המחזור ה38 בסריה A::אינטר אלופה וסמפ בליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏15/5/10.

1. 亚历山大帕托 Member

אכן, דיניו אמר בראיון לסקיי ספורטס שהוא לא יודע אם יישאר בעונה הבאה, ופאטו שוב אמר שהוא נשאר 100% ואמר לאוהדים שהם יכולים לסמוך עליו. הערב הזה נתן הרבה הרגשה טובה. יכול להיות יותר טוב מזה? יכול להיות שנשמע בשבועות הקרובים הודעות על מינוי אלגרי? עזיבת רונאלדיניו? רכישות טובות? אני מתרגש.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/5/10
  2. nitzanerman Member

נקווה באמת שיהיו רכישות טובות..
    כל הרכישות האחרונות של מילאן לא הרשימו אותי בכלל ואני כולי תקווה שיביאו שחקנים טובים ולא מהמחלקה הגריאטרית ושמילאן תיראה הרבה יותר טוב בעונה הבאה

3. Sempre Inter Member

שוב רונאלדיניו סוחב את מילאן לניצחון, בפעם המי יודע כמה. איזה מלך, גאון כדורגל. הייתי רוצה שיעוף משם, לא יכול לסבול אותו במדים המילאנזים. אבל 2 השערים היו אומנות. השני יותר.. גול אופייני לרוני.

ממה שאני קורא בפורומים השונים או בתגובות לאתרי ספורט אוהדי מילאן לא רוצים שהוא יעזוב, אבל במתכונתה הנוכחית, באמת שאין לו מה לחפש שם.

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שנזכרנו לשחק כל כך טוב דווקא במחזור האחרון, המשחק היה מושלם. עם הרכב זהה כש 90% משחקני הסגל כשירים אני בטוח שאני מגיעים רחוק יותר.

בינתיים יש שמועות שמנצ'סטר יונייטד נחושה להחתים את בוריילו. לדעתי אסור למכור אותו כי הוא חייב להיות חלוץ לרוטציה בעונה הבאה.

כדאי להנמיך ציפיות. בשלוש שנים האחרונות מילאן מאכזבת ברכש ולא משקיעה בו מספיק.

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מהפה שלך לאלוהים. כן יהי רצון! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

סוף עונה זה רגע מאוד מרגש ועם המון אי וודאות, במילאן וביובנטוס זה נכון יותר מתמיד. הבנתי שהיו לא מעט מחאות ביציעים כלפי ברלוסקוני ופה אני חושב שגליאני טועה. אני בטוח שהאוהדים יודעים להעריך את סילביו על השנים שהוא נתן אבל אי אפשר לצפות שאוהדים ישבו בשקט ובחיבוק ידיים כאשר הוא מתעלם מהצרכים של הקבוצה ומסרב להכניס שותפים שיכולים לעזור ולהכניס עוד כספים. מילאן חייבת להישאר בטופ.

אני מקווה שנמשיך לראות הקיץ את עזיבת השחקנים שמהווים עול על הקבוצה. ניקיון אורוות הוא דבר מאוד חשוב.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יו איזה שקרן! מעולם לא תקפתי אותו, תמיד כתבתי שגם אם מבחינתו יעשו את המקסימום (ונראה שאכן עשה) זה הימור כמעט חסר סיכוי - ולכן החלטה טיפשית ולא אחראית - למנות אותו. תקפתי את ההנהלה שהחליטה לתת את המועדון העצום הזה למישהו שרק מתחיל ללמוד לעשות את צעדיו הראשונים, ביקרתי את ההנהלה שהחליטה לתרום את המועדון ומי שמאחוריו לשיעורים במאמנות. בצורה כזו, ולא התקפה אישית, ביקרתי גם את יובנטוס. אתה אמרת שצריך זמן, עד המחזור העשירי, על מנת לדעת אם ההחלטה נכונה ואילו אני אמרתי לך שזו החלטה שגויה מלחתכילה, גם אם במקרה היתה יוצאת עונה יותר טובה ממה שציפו.

אגב, זה בטח יעניין אותך, ניתקלתי אתמול בפיטר קראוץ' פה בת"א.

