיות מסיינה, ואת האליפות שלנו השארנו לצערי באולימפיקו מול סמפדוריה.
    חבל, הפעם זה באמת היה בידיים שלנו. הקבוצה כבר הצליחה למחוק לגמרי את חרפת פתיחת העונה אבל כנראה שזה לא הספיק.

בלי שממש שמתי לב, אינטר כבר ברצף של 5 אליפויות (טוב נו, 4). בעונה הבאה אני ממש מקווה שאם לא רומא, אז שלפחות מילאן או יובה יצליחו לעשות את מה שאף אחת לא הצליחה לעשות בארבע העונות האחרונות.
    נמאס לי כבר לראות את הפרצוף העקום של מוראטי שמח.

לעונה הבאה ברומא הבנויה, פורצה ג'אלורוסי!

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר לגהיד שלא מגיע להם...
    נתנו עונה מצויינת שהולכת להסתיים אולי בטרבל , כשרצו הם נתנו משחקים פנטסטים והיו תענוג אחד גדול כשהם רצו להיות מגעילים ומעצבנים הם היו כאלה וידעו לעשות את זה ולנצח משחקים כאלה.

כולם מדברים על מיליטו ומאיקון שחקני העונה והשנה של אינטר , אבל מתעלמים בגדול מסניידר שהוא זה שחיבר בין כל הקבוצה , הוא זה שהיה במרכז המגרש שהגיע ממש לפני תום חלון העברות ויצר את השלמות בקבוצה הזו.

האם יש עוד שחקן בהיסטוריה שזכה בפעמיים טרבל ברציפות בשתי קבוצות שונות (השאלה כמובן על אטו) ?

מעניין איך אינטר תראה בשנה הבאה ללא מוריניו.. (אם מוריניו מזיל דמעה זה בוודאות הפרידה מאינטר)

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזל טוב לאינטר, להתראות אטאלנטה, סיינה וליבורנו, להתראות גם כנראה משחקן ענק ששמו כריסטיאנו דוני, אבל מעל הכל - סמפדוריה בליגת האלופות, ובזכות מי? כן, הצגה גדולה נתן קסאנו, אבל את שער הניצחון כובש מי אם לא פאציני.

רבותיי, מעבר לזה שאני חושב שאני סופית מאוהב, אני חושב שמצאנו את הויירי החדש של הקאלצ'ו. איזה חלוץ גדול!

11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו האליפות הכי מרגשת מבין ה-4 אליפויות שאינטר זכתה בהן מאז שהתחלתי לאהוד אותה, דמעות השמחה זלגו לי מהעיניים ישר אחרי שריקת הסיום, אי אפשר לתאר את השמחה, את ההתרגשות ואת הסיפק שאני מרגיש כרגע. זה מגיע לנו האוהדים, זה מגיע לשחקנים, זה מגיע לפאקטי ז"ל, זה מגיע למוראטי וזה מגיע למוריניו.
    אינטר הלוזרית מזמן הלכה לעולמה, אינטר הנוכחית מסוגלת לנצח כל קבוצה בעולם, כשחייבים ניצחון השחקנים והמאמן לא מפשלים. אינטר של העונה לא דומה לזו של העונה שעברה, מגיע לזלאטן לראות את חבריו הקודמים זוכים בדאבל ואולי אפילו בטריבל ולהתחרט על כך שהוא חשב שאינטר זה לא המועדון לשחקן ברמתו. אני שמח שדייגו מיליטו עמד בציפיות, כבש 22 שערים בליגה, ובאירופה כבש גם בשבלים המכריעים, מגיע לו לחגוג סוף כל סוף אליפות באירופה, גם אם זה בגיל 30.
    אני מוריד את הכובע בפני סניידר שהינדס את המשחק של אינטר, בפני לוסיו שיחד עם סמואל בנה קיר, בפני מוטה שנתן את כל כולו בקישור ובפני סמואל אטו שתרם להגנה ולהתקפה כאילו הוא בלם וחלוץ.
    מעל כל אלה, אני מוריד את הכובע בפני מוריניו, שגם אם לא השאיר חותם בשנה וחצי הראשונות שלו במועדון, בחצי העונה האחרון, הוא הפך את אינטר 180 מעולת, עשה ממנה מפלצת ווינרית שמאוד קשה להכניע.

מעל מוריניו וכל השחקנים שהזכרתי, יש עוד שחקנים שהאליפות הזו מגיעה להם יותר מכולם:
    מרקו מאטרצי, פרנצ'סקו טולדו, אסטבן קמביאסו, דיאן סטנקוביץ', ז'וליו סזאר, מייקון, ובראשם, השחקן האדיר, הבן האדם הענק, הקפטן והמנהיג ח'בייר זאנטי.

פורצה אינטר!

12. JR-Riquelme Member

לא אוהד את ברצלונה...

אולי זה רק אני, אבל כואב לי בעיניים לראות קבוצה שלוקחת טרבל ומשחקת רק על מתפרצות נגד רומא בגמר הגביע האיטלקי.
    אינטר קבוצת ברזל עם אחת ההגנות החזקות ביותר שאני זוכר, פשוט לא אוהב לראות את הכדורגל שלהם. אולי אם יביאו איזה קשר שינווט להם את המשחק, קמביאסו עושה לי צרבת.

אז בשביל שלא תיפלו עלי סתם - לא יום קשה לכדורגל האירופאי, יום קשה בשבילי, אוקיי?

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמעט שכחתי:

אני מרויד את הכובע בפני רומא וראניירי, אחרי פתיחת העונה המזוויעה שלהם, לא האמנתי שהם אפילו יהיו בליגת האליפות,עד שבא ראניירי שבנה קבוצה חזקה מאוד ויציבה, קבוצה שעם קצת יותר מזל וריכוז הייתה זוכה באליפות.
    אם האליפות לא תהיה של אינטר בעונה הבאה, אין לי ספק שרומא תהיה הכי ראויה לקחת את התואר מאינטר.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יא מנייאק, הוא כבר חגג בגיל 22 עם המועדון בו הוא גדל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

ברכות על התואר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שמח שדייגו מיליטו עמד בציפיות, כבש 22 שערים בליגה, ובאירופה כבש גם בשבלים המכריעים, מגיע לו לחגוג סוף כל סוף אליפות באירופה, גם אם זה בגיל 30.

הסתדרנו? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

מזל טוב לנשיא !