אה, ואם במקרה מיליטו לא יכבוש 9 שערים היום, יש לנו קאפוקנוניירה חדש:

http://www.daily-calcio.com/main/images/stories/DiNatale_Udinese_07_ap409x278.Xxx
    29 שערים, בממוצע של שער כל 104 דקות. טוטו די נאטלה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/5/10
  7. 亚历山大帕托 Member

תקפת אותו או את ההנהלה, לא משנה, זה לא שאני חושב שיש לך משהו אישי נגדו. קראת לפיטוריו יותר מפעם אחת כפתרון לבעיות של מילאן, וזה היה פשוט לא נכון. קבעת מלכתחילה שזו היתה החלטה טיפשית ולא אחראית וזה משהו שקובעים רק כשרואים תוצאות בסוף. על זה התנגחתי בך, שתיתן לניסוי הזה זמן, במיוחד כאשר במילאן היו תקדימים מוצלחים לניסויים כאלה.

בסיכומו של דבר, אני לא חושב שגאון כדורגל כלשהו היה מוביל את הסגל הזה לתואר כי מה שגמר אותנו אלה הפציעות של פאטו ונסטה במרץ, אז היינו נקודה אחת מהמקום הראשון ושם התחלנו את המפלה. למרות זאת, לאונרדו הראה לא פעם שלא היו לו דרכים לטפל בבעיות כיאה למאמן שראוי להוביל קבוצת טופ. הוא ביזה אותנו בליגת האלופות, נגד אינטר, בחר בפתרונות שגויים לעמדות בעיותיות, התעקש על אותה השיטה שלא עבדה ללא המהירות של פאטו, וכו' כו'.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופי, אז מבין שצדקתי ואתה טעית. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. 亚历山大帕托 Member

אתה כמו האוהדים האלה שמקללים את פבאלי במשך 4 שנים ואז צועקים "אמרתי לכם!" כשהוא עושה טעות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

התוצאה הייתה מעט שקופה ברגע שההרכבים פורסמו רשמית. לקבוצות בינוניות אין מענה להתקפה שלנו ויובנטוס הנוכחית מאוד בינונית. החלודה של פאטו הייתה מעט מתסכלת, בעיקר בגלל שבכל פעם שקיבל כדור, הציפייה הייתה שהוא יעשה משהו גדול, וברוב הפעמים הוא היה מאוד קרוב לעשות משהו גדול, כשרק טעות אחת קטנה בסוף מונעת מאיתנו לחזות בעוד אחד מהמהלכים המרהיבים שלו. בוריילו נהדר ואני ממשיך להתחבט בשאלה של האם אנחנו צריכים לוותר עליו. אני חושב שהבעיה הכי גדולה שלו היא בכל מה שנוגע לקבלת ההחלטות, כי הנתונים הטבעיים שלו מעולים ובאופן אקראי, הוא מצליח לעשות פעולות בודדות טוב מאוד. הבעיה היא ברגע שהוא נאלץ לבצע רצף של החלטות טובות - הוא פשוט לא מסוגל לזה. בגלל זה הוא מסוגל להעביר את קייליני בקלות כמעט חסרת תקדים כשזה נוגע לבלם הספציפי הזה, אבל מיד לאחר מכן מתמהמה עם הכדור ומפספס הזדמנות להעמיד שחקן מול שוער.

כיף לראות את אנטוניני כובש בסאן-סירו. למרות ההתלהבות ממנו לאחרונה, עדיין יש לי בעיה עם האגף שלו ואני לא חושב שאפשר להאשים בכך את פבאלי. גם כשטיאגו סילבה משחק כבלם שמאלי, יותר מדי פעמים אנחנו נתקלים במצבים לרעתנו שנובעים מעמידה או שמירה לקויה באגף השמאלי של המגרש. לא יודע אם זה בגלל בעיה ספציפית של אנטוניני או אולי חוסר העזרה של דיניו להגנה, אבל זה משהו שצריך לשפר בעתיד.

כששמעתי את אוהדי יובנטוס עושים את המהומות שלהם במרומי האיצטדיון ומפוצצים את הפצצות המעצבנות שלהם, ממש שנאתי אותם. הרגשתי ממש כמו באמצע העשור כשיובנטוס הייתה היריבה הספורטיבית הכי גדולה שלנו וכל-כך רציתי לפרק אותם. בכלל, כל המשחק והאווירה באיצטדיון הזכירה ימים גדולים יותר, כשהסטנדינג אובשיין בחילופים של פבאלי ודידה והעידוד הבלתי פוסק כלפי לאונרדו מזכירים לנו עד כמה שהמועדון הזה משפחה. כמו אחרים, פתאום אני מוצף בתחושת אופטימיות בלתי מוסברת לקראת העונה הבאה. זה עדיין מקדש הכדורגל של היבשת, זה עדיין הסאן-סירו, זה עדיין 80,000 מילאניסטות שנותנים אווירה שאי אפשר לקבל בשום איצטדיון אחר, זה עדיין גליאני והפמליה ביציע הכבוד, זה עדיין פאולו מאלדיני ובובו ויירי עומדים על המעקה ומעודדים את הקבוצה - זאת עדיין מילאן. פורצה דיאבולי!

אם אני לא טועה, היחיד שמתקרב אליו אמור להיות אבל הרנאנדס, עם שער כל 120 דקות.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלום חברים

הודות לדבר הקטן שנקרא בלקברי אני כותב לכם עכשיו כשאני בנסיעה במרחק של 20 קילומטר מסיינה...אתמול הייתי בטיול של מילאן בסאן סירו מול הגברת החולה שבאמת היא נראתה כמו חבורה של כלום ושום דבר, הגנה מסננת ורק המחשבה שבמונדיאל נסבול מ-8 שחקנים של יובה שרובם זקנים ונוראים מקוממת...האווירה בסאן סירו כמו שאתם יודעים או לפחות מי שהיה מביניכם במגרש בעבר מדהימה. היה מרשים לראות את הקהל של מילאן נפרד מהשחקנים וגם את השמן עושה תרגילים ומתנהג כמו ליצן אבל יובה באמת נראתה כמו שטיח שחור לבן...היום הדבר האמיתי והייתם צריכים לראות אתמול את התורים הענקיים של אוהדי אינטר בבאנקה פופולארה די מילאנו שתרים אחרי כרטיס לגמר... עוד קצת יותר מ-3 שעות למשחק ואני מרגיש את ההתרגשות והאדרנלין אצתי בגוף כאילו אני כבר שם. אפילו הדאבל שהפועל לקחו אתמול לא יכל למחוק לי את החיוך מהחוויה של הסאן סירו כאילו זו היתה הפעם הראשונה כמו לפני 9 שנים לערך. כמות המכוניות בדרך לסיינה בלתי נתפסת והולך להיות אווירת טירוף רק חבל שהגשם עכשיו מקלקל קצת. הוספתי תעצמי חולצה של קאפיטאנו עם הסמל של הצמפיונס וסקודטו של הנה שעברה כמובן בתקווה שבעוד 5 שעות זה יהיה רלוונטי גם לשנה הזאת ב"ה אמן. בכל מקרה שיהיה לכולכם המשך יום נעים ושמח תעשו חייםצ

עומר שליח הפורום לסיינה : )

12. cazzo Il Capocuoco

נו, אז כן השגתם כרטיסים בסוף? כי אני הבנתי שהיו אנשים שחיכו איזה 70 שעות בתור....בסוף הראשון שקנה הכרטיס היה איזה סטודנט סיני שגר בפולין.

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה שההחמצות של שחקני ההתקפה שלנו לא יעלו לנו באליפות.
    פורצה אינטר !

14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית באיטליה והכל הולך לפי התוכניות (שלי).
    רומא כרגע מקום ראשון משערים של ווצ'יניץ' ודה רוסי (שער אדיר, שחרר פצצה מ 30 מטר). אינטר לא מפסיקה להחמיץ ועדיין ללא שער, אני מפחד מלחץ התקפי במחצית השנייה שיגמור את סיינה.
    בקרב על המקום הרביעי כרגע פאלרמו תהיה בליגת האלופות כאשר היא מובילה 1-0 על אטלאנטה משער של קבאני, פאסטורה מככב בקבוצה, הילדון יהיה להיט. סאמפדוריה לא מצליחה לכבוש נגד נאפולי, אך הדוריאנים חייבים להודות לסטורארי שהציל שני שערים בטוחים מנאפולי.

שיימשך כך.

15. Giallorossi Member

המחזור הזה מתחיל להזכיר לי מאוד את מחזור הסיום של עונת 2007-08. גם אז רומא ואינטר יצאו למשחקי חוץ וגם אז היינו האלופים בסיום המחצית הראשונה.
    אני לא ממש אופטימי, אבל אם יש משהו שלמדתי מהזוועה של אתמול זה שהכל יכול לקרות בכדורגל.

פורצה רומא.

נערך לאחרונה ב: ‏16/5/